Zaginięcie Izabeli na autostradzie

Moderator: verysweetcherry

Platini_blabla
Trening tenisa
Posty: 2746
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Re: Zaginięcie Izabeli na autostradzie

Post autor: Platini_blabla »

PEONIA pisze: wt sie 20, 2024 7:23 pm właśnie szukam tych komentarzy i nie mogę znaleźć
Zobacz post Leny sprzed 18-20 minut
Powrocilamtuznowu
BlondDoczep
Posty: 144
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 1:55 pm

Post autor: Powrocilamtuznowu »

Przerazajace to jest. Nie mialam za duzo wspolnego ze SJ, wydawali mi sie dziwni, ale powiedzmy ze nieszkodliwi. Mam nadzieje, ze jezeli Izabela uciekla przez nich, to uda jej sie od nich teraz wyrwac juz na stale.
KrwawaMary
Naczelny Zapierdalacz
Posty: 501
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

PEONIA pisze: wt sie 20, 2024 7:23 pm właśnie szukam tych komentarzy i nie mogę znaleźć
Ten post został usunięty, następnie admin go przywrócił i po chwili znów zniknął. Generalnie nic więcej w komentarzach nie było na jej temat. Za to ponoć konto, które utworzyło post jest trollem z kradzionymi zdjęciami.
Minimonimini123
FlafLover
Posty: 1226
Rejestracja: pn sie 22, 2022 11:02 pm

Post autor: Minimonimini123 »

Na fakt.pl czytałam kilka godzin temu, że być może Iza trafi do szpitala psychiatrycznego. Wszystko wskazuje na to, że przeszła jakiegoś rodzaju załamanie nerwowe. Mi jest jej szkoda, że teraz będzie musiała mierzyć się z takimi opiniami jak tutaj przytoczone. Uważam, że jeśli to była ucieczka, a nie porwanie to ujawniając się dzisiaj wykazała się dużą odwagą.
Uważam tak, dlatego, że wiele lat temu zaginął mój dobry znajomy z lat szkolnych. Również poszukiwania były na dużą skalę. Po pewnym czasie znaleziono jego zwłoki (było to s.). Co ciekawe, datę jego śmierci specjaliści oszacowali na bardzo odległą od dnia zaginięcia. Do dziś mam w głowie, że gdzieś tam był i tak bardzo się motał i potrzebował pomocy, a ta presja poszukiwań zapewne wpłynęła na jego decyzję w tym złym kierunku. 😔
KrwawaMary
Naczelny Zapierdalacz
Posty: 501
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Swoją drogą ten domniemany troll pisał, że Iza była pod opieką trzech starszych zboru, a tymczasem ponoć jej małżonek również nim jest 🤡
lui21
Kciuk
Posty: 881
Rejestracja: sob kwie 17, 2021 8:32 pm

Post autor: lui21 »

silene1310 pisze: wt sie 20, 2024 6:28 pm hejt? Za co?
Bo dla niektórych ludzi takie sprawy to rozrywka, mogli sobie siedzieć przed komputerami i analizować co się stało, tworzyć teorie spiskowe, a tu nagle ups. znalazła się i żyje.. Nudne zakończenie. A jak nie powie gdzie była i nie będzie chciała mieć kontaktu z mediami to dopiero będzie święte oburzenie w tym chrześcijańskim narodzie.
liliona12
PsychoFanka
Posty: 98
Rejestracja: pn cze 10, 2024 8:44 am

Post autor: liliona12 »

KrwawaMary pisze: wt sie 20, 2024 8:38 pm Swoją drogą ten domniemany troll pisał, że Iza była pod opieką trzech starszych zboru, a tymczasem ponoć jej małżonek również nim jest 🤡
To by wskazywało, że faktycznie była przetrzymywana wbrew swojej woli?
SmokAnalog
BlondDoczep
Posty: 132
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

PEONIA pisze: wt sie 20, 2024 6:52 pm Ja też się nie dziwię. Z resztą zobaczcie co piszą na pudelku w komentarzach jej "współwyznawcy". Szok
Nie dość, że sekta, to jeszcze banda analfabetów :')
Ciekawe, co w ogóle robią na takim światerskim portalu jak pudel xD
blucantrell
Channelka
Posty: 35
Rejestracja: śr sie 14, 2024 8:55 pm

Post autor: blucantrell »

liliona12 pisze: wt sie 20, 2024 9:06 pm To by wskazywało, że faktycznie była przetrzymywana wbrew swojej woli?
a może to było zagranie policji i prokuratury? Ogłosili w mediach, że wszczeto postepowanie z w sprawie uprowadzenia, porwania. Może porywacze się przestraszyli i wypuścili ją? Albo ją głodzili, albo ona odmawiała jedzenia? Nie wiadomo czy policja coś wiedziała czy blefowała i chciała potencjalnych porywaczy wystraszyć?

Jeśli to prawda, że to mąż ją przetrzymywał i udawał, że jej szuka (i średnio mu wychodziło) , to kurde zamknąć dziada. :/ może chcieli ją nakłonić do powrotu do męża?
Platini_blabla
Trening tenisa
Posty: 2746
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

blucantrell pisze: wt sie 20, 2024 9:36 pm a może to było zagranie policji i prokuratury? Ogłosili w mediach, że wszczeto postepowanie z w sprawie uprowadzenia, porwania. Może porywacze się przestraszyli i wypuścili ją? Albo ją głodzili, albo ona odmawiała jedzenia? Nie wiadomo czy policja coś wiedziała czy blefowała i chciała potencjalnych porywaczy wystraszyć?

Jeśli to prawda, że to mąż ją przetrzymywał i udawał, że jej szuka (i średnio mu wychodziło) , to kurde zamknąć dziada. :/ może chcieli ją nakłonić do powrotu do męża?
Przerażająca wizja ale jest szansa że masz rację
Mieszanka
Channelka
Posty: 33
Rejestracja: czw mar 21, 2024 1:23 pm

Post autor: Mieszanka »

PEONIA pisze: wt sie 20, 2024 6:52 pm Ja też się nie dziwię. Z resztą zobaczcie co piszą na pudelku w komentarzach jej "współwyznawcy". Szok
Obrzydliwe i bezczelne, ale typowe dla SJ. U nich osoby z problemami emocjonalnymi i psychicznymi powinny stronić od psychologów i psychiatrow - bo to przecie światusy, które mogą nakłaść głupot do głowy i nie daj borze doprowadzic do sytuacji w ktorej delikwent sobie uswiadomi, że istnieje życie poza organizacja - i radzić sobie czytając PŚ, piorące mózg czasopisma i radząc się starszych 🤡 Potem efekty są takie jak w przypadku Izabeli i nagle komentarze dewotek jak ona mogła, że wstyd, że nie dba o dobre imię organizacji, ze powinna ukrywac swoje problemy. Te jadowite komentarze na Pudlu to tylko próbka tego, co potrafią SJ i jak mówią z pogardą o postronnych ludziach w swoich domach ;) Oczywiście wszystko w imię dobra organizacji 🙏🏼
Smutne jest to, że niestety w zdecydowanej większości nie są świadomi jak głęboko są zmanipulowani i zindoktrynowani. To często dobre osoby, ale manipulacja i presja organizacji robi z nich takie żmije.
Mieszanka
Channelka
Posty: 33
Rejestracja: czw mar 21, 2024 1:23 pm

Post autor: Mieszanka »

KrwawaMary pisze: wt sie 20, 2024 8:38 pm Swoją drogą ten domniemany troll pisał, że Iza była pod opieką trzech starszych zboru, a tymczasem ponoć jej małżonek również nim jest 🤡
Najciemniej pod latarnią! Żony starszych nierzadko mają problemy emocjonalne i psychiczne, ktore sie ukrywa i z ktorymi nie chodza do specjalistów. Plus to religia w ktorej rządzi dobrze na zewnatrz zakamuflowany patriarchat.
Platini_blabla
Trening tenisa
Posty: 2746
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Wiecie dla mnie to sekta. I nie dlatego że ja tak myślę - jest wiele krajów które zdelegalizowało świadków Jehowy albo przestali ich klasyfikować jako uznawana religię za ich ekstremistyczne działania/poglady, albo gdzie ich działania są mocno ograniczane ze względu na ich silną organizację. Więc no. Generalnie wszystkie post sowieckie państwa albo zakazują działalności albo mocno ograniczają. Pamiętam lata temu jak wyjeżdżali na misję na Ukrainę i do Rosji i dość szybko się zawrócili a plany były wielkie.
Aruszka
LouiBag
Posty: 306
Rejestracja: sob wrz 16, 2023 1:20 am

Post autor: Aruszka »

Tak w ogóle to z grupy o zaginięciu na fb zniknęły już wszystkie posty. Administrator wrzucił jakiś jeden wyjaśniający i oczywiście było w nim też zachęcanie do śledzenia ŚJ 🙃 nie mogli przepuścić okazji, żeby dotrzeć do ponad 2 tys osób.
Mieszanka
Channelka
Posty: 33
Rejestracja: czw mar 21, 2024 1:23 pm

Post autor: Mieszanka »

Aruszka pisze: wt sie 20, 2024 11:12 pm Tak w ogóle to z grupy o zaginięciu na fb zniknęły już wszystkie posty. Administrator wrzucił jakiś jeden wyjaśniający i oczywiście było w nim też zachęcanie do śledzenia ŚJ 🙃 nie mogli przepuścić okazji, żeby dotrzeć do ponad 2 tys osób.
Te 2 tys. osob pewnie chetnie bedzie dalej przygladac sie SJ, tylko po tym co się odj*bawszy w ostatnim czasie to raczej nie w takim kontekście jakby SJ chcieli 🙃
Dora_Diamant
SushiRoll
Posty: 227
Rejestracja: wt cze 04, 2024 9:32 am

Post autor: Dora_Diamant »

Ojciec Izabeli był w szpitalu – może to powód, który przelał czarę goryczy? Mógł mieć jakiś zabieg, odmówił przetaczania krwi, znamy ten motyw. Kobieta zaczęła rozumieć, że to już zagraża zdrowiu, życiu, te wszystkie przesądy i dziwne interpretacje Biblii. Oczywiście, gdybam, ale takie naszły mnie myśli.
Telewizja jest gumą do żucia dla oczu.
oliixii
DamaZpowiśla
Posty: 1489
Rejestracja: pn lut 13, 2023 3:00 am

Post autor: oliixii »

blucantrell pisze: wt sie 20, 2024 9:36 pm a może to było zagranie policji i prokuratury? Ogłosili w mediach, że wszczeto postepowanie z w sprawie uprowadzenia, porwania. Może porywacze się przestraszyli i wypuścili ją? Albo ją głodzili, albo ona odmawiała jedzenia? Nie wiadomo czy policja coś wiedziała czy blefowała i chciała potencjalnych porywaczy wystraszyć?

Jeśli to prawda, że to mąż ją przetrzymywał i udawał, że jej szuka (i średnio mu wychodziło) , to kurde zamknąć dziada. :/ może chcieli ją nakłonić do powrotu do męża?
Jestem pewna, że mąż był pod stałą obserwacją policji. Więc on nie mógł jej fizycznie przetrzymywać, ale mógł o wszystkim wiedzieć, na co wskazuje jego zachowanie.
lasciate ogni speranza, voi ch’entrate
Zosia22
Moderator
Posty: 768
Rejestracja: śr lut 14, 2024 2:34 pm

Post autor: Zosia22 »

Dora_Diamant pisze: śr sie 21, 2024 12:18 am Ojciec Izabeli był w szpitalu – może to powód, który przelał czarę goryczy? Mógł mieć jakiś zabieg, odmówił przetaczania krwi, znamy ten motyw. Kobieta zaczęła rozumieć, że to już zagraża zdrowiu, życiu, te wszystkie przesądy i dziwne interpretacje Biblii. Oczywiście, gdybam, ale takie naszły mnie myśli.
Ale ojciec jest tej wiary? Z tego co ja zrozumiałam to że jej mąż jest ŚJ
Gtgtgt
Koczkodan
Posty: 120
Rejestracja: wt mar 19, 2024 1:41 pm

Post autor: Gtgtgt »

Ja trochę rozumiem hejterskie komentarze, bo poszukiwania to są koszty, a jeżeli ona się sama oddaliła, to jednak mogła policję zawiadomić, że to jej wybór i mają jej nie szukać. To nie jest nastolatek uciekający z domu tylko dorosła kobieta, która powinna wiedzieć co się robi w takiej sytuacji. Chociaż moim zdaniem ogólnie coś jest z nią nie tak skoro uciekła i znalazła się wycieńczona. Tak jakby kompletnie planu nie miała na tę ucieczka. I napiszę jeszcze raz - jest DOROSŁA.
Zosia22
Moderator
Posty: 768
Rejestracja: śr lut 14, 2024 2:34 pm

Post autor: Zosia22 »

Gtgtgt pisze: śr sie 21, 2024 6:55 am Ja trochę rozumiem hejterskie komentarze, bo poszukiwania to są koszty, a jeżeli ona się sama oddaliła, to jednak mogła policję zawiadomić, że to jej wybór i mają jej nie szukać. To nie jest nastolatek uciekający z domu tylko dorosła kobieta, która powinna wiedzieć co się robi w takiej sytuacji. Chociaż moim zdaniem ogólnie coś jest z nią nie tak skoro uciekła i znalazła się wycieńczona. Tak jakby kompletnie planu nie miała na tę ucieczka. I napiszę jeszcze raz - jest DOROSŁA.
Nie ma co oceniać, bo nikt nie wie jak było. Może miała wszystkiego dość itd Nie wiesz co miała w głowie i co się stało że "zniknęła". Nie każdy człowiek ma mocną psychikę, a hejtowanie na pewno tej kobiecie nie pomoże.

A skąd wiesz że ktoś jej nie przetrzymywał? Wstrzymałabym się z osądami, bo to też nie jest fajne... Tym bardziej właśnie że robią to DOROSŁE osoby, które powinny mieć w sobie chociaż odrobinę zrozumienia. Rozumiem że wiele osób jest ciekawych co się wydarzyło, ale póki co mamy szczątkowe informacje z których NIC nie wynika.
SmokAnalog
BlondDoczep
Posty: 132
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

To się pismaki spłaczą, że nie udała im się nowa IW. Teraz będą próbowali zrobić z niej nową celebrytkę.
KrwawaMary
Naczelny Zapierdalacz
Posty: 501
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Aruszka pisze: wt sie 20, 2024 11:12 pm Tak w ogóle to z grupy o zaginięciu na fb zniknęły już wszystkie posty. Administrator wrzucił jakiś jeden wyjaśniający i oczywiście było w nim też zachęcanie do śledzenia ŚJ 🙃 nie mogli przepuścić okazji, żeby dotrzeć do ponad 2 tys osób.
On ogólnie dziwnie się tam zachowywał. Niby dorosły facet, a jak chorągiewka na wietrze i małe dziecko - co chwilę inna decyzja odnośnie grupy. Pamiętam doskonale, że sam zarzekał się, że nic z tamtej grupy nie zostanie usunięte i wszystko na niej zostanie. Były propozycje przekształcenia tej grupy w grupę poszukiwawczą choćby Jowity…
liliona12
PsychoFanka
Posty: 98
Rejestracja: pn cze 10, 2024 8:44 am

Post autor: liliona12 »

Gtgtgt pisze: śr sie 21, 2024 6:55 am Ja trochę rozumiem hejterskie komentarze, bo poszukiwania to są koszty, a jeżeli ona się sama oddaliła, to jednak mogła policję zawiadomić, że to jej wybór i mają jej nie szukać. To nie jest nastolatek uciekający z domu tylko dorosła kobieta, która powinna wiedzieć co się robi w takiej sytuacji. Chociaż moim zdaniem ogólnie coś jest z nią nie tak skoro uciekła i znalazła się wycieńczona. Tak jakby kompletnie planu nie miała na tę ucieczka. I napiszę jeszcze raz - jest DOROSŁA.
A gdyby znaleźli ciało to te koszty byłyby już usprawiedliwione? A teraz hejt, bo znalazła się żywa.

Ciekawe, że większość tych osób hejtujacych, gdyby znalazła się w sytuacji, że zaginął ich bliski, też postawiłaby na nogi służby i na koszta by nie patrzyła. Wątpię, że potem byliby zdania, że ten hajs jednak trzeba oddać, bo ich bliski odnalazł się żywy, tylko nie chciał mieć kontaktu z toksik rodzinką.
blucantrell
Channelka
Posty: 35
Rejestracja: śr sie 14, 2024 8:55 pm

Post autor: blucantrell »

Gtgtgt pisze: śr sie 21, 2024 6:55 am Ja trochę rozumiem hejterskie komentarze, bo poszukiwania to są koszty, a jeżeli ona się sama oddaliła, to jednak mogła policję zawiadomić, że to jej wybór i mają jej nie szukać. To nie jest nastolatek uciekający z domu tylko dorosła kobieta, która powinna wiedzieć co się robi w takiej sytuacji. Chociaż moim zdaniem ogólnie coś jest z nią nie tak skoro uciekła i znalazła się wycieńczona. Tak jakby kompletnie planu nie miała na tę ucieczka. I napiszę jeszcze raz - jest DOROSŁA.
co ty. :( może cierpiała na depresję albo miała rzut innej choroby psychicznej. :( czy była w kryzysie psychicznym, dostała załamania.

Zawsze trzeba szukać zaginionych, żeby nie dopuścić do potencjalnego s. Wiele chorób da się wyleczyć, problemów rozwiązać.

Nieraz taka osoba oddała się, ucieka, bo potrzebuje pomocy a nikomu nie mówi. Jest fajny profil na ig zywotzdechlejmuchy
Osoby w kryzysie psychicznym często nie widzą możliwości rozwiązań i odchodzą bez znaku życia. :(
tymalda
Pierścionek_od_passera
Posty: 1313
Rejestracja: pt wrz 22, 2023 9:51 am

Post autor: tymalda »

Ja myślę że chciała uciec z tej sekty i ja przetrzymali żeby się opamiętała i grzecznie przestała się wychylać, wypuścili ja a może zagrozili że jeszcze raz coś odwali to będzie po niej