Zaginięcie Izabeli na autostradzie

Moderator: verysweetcherry

Powrocilamtuznowu
BlondDoczep
Posty: 142
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 1:55 pm

Re: Zaginięcie Izabeli na autostradzie

Post autor: Powrocilamtuznowu »

To wspaniała wiadomość ze sie znalazla. Ciekawe co sie stalo, siedziala w lesie przez 11 dni ? Bardzo dziwne. Moze miala jakis mini wylew i sie zgubila nie wiedziala kim jest. Ktos tu pisal jakis komentarz ze ktos pisal ze siedzi w jakims domu wycienczona. Mam nadzieje ze nikt jej nie porwal i nie krzywdzil.
Powrocilamtuznowu
BlondDoczep
Posty: 142
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 1:55 pm

Post autor: Powrocilamtuznowu »

edyfax pisze: wt sie 20, 2024 2:52 pm Dokładnie...dlaczego w takim razie do znajomych zapukała a nie do rodziców albo tego pseudo męża?
Moze miala blizej.
MalaCzarna
Currently: planning drama
Posty: 2137
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Ciekawe czy się dowiemy co się z nią działo w tym czasie. Ale dobrze, że żyje, bo zbyt dużo tych tragedii ostatnio.
Biankalea
Channelka
Posty: 31
Rejestracja: ndz sie 18, 2024 5:30 pm

Post autor: Biankalea »

Podobno przekazała info do prokuratury, że nie chce aby rodzina i media wiedziały gdzie się znajduje.
blucantrell
Channelka
Posty: 35
Rejestracja: śr sie 14, 2024 8:55 pm

Post autor: blucantrell »

Powrocilamtuznowu pisze: wt sie 20, 2024 2:54 pm Moze miala blizej.
ja myślę, że miała dość męża kutafona. Ostatni telefon wykonała do ojca: nie do matki, koleżanki, siostry, męża. Może faktycznie zepsuł się jej samochód, nawet jak ktoś tu pisał, kontrolka, czy nagle zgasł i to przelało czarę goryczy. :( zadzwoniła do taty i wyszła w nerwach z auta.

Było ciemno, mogła iść przez teren koło autostrady, kamerki samochodowe nie wyłapały. Pewnie pobladzila i w końcu doszła do miasta i może to byli jedyni znajomi , których tam znala?

Obstawiałam s. Chwała Bogu, że żyje.
Zosia22
Moderator
Posty: 765
Rejestracja: śr lut 14, 2024 2:34 pm

Post autor: Zosia22 »

To pewnie nie będzie mówić co się stało, a skoro nie chciała informować rodziny o swoim miejscu pobytu to z tym mężem coś może być na rzeczy...
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

Biankalea pisze: wt sie 20, 2024 4:29 pm Podobno przekazała info do prokuratury, że nie chce aby rodzina i media wiedziały gdzie się znajduje.
Pewnie chciała odejść z tej sekty,moja przyjaciółka od urodzenia była w świadkach,to co przeżyła to by książkę można było napisać.
KrwawaMary
ZdalnaFanka
Posty: 464
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Biankalea pisze: wt sie 20, 2024 4:29 pm Podobno przekazała info do prokuratury, że nie chce aby rodzina i media wiedziały gdzie się znajduje.
Rychło w czas 😅
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

klaudiao8
Tritonotti
Posty: 171
Rejestracja: pt mar 15, 2024 7:08 am

Post autor: klaudiao8 »

Hav pisze: wt sie 20, 2024 2:08 pm Nie cała i zdrowa, tylko wygłodzona i wycienczona, choć bez zagrożenia życia. Może jakiś atak paniki lub psychozy, zanik pamięci.
No takie były pierwsze informacje. Nie wiesz to nie poprawiaj
KrwawaMary
ZdalnaFanka
Posty: 464
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Wiadomo czemu Śj przestali wstawać o niej wpisy itp.?
Ojojojka
Channelka
Posty: 39
Rejestracja: ndz lut 25, 2024 4:17 pm

Post autor: Ojojojka »

KrwawaMary pisze: wt sie 20, 2024 5:50 pm Wiadomo czemu Śj przestali wstawać o niej wpisy itp.?
Bo pewnie uciekła od nich.
maxmara11
BagietkaZszarlott
Posty: 160
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 6:58 pm

Post autor: maxmara11 »

Kolejna sprawa zaginiecia, w której występuje za zaginiona kobieta i kochający nad życie mąż.
Jednak wiele kobiet tkwi na codzień w dziwnych relacjach za które czasami płacą własnym życiem. Dobrze że nie w tym przypadku
silene1310
LouiBag
Posty: 324
Rejestracja: pn gru 12, 2022 1:08 pm

Post autor: silene1310 »

Platini_blabla pisze: wt sie 20, 2024 2:29 pm Też mam nadzieję że nie uciekła porywaczowi tylko że sama się oddaliła. Szkoda mi kobiety teraz spadnie na nią taki hejt że masakra.
hejt? Za co?
KrwawaMary
ZdalnaFanka
Posty: 464
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Ojojojka pisze: wt sie 20, 2024 5:55 pm Bo pewnie uciekła od nich.
Zatem skoro dowiedzieli się o tym przed jej odnalezieniem zaczyna mi mocno cuchnąć…
Zosia22
Moderator
Posty: 765
Rejestracja: śr lut 14, 2024 2:34 pm

Post autor: Zosia22 »

silene1310 pisze: wt sie 20, 2024 6:28 pm hejt? Za co?
Pewnie za to że ludzie ją szukali, a ona żyje i nie chce podać do informacji co się stało.
blucantrell
Channelka
Posty: 35
Rejestracja: śr sie 14, 2024 8:55 pm

Post autor: blucantrell »

silene1310 pisze: wt sie 20, 2024 6:28 pm hejt? Za co?
już na ig się zaczęło. :( że nie poinformowała rodziny, że tyle pieniędzy poszło na poszukiwanie a ona raczyła się okazać żywa i nie chce kontaktu ze wspaniałą rodzinką. :(

Mąż, kurde, szukał jej z mniejszym zapałem niż okularów, ojciec może wymusił na nim zawiadomienie policji, bo myśleli , że wróci sama, a tu kurde nie wróciła i trzeba było użerać się z policją, świadkowie Jehowi coś mieszali, ludzie dzwonili i tylko problemy.

Nie dziwię się, że ona nie chce mieć nic wspólnego ze swoją rodziną. :( oni jak widać, też średnio byli przejęci jej zaginięciem. :(
KrwawaMary
ZdalnaFanka
Posty: 464
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Z całą rodziną? Ojcem również?
PEONIA
Currently:Vienna
Posty: 1101
Rejestracja: wt sty 18, 2022 6:37 pm

Post autor: PEONIA »

blucantrell pisze: wt sie 20, 2024 6:39 pm już na ig się zaczęło. :( że nie poinformowała rodziny, że tyle pieniędzy poszło na poszukiwanie a ona raczyła się okazać żywa i nie chce kontaktu ze wspaniałą rodzinką. :(

Mąż, kurde, szukał jej z mniejszym zapałem niż okularów, ojciec może wymusił na nim zawiadomienie policji, bo myśleli , że wróci sama, a tu kurde nie wróciła i trzeba było użerać się z policją, świadkowie Jehowi coś mieszali, ludzie dzwonili i tylko problemy.

Nie dziwię się, że ona nie chce mieć nic wspólnego ze swoją rodziną. :( oni jak widać, też średnio byli przejęci jej zaginięciem. :(
Ja też się nie dziwię. Z resztą zobaczcie co piszą na pudelku w komentarzach jej "współwyznawcy". Szok
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

KrwawaMary pisze: wt sie 20, 2024 6:49 pm Z całą rodziną? Ojcem również?
Czy ojciec chociaż raz był widziany publicznie? Matka Iwony Wieczorek rozpaczała w telewizji od pierwszego możliwego momentu, a tutaj? Nawet raz jego wypowiedzi nie słyszałam
daraba
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 14, 2024 11:00 pm

Post autor: daraba »

PEONIA pisze: wt sie 20, 2024 6:52 pm Ja też się nie dziwię. Z resztą zobaczcie co piszą na pudelku w komentarzach jej "współwyznawcy". Szok
Czytam te komentarze z pudla. Jej imię i nazwisko zawsze z małej litery, ale świadkowie już z dużej. Ok to się jehowcy odpalili :)
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

W ogóle polecam wam na fb grupę o Izie co tam się dzieje. Właśnie zmienili nazwę na „ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (fakty, śledztwo)”. Ludzie podający się za rodzinę piszą że rodzina nie życzy sobie pisać o Iwonie bo ona była dobrze zaopiekowana przez starszyznę zboru 😬🫨 że nie chciała pić i jeść i miała swoje słabości ale zbór o nią dobrze dbał
PEONIA
Currently:Vienna
Posty: 1101
Rejestracja: wt sty 18, 2022 6:37 pm

Post autor: PEONIA »

Platini_blabla pisze: wt sie 20, 2024 7:12 pm W ogóle polecam wam na fb grupę o Izie co tam się dzieje. Właśnie zmienili nazwę na „ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (fakty, śledztwo)”. Ludzie podający się za rodzinę piszą że rodzina nie życzy sobie pisać o Iwonie bo ona była dobrze zaopiekowana przez starszyznę zboru 😬🫨 że nie chciała pić i jeść i miała swoje słabości ale zbór o nią dobrze dbał
Tak i dobrowolnie nie zadzwonili po policję, jak oni mataczą to brak słów
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Jeszcze jacyś dietetycy mówią że to depresja którą są w stanie wyleczyć czyszczeniem jelit Jezu hit
PEONIA
Currently:Vienna
Posty: 1101
Rejestracja: wt sty 18, 2022 6:37 pm

Post autor: PEONIA »

Platini_blabla pisze: wt sie 20, 2024 7:12 pm W ogóle polecam wam na fb grupę o Izie co tam się dzieje. Właśnie zmienili nazwę na „ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (fakty, śledztwo)”. Ludzie podający się za rodzinę piszą że rodzina nie życzy sobie pisać o Iwonie bo ona była dobrze zaopiekowana przez starszyznę zboru 😬🫨 że nie chciała pić i jeść i miała swoje słabości ale zbór o nią dobrze dbał
właśnie szukam tych komentarzy i nie mogę znaleźć