Włosomaniactwo

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty

Moderator: verysweetcherry

counting
Koczkodan
Posty: 116
Rejestracja: ndz cze 02, 2024 10:40 am

Re: Włosomaniactwo

Post autor: counting »

Menia1. pisze: wt cze 18, 2024 6:42 pm Dziewczyny, polećcie coś proszę na suche włosy.. na całość jak również na końcówki. Na co dzień prostuję włosy, ale od razu napiszę, że nie ma opcji bym porzuciła prostownicę. Może macie jakieś specyfiki do polecenia? :)
mi pomogly maski owocowe z garniera, zostawic tak na 3 godziny raz w tygodniu, przed myciem.
chaukletta
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 15, 2024 1:59 pm

Post autor: chaukletta »

dziewczyny wiecie gdzie dostanę jeszcze Babuszkę agafie mydło cedrowe? w rozsądnej cenie, wiadomo z jakich przyczyn stało się niedostępne na rynku :(. Był to najlepszy szampon dla mnie i szukam wszędzie i nigdzie nie da się go kupić…
eva.cath

Post autor: eva.cath »

Hej, czy któraś z Was stosowała plan dbania o włosy z aplikacją OnlyBio Stiories?

Wczoraj sobie wygenerowałam plan na podstawie ankiety i przyznam, że ilość kosmetyków mnie zabiła. Postanowiłam zmodyfikować sobie ten plan pod to co mam i niektóre kosmetyki z OnlyBio zamieniłam na jakieś tańsze odpowiedniki - dla przykładu rypacz z Isany za 5 zł będzie całkowicie okej. Ten plan bardziej mnie interesuje pod kątem pamiętania i usystematyzowania pielęgnacji, bo czasem zapominam sobie naolejować włosy czy zrobić peeling. Marki kosmetyków to dla mnie sprawa drugorzędna. Ciekawa jestem czy korzystałyście z ich planu, jeśli tak to dajcie znać jak efekty :)
Lilalou007
RoyalBaby
Posty: 29
Rejestracja: śr sie 16, 2023 7:42 pm

Post autor: Lilalou007 »

:'(
lavinia123 pisze: pt gru 29, 2023 12:21 pm Ja zauwazylam ze jezeli myje wlosy miekka woda ukladaja sie lepiej i nie potrzebuja wogole zadnych produktow do stylizacji ani sie tez nie pusza, sa przyjemnie gladkie. Ale jezeli myje wlosy „twarda“ woda i tymi sami produktami co miekka, to wlosy sa nie do ulozenia i sie strasznie pusza i sa jak siano. Ma ktos moze jakis dobry typ, jakich produktow trzeba uzyc przy wodzie twardej lub jak ja zmiekczyc?
Polecam Olgę Poniatowską, Która jest tryhologiem.