Polskie marki- polecajki i antypolecajki

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style

Moderator: verysweetcherry

Asia234
DramaQueen
Posty: 2522
Rejestracja: sob mar 12, 2022 4:34 pm

Re: Polskie marki- polecajki i antypolecajki

Post autor: Asia234 »

Sybillazhogwartu pisze: czw wrz 12, 2024 7:31 am Witajcie. Proszę o doradztwo, czy warto mieć bluzę She is sunday. Jak wypadają te ubrania,czy są mocno oversize? I jak ich t-shirty? Wyżej czytałam o wątpliwej jakości,od kilku miesięcy mam na oku te ubrania,sama nie wiem. Chciałam też spytać o swetry z More Moi, czy gryzą i czy są warte tych pieniędzy?
Mam bluzę i t-shirt. Z bluza nic się nie dzieje, nadruk na koszulce masakrycznie wygląda, a kupione w tym roku
Sybillazhogwartu
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: śr wrz 04, 2024 10:52 am

Post autor: Sybillazhogwartu »

Asia234 pisze: wt wrz 24, 2024 8:36 pm Mam bluzę i t-shirt. Z bluza nic się nie dzieje, nadruk na koszulce masakrycznie wygląda, a kupione w tym roku
Dziękuję.Domyślam się że chodzi o ten zwykły nadruk czy ten frotte? Bluza faktycznie jakościowa? I jaki to fason, na ich zdj wszystko wygląda oversize.
Mutra
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 10:55 am

Post autor: Mutra »

Sybillazhogwartu pisze: śr wrz 25, 2024 10:26 am Dziękuję.Domyślam się że chodzi o ten zwykły nadruk czy ten frotte? Bluza faktycznie jakościowa? I jaki to fason, na ich zdj wszystko wygląda oversize.
Mam koszulkę "ciao" różową. Nic się z nią nie dzieje. Natomiast nie jest to jakaś niesamowita jakość. Rozmiar nie jest oversize.
Sybillazhogwartu
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: śr wrz 04, 2024 10:52 am

Post autor: Sybillazhogwartu »

Mutra pisze: sob wrz 28, 2024 7:55 pm Mam koszulkę "ciao" różową. Nic się z nią nie dzieje. Natomiast nie jest to jakaś niesamowita jakość. Rozmiar nie jest oversize.
Tak podejrzewałam, raczej poszukam coś w Marsala.
Mamagownolog
RoyalBaby
Posty: 16
Rejestracja: pt sty 05, 2024 7:21 pm

Post autor: Mamagownolog »

Polecam: obuwie Anis, sleepless in Warsaw jeśli chodzi o piżamy i sukienki, sukienki w stylu retro miio, bohemi soul i elementy jest chodzi o ubrania i akcesoria z wełny merino. Mam też torebki daag, które się nie niszczą :)

Nie polecam obuwia od Balagan, mam trzy pary i z każdą coś jest nie tak. Nie polecam też nalu, sukienka przyszła wygnieciona jakby ktoś wyciągnął psu z gardła, a bluza bardzo szybko się zmechaciła i ogólnie tak biednie wygląda
[email protected]
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 27, 2023 12:25 am

Post autor: [email protected] »

Czy ma ktoś z was może to kultowe futro z Bizuu i może powiedzieć jak z jakością?
Joanka_dark
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 05, 2024 8:19 pm

Post autor: Joanka_dark »

To futro to sam poliester za miliony monet, poza tym się sypie. Tak widoczne logowania też raczej nie są postrzegane jako eleganckie, ale to może kwestia gustu…
patili
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 29, 2024 7:58 pm

Post autor: patili »

Ja polecam Blaar- marka dla osób petite, do 164cm, ale jakość świetna! 😍
aneta1
Mokra Włoszka
Posty: 59
Rejestracja: pn maja 06, 2024 9:56 pm

Post autor: aneta1 »

a czy ktoś wie czy bohemisoul organizuje jakieś kody rabatowe z influ lub przy okazji jakiegoś wydarzenia?
Sybillazhogwartu
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: śr wrz 04, 2024 10:52 am

Post autor: Sybillazhogwartu »

Gdzie kupić lekką i ciepłą kurtkę pikowaną? Mieszanka puchu i pierza. Kiedyś miałam z 4f, już niedostępną.
patina
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 22, 2024 7:22 am

Post autor: patina »

Ewka!!123 pisze: pn mar 25, 2024 12:41 pm Ja polecam polska markę wasalaa. Fajnie , oryginale ubrania z naprawdę dobrej jakość materiałów
Oryginalne? Przecież całe kolekcje to kopie innych marek
Omadonno
BlondDoczep
Posty: 125
Rejestracja: wt wrz 24, 2024 2:14 pm

Post autor: Omadonno »

Sebasradochleba pisze: pt mar 01, 2024 1:47 pm Dziewczyny piszcie co polecacie, a czego nie. Często spotykam się z tym, że influ na tt czy insta wychwalają jakość ubrań tworzonych przez polskie marki. Niestety nijak ma się do rzeczywistości.
Ja zacznę, kilka lat temu kupiłam kimono z nalu bodywear , kosztowało sporo a jakoś średnia. Odstające nitki, jeśli chodzi o materiał to mam kilka sukienek z wiskozy i to materiał kimona wypada zdecydowanie najgorzej :/
Z polskich to polecam Orientane nigdy się nie zawiodłam na niczym od nich!
jestemtwoimponczk
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 25, 2024 1:57 pm

Post autor: jestemtwoimponczk »

macie jakąś opinie o torebkach marki Noshe? bo wyglądają spoko, ale boję się, że to jakiś scam, bo za dużo opinii nie widziałam..
karisafarilecinabali
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 07, 2024 1:10 am

Post autor: karisafarilecinabali »

Lebrand sprzedaje ubrania w Rosji :D Co wy na to? Xd

https://nuself.ru/designers/lebrand/?sr ... KoecOhkF-M
glottalstop
SushiRoll
Posty: 223
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:16 pm

Post autor: glottalstop »

karisafarilecinabali pisze: czw paź 10, 2024 11:39 pm Lebrand sprzedaje ubrania w Rosji :D Co wy na to? Xd

https://nuself.ru/designers/lebrand/?sr ... KoecOhkF-M
ale zaskoczenie :o
CzeskaBravo
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: ndz wrz 08, 2024 7:58 pm

Post autor: CzeskaBravo »

Mamagownolog pisze: sob wrz 28, 2024 8:46 pm Polecam: obuwie Anis, sleepless in Warsaw jeśli chodzi o piżamy i sukienki, sukienki w stylu retro miio, bohemi soul i elementy jest chodzi o ubrania i akcesoria z wełny merino. Mam też torebki daag, które się nie niszczą :)

Nie polecam obuwia od Balagan, mam trzy pary i z każdą coś jest nie tak. Nie polecam też nalu, sukienka przyszła wygnieciona jakby ktoś wyciągnął psu z gardła, a bluza bardzo szybko się zmechaciła i ogólnie tak biednie wygląda

Co Toba kierowalo zeby kupowac kolejne paru z balagan skoro juz w pierwsza bylo cos nie tak, potrn z kolejna ? Pytan z ciekawosci, bo ja bardzo szanuje pieniadz i jak cos mnie zawiedzie to nie wracam. Nie przy takich cenach 🙂
algonat
LemonkowaCola
Posty: 536
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:14 pm

Post autor: algonat »

karisafarilecinabali pisze: czw paź 10, 2024 11:39 pm Lebrand sprzedaje ubrania w Rosji :D Co wy na to? Xd

https://nuself.ru/designers/lebrand/?sr ... KoecOhkF-M
Patrząc na te koszmarki z ostatniej kolekcji to wcale się nie dziwie, że szukają rynku zbytu właśnie tam XD
glottalstop
SushiRoll
Posty: 223
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:16 pm

Post autor: glottalstop »

chyba tylko bandany im się super sprzedają
Jolka_2025
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: sob paź 12, 2024 2:07 pm

Post autor: Jolka_2025 »

Kaszmirlove - polecam prawdziwe swetry. Drogo, ale warto, inwestycja na lata 🙂
kardzi26
SushiRoll
Posty: 220
Rejestracja: wt cze 27, 2023 12:53 pm

Post autor: kardzi26 »

Podbijam temat - firma Noshe, głównie torebki ale też etui itp. Miała któraś? Chciałabym sobie zrobić prezent i kupić dobrą jakościowo torebkę na wiele sezonów.
algonat
LemonkowaCola
Posty: 536
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:14 pm

Post autor: algonat »

Dziewczyny, a gdzie kupujecie longsleevy? Ostatnio zamówiłam z Marfy z nowej kolekcji i był okropny - prześwitujący ze słabej jakości tkaniny, w dodatku otwór na głowę był, jak dla dziecka... a dużej głowy nie mam XD
Hmmh
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 13, 2023 1:34 am

Post autor: Hmmh »

A co sądzicie o SaintBy ceny bardzo wysokie, ale podobają mi się ich projekty i czasami influ dają zniżkę ale tylko -15/-20%.