Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

anulasekk
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: wt mar 26, 2024 7:38 pm

Re: Olga Herring

Post autor: anulasekk »

furby pisze: pt lip 12, 2024 7:05 pm
anulasekk pisze: czw lip 11, 2024 10:00 pm Kurczę, nie zrobiłam screena niestety, ale może widzieliście wymijającą odpowiedź Justyny Mazur w jej QA jak ktoś zapytał co sądzi o prowadzącej KWKW. Coś w stylu „świetnie, że program powrócił, ten format jest bardzo wartościowy, gratuluję przywrócenia go na antene”, a o prowadzącej zero komentarza- mimo że to o nią było pytanie xd
One się nie lubią. Szczególnie Olga nie trawi Justyny, ponieważ nalezaly do jednej agencji i Olga miała żal, że Justyna dostaje lepsze oferty współprac reklamowych.

O proszę, serio? A skąd takie info? Nie wiedziałam o tym, szczególnie że pamiętam jak Olga zaczynała to Justyna nawet ją poleciła i też obserwowały się na ig.
madokamadi
Skarpeta Rakieta
Posty: 76
Rejestracja: czw lip 11, 2024 1:34 pm

Post autor: madokamadi »

Wolę Justynę Mazur. Olgi fajnie się słucha, widać, że szczegółowo dopracowuje swoje materiały i niema "hymkania", ale są one dla mnie w pewien sposób jednorazowe. Drugi raz to nudno się słucha. :( No i ma bardzo jednostajny ton głosu i wiele fraz, które się powtarzają w każdym odcinku np. "stało się coś, co zszokowało wszystkich". Zdecydowanie bardziej wolę ją w programie "Ślady zbrodni". :)
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

anulasekk pisze: pt lip 12, 2024 8:40 pm
furby pisze: pt lip 12, 2024 7:05 pm
anulasekk pisze: czw lip 11, 2024 10:00 pm Kurczę, nie zrobiłam screena niestety, ale może widzieliście wymijającą odpowiedź Justyny Mazur w jej QA jak ktoś zapytał co sądzi o prowadzącej KWKW. Coś w stylu „świetnie, że program powrócił, ten format jest bardzo wartościowy, gratuluję przywrócenia go na antene”, a o prowadzącej zero komentarza- mimo że to o nią było pytanie xd
One się nie lubią. Szczególnie Olga nie trawi Justyny, ponieważ nalezaly do jednej agencji i Olga miała żal, że Justyna dostaje lepsze oferty współprac reklamowych.

O proszę, serio? A skąd takie info? Nie wiedziałam o tym, szczególnie że pamiętam jak Olga zaczynała to Justyna nawet ją poleciła i też obserwowały się na ig.
To tylko pokazuje jaka Olga jest shady. Nawet swój pierwszy odcinek zareklamowała na grupie Justyny.
mini.a
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: pt mar 15, 2024 7:46 am

Post autor: mini.a »

anulasekk pisze: ndz mar 31, 2024 7:45 pm Wczoraj wpadł nowy odcinek na kanale yt „Ślady” z gościem, panem Bogdanem Lachem- znanym profilerem kryminalnym. Ogólnie dobry odcinek, pan Lach to specjalista i widać było, że Olga czuje presję żeby zadawać pytania w sposób profesjonalny, ale daje się odczuć że gość jest trochę zniecierpliwiony i skomentował nawet przy końcu- „pani redaktor nie zna pojęcia twardego dowodu”i troszkę ją zbił z tropu 😅 Nie da się ukryć, że Olga nie jest nawet dziennikarką, a co dopiero redaktorką i to o specjalistycznej wiedzy.

Ktoś z was ogląda ten nowy format i ma jakieś przemyślenia?
A dziś rano wpadł nowy odcinek z Katarzyną Bondą, która kilka razy Olgę gasiła i cały odcinek miałam wrażenie, że traktuje ją z wyższością. Podejrzewam, że musiało się Oldze zrobić głupio. Nawet się nie obserwują a informacja o odcinku dopiero niedawno więc Bonda chyba przyszła jedynie żeby wypromować nową książkę wiedząc że zasięgi są. Ale z drugiej strony Śledziowa rzeczywiście wypada słabo w tych wywiadach z dużymi nazwiskami, zero przygotowania jakby wchodziła z ulicy na te wywiady a jednocześnie mocno się sili na to żeby mądrze brzmieć i niestety wychodzi na odwrót, a przypominam, że ta osoba prowadzi program w telewizji. W kontrze stoi odcinek Bondy z Justyną Mazur gdzie było spijanie sobie z dzióbków od pierwszej sekundy i nazywanie się swoimi fankami, tylko fakt jest taki, że Justyna ma jakąkolwiek charyzmę a przede wszystkim większą wiedzę, przygotowuje się jak kogoś zaprasza i jest w stanie tak poprowadzić rozmowy, że nie ma tej sztuczności co u Olgi. Justyna nie jest krystaliczną postacią i jej kontent też nie zawsze od a do z mi podchodzi ale moim zdaniem zjada Olgę osobowością i pomysłem na siebie. Wg mnie jakby Olga trochę spuściła z tonu z tym kreowaniem siebie w taki sposób że to aż razi sztucznością i wyluzowała to by o wiele lepiej na tym wyszła
Miraz
BlondDoczep
Posty: 127
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 6:37 pm

Post autor: Miraz »

mini.a pisze: pn lip 15, 2024 10:08 pm A dziś rano wpadł nowy odcinek z Katarzyną Bondą, która kilka razy Olgę gasiła i cały odcinek miałam wrażenie, że traktuje ją z wyższością. Podejrzewam, że musiało się Oldze zrobić głupio. Nawet się nie obserwują a informacja o odcinku dopiero niedawno więc Bonda chyba przyszła jedynie żeby wypromować nową książkę wiedząc że zasięgi są. Ale z drugiej strony Śledziowa rzeczywiście wypada słabo w tych wywiadach z dużymi nazwiskami, zero przygotowania jakby wchodziła z ulicy na te wywiady a jednocześnie mocno się sili na to żeby mądrze brzmieć i niestety wychodzi na odwrót, a przypominam, że ta osoba prowadzi program w telewizji. W kontrze stoi odcinek Bondy z Justyną Mazur gdzie było spijanie sobie z dzióbków od pierwszej sekundy i nazywanie się swoimi fankami, tylko fakt jest taki, że Justyna ma jakąkolwiek charyzmę a przede wszystkim większą wiedzę, przygotowuje się jak kogoś zaprasza i jest w stanie tak poprowadzić rozmowy, że nie ma tej sztuczności co u Olgi. Justyna nie jest krystaliczną postacią i jej kontent też nie zawsze od a do z mi podchodzi ale moim zdaniem zjada Olgę osobowością i pomysłem na siebie. Wg mnie jakby Olga trochę spuściła z tonu z tym kreowaniem siebie w taki sposób że to aż razi sztucznością i wyluzowała to by o wiele lepiej na tym wyszła
Mam podobne odczucia co do tej rozmowy, aczkolwiek nie odczułam żeby to było gaszenie. Może trochę prostowanie pewnych rzeczy. Ale ogólnie co do Olgi i sposobu prowadzenia rozmowy i przygotowania to bardzo słabiutki poziom niestety
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Justyna jest naturalna w tym co robi. Nie nie zawsze odpowiadają mi jej podcasty i sporo pominęłam ale jako osoba w Internecie i jako osobowość jest przyjemna w obyciu w przeciwieństwie do Olgi
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

No prosze Olga poszla do konkurencji i juz wg TVN nie "rządzi sceną TC"

xD https://cozatydzien.tvn.pl/gwiazdy/to-o ... 1T6if7CW3g

swoja droga Kryminalne Historie ma chyba wiecej subow niz Hulaj Dusza i Czarna wdowa. Ciekawa jestem jakie kryteria mieli redaktorzy w pisaniu tego artykulu.
dr_zelazo
Skarpeta Rakieta
Posty: 81
Rejestracja: śr lip 12, 2023 12:20 pm

Post autor: dr_zelazo »

Miraz pisze: pn lip 15, 2024 10:26 pm Mam podobne odczucia co do tej rozmowy, aczkolwiek nie odczułam żeby to było gaszenie. Może trochę prostowanie pewnych rzeczy. Ale ogólnie co do Olgi i sposobu prowadzenia rozmowy i przygotowania to bardzo słabiutki poziom niestety
Zgadzam się. Przepaść między Olgą a Justyną jeżeli chodzi o wywiad z Bondą. Olga wyszła w tym wywiadzie tak, jakby nie miała zielonego pojęcia o czym jest ta rozmowa.
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Po bardzo długim czasie włączyłam podcast Olgi bo już nie mam czego słuchać. Ostatni odcinek „chciałem przypodobać się złym mocom”. Jezu tego się nie da słuchać, budowanie napięcia i opowieści niczym moje opowiadanie z podstawówki na pracy klasowej. „Miejsce spowite było złowrogim mrokiem” „ostrożnie wchodzą do środka starego i zimnego bunkra, dzisiaj to miejsce zdaje się być bardziej złowrogie niż kiedykolwiek” „w bunkrze panuje wręcz głucha cisza a w powietrzu unosi się zapach wilgoci i stęchlizny…”. Skąd ona wie jaki był zapach? Po co w ogóle takie bzdury dodawać? Czy to jest powieść kryminalna czy podcast? Ja strasznie nie lubię takich wypełniaczy, skąd podcaster wie jaki był zapach, jaka była atmosfera, co było w głowie policji? Nie lubię budowania taniego dreszczyku
azi_39
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 12, 2023 7:24 pm

Post autor: azi_39 »

Platini_blabla pisze: wt lip 23, 2024 1:59 pm Po bardzo długim czasie włączyłam podcast Olgi bo już nie mam czego słuchać. Ostatni odcinek „chciałem przypodobać się złym mocom”. Jezu tego się nie da słuchać, budowanie napięcia i opowieści niczym moje opowiadanie z podstawówki na pracy klasowej. „Miejsce spowite było złowrogim mrokiem” „ostrożnie wchodzą do środka starego i zimnego bunkra, dzisiaj to miejsce zdaje się być bardziej złowrogie niż kiedykolwiek” „w bunkrze panuje wręcz głucha cisza a w powietrzu unosi się zapach wilgoci i stęchlizny…”. Skąd ona wie jaki był zapach? Po co w ogóle takie bzdury dodawać? Czy to jest powieść kryminalna czy podcast? Ja strasznie nie lubię takich wypełniaczy, skąd podcaster wie jaki był zapach, jaka była atmosfera, co było w głowie policji? Nie lubię budowania taniego dreszczyku
Ona nawet wie, co czuły ofiary. Lanie wody dlatego te podcasty są tak długie.
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

azi_39 pisze: wt lip 23, 2024 2:20 pm Ona nawet wie, co czuły ofiary. Lanie wody dlatego te podcasty są tak długie.
No ja jej słucham na przyspieszeniu x 1,75, bo 60% podcastu jest bez treści i to pustosłowie, opisy które nie wnoszą wartości do historii i tylko ją rozciągają. Ja rozumiem wprowadzić słuchacza w miejsce i czas sytuacji, ale między umiejscowieniem wydarzeń a opisami jak w „nad Niemnem” jest duża różnica.
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Wydaje mi się że to o tej samej sprawie co Olga opowiada ale trochę lepsze wydanie https://www.dailymotion.com/video/x2gcehr
jemmarchewkie
RiczAsFak
Posty: 824
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 2:14 pm

Post autor: jemmarchewkie »

przestałam calkowicie jej sluchac po tamtej "aferze", niesmak mam spory :alien:
MatyldaS2000
Koczkodan
Posty: 119
Rejestracja: pt cze 07, 2024 6:40 pm

Post autor: MatyldaS2000 »

Ja nie mogę już na nią inaczej spojrzeć, jak gdzieś przeczytałam, że po operacji nosa wygląda jak świnka Piggy :D cały czas to mam przed oczami, słabo jej wyszedl ten nos.
SmokAnalog
Koczkodan
Posty: 112
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

jemmarchewkie pisze: śr lip 24, 2024 2:22 pm przestałam calkowicie jej sluchac po tamtej "aferze", niesmak mam spory :alien:
Same here :good: a i wcześniej była dla mnie raczej podcasterką ostatniego wyboru, jeśli chodzi o truecrime, po prostu czasami omawiała sprawy, które u innych podcasterów/ek trudno znaleźć, np. sprawa "Ani" spod Drawska Pomorskiego. Ale to jej lanie wody mnie zawsze irytowało no i to idealizowanie ofiar typu była ładna i dobrze się uczyła, no a jakby była brzydka i źle się uczyła to w czymś umniejsza ofierze i zmniejsza wagę czynu, który wobec niej popełniono? Nie wiem, czy tylko ja to tak widzę.
Po aferze wykopowej oczywiście unsub i pa pa.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Jakby była brzydka i się źle uczyła, to usłyszała byś że miała nietuzinkowa urodę i nie miała głowy do nauki-lub coś podobnego w patetycznym tonie.
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

Dziś na kanale zero
Ewe91
Channelka
Posty: 30
Rejestracja: sob sty 20, 2024 5:09 pm

Post autor: Ewe91 »

Anita94 pisze: śr lip 26, 2023 11:55 pm Dla mnie idealnym połączeniem było by research Olgi i głos Justyny ❤️ Justyna świetnie opowiada ale niestety często bledy merytoryczne a Olga super dopracowane ale to czytanie trochę nudzi przy dluzszym słuchaniu
Gdyby tylko to był research Olgi. 😂
klaudiao8
Tritonotti
Posty: 171
Rejestracja: pt mar 15, 2024 7:08 am

Post autor: klaudiao8 »

Ja zaczynając słuchania podcastów, słuchałam Justyny. Wczoraj, po raz pierwszy, ze względu na to, że Olga nagrała o sprawie, która działa się w mojej okolicy - sprawa satanistów - jednakże...nie dotrwałam do końca. Nie podoba mi się. Wybieram Mazur
SmokAnalog
Koczkodan
Posty: 112
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

Swoją drogą, tak trochę odchodząc od tematu, odcinek o Afrodycie (córce piosenkarki Eleni) zniknął po interwencji jej matki, podobno jest ogólnopolski ban na tę sprawę dla podcasterów tc. Prawda to?
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

pista pisze: ndz lip 28, 2024 1:48 pm Swoją drogą, tak trochę odchodząc od tematu, odcinek o Afrodycie (córce piosenkarki Eleni) zniknął po interwencji jej matki, podobno jest ogólnopolski ban na tę sprawę dla podcasterów tc. Prawda to?
a to ciekawe, bo u Beaty Babicz (ex.zaburzenia fikcji) nadal wisi podcast o Afrodycie.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

swoja droga widzieliscie Olge u Fomo? biedna hejtowana podcasterka xd
Hav
BlondDoczep
Posty: 126
Rejestracja: wt lut 27, 2024 12:12 am

Post autor: Hav »

SkarolinaS pisze: ndz lip 28, 2024 6:38 pm swoja droga widzieliscie Olge u Fomo? biedna hejtowana podcasterka xd
Zerknęłam. Nie wpadła na to, że ludzie jej piszą że popełnia błędy, żeby mogła je poprawic, miec lepszy warsztat? Akceptuje tylko lukrwane ochy i achy.

Co do hejtu. Babka, która ma 0 dystansu do siebie I napuszczala na każdego kto ją skrytykował lub podwazyl, swojego meza-pittbulla, co atakował agresywnie w komentarzach, chyba nie za bardzo powinna gadać o hejcie. Po aferce trzyma przynajmniej wykopka Diplo na postronku xd
AnnaZielna
Skarpeta Rakieta
Posty: 80
Rejestracja: pn lut 26, 2024 5:50 pm

Post autor: AnnaZielna »

SkarolinaS pisze: ndz lip 28, 2024 6:38 pm swoja droga widzieliscie Olge u Fomo? biedna hejtowana podcasterka xd
Co to Fomo?
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

AnnaZielna pisze: pn lip 29, 2024 8:54 pm Co to Fomo?
Kanał na YT, takavma nazwę FOMO