Justyna 5 przez 10

Moderator: verysweetcherry

zuza_zu
Samarka
Posty: 680
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Re: Justyna 5 przez 10

Post autor: zuza_zu »

Justyna mocno przyciska reklamy w ostatnim czasie. O ile cenię sobie jej treści to teraz zaczyna się dziać to co zawsze - dziecko w drodze reklamy na potęgę. Nie do zniesienia dla mnie 🤮
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

zuza_zu pisze: wt maja 21, 2024 9:19 pm Justyna mocno przyciska reklamy w ostatnim czasie. O ile cenię sobie jej treści to teraz zaczyna się dziać to co zawsze - dziecko w drodze reklamy na potęgę. Nie do zniesienia dla mnie 🤮
Myślę, że będzie tylko gorzej. Do reklam dojdzie narzekanie i cierpienie związane z macierzyństwem, a także udzielanie rad i głoszenie mądrości w tym samym temacie.
magicbox
Migocząca Świeczka
Posty: 353
Rejestracja: ndz lut 04, 2024 11:01 am

Post autor: magicbox »

Ooo jejuuu oby nie 🙈🫣 to jej depresyjne narzekanie niech zostawi dla siebie i męża, internauci nie chcą tego słuchać i na to patrzeć. Myślicie że wlecą reklamki odnośnie dzieciaka? 🤢
Retti
Modna
Posty: 417
Rejestracja: pn mar 06, 2023 2:12 pm

Post autor: Retti »

Oizys pisze: śr lut 28, 2024 2:31 pm
Grubababa pisze: czw lut 01, 2024 8:57 pm Już abstrahując od moczopędnych substancji, nie prościej zrobić w pierwszym lepszym laboratorium betę? Nie trzeba do tego być na czczo a koszt żaden. Ale to cała ona, oświecona gościni, a piwo na sikaniem pije, żeby zrobić test ciążowy xD nawet jeśli to piwo 0.
Ale piwo 0% to nie jest 0% przecież :)

Tak czy inaczej, zawsze się uśmiecham, gdy ktoś kto na dziecko czeka, będzie je miał <3
To znaczy? Wiele piw ma 0.0%
Kot.Milionera
GreckieWakacje
Posty: 285
Rejestracja: śr sie 03, 2022 5:55 pm

Post autor: Kot.Milionera »

Niektóre maja 0,5% Ale chyba porownywalna zawartość % ma np. kefir
Miau :3
Awatar użytkownika
AliceWintercraft
BagietkaZszarlott
Posty: 161
Rejestracja: wt lis 14, 2023 1:59 pm

Post autor: AliceWintercraft »

Kot.Milionera pisze: śr maja 22, 2024 3:42 pm Niektóre maja 0,5% Ale chyba porownywalna zawartość % ma np. kefir
No dla mnie to jasne, że w ciąży jednak się czyta te etykiety i wybiera te, które mają 0,0%
annakostrzewska
SkrzydełkaZhooters
Posty: 212
Rejestracja: pn maja 06, 2024 6:45 pm

Post autor: annakostrzewska »

Totalny brak kultury i sloma z butow wyszly z niej w podcascie z Tomkiem nt Olewnika. Przerywala mu ponad GODZINĘ. Chcąc chamsko udowodnić, że tylko ona zna sprawę. Karierowiczka. Słabe.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

annakostrzewska pisze: śr maja 29, 2024 8:14 am Totalny brak kultury i sloma z butow wyszly z niej w podcascie z Tomkiem nt Olewnika. Przerywala mu ponad GODZINĘ. Chcąc chamsko udowodnić, że tylko ona zna sprawę. Karierowiczka. Słabe.
Tak, to było straszne. A chętnie bym przesluchala o tej sprawie tylko bez jej udziału.
Retti
Modna
Posty: 417
Rejestracja: pn mar 06, 2023 2:12 pm

Post autor: Retti »

Kot.Milionera pisze: śr maja 22, 2024 3:42 pm Niektóre maja 0,5% Ale chyba porownywalna zawartość % ma np. kefir
Nie, kefir ma 0.03
Ankawanka
PsychoFanka
Posty: 93
Rejestracja: śr mar 20, 2024 2:51 pm

Post autor: Ankawanka »

Kiedyś uwielbiałam podcasty Justyny, słuchałam jej nałogowo, ale z czasem się od tego odbiłam, bo podcasty bardzo straciły na jakości i tak już niestety pozostało. Justyna też mnie do siebie zniechęca jako człowiek. Nie rozumiem tych zachwytów i nazywania jej "comfort person". Ona potrafi być chamska, bo ktoś się z nią nie zgadza. Życzę jej dobrze, ale tego, że przez niektórych jest gloryfikowana, nie potrafię zrozumieć.
annakostrzewska
SkrzydełkaZhooters
Posty: 212
Rejestracja: pn maja 06, 2024 6:45 pm

Post autor: annakostrzewska »

Ankawanka pisze: sob cze 01, 2024 8:00 am Kiedyś uwielbiałam podcasty Justyny, słuchałam jej nałogowo, ale z czasem się od tego odbiłam, bo podcasty bardzo straciły na jakości i tak już niestety pozostało. Justyna też mnie do siebie zniechęca jako człowiek. Nie rozumiem tych zachwytów i nazywania jej "comfort person". Ona potrafi być chamska, bo ktoś się z nią nie zgadza. Życzę jej dobrze, ale tego, że przez niektórych jest gloryfikowana, nie potrafię zrozumieć.
Zrobila z siebie celebrytke i podkast na tym stracil
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Ankawanka pisze: sob cze 01, 2024 8:00 am Kiedyś uwielbiałam podcasty Justyny, słuchałam jej nałogowo, ale z czasem się od tego odbiłam, bo podcasty bardzo straciły na jakości i tak już niestety pozostało. Justyna też mnie do siebie zniechęca jako człowiek. Nie rozumiem tych zachwytów i nazywania jej "comfort person". Ona potrafi być chamska, bo ktoś się z nią nie zgadza. Życzę jej dobrze, ale tego, że przez niektórych jest gloryfikowana, nie potrafię zrozumieć.
Justynka jest już influencerką pełną gębą, a nie podcasterką. Jeśli nawet jakieś odc wychodzą to są robione na kolanie, bardzo słabe merytorycznie, wystękane i przedewszystkim sponsorowane. A na jej insta reklamy od oprawek na okulary po badanie krwi. Strach pomyśleć co będzie jak urodzi.
Izelaf
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: sob gru 30, 2023 11:39 pm

Post autor: Izelaf »

A mi się wydaje, że ona chce po prostu zarobić jak najwiecej przed porodem 🙄
zuza_zu
Samarka
Posty: 680
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Post autor: zuza_zu »

Niestety też mam taką obawę. Im bliżej porodu tym mniej odcinków w ramach podcastów i coraz więcej współprac. Obawiam się, że podpisała umowy na tę współpracę, nie wiedząc jak źle będzie znosiła ciążę, więc nie jest w stanie tworzyć treści, ale z umów musi się wywiązać, więc jak tylko ma „lepszy” dzień to realizuje reklamy i je wrzuca. Wiecie, z czegoś żyć trzeba. Łatwiej jej zrobić kilka zdjęć i wrzucić do nich opis niż robić wielotygodniowy research pod odcinek 5NZ, nagrać go i opublikować. Ona po prostu może nie mieć na to siły. Tak głośno myślę, bo przecież jej nie znam i też wkurza mnie jej bycie skupem reklamowym.
ankona
Tritonotti
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 13, 2024 3:15 pm

Post autor: ankona »

zuza_zu pisze: pn cze 10, 2024 7:02 pm Niestety też mam taką obawę. Im bliżej porodu tym mniej odcinków w ramach podcastów i coraz więcej współprac. Obawiam się, że podpisała umowy na tę współpracę, nie wiedząc jak źle będzie znosiła ciążę, więc nie jest w stanie tworzyć treści, ale z umów musi się wywiązać, więc jak tylko ma „lepszy” dzień to realizuje reklamy i je wrzuca. Wiecie, z czegoś żyć trzeba. Łatwiej jej zrobić kilka zdjęć i wrzucić do nich opis niż robić wielotygodniowy research pod odcinek 5NZ, nagrać go i opublikować. Ona po prostu może nie mieć na to siły. Tak głośno myślę, bo przecież jej nie znam i też wkurza mnie jej bycie skupem reklamowym.
tylko ona researchu do odcinków już od dawna nie robi :P
Magdara
RiczAsFak
Posty: 817
Rejestracja: śr lut 07, 2024 10:50 pm

Post autor: Magdara »

zuza_zu pisze: pn cze 10, 2024 7:02 pm Niestety też mam taką obawę. Im bliżej porodu tym mniej odcinków w ramach podcastów i coraz więcej współprac. Obawiam się, że podpisała umowy na tę współpracę, nie wiedząc jak źle będzie znosiła ciążę, więc nie jest w stanie tworzyć treści, ale z umów musi się wywiązać, więc jak tylko ma „lepszy” dzień to realizuje reklamy i je wrzuca. Wiecie, z czegoś żyć trzeba. Łatwiej jej zrobić kilka zdjęć i wrzucić do nich opis niż robić wielotygodniowy research pod odcinek 5NZ, nagrać go i opublikować. Ona po prostu może nie mieć na to siły. Tak głośno myślę, bo przecież jej nie znam i też wkurza mnie jej bycie skupem reklamowym.
Wielorygodniowy research? Może na początku to był wielotygodniowy research. Teraz to jest 'znalazla mu świetną pracę na lotnisku, nie wiem, co miał tam robic' 😁
zuza_zu
Samarka
Posty: 680
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Post autor: zuza_zu »

Magdara pisze: wt cze 11, 2024 9:54 am
zuza_zu pisze: pn cze 10, 2024 7:02 pm Niestety też mam taką obawę. Im bliżej porodu tym mniej odcinków w ramach podcastów i coraz więcej współprac. Obawiam się, że podpisała umowy na tę współpracę, nie wiedząc jak źle będzie znosiła ciążę, więc nie jest w stanie tworzyć treści, ale z umów musi się wywiązać, więc jak tylko ma „lepszy” dzień to realizuje reklamy i je wrzuca. Wiecie, z czegoś żyć trzeba. Łatwiej jej zrobić kilka zdjęć i wrzucić do nich opis niż robić wielotygodniowy research pod odcinek 5NZ, nagrać go i opublikować. Ona po prostu może nie mieć na to siły. Tak głośno myślę, bo przecież jej nie znam i też wkurza mnie jej bycie skupem reklamowym.
Wielorygodniowy research? Może na początku to był wielotygodniowy research. Teraz to jest 'znalazla mu świetną pracę na lotnisku, nie wiem, co miał tam robic' 😁
Ale o tym właśnie napisałam, czy nie? „ Łatwiej jej zrobić kilka zdjęć i wrzucić do nich opis niż robić wielotygodniowy research”.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

zuza_zu pisze: wt cze 11, 2024 12:13 pm
Magdara pisze: wt cze 11, 2024 9:54 am
zuza_zu pisze: pn cze 10, 2024 7:02 pm Niestety też mam taką obawę. Im bliżej porodu tym mniej odcinków w ramach podcastów i coraz więcej współprac. Obawiam się, że podpisała umowy na tę współpracę, nie wiedząc jak źle będzie znosiła ciążę, więc nie jest w stanie tworzyć treści, ale z umów musi się wywiązać, więc jak tylko ma „lepszy” dzień to realizuje reklamy i je wrzuca. Wiecie, z czegoś żyć trzeba. Łatwiej jej zrobić kilka zdjęć i wrzucić do nich opis niż robić wielotygodniowy research pod odcinek 5NZ, nagrać go i opublikować. Ona po prostu może nie mieć na to siły. Tak głośno myślę, bo przecież jej nie znam i też wkurza mnie jej bycie skupem reklamowym.
Wielorygodniowy research? Może na początku to był wielotygodniowy research. Teraz to jest 'znalazla mu świetną pracę na lotnisku, nie wiem, co miał tam robic' 😁
Ale o tym właśnie napisałam, czy nie? „ Łatwiej jej zrobić kilka zdjęć i wrzucić do nich opis niż robić wielotygodniowy research”.
Za research i pisanie scenariuszy to zdjae się Judyta odpowiada xd
Nasakanaka
BlondDoczep
Posty: 135
Rejestracja: czw sty 07, 2021 1:54 pm

Post autor: Nasakanaka »

Przesłuchałam ostatni odcinek i razi mnie robienie z 15 latki małego dziecka. Ciągle pada słowo "dziewczynka" i, że brat znalazł swoją "małą siostrę" powieszoną. Takie upupianie ofiary, żeby nie wiem, było jej bardziej szkoda?
Kot.Milionera
GreckieWakacje
Posty: 285
Rejestracja: śr sie 03, 2022 5:55 pm

Post autor: Kot.Milionera »

Wg mnie bardzo ok ostatnie odcinki. Poruszyły mnie- ten o kobiecie, żonie Turka i ten o powieszonej dziewczynie.
Mam problem ze skupieniem sie, ale słuchajac w ogole sie nie rozpraszałam.
Miau :3
pepper0
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: pn lut 26, 2024 1:15 pm

Post autor: pepper0 »

Nasakanaka pisze: wt cze 11, 2024 12:54 pm Przesłuchałam ostatni odcinek i razi mnie robienie z 15 latki małego dziecka. Ciągle pada słowo "dziewczynka" i, że brat znalazł swoją "małą siostrę" powieszoną. Takie upupianie ofiary, żeby nie wiem, było jej bardziej szkoda?
...no ale to jest dziecko, chyba się czepiasz na siłę lol
Nasakanaka
BlondDoczep
Posty: 135
Rejestracja: czw sty 07, 2021 1:54 pm

Post autor: Nasakanaka »

pepper0 pisze: wt cze 11, 2024 4:35 pm
Nasakanaka pisze: wt cze 11, 2024 12:54 pm Przesłuchałam ostatni odcinek i razi mnie robienie z 15 latki małego dziecka. Ciągle pada słowo "dziewczynka" i, że brat znalazł swoją "małą siostrę" powieszoną. Takie upupianie ofiary, żeby nie wiem, było jej bardziej szkoda?
...no ale to jest dziecko, chyba się czepiasz na siłę lol
No 15 latka to już nie jest takie dziecko. Trochę to robi różnicę czy to np. 11 latka, która dopiero wchodzi w wiek nastoletni i jeszcze gdzieś tam jest taka dziecięca naiwność, czy 15 latka, która ma swoje życie towarzyskie, o którym rodzice mogą nie wiedzieć, chłopaka i może mieć swoje tajemnice, które mogą pomóc w wyjaśnieniu co się stało. Robi to różnicę po prostu w odbiorze.
Pikod
LouiBag
Posty: 326
Rejestracja: sob cze 01, 2024 2:04 pm

Post autor: Pikod »

To była pierwsza podcasterka, na którą trafiłam w necie. Wydawała mi się świetna..... do momentu, gdy nie posłuchałam innych podcastów.
Nie słucham jej wcale, bo nie mpgę znieść tego stękania "yyyy....,", "mmmm...." oraz wyrażeń typu "jakby", "coś w tym rodzaju"....
Za dużo jest jej prywatnych reflrkdji i dociekań, natomiast fakty są często przekręcane i niepełne.
Maja3848854796
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 02, 2023 5:29 pm

Post autor: Maja3848854796 »

Justyna dała informację na story że wybrali dla córki imię Tradycja a na drugie Demokracja 😬
sola
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: wt lip 05, 2022 2:56 am

Post autor: sola »

Przeciez to nie na powaznie.