Justyna 5 przez 10

Moderator: verysweetcherry

sloniamozna
RoyalBaby
Posty: 24
Rejestracja: ndz lut 26, 2023 2:46 pm

Re: Justyna 5 przez 10

Post autor: sloniamozna »

Dla mnie Olga czasami brzmi jakby czytała wypracowanie na polski xd a co do głosu Justyny się zgodzę, ma bardzo przyjemna w odbierze barwę głosu
[/quote]

Zaczęłam słuchać ostatniego podcastu i miałam wrażenie, że czyta to lektor Ivona z 2003 roku. Bardzo nienaturalna intonacja. Dałam sobie spokój i wyłączyłam.
Okaaa
Skarpeta Rakieta
Posty: 86
Rejestracja: ndz lis 20, 2022 4:24 pm

Post autor: Okaaa »

Olga mówi za głośno i za szybko. Czyta. Niestety mi odpowiada tylko Justyna. Piszę niestety bo jakość drastycznie spadła. Czasami słucham też Maskę Arlekina.
Whitelotus9
Tritonotti
Posty: 194
Rejestracja: śr paź 26, 2022 10:55 pm

Post autor: Whitelotus9 »

Ostatnio na QA mówiła o problemach z działka budowlana, wie ktoś o co chodzi?
Nasakanaka
BlondDoczep
Posty: 135
Rejestracja: czw sty 07, 2021 1:54 pm

Post autor: Nasakanaka »

Whitelotus9 pisze: wt sie 22, 2023 4:22 pm Ostatnio na QA mówiła o problemach z działka budowlana, wie ktoś o co chodzi?
Z tego co rozumiem działka jest częściowo zalesiona i jest jakiś problem, żeby ją "odlesić".
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Justyna ogłosiła ciążę. Juz od grudnia miałam solidne podejrzenia, że jest w ciąży, ale uważałam, że pisanie o tym jest nietaktowne, ale jednak miałam nosa
Soraya
BagietkaZszarlott
Posty: 166
Rejestracja: pt gru 10, 2021 10:40 pm

Post autor: Soraya »

Bardzo się cieszę i jej gratuluję
No Name
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: sob cze 11, 2022 9:58 pm

Post autor: No Name »

to będzie jej 5 dziecko?
malapanda
BlondDoczep
Posty: 136
Rejestracja: ndz kwie 04, 2021 2:01 pm

Post autor: malapanda »

Nie, pierwsze. Chodzi o Justyne, która nagrywa podcasty true crime.
jemmarchewkie
SushiAddict
Posty: 836
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 2:14 pm

Post autor: jemmarchewkie »

Cieszę się z powodu Justyny :)
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

MalaCzarna pisze: sob sty 27, 2024 2:47 pm Justyna ogłosiła ciążę. Juz od grudnia miałam solidne podejrzenia, że jest w ciąży, ale uważałam, że pisanie o tym jest nietaktowne, ale jednak miałam nosa
wczoraj na isnta story?
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

SkarolinaS pisze: ndz sty 28, 2024 6:18 pm
MalaCzarna pisze: sob sty 27, 2024 2:47 pm Justyna ogłosiła ciążę. Juz od grudnia miałam solidne podejrzenia, że jest w ciąży, ale uważałam, że pisanie o tym jest nietaktowne, ale jednak miałam nosa
wczoraj na isnta story?
Na koniec filmu dokumentalnego jest info o ciąży
jacobsen
Tritonotti
Posty: 186
Rejestracja: sob sty 06, 2024 2:35 pm

Post autor: jacobsen »

Justyna będzie miała córeczkę, widać duże szczęście i ciąża za pierwszym podejściem 🥰 mega jej zazdroszczę 🥲
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Yyy czy ona powiedziała że jak miała solidne objawy ciąży to kupiła sobie małe piwo corona żeby mieć czym sikać na test? Nie wspomniała nic o tym, że to było 0%...
Jakby, woda też jest moczopędna?
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

MalaCzarna pisze: czw lut 01, 2024 8:50 pm Yyy czy ona powiedziała że jak miała solidne objawy ciąży to kupiła sobie małe piwo corona żeby mieć czym sikać na test? Nie wspomniała nic o tym, że to było 0%...
Jakby, woda też jest moczopędna?
Cooooooo?
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

MalaCzarna pisze: czw lut 01, 2024 8:50 pm Yyy czy ona powiedziała że jak miała solidne objawy ciąży to kupiła sobie małe piwo corona żeby mieć czym sikać na test? Nie wspomniała nic o tym, że to było 0%...
Jakby, woda też jest moczopędna?
Już abstrahując od moczopędnych substancji, nie prościej zrobić w pierwszym lepszym laboratorium betę? Nie trzeba do tego być na czczo a koszt żaden. Ale to cała ona, oświecona gościni, a piwo na sikaniem pije, żeby zrobić test ciążowy xD nawet jeśli to piwo 0.
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Grubababa pisze: czw lut 01, 2024 8:52 pm
MalaCzarna pisze: czw lut 01, 2024 8:50 pm Yyy czy ona powiedziała że jak miała solidne objawy ciąży to kupiła sobie małe piwo corona żeby mieć czym sikać na test? Nie wspomniała nic o tym, że to było 0%...
Jakby, woda też jest moczopędna?
Cooooooo?
No serio tak powiedziała
Live ma być zapisany, więc będzie można to usłyszeć..
Nie zacytuje dokładnie, ale brzmiało to mniej więcej tak:
Ja zrobiłam test ok 13 dni po zapłodnieniu, przed miesiączka, bo jadłam śledzie, byłam na wszystkich zła, kłóciłam się z siostrą, pies leżał mi na podbrzuszu i siostra powiedziała mi, żebym zrobiła test. Noi zrobiłam pierwszy test i wypiłam małe piwo corona żeby mieć czym sikać. oczywiście powiedziała to z wielkim rozbawieniem..

Mnie ścięło jak to usłyszałam. Mam nadzieje ze jednak chodziło o to piwo 0, ale i tak cringe.
dr_zelazo
Skarpeta Rakieta
Posty: 81
Rejestracja: śr lip 12, 2023 12:20 pm

Post autor: dr_zelazo »

Potwierdzam z piwem. Oglądałam całego liva i też mnie to zszokowało. Następnym razem, jak będę potrzebować pełnego pęcherza do badania usg chlusnę sobie piweczko. :p
Lena1310
RoyalBaby
Posty: 20
Rejestracja: śr sie 02, 2023 2:04 pm

Post autor: Lena1310 »

Ja nie słyszałam tej części o piwie i teście, ale w pewnym momencie, jakoś pod koniec live'a, ktoś zapytał o coś w temacie alkoholizmu. Justyna odpowiedziała wtedy coś w stylu, że ona ogólnie alkoholu nie pije. Zrozumiałam to tak jakby była abstynentką więc pewnie chodziło (mam nadzieję) o piwo 0%.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Piankowy Ludzik pisze: pt lut 02, 2024 9:54 am Już nie róbcie z niej takiej patoinflu. Mówiła, że dowiedziała się na początku 3 tygodnia. Ja np. dowiedziałam się w piątym, a byłam w międzyczasie ze dwa razy na imprezie. Czy to znaczy że też jestem pato? Ile z Was nie wiedziało w 3 tygodniu i piło lampke wina do kolacji albo piwko?
Wiem, ze picie alko, gdy nie masz pojęcia, że jesteś w ciąży to nie jest jakoś rzadkość, ale picie żeby zrobić test ciążowy to trochę xD tym bardziej, że jak rozumiem oni się o to dziecko starali. To jak dla mnie wtedy odstawiasz alkohol, zarówno Ty jak i partner. I to jeszcze przed zajściem.
dr_zelazo
Skarpeta Rakieta
Posty: 81
Rejestracja: śr lip 12, 2023 12:20 pm

Post autor: dr_zelazo »

Mi jeszcze rzuciło się w oczy, kiedy ludzie proponowali imiona, to ktoś chyba zażartował, że Olga. Justyna nie zareagowała, ale Krzyś jej coś tam pisał i pokazywał. Śmiała się. Potem ktoś pisze Jaśmina i wtedy Justyna żart rzuciła, tak będzie Olga na cześć Olgi Herrig, Jaśmina na cześć Stanowo. Olga Jaśmina Joanna.
Odebrałam to jako takie żarciki o Oldze, chyba tam grubo między nimi musiało być.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Piankowy Ludzik pisze: pt lut 02, 2024 10:06 am Masz rację, tak jest idealnie i zdrowo, ale wiadomo, że w życiu bywa różnie:) Whatever. Można im zarzucić sporo, ale to akurat imo jest takie czepianko na siłę…
Może jest czepianiem. Prawda jest taka, że ona po prostu nie myśli co mówi. Walnela o tym piwku, a potem o ciąży Szymańskiej....A Krzyś siedzi i cenzuruje ją ma bieżąco.
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Piankowy Ludzik pisze: pt lut 02, 2024 9:54 am Już nie róbcie z niej takiej patoinflu. Mówiła, że dowiedziała się na początku 3 tygodnia. Ja np. dowiedziałam się w piątym, a byłam w międzyczasie ze dwa razy na imprezie. Czy to znaczy że też jestem pato? Ile z Was nie wiedziało w 3 tygodniu i piło lampke wina do kolacji albo piwko?
Co innego jak się ktoś napije nieświadomie jak np wpadnie, a co innego przed testem, jak ma podejrzenia, że jest w ciąży. To pierwsze jest zrozumiałe, ale to drugie to absurd.
Klk7
Tritonotti
Posty: 172
Rejestracja: pn kwie 17, 2023 5:20 pm

Post autor: Klk7 »

Tak na nią patrzę ostatnio i bardzo się zastanawiam czy ona ma perukę?
Na tym live jeszcze jakoś bardziej mi się to tak widzi
Za gęste te włosy ta grzywka jak na nią 😉
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

4 miesiąc ciąży, a ona już to upublicznia i monetyzuje. Nie podoba mi się to i bardzo ciekawe jak się to potoczy. Będzie kolejną oświeconą mamusią insta.
SAWA
LouiBag
Posty: 330
Rejestracja: śr sty 03, 2024 1:49 pm

Post autor: SAWA »

Ja jak zobaczyłam Justynę w czarnych włosach na innym profilu na IG to poznałam ją tylko po głosie zmieniła się i to fest!
Klk7 pisze: pt lut 02, 2024 12:22 pm Tak na nią patrzę ostatnio i bardzo się zastanawiam czy ona ma perukę?
Na tym live jeszcze jakoś bardziej mi się to tak widzi
Za gęste te włosy ta grzywka jak na nią 😉