Zmiany na forum

Sprawy organizacyjne

Moderator: verysweetcherry

Liivka
PsychoFanka
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 02, 2023 8:18 pm

Re: Zmiany na forum

Post autor: Liivka »

Hej, mam problem, podczas korzystania z danych komórkowych, pokazuje mi się komunikat, że mój adres IP został zablokowany. Po przełączeniu na WiFi wszystko działa normalnie. Niestety, nie zawsze mogę korzystać z domowego internetu, a bez tego nie mogę się zalogować. :(
Szampejn
TłinkiBoss
Posty: 3094
Rejestracja: sob cze 26, 2021 2:51 pm

Post autor: Szampejn »

Hej 😊 od kilku dni dostaję ciągle maile z Wandy informujące o nowych odpowiedziach. Gdy klikam „nie powiadamiaj mnie o nowych odpowiedziach” to automatycznie usuwa mi wątek z ulubionych 😫 Czy da się to jakoś ogarnąć aby wątki pozostały w kategorii „ulubione” ale nie dostawać tych maili?
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 388
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Szampejn pisze: pt wrz 20, 2024 10:59 am Hej 😊 od kilku dni dostaję ciągle maile z Wandy informujące o nowych odpowiedziach. Gdy klikam „nie powiadamiaj mnie o nowych odpowiedziach” to automatycznie usuwa mi wątek z ulubionych 😫 Czy da się to jakoś ogarnąć aby wątki pozostały w kategorii „ulubione” ale nie dostawać tych maili?
Hej, masz ustawienia powiadomień w swoim profilu.
Awatar użytkownika
KasandraCwir
Currently:Top
Posty: 701
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Post autor: KasandraCwir »

Hej, czy tylko u mnie dziwnie dzisiaj działa forum? Reakcje za pierwszym kliknięciem nie działają, trzeba reagować 2 razy, "pierwszy nieprzeczytany post" przerzuca mnie na nieprzeczytaną stronę albo w ogóle się nie wyświetla mimo że dany wątek czytałam
nataliea
Kciuk
Posty: 886
Rejestracja: czw maja 18, 2023 8:38 am

Post autor: nataliea »

KasandraCwir pisze: czw paź 03, 2024 11:45 am Hej, czy tylko u mnie dziwnie dzisiaj działa forum? Reakcje za pierwszym kliknięciem nie działają, trzeba reagować 2 razy, "pierwszy nieprzeczytany post" przerzuca mnie na nieprzeczytaną stronę albo w ogóle się nie wyświetla mimo że dany wątek czytałam
Mi też jeszcze do tego cały czas mnie wylogowywuje, nie da się zareagować
"Nie wrzucajcie wszystko do jednego kopyta"
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 388
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

KasandraCwir pisze: czw paź 03, 2024 11:45 am Hej, czy tylko u mnie dziwnie dzisiaj działa forum? Reakcje za pierwszym kliknięciem nie działają, trzeba reagować 2 razy, "pierwszy nieprzeczytany post" przerzuca mnie na nieprzeczytaną stronę albo w ogóle się nie wyświetla mimo że dany wątek czytałam
Hej, dzięki za info o reakcjach - faktycznie nie działają, pracujemy nad tym. Jeśli chodzi o pierwszy nieprzeczytany post - u nas wszystko ok, nie udało nam się odtworzyć tego problemu, proszę, spróbuj jeszcze raz. 😊
Krochmalinda
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: śr sie 30, 2023 2:09 pm

Post autor: Krochmalinda »

nataliea pisze: czw paź 03, 2024 1:54 pm Mi też jeszcze do tego cały czas mnie wylogowywuje, nie da się zareagować
Mnie też co chwilę dzisiaj wylogowuje
kropek350
KlasaBiznes
Posty: 589
Rejestracja: wt wrz 06, 2022 5:43 am

Post autor: kropek350 »

Co chwila wylogowuje. Plus nie mam żadnych wątków w ulubionych a co chwila wpada mi tam jakiś wątek i przychodzą powiadomienia że ktoś cos napisał. Usuwam z ulubionych i za chwilę to samo.
kropek350
KlasaBiznes
Posty: 589
Rejestracja: wt wrz 06, 2022 5:43 am

Post autor: kropek350 »

Czy możecie coś z tym zrobić? Bo jest to denerwujące. Dzieje się tak w przeglądarce. Nie mam zamiaru co chwilę wchodzić i odklikiwac wątki z obserwowanych.
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 388
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Heja, reakcje powinny już działać prawidłowo, proszę, potestujcie i dajcie znać.
FigGa
LouiBag
Posty: 303
Rejestracja: czw mar 21, 2024 12:40 pm

Post autor: FigGa »

U mnie dalej po kliknięciu na pierwszy nieprzeczytany post kieruje na górę strony. Nie zawsze ale często.
Lagertha
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: wt lip 25, 2023 12:24 pm

Post autor: Lagertha »

FigGa pisze: sob paź 05, 2024 10:52 am U mnie dalej po kliknięciu na pierwszy nieprzeczytany post kieruje na górę strony. Nie zawsze ale często.
mam ten sam problem od paru dni oraz też miałam w ulubionych wątki, których w ogóle tam nie dodawałam. :/
FigGa
LouiBag
Posty: 303
Rejestracja: czw mar 21, 2024 12:40 pm

Post autor: FigGa »

A to ja wystarczy, że wejdę w wątek i potrafi się zapisać jako ulubiony.
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 388
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Dziewczyny, pracujemy nad tym, proszę Was o cierpliwość. 🥰
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 388
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Problem z dodawaniem się do ulubionych po najechaniu myszką/palcem na przycisk został naprawiony. Może być potrzebne odświeżenie strony kilka razy żeby przeglądarka zobaczyła wszystkie zmiany.
nataliea
Kciuk
Posty: 886
Rejestracja: czw maja 18, 2023 8:38 am

Post autor: nataliea »

A czy jest naprawiane to wylogowywanie? Logujesz się chcesz wejść na wątek, a tu, że masz się zalogować
"Nie wrzucajcie wszystko do jednego kopyta"
Awatar użytkownika
KasandraCwir
Currently:Top
Posty: 701
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Post autor: KasandraCwir »

damascenka pisze: pt paź 04, 2024 9:28 pm Heja, reakcje powinny już działać prawidłowo, proszę, potestujcie i dajcie znać.
U mnie dalej jest to samo z reakcjami i z pierwszym nieprzeczytanym postem
Eatalia
GreckieWakacje
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 26, 2024 11:25 am

Post autor: Eatalia »

A da się coś zrobić z tym ciagłym wylogowywaniem? To irytujące, że od pewnego czasu co chwilę wyrzuca z forum, są momenty, w których co dwie-trzy minuty trzeba się ponownie logować. A widzę, że nie tylko mnie dotyczy ten problem.
Xylonax
Gacie z oceanu
Posty: 47
Rejestracja: wt sie 06, 2024 12:41 am

Post autor: Xylonax »

Od kilku dni nie da się komfortowo korzystać z forum. Wszystko laguje, zacina się, zanim uda się wejść w jakiś wątek to poprzedzone jest to minutą zawiechy, często wywala błędy.
ajmegerl
Skarpeta Rakieta
Posty: 85
Rejestracja: pn mar 27, 2023 4:40 pm

Post autor: ajmegerl »

Ja mam ten sam problem z pierwszym nieprzeczytanym wątkiem. Dodatkowo, wyświetlają mi się jako przeczytane wątki w które nigdy nie wchodziłam
FigGa
LouiBag
Posty: 303
Rejestracja: czw mar 21, 2024 12:40 pm

Post autor: FigGa »

ajmegerl pisze: wt paź 15, 2024 10:48 pm Ja mam ten sam problem z pierwszym nieprzeczytanym wątkiem. Dodatkowo, wyświetlają mi się jako przeczytane wątki w które nigdy nie wchodziłam
Potwierdzam, mam oznaczone wątki jako przeczytane, mimo, że nigdy w jej nie wchodziłam. I to nie jest takt, że post został skasowany i dlatego ładuje się od góry strony a nie od pierwszego nieprzeczytanego posta. Tak jest po prostu w każdym wątku.
Gzgz
Gacie z oceanu
Posty: 49
Rejestracja: pn kwie 24, 2023 9:33 pm

Post autor: Gzgz »

Dodałam dziś post, który został usunięty. Jak sprawdzić dlaczego? Nie mam powiadomienia ani wiadomości
Korol_ina92
Gacie z oceanu
Posty: 48
Rejestracja: ndz gru 24, 2023 11:37 pm

Post autor: Korol_ina92 »

Wciąż nie mogę się doprosić o usunięcie mojego konta z tego forum? W czym jest problem?