iwona wieczorek

Moderator: verysweetcherry

FigGa
LouiBag
Posty: 303
Rejestracja: czw mar 21, 2024 12:40 pm

Re: iwona wieczorek

Post autor: FigGa »

Napisz coś więcej, bo ja również nic nie widziałam.
kalena
LouiBag
Posty: 315
Rejestracja: wt mar 19, 2024 8:11 pm

Post autor: kalena »

FigGa pisze: śr wrz 11, 2024 10:09 pm Napisz coś więcej, bo ja również nic nie widziałam.
Ja też nic nie widziałam, natomiast myślę, że to zagrywka dla wyświetleń. Natomiast artykuły "prawdziwe" i szum w mediach często robiony jest po to, by sprowokować potencjalnych zamieszanych w daną sprawę. Policja rzuca hasło i obserwuje reakcje otoczenia.
cysiamalaogrodniczka
LouiBag
Posty: 303
Rejestracja: śr maja 17, 2023 11:27 am

Post autor: cysiamalaogrodniczka »

Ja też widziałam te tik toki, niby któryś z przyjaciół, raz że ją do studzienki wrzucił, raz że spalił. Ale nigdzie info o którego chodzi.
:angel:
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3516
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Tych przełomów w sprawie było tyle że już nie reaguje
xyzerna
Jesa
Posty: 1413
Rejestracja: sob sty 13, 2024 7:27 pm

Post autor: xyzerna »

cysiamalaogrodniczka pisze: śr wrz 11, 2024 10:23 pm Ja też widziałam te tik toki, niby któryś z przyjaciół, raz że ją do studzienki wrzucił, raz że spalił. Ale nigdzie info o którego chodzi.
To same dzieci wstawiaja bez zadnego poparcia
Jamie
SushiRoll
Posty: 221
Rejestracja: wt sie 06, 2024 8:40 pm

Post autor: Jamie »

pff nie wierzę w to ze teraz się zgłosi ktoś apropo tego samochodu. Szum robią że przełom to już mnie nie wzrusza myślę zawsze że "oho kolejny clickbajt" może się mylę ale dopóki nie jest to naprawdę jakiś konkret to z czym do ludzi...
Ewush
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 26, 2024 7:53 pm

Post autor: Ewush »

Z najnowszych informacji można pomyśleć ze zamieszani są pracownicy śmieciarki z przeszłością kryminalną
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3516
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Ewush pisze: pt wrz 27, 2024 8:55 pm Z najnowszych informacji można pomyśleć ze zamieszani są pracownicy śmieciarki z przeszłością kryminalną
Te najnowsze informacje mają 14 lat i są z dupy
iksde12345
Channelka
Posty: 37
Rejestracja: pn mar 18, 2024 11:18 pm

Post autor: iksde12345 »

Plotkara pisze: sob sie 03, 2024 10:55 pm Nadrabiam wlasnie live Kezu

Ktos w donejcie wrzucił link do kanału: https://youtube.com/@medea63?si=OB22jGZxavuCYUfx
No właśnie, a wy co myślicie o tym? Ktoś wchodził na ten kanał? Oglądał te filmiki?
SmokAnalog
SkrzydełkaZhooters
Posty: 211
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

iksde12345 pisze: pt wrz 27, 2024 11:20 pm No właśnie, a wy co myślicie o tym? Ktoś wchodził na ten kanał? Oglądał te filmiki?
Moim zdaniem to jest prowo. O tym kanale było dosyć głośno dobrych parę lat temu.
MoniB
SkrzydełkaZhooters
Posty: 201
Rejestracja: ndz wrz 15, 2024 1:35 am

Post autor: MoniB »

Były przestępca (tak się określa na innych filmach) ma swoją teorię na temat dlaczego Archiwum X nie znalazło Iwony:
https://www.youtube.com/watch?v=foh8wrj_3dU
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3516
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

MoniB pisze: ndz wrz 29, 2024 5:17 pm Były przestępca (tak się określa na innych filmach) ma swoją teorię na temat dlaczego Archiwum X nie znalazło Iwony:
https://www.youtube.com/watch?v=foh8wrj_3dU
Zazwyczaj nie słucham takich rzeczy ale… ale chłop ma rację. Ludzie z archiwum x robią wróżbitów którzy widzą przez ściany a to są zwykli ludzie którzy też nie rozwiązują wszystkiego. W mediach oni są traktowani jak bogowie a to zwykła policyjna komórka której raz się uda raz nie. I też ma rację że są sprawy które wewnętrznie ktoś blokuje. Jest dużo spraw w których policjant z otoczenia był o coś podejrzewany albo policjanci byli w areszcie za to jak prowadzili sprawę. To co on mówi to się dzieje. I najbardziej trafna rzecz o której mówi - sprawca już dawno siedzi za coś innego albo nawet umarł w więzieniu i tyle. Nie mówi nic odkrywczego ale ujął to dość dobrze.