Bogdańscy

Moderator: verysweetcherry

strusiek
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: wt lip 23, 2024 9:27 am

Re: Bogdańscy

Post autor: strusiek »

Po co mieliby się ujawniać? Przecież mieli takie długi. Zaraz ktoś upomniałby się o kasę, a banki to już szczególnie.

Rodzina nie ma interesu w tym aby uznać ich za zmarłych bo wtedy ktoś odziedziczyłby jedynie zastawiony dom i przy okazji długi.
Alut@
SkrzydełkaZhooters
Posty: 206
Rejestracja: pn sie 28, 2023 9:07 pm

Post autor: Alut@ »

Ciężko mi uwierzyć że tak by się afiszowali, już od wielu lat w necie można ujawnić dużo rzeczy i w końcu ktoś by coś ujawnił.
Dzieci moim zdaniem też się nie ujawnia bo nie mają takiej potrzeby. Robić to żeby zaspokoić ciekawość ludzką? Może skontaktują się z rodziną ewentualnie..
asiaan
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: pn gru 27, 2021 3:14 am

Post autor: asiaan »

Alut@ pisze: czw sie 29, 2024 1:08 pm Ciężko mi uwierzyć że tak by się afiszowali, już od wielu lat w necie można ujawnić dużo rzeczy i w końcu ktoś by coś ujawnił.
Dzieci moim zdaniem też się nie ujawnia bo nie mają takiej potrzeby. Robić to żeby zaspokoić ciekawość ludzką? Może skontaktują się z rodziną ewentualnie..
W sumie nie wiemy, czy nie kontaktują się z rodziną. Przecież oni też mogą kłamać.
Nini1
Koczkodan
Posty: 118
Rejestracja: wt sie 08, 2023 9:14 pm

Post autor: Nini1 »

A ja mam pytanie z innej beczki - a co pod wzgledem prawnym (?), organizacyjnym (?) - nie wiem jak to określić - stałoby się gdyby faktycznie żyli, przez tyle lat byli po prostu np. w tej Ameryce i nagle stwierdzili "dobra wracamy". Wrocili jakos do kraju i ujawnili sie?
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Niemampomyslunanick pisze: czw sie 29, 2024 12:14 pm Wklejam komentarz z Pudełka pod artykułem opisującym ich sprawę. Pierwsze słyszę o tej teorii, a rzekomo ktoś już kiedyś to napisał. Co o tym sądzicie?

"Kiedyś ktoś napisał, że żyją w Meksyku, ta córka wyszła za mąż, a lokalni mieszkańcy znają ich historię, bo oni się niespecjalnie z tym kryją i nawet gadają tam po polsku. Czy to wszystko jest prawdą to nie wiem, ale widziałam że tutaj też ktoś pisał o Meksyku."
Widziałam już w Internecie mnóstwo komentarzy że właśnie są w Meksyku
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Alut@ pisze: czw sie 29, 2024 1:08 pm Ciężko mi uwierzyć że tak by się afiszowali, już od wielu lat w necie można ujawnić dużo rzeczy i w końcu ktoś by coś ujawnił.
Dzieci moim zdaniem też się nie ujawnia bo nie mają takiej potrzeby. Robić to żeby zaspokoić ciekawość ludzką? Może skontaktują się z rodziną ewentualnie..
W 2003 roku to o social mediach i takim rozwoju Internetu można było fantazjować co najwyżej i jak mieszkają od 20 lat w tym samym miejscu to na pewno na początku opowiedzieli coś komuś a że świat poszedł do przodu i jednym kliknięciem można ujawnić wszystko tego nie mogli przewidzieć
strusiek
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: wt lip 23, 2024 9:27 am

Post autor: strusiek »

Sprawa Bogdańskich to nie jest sprawa, która ma międzynarodowy rozgłos jak np. Madeline McCann więc gdziekolwiek się osiedlili, mogli opowiedzieć ludziom cokolwiek. Nawet jeśli komuś z miejscowych powiedzieli prawdę to już widzę jak jacyś meksykanie szukają polskich forów żeby "ujawniać prawdę" xD Nawet nie wiedząc czy w Polsce jeszcze kogokolwiek Bogdańscy obchodzą i czy ktoś ich w ogóle szuka.
No i ostatecznie nawet nie wiemy ile razy zmieniali miejsce pobytu i ile osób w ogóle jeszcze żyje.
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

strusiek pisze: pn wrz 02, 2024 8:30 am Sprawa Bogdańskich to nie jest sprawa, która ma międzynarodowy rozgłos jak np. Madeline McCann więc gdziekolwiek się osiedlili, mogli opowiedzieć ludziom cokolwiek. Nawet jeśli komuś z miejscowych powiedzieli prawdę to już widzę jak jacyś meksykanie szukają polskich forów żeby "ujawniać prawdę" xD Nawet nie wiedząc czy w Polsce jeszcze kogokolwiek Bogdańscy obchodzą i czy ktoś ich w ogóle szuka.
No i ostatecznie nawet nie wiemy ile razy zmieniali miejsce pobytu i ile osób w ogóle jeszcze żyje.
Dokładnie plus Meksyk jest ogromny kilka razy większy od Polski i ma dość różne od siebie stany więc mogli się przemieszczać między miastami i nikt by ich nie znalazł jakby ktoś szukał
hasztag
DamaZpowiśla
Posty: 1472
Rejestracja: wt sie 23, 2022 9:21 am

Post autor: hasztag »

A wyobrażacie sobie teraz mieć kilka baniek na koncie ale zmienić miejsce zamieszkania na Meksyk na wieki wieków i nigdy nie wrócić już do Polski ?
crystalorchid
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 12, 2024 3:34 pm

Post autor: crystalorchid »

hasztag pisze: śr wrz 04, 2024 12:47 pm A wyobrażacie sobie teraz mieć kilka baniek na koncie ale zmienić miejsce zamieszkania na Meksyk na wieki wieków i nigdy nie wrócić już do Polski ?
Trzeba brać poprawkę na to że to nie był ich kaprys, a niejako ucieczka przed długami. Jak jest się w d00pie to się różne rzeczy robi.
strusiek
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: wt lip 23, 2024 9:27 am

Post autor: strusiek »

Wg policji ponoć cała trójka włącznie z babcią nabrała pożyczek pod zastaw domu. To było w czasach gdy jeszcze można było zrobić takie machlojki. No i co teraz któreś z dzieci ma wrócić do Polski i co na niego czeka? Dom niszczejący od 20 lat (nawet jeśli rodzina ogrzewa czy trochę dba to nie to samo) i ogromne długi. "Dorośli" Bogdańscy teraz mają już grubo po 60, nie udźwignęliby pewnie takich długów.
Gtgtgt
BlondDoczep
Posty: 129
Rejestracja: wt mar 19, 2024 1:41 pm

Post autor: Gtgtgt »

Wyskoczył mi dziś tiktok o niewyjaśnionych zaginięciach i ktoś napisał taki komentarz
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

Gtgtgt pisze: pt wrz 06, 2024 9:04 pm Wyskoczył mi dziś tiktok o niewyjaśnionych zaginięciach i ktoś napisał taki komentarz
Pewnie jakaś rodzina
ajmegerl
Skarpeta Rakieta
Posty: 77
Rejestracja: pn mar 27, 2023 4:40 pm

Post autor: ajmegerl »

Moim zdaniem uciekli i zabrali babcie. Gdyby ją zostawili, to byłby jakiś ślad, że planowali wyjazd. Przecież musieliby podać jakiś powód dlaczego babcia zostaje u rodziny. Dodatkowo, jeśli wszyscy brali jakieś dziwne pożyczki to nie wykluczone, że babcia coś wiedziała i mogłaby się rodzinie wygadac
AnAn03
Gacie z oceanu
Posty: 48
Rejestracja: ndz sie 06, 2023 10:15 am

Post autor: AnAn03 »

Gtgtgt pisze: pt wrz 06, 2024 9:04 pm Wyskoczył mi dziś tiktok o niewyjaśnionych zaginięciach i ktoś napisał taki komentarz
jakie to konto
Gtgtgt
BlondDoczep
Posty: 129
Rejestracja: wt mar 19, 2024 1:41 pm

Post autor: Gtgtgt »

AnAn03 pisze: sob wrz 07, 2024 1:07 pm jakie to konto
Niestety uciekło mi
JacuzziBubble
GreckieWakacje
Posty: 280
Rejestracja: śr lut 14, 2024 4:24 am

Post autor: JacuzziBubble »

Gtgtgt pisze: sob wrz 07, 2024 9:20 pm Niestety uciekło mi
Możesz sprawdzić w swojej historii oglądania na tiktoku.
czy cie kurwa pojebało?
M8889
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: sob paź 29, 2022 10:50 am

Post autor: M8889 »

Wydaje mi się, ze z matka też musieli ‚coś’ zrobić, ponieważ chyba na nią tez brali kredyty. Oni by zniknęli a ona została z tym wszystkim co narobili
Gtgtgt
BlondDoczep
Posty: 129
Rejestracja: wt mar 19, 2024 1:41 pm

Post autor: Gtgtgt »

JacuzziBubble pisze: ndz wrz 08, 2024 12:19 am Możesz sprawdzić w swojej historii oglądania na tiktoku.
truecrime_polska
strusiek
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: wt lip 23, 2024 9:27 am

Post autor: strusiek »

Do mnie bardziej przemawia wersja z Meksykiem lub innym krajem gdzie formalności pozałatwia się kopertą. Albo z 20 lat temu tak sie dało. Może Ameryka Pd a może równie dobrze Ukraina, Bułgaria czy Albania. Czemu mieliby uciekać do kraju w którym PLN są mniej warte niż lokalna waluta, biurokracja że hej żeby cokolwiek załatwić i w dodatku policja porozsyłała za nimi listy do Niemiec, Ameryki itd.