Zamienniki perfum - Zara, BiEs itd

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty

Moderator: verysweetcherry

Grzesiuk.ania123
RoyalBaby
Posty: 21
Rejestracja: czw lut 08, 2024 10:43 am

Re: Zamienniki perfum - Zara, BiEs itd

Post autor: Grzesiuk.ania123 »

A ja polecam stronkę Roseana. Sama mam zamiennik Olympea, I love love, Jimmy Choo, i jeszcze 2 bodajże. Podobne, jak na taką kasę uważam, że dość trwałe. :)
Balb33na
Mokra Włoszka
Posty: 68
Rejestracja: sob sty 06, 2024 4:48 pm

Post autor: Balb33na »

Cześć Wam! Dorzucę coś od siebie! Kocham In Flames od La Rive! To tańsza alternatywa dla perfum Olympea. Megaaaaa! 🩷
dusia1411
Gacie z oceanu
Posty: 41
Rejestracja: czw mar 28, 2024 7:15 am

Post autor: dusia1411 »

Dziewczyny czy któraś kojarzy perfumy Czarna Mamba Pasodoble ? Dawno wycofane, ale ten zapach... 🥰🥰 Szukam czegoś podobnego
oliixii
Pierścionek_od_passera
Posty: 1300
Rejestracja: pn lut 13, 2023 3:00 am

Post autor: oliixii »

Centekk pisze: śr lut 28, 2024 12:24 pm To ja wam podam fajny zamiennik za grosze, dosłownie. Chodzi o perfumy MAISON FRANCIS KURKDJIAN BACCARAT ROUGE 540, jakby któraś z Was czaiła się, żeby kupić BCR z firmy sorvella, które są zamiennikiem dostępnym od ręki w galeriach itd. To schowajcie sobie tą stówkę do kieszeni i zamówcie na allegro za 30 zł/100ml perfumy JFenzi Experience. Pachną identycznie, porównywałam sama 😜
Mam oryginalne Baccarat Rouge, z ciekawości też próbowałam różne zamienniki i niestety ale żadne nie mają startu do oryginału... te Sorvella również.. Baccarat wystarczy jedno psiknięcie a są wyczuwalne i utrzymują się cały dzień, a na ubraniach - bywa, że po tygodniu lub dwóch wyciągam ubranie do prania a ono nadal z daleka pachnie. Nie wspominając o głębi, wielowymiarowości zapachu... ale rozumiem jaka jest idea posta więc tak tylko dorzucam od siebie, że jeżeli ktoś myśli, że "niewarto przepłacać" a ma możliwość zainwestować w jakieś drogie perfumy to tutaj warto bo różnica w jakości jest i to ogromna :)
lasciate ogni speranza, voi ch’entrate
mojacoreczka
BagietkaZszarlott
Posty: 162
Rejestracja: pn gru 19, 2022 12:03 pm

Post autor: mojacoreczka »

Centekk pisze: śr lut 28, 2024 12:24 pm To ja wam podam fajny zamiennik za grosze, dosłownie. Chodzi o perfumy MAISON FRANCIS KURKDJIAN BACCARAT ROUGE 540, jakby któraś z Was czaiła się, żeby kupić BCR z firmy sorvella, które są zamiennikiem dostępnym od ręki w galeriach itd. To schowajcie sobie tą stówkę do kieszeni i zamówcie na allegro za 30 zł/100ml perfumy JFenzi Experience. Pachną identycznie, porównywałam sama 😜

A jak z trwałością tych podróbek?
Niebieskachmurka
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: ndz lut 25, 2024 12:13 am

Post autor: Niebieskachmurka »

A uzywalyscie kiedyś perfum z dossier?
Wikajed
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr lut 07, 2024 8:08 pm

Post autor: Wikajed »

Co do Francuskie Perfumy, zamówiłam ostatnio kilka, co do trwałości to zawsze jest to indywidualna sprawa ale zamiennik Angel Nova przynajmniej na mnie jest petarda, jak popsikałam się przed pracą to cały dzień je od siebie czułam. Teraz planuję kupić zamienniki z Faktorii Perfum
Gajson
Gacie z oceanu
Posty: 45
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 5:59 pm

Post autor: Gajson »

Dziewczyny, a znacie może perfumy pachnące jak Emporio Armani She? Albo żel pod prysznic Palmolive (fioletowy)?