Laminacja brwi

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty

Moderator: verysweetcherry

zuza_zu
FejkTiffany
Posty: 653
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Laminacja brwi

Post autor: zuza_zu »

Wandy, potrzebuje specjalistki od brwi. Jakiś czas temu kupiłam sobie zestaw do samodzielnej laminacji brwi w domu (kosmetyki marki Thuya).
Od razu powiem, że robię to na własną odpowiedzialność, ale konieczność powtarzania zabiegu co 2-2,5 tygodnia, szukanie na to czasu dogodnego dla mnie i wklejaniu się w zapchany kalendarz stylistek. No i koszty, które się z tym wiążą…
Well… wszystko mam i tu pojawia się moje pytanie. Czy któraś z Was jest w stanie mi powiedzieć co robię nie tak, jeśli duża część włosków nie kładzie się i odstają gorzej niż przed laminacją? Jakieś pomysły? Anyone? Wydawało mi się, że robię to tak samo jak moja stylistka a jednak coś się nie udaje…
algonat
Modna
Posty: 400
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:14 pm

Post autor: algonat »

zuza_zu pisze: ndz lip 07, 2024 11:54 am Wandy, potrzebuje specjalistki od brwi. Jakiś czas temu kupiłam sobie zestaw do samodzielnej laminacji brwi w domu (kosmetyki marki Thuya).
Od razu powiem, że robię to na własną odpowiedzialność, ale konieczność powtarzania zabiegu co 2-2,5 tygodnia, szukanie na to czasu dogodnego dla mnie i wklejaniu się w zapchany kalendarz stylistek. No i koszty, które się z tym wiążą…
Well… wszystko mam i tu pojawia się moje pytanie. Czy któraś z Was jest w stanie mi powiedzieć co robię nie tak, jeśli duża część włosków nie kładzie się i odstają gorzej niż przed laminacją? Jakieś pomysły? Anyone? Wydawało mi się, że robię to tak samo jak moja stylistka a jednak coś się nie udaje…
Ale laminację z tego co mówi mi moja stylistka robi się co 6 tygodni...
Jeśli włoski Ci odstają to albo masz za słabe produkty, albo włoski są spalone albo potrzebują nawilżenia.
zuza_zu
FejkTiffany
Posty: 653
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Post autor: zuza_zu »

algonat pisze: ndz lip 07, 2024 4:00 pm
zuza_zu pisze: ndz lip 07, 2024 11:54 am Wandy, potrzebuje specjalistki od brwi. Jakiś czas temu kupiłam sobie zestaw do samodzielnej laminacji brwi w domu (kosmetyki marki Thuya).
Od razu powiem, że robię to na własną odpowiedzialność, ale konieczność powtarzania zabiegu co 2-2,5 tygodnia, szukanie na to czasu dogodnego dla mnie i wklejaniu się w zapchany kalendarz stylistek. No i koszty, które się z tym wiążą…
Well… wszystko mam i tu pojawia się moje pytanie. Czy któraś z Was jest w stanie mi powiedzieć co robię nie tak, jeśli duża część włosków nie kładzie się i odstają gorzej niż przed laminacją? Jakieś pomysły? Anyone? Wydawało mi się, że robię to tak samo jak moja stylistka a jednak coś się nie udaje…
Ale laminację z tego co mówi mi moja stylistka robi się co 6 tygodni...
Jeśli włoski Ci odstają to albo masz za słabe produkty, albo włoski są spalone albo potrzebują nawilżenia.
Przykro mi, ale laminacja na moich włoskach trzyma się 2,5 tygodnia max i tak też chodziłam do stylistki. Szukam odpowiedzi na moje pytanie, ale dzięki za odpowiedź! 😉
kontaminacja
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 19, 2024 1:30 am

Post autor: kontaminacja »

Ale to właśnie była odpowiedź. Jeśli wykonywana jest tak często to włoski mogą być przesuszone/spalone i dlatego nie osiągasz zamierzonego efektu. Pielęgnujesz je, nawilżasz?
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Myślę też że za często robisz, ja też robiłam sama, ale co dwa miesiące i normalnie czesałam brwi codziennie tylko układały się zgodnie z laminacji