Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

aideyene
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 26, 2024 11:20 am

Re: Olga Herring

Post autor: aideyene »

Pikod pisze: wt cze 04, 2024 9:29 pm Od Olgi WARA!!!! Jest świetną podcasterką, robi mega dobrą robotę. Dostała teraz prowadzenie w "Ktokolwiek widział- ktokolwiek wie" i to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu!
Jeśli ktoś myśli inaczej, to nie ma pojęcia, czym jest true-crim.
Masz absolutną rację, nie mam pojęcia czym jest true-crim :') Ale true crime już tak.
mezalians_urodowy
Srebrna Kropeczka
Posty: 157
Rejestracja: śr sty 06, 2021 10:29 pm

Post autor: mezalians_urodowy »

No nie wiem, dorośli ludzie zazwyczaj nie wyśmiewają nazwisk i nie uczą tego rodziców. Chyba że się obracasz w jakichś specyficznych kręgach.
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2676
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Nie absolutnie dorośli ludzie nie mama prawa do własnego zdania ani do decydowania czy coś brzmi dla nich ładnie czy nie. Po 21 roku życia traci się taka możliwość.
mezalians_urodowy
Srebrna Kropeczka
Posty: 157
Rejestracja: śr sty 06, 2021 10:29 pm

Post autor: mezalians_urodowy »

Ale po co przekręcasz to co powiedziałaś? Sama napisałaś o wyśmiewaniu, a nie "własnym zdaniu"?
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2676
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

mezalians_urodowy pisze: pt cze 07, 2024 2:26 pm Ale po co przekręcasz to co powiedziałaś? Sama napisałaś o wyśmiewaniu, a nie "własnym zdaniu"?
Chyba ci się użytkownicy myla bo nie wiem gdzie ja pisałam o wyśmiewaniu xD
Pikod
LouiBag
Posty: 326
Rejestracja: sob cze 01, 2024 2:04 pm

Post autor: Pikod »

Nie, nie jestem jej mężem. Nie znam jej osobiście. Po prostu przeryłam YT pod kątem podcastów i według mnie Olga jest jedną z najlepszych.
Nie mówię, że nie ma wad, ale ja bardzo lubię jej słuchać. Myślę, że ma talent do tej pracy. I tyle :)
dr_zelazo
Skarpeta Rakieta
Posty: 81
Rejestracja: śr lip 12, 2023 12:20 pm

Post autor: dr_zelazo »

Babunia99 pisze: pt cze 07, 2024 10:26 am
Grubababa pisze: pt cze 07, 2024 10:11 am
Aqq pisze: pt cze 07, 2024 9:24 am Niech całej rodzinie od razu zmieni xD
A to tak można? Myślałam, że musi być na te samą literę co oryginalne, czyli w ich przypadku Ś.
Można. Możesz wybrac dowolne i dobrze uzasadnić. W jej wypadku na pewno nie byłoby problemu jesli pod takim nazwiskiem występuje na co dzień - herring - i z nim jest kojarzona.

Teoretycznie można. W praktyce z tego co wiem to obecnie w urzędach w związku z napływem obcokrajowców mają tyle spraw z tym związanych, że w takich przypadkach odmawiają. Znajomi chcieli zmienić nazwisko ze względu na wyprowadzkę do innego kraju, gdzie mają problem w urzędach z polskimi literami. Pani w urzędzie im właśnie powiedziała, że niby mogą spróbować, ale szanse są marne.
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

"Nazywam się Olga Herring"
🤤
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wiecejnizjedno

Post autor: Wiecejnizjedno »

To jej pseudonim wiec bedzie go uzywala czesciej.
Arzena
KlasaBiznes
Posty: 565
Rejestracja: sob sty 20, 2024 1:49 pm

Post autor: Arzena »

Ale ona źle wygląda po tej operacji nosa... co ona sobie zrobila
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2154
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Nie oglądałam tego odcinka ale przedstawianie się pseudonimem w telewizji Panstwowej brzmi mega nieprofesjonalnie, a piszecie ze tak zrobiła. Tylu wykształconych ludzi jest po dziennikarstwie itp a tutaj biorą jakaś typiare która pajacuje w tak poważnym programie. Podcasty i działalność w internecie to jednak co innego niż dziennikarstwo w TVP
Babunia99

Post autor: Babunia99 »

dr_zelazo pisze: pt cze 07, 2024 6:14 pm
Babunia99 pisze: pt cze 07, 2024 10:26 am
Grubababa pisze: pt cze 07, 2024 10:11 am

A to tak można? Myślałam, że musi być na te samą literę co oryginalne, czyli w ich przypadku Ś.
Można. Możesz wybrac dowolne i dobrze uzasadnić. W jej wypadku na pewno nie byłoby problemu jesli pod takim nazwiskiem występuje na co dzień - herring - i z nim jest kojarzona.

Teoretycznie można. W praktyce z tego co wiem to obecnie w urzędach w związku z napływem obcokrajowców mają tyle spraw z tym związanych, że w takich przypadkach odmawiają. Znajomi chcieli zmienić nazwisko ze względu na wyprowadzkę do innego kraju, gdzie mają problem w urzędach z polskimi literami. Pani w urzędzie im właśnie powiedziała, że niby mogą spróbować, ale szanse są marne.
Ja w marcu zmieniłam bez problemu. Moze zależy od miasta, chociaż moja kumpela zmieniała chwilę przede mną w mniejszym i też było git.
Kwestia argumentacji. Nie słuchałabym jakiejś pani z urzędu, tylko składała wniosek. Eot.
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

Babunia99 pisze: sob cze 08, 2024 12:45 am
mezalians_urodowy pisze: pt cze 07, 2024 11:47 pm Ale ktoś odwalił fuszerę z tym nosem. Zrobiła jej się strasznie długa przerwa między nosem a ustami i nabrała dziwnego, małpiego wyglądu.
No, rysy twarzy poszły się… plus jest sporo szerszy niz był. Nie kumam. Ciekawe gdzie robiła.
U dr Stabryły, lekarz celebryta
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

Filemon pisze: sob cze 08, 2024 8:11 am Ona moim zdaniem miała (i ma nadal) większy problem ze szczęką, a nie nosem. Probuje to ukryć przez miny na zdjęciach (zobaczcie sobie, na każdym zdjęciu ta mina). Niestety, u niej sprawdziłaby się bardziej operacja szczęki/ żuchwy (może genioplastyka?) i dopiero wtedy ewentualnie nosa. Nos był wydatny, bo podbrodek jest za krótki, cofnięty i wąski. Widać to szczególnie na nagraniach tego programu.
Ona jeszcze na większości zdjęć wydyma usta, które i tak powiększa.
Ale nos jest okrutny, zadarty, wg mnie zwłaszcza z profilu twarz wygląda niezbyt korzystnie. I faktycznie z żuchwa coś nie tak. Ale może jej się podoba 🫠
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony sob cze 08, 2024 11:02 am przez Aqq, łącznie zmieniany 1 raz.
Buka@
SushiRoll
Posty: 224
Rejestracja: wt mar 05, 2024 8:50 pm

Post autor: Buka@ »

Ona wygląda jak zupełnie inna osoba 😅
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

Młoda dziewczyna, a poszła nie wiadomo dlaczego w taki Jaworowicz vibe.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Ze "swoim" nosem wyglądała dużo lepiej. Jeszcze sama u siebie na ig to się umie ustawić do zdjęć ale w tv wygląda jak świnka piggy. 😲 w szoku jestem, bo sama mam wielki kinol i swego czasu nawet jej zazdrościłam tej operacji, bo to duże przedsięwzięcie.
Babunia99

Post autor: Babunia99 »

MagdaEtro pisze: sob cze 08, 2024 12:03 pm Młoda dziewczyna, a poszła nie wiadomo dlaczego w taki Jaworowicz vibe.
Ile ona ma lat w takim razie?
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

Babunia99 pisze: sob cze 08, 2024 10:28 pm
MagdaEtro pisze: sob cze 08, 2024 12:03 pm Młoda dziewczyna, a poszła nie wiadomo dlaczego w taki Jaworowicz vibe.
Ile ona ma lat w takim razie?
Chyba jest rocznik 1989.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

MagdaEtro pisze: sob cze 08, 2024 12:03 pm Młoda dziewczyna, a poszła nie wiadomo dlaczego w taki Jaworowicz vibe.
Może musiała się ubrać tak,żeby nie wzbudzać kontrowersji i żeby być tłem dla opowieści o ofiarach.
Anita94
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 3:34 pm

Post autor: Anita94 »

Nie chce bronić ale po operacji zanim nos dojdzie do oczekiwanego rezultatu może minąć nawet rok. To jest nadal proces gojenia dlatego jest opuchnięty
Awatar użytkownika
AgaSam
Currently:Vienna
Posty: 1101
Rejestracja: wt sty 09, 2024 10:31 am

Post autor: AgaSam »

Czyli jak teraz jest opuchnięty i jak zejdzie opuchlizna to przerwa między ustami a nosem będzie jeszcze większą 🫣
KiciBumBum!
Anita94
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 3:34 pm

Post autor: Anita94 »

Taka sama dużą przerwę miała jeszcze przed operacją
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2154
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

SkarolinaS pisze: ndz cze 09, 2024 12:04 am
MagdaEtro pisze: sob cze 08, 2024 12:03 pm Młoda dziewczyna, a poszła nie wiadomo dlaczego w taki Jaworowicz vibe.
Może musiała się ubrać tak,żeby nie wzbudzać kontrowersji i żeby być tłem dla opowieści o ofiarach.
Można się ubrać z klasą jednocześnie bez efektu ciotki klotki, przecież jest tyle fajnych damskich garniturów w tych czasach itp.
Aqq
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 02, 2023 12:18 pm

Post autor: Aqq »

MalaCzarna pisze: ndz cze 09, 2024 7:50 pm
SkarolinaS pisze: ndz cze 09, 2024 12:04 am
MagdaEtro pisze: sob cze 08, 2024 12:03 pm Młoda dziewczyna, a poszła nie wiadomo dlaczego w taki Jaworowicz vibe.
Może musiała się ubrać tak,żeby nie wzbudzać kontrowersji i żeby być tłem dla opowieści o ofiarach.
Można się ubrać z klasą jednocześnie bez efektu ciotki klotki, przecież jest tyle fajnych damskich garniturów w tych czasach itp.
A to nie studio ją ubiera? 🤔