Brak znajomych po 25tce

Poznajmy się!
Bloodwin
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 6:23 pm

Re: Brak znajomych po 25tce

Post autor: Bloodwin »

mam tak samo.Niby jest partner ale czuje się samotna w tym związku. Znajomi rodziny pozakładali, powyjeżdżali, zmienili się ja też się zmieniłam i już nie styka tak jak kiedyś. Zresztą tyle razy się zawiodłam na innych że się wycofałam całkiem i szczerze zapomniałam jak dba się o relacje. Brakuję mi takiego bezcelowego wyjścia, pogadania o dobrej książce, grach czy filmach no o zwykłych pierdołach. Kiedyś ktoś mi powiedział że jestem typem samotniczki, nie.. ja się do samotności przyzwyczaiłam :)
Justynasz
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 10, 2024 10:16 am

Post autor: Justynasz »

Chętnie dołączę do grupki. Jestem z Trójmiasta. Mam 26 lat i tak na prawdę mam narzeczonego który jest moim przyjacielem i kota xD Czuję się samotna. Od lat walczę z depresja, a to mocno wpłynęło na moje relacje społeczne. Teraz jest już znacznie lepiej zaczęłam wracać do życia, chce mi się więcej rzeczy robić, ale brak mi kogoś z kim mogłabym to robić. Wiadomo że narzeczony nie zastąpi przyjaciółki. A czasem potrzebne jest to babskie towarzystwo. Marzy mi się prawdziwa przyjaźń, zaufanie i otwartość w takiej relacji.
Justynasz :alien:
patrycjaaa99
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 18, 2024 5:46 am

Post autor: patrycjaaa99 »

Hejka :) Czy ja również mogłabym prosić o link do discorda? To juz chyba ostatnia szansa na znalezienie jakieś dobrej duszyczki, z którą można porozmawiać i miło spędzić czas. :) :)
jest.emszczesliwa
Koczkodan
Posty: 121
Rejestracja: wt sty 31, 2023 1:55 pm

Post autor: jest.emszczesliwa »

ja teeeez prosze!
Igig
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: pt mar 22, 2024 12:44 pm

Post autor: Igig »

ooo jezeli jeszcze jest mozliwosc z checia tez bym przygarnela link :)
sunflower25
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 18, 2024 9:57 pm

Post autor: sunflower25 »

Jeśli jest możliwość, to bardzo bym prosiła o dostęp!
Mualla
RoyalBaby
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 19, 2024 9:32 am

Post autor: Mualla »

Dziewczyny, wysyłałam Wam link. Jeśli nie działa, to proszę dajcie znać :)
Wystrzelona
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 27, 2024 4:07 pm

Post autor: Wystrzelona »

Mualla pisze: śr maja 15, 2024 1:10 pm Dziewczyny, wysyłałam Wam link. Jeśli nie działa, to proszę dajcie znać :)
Hej, możesz jeszcze raz podesłać link ? 😊
Wystrzelona
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 27, 2024 4:07 pm

Post autor: Wystrzelona »

Mualla pisze: śr maja 15, 2024 1:10 pm Dziewczyny, wysyłałam Wam link. Jeśli nie działa, to proszę dajcie znać :)
Hej, możesz jeszcze raz podesłać link ? 😊
Mualla
RoyalBaby
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 19, 2024 9:32 am

Post autor: Mualla »

Wystrzelona pisze: śr maja 15, 2024 1:27 pm
Mualla pisze: śr maja 15, 2024 1:10 pm Dziewczyny, wysyłałam Wam link. Jeśli nie działa, to proszę dajcie znać :)
Hej, możesz jeszcze raz podesłać link ? 😊
Poszło!
Marseille
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: wt mar 19, 2024 12:16 am

Post autor: Marseille »

jak powstala jakas grupka, to ja tez prosze o link :)
patii
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: ndz lis 05, 2023 10:19 pm

Post autor: patii »

Gossipgirlll pisze: sob lut 24, 2024 10:39 pm Chyba już wszystkim wysłałam zaległe zaproszenia na discord 😇

Hej! Nie wiem jak daleko się cofałaś, bo komentarz z prośbą o link pisałam już dawno, a więc czy mogę prosić o przesłanie linku? 🥰
Awatar użytkownika
dinusiara
Mokra Włoszka
Posty: 70
Rejestracja: pt mar 22, 2024 5:34 pm

Post autor: dinusiara »

Mualla pisze: śr maja 15, 2024 1:10 pm Dziewczyny, wysyłałam Wam link. Jeśli nie działa, to proszę dajcie znać :)
daję znać, że nie otrzymałam :(
kzen
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 08, 2023 10:08 am

Post autor: kzen »

Cześć dziewczyny, ja też bym bardzo prosiła o link. Mieszkam w Wawie od 2 miesięcy, wcześniej Belgia. Brakuje mi osób, z którymi mogłabym iść na kawe czy spacer
Paulina743
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: pt lip 15, 2022 8:10 am

Post autor: Paulina743 »

Justynasz pisze: sob maja 11, 2024 10:43 am Chętnie dołączę do grupki. Jestem z Trójmiasta. Mam 26 lat i tak na prawdę mam narzeczonego który jest moim przyjacielem i kota xD Czuję się samotna. Od lat walczę z depresja, a to mocno wpłynęło na moje relacje społeczne. Teraz jest już znacznie lepiej zaczęłam wracać do życia, chce mi się więcej rzeczy robić, ale brak mi kogoś z kim mogłabym to robić. Wiadomo że narzeczony nie zastąpi przyjaciółki. A czasem potrzebne jest to babskie towarzystwo. Marzy mi się prawdziwa przyjaźń, zaufanie i otwartość w takiej relacji.

Jestem w podobnym wieku i też jestem z Trójmiasta. Udało wam się założyć jakąś grupke?
naluziewbluzie
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: czw lip 13, 2023 10:06 am

Post autor: naluziewbluzie »

To też totalnie mój problem :( poproszę o linka
Justynasz
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 10, 2024 10:16 am

Post autor: Justynasz »

Ja żadnej grupki nie mam, z nikim się nie kontaktowałam. Jeśli taką grupą istnieje to chętnie dołączę.
Paulina743 pisze: śr maja 22, 2024 11:12 am
Justynasz pisze: sob maja 11, 2024 10:43 am Chętnie dołączę do grupki. Jestem z Trójmiasta. Mam 26 lat i tak na prawdę mam narzeczonego który jest moim przyjacielem i kota xD Czuję się samotna. Od lat walczę z depresja, a to mocno wpłynęło na moje relacje społeczne. Teraz jest już znacznie lepiej zaczęłam wracać do życia, chce mi się więcej rzeczy robić, ale brak mi kogoś z kim mogłabym to robić. Wiadomo że narzeczony nie zastąpi przyjaciółki. A czasem potrzebne jest to babskie towarzystwo. Marzy mi się prawdziwa przyjaźń, zaufanie i otwartość w takiej relacji.

Jestem w podobnym wieku i też jestem z Trójmiasta. Udało wam się założyć jakąś grupke?
Justynasz :alien:
Gossipgirlll
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: wt lut 13, 2024 10:21 pm

Post autor: Gossipgirlll »

Hej laski 😘 wysłałam linki na pm. Dajcie znać czy dostałyście i czy link działa 😎🥳
Jak coś będzie nie tak to postaram się to naprawić 😘
morliny1
RoyalBaby
Posty: 29
Rejestracja: czw maja 04, 2023 10:26 am

Post autor: morliny1 »

ja też chce! Krk; po 30stce i samotnie mi czasem :(
an01235
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 20, 2023 8:39 pm

Post autor: an01235 »

Ja też poproszę o linka <3