Teorie spiskowe księżna Kate

Moderator: verysweetcherry

UpsyDaisy96
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 18, 2024 8:51 pm

Re: Teorie spiskowe księżna Kate

Post autor: UpsyDaisy96 »

Na jej miejscu przez kolejne pol roku trzymałabym ludzi w niepewności żeby się posrali i zmarnowali czas na snucie teorii spiskowych i domysłów.
Martella
Tritonotti
Posty: 194
Rejestracja: pn sty 22, 2024 10:21 pm

Post autor: Martella »

Olfic pisze: śr mar 20, 2024 9:49 am
Ewuulaaa pisze: wt mar 19, 2024 10:56 pm Hej powiem wam, ze mieszkam w Londynie i tutaj serii nikt o tym nie mówi. A to, że BBC ma wydać jakieś ważne ogłoszenie to podobno plotka wymyślona na tiktoku przez kogoś i podchwycona przez innych.
No ja to samo pisałam ze latam służbowo i nikt nie dyskutował o Kate w UK tylko u nas taka afera:D
Ale teraz the Sun już podgrzewa atmosferę wiec więcej ludzi sie zainteresowalo
Dzisiaj widziałam na tik toku, że jakas reporterka BBC podana z imienia i nazwiska powiedziała, że kobieta na tym nagraniu to nie Kate tylko sobowtór, no jak mówi to ktoś z BBC to już jest grubo
Ewuulaaa
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 23, 2023 1:40 pm

Post autor: Ewuulaaa »

Teoretycznie chyba nikt z pałacu nie potwierdził ani nie zaprzeczył, że jest to Kate. Filmik został wrzucony do neta, podpisany, że to ona i ludzie znowu podchwycili. Ale zero oficjalnego potwierdzenia
anicz
SushiRoll
Posty: 230
Rejestracja: śr lis 02, 2022 8:55 pm

Post autor: anicz »

Mogę potwierdzić. Też mieszkam w UK i nie ma takiego hałasu. Nie widze, żeby BBC czy sky news o tym trąbiły na skalę amerykańskiego tik toka. Nawet moja angielska rodzina za bardzo nie interesuje się tematem, choć lubią Williama i Kate.
Co chciałam wam jeszcze powiedzieć
vverka
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: czw mar 21, 2024 3:40 pm

Post autor: vverka »

A BBC przypadkiem nie miało do wczoraj wydać jakiegoś oświadczenia??
Kalina
Trening tenisa
Posty: 2882
Rejestracja: śr lip 07, 2021 4:56 am

Post autor: Kalina »

To byl jakis fake
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Może ona po tej operacji czuje się na tyle słabo, ze nie chcą jej męczyć godzinami makijażu fryzur strojów ustawiania oświetlenia itp tylko po to żeby nagrała 30 sek filmik na Instagram, a tam wszystko jest reżyserowane i wiadomo ze nie mogłaby niczego „na luzie” nagrać
Wiem wiecej
Jutuber
Trening tenisa
Posty: 2900
Rejestracja: pn sty 25, 2021 6:31 pm

Post autor: Jutuber »

Olfic pisze: pt mar 22, 2024 9:58 am Może ona po tej operacji czuje się na tyle słabo, ze nie chcą jej męczyć godzinami makijażu fryzur strojów ustawiania oświetlenia itp tylko po to żeby nagrała 30 sek filmik na Instagram, a tam wszystko jest reżyserowane i wiadomo ze nie mogłaby niczego „na luzie” nagrać
Od stycznia? Najbardziej prawdopodobne mi się wydaje, że jest w śpiączce.
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Jutuber pisze: pt mar 22, 2024 11:01 am
Olfic pisze: pt mar 22, 2024 9:58 am Może ona po tej operacji czuje się na tyle słabo, ze nie chcą jej męczyć godzinami makijażu fryzur strojów ustawiania oświetlenia itp tylko po to żeby nagrała 30 sek filmik na Instagram, a tam wszystko jest reżyserowane i wiadomo ze nie mogłaby niczego „na luzie” nagrać
Od stycznia? Najbardziej prawdopodobne mi się wydaje, że jest w śpiączce.
Tez tak myslalam przez chwile, czytałam jeszcze teorie ze miała przeszczep jakiegoś organu i się nie przyjął i dlatego jest w złym stanie
Wiem wiecej
Martella
Tritonotti
Posty: 194
Rejestracja: pn sty 22, 2024 10:21 pm

Post autor: Martella »

Olfic pisze: pt mar 22, 2024 1:24 pm
Jutuber pisze: pt mar 22, 2024 11:01 am
Olfic pisze: pt mar 22, 2024 9:58 am Może ona po tej operacji czuje się na tyle słabo, ze nie chcą jej męczyć godzinami makijażu fryzur strojów ustawiania oświetlenia itp tylko po to żeby nagrała 30 sek filmik na Instagram, a tam wszystko jest reżyserowane i wiadomo ze nie mogłaby niczego „na luzie” nagrać
Od stycznia? Najbardziej prawdopodobne mi się wydaje, że jest w śpiączce.
Tez tak myslalam przez chwile, czytałam jeszcze teorie ze miała przeszczep jakiegoś organu i się nie przyjął i dlatego jest w złym stanie
Teoria z tym przeszczepem moglaby sie wydawac prawdziwa wszak po przeszczepie trzeba sie izolowac przez jakis czas.
stormy11
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 14, 2024 9:41 am

Post autor: stormy11 »

właśnie dodali wideo, w sumie to statement Kate na ich oficjalnym profilu na Instagramie
Bigosik
SushiRoll
Posty: 237
Rejestracja: śr lut 14, 2024 12:27 am

Post autor: Bigosik »

Dlaczego oni wszyscy nagle maja teraz raka?
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Kate ma raka
Wiem wiecej
iri1979
HottStripper
Posty: 907
Rejestracja: pn lip 10, 2023 10:23 pm

Post autor: iri1979 »

Mam nadzieję,że ci wszyscy którzy wymyślali te wszystkie ohydne teorie spiskowe chociaż teraz poczuja wstyd za szczucie na Kate.
wloskalady6381
PsychoFanka
Posty: 98
Rejestracja: wt gru 19, 2023 2:35 pm

Post autor: wloskalady6381 »

wloskalady6381
PsychoFanka
Posty: 98
Rejestracja: wt gru 19, 2023 2:35 pm

Post autor: wloskalady6381 »

wloskalady6381
PsychoFanka
Posty: 98
Rejestracja: wt gru 19, 2023 2:35 pm

Post autor: wloskalady6381 »

A może to peruka? A może jeszcze jej włosy nie wypadły? A może ma sztab ludzi, którzy zadbali o to żeby się czuła przed kamerą komfortowo.
Czemu ludzie są tacy wstrętni?
kachor
Tritonotti
Posty: 189
Rejestracja: pn sty 15, 2024 5:03 pm

Post autor: kachor »

Mówiła przecież, że jest na samym początku chemioterapii. Włosy nie wypadają od razu i natychmiast. Zresztą, mam wrażenie, że gdyby nawet łysa wystąpiła to i tak by byli tacy, co nie wierzą 🤷

pocominickjakmamimie pisze: pt mar 22, 2024 7:31 pm Tu mowa o chemioterapii a tam wlos tak pięknie lśni i się kręci .... 😉
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

pocominickjakmamimie pisze: pt mar 22, 2024 7:31 pm Tu mowa o chemioterapii a tam wlos tak pięknie lśni i się kręci .... 😉
Przecież mówiła, że jest na samym początku chemioterapii. Może włosy jeszcze jej po prostu nie wypadły
Dariaxsa
Channelka
Posty: 35
Rejestracja: pn mar 18, 2024 5:20 pm

Post autor: Dariaxsa »

Bigosik pisze: pt mar 22, 2024 7:14 pm Dlaczego oni wszyscy nagle maja teraz raka?
Bo nie są nieśmiertelni? Wszyscy to znaczy kto dokładnie?
natkarenatka90
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: pt lut 23, 2024 2:00 pm

Post autor: natkarenatka90 »

pocominickjakmamimie pisze: pt mar 22, 2024 7:31 pm Tu mowa o chemioterapii a tam wlos tak pięknie lśni i się kręci .... 😉
Nie po każdej chemii wypadają włosy. Moja mama miała taką dwa razy, i dwa razy chemioterapię. Za pierwszym razem nie wypadły jej włosy. Także zanim coś napiszesz, następnym razem zasięgnij wiedzy. Po co się tak ośmieszać.
Bigosik
SushiRoll
Posty: 237
Rejestracja: śr lut 14, 2024 12:27 am

Post autor: Bigosik »

Dariaxsa pisze: pt mar 22, 2024 8:31 pm
Bigosik pisze: pt mar 22, 2024 7:14 pm Dlaczego oni wszyscy nagle maja teraz raka?
Bo nie są nieśmiertelni? Wszyscy to znaczy kto dokładnie?
Czarls i Kejt.
Glos_rozsadku
LouiBag
Posty: 336
Rejestracja: czw kwie 15, 2021 1:05 pm

Post autor: Glos_rozsadku »

Jakby była na początku drogi to by o tym nie gadali. Musi być bardzo źle skoro puścili parę z ust.
annajrz
GreckieWakacje
Posty: 284
Rejestracja: sob mar 02, 2024 7:43 pm

Post autor: annajrz »

Ja również uważam że jakby to był początek i chemia była podawana zapobiegawczo to nawet by o tym nie wspomnieli albo mówili od początku tak jak w przypadku Karola. Tymczasem oni przez 3 miesiące robili jakieś dziwne uniki i milczeli a następnie wypuścili oficjalne oświadczenie takiego kalibru. Moim zdaniem z nią jest gorzej niż z Karolem i gorzej niż mówią oficjalnie. Oczywiście przekonamy się w swoim czasie.
BlankaBianka

Post autor: BlankaBianka »

Też niestety myślę, że jest gorzej niż mówią. Oni potrafią przykleić uśmiech i zachować pozory zawsze, gdy występują publicznie, a tymczasem na tym filmie mimo opanowanego głosu wygląda jakby miała się rozplakac za chwilę, ręce pociera cały czas nerwowo... Smutne