Teorie spiskowe księżna Kate

Moderator: verysweetcherry

Emiska

Re: Teorie spiskowe księżna Kate

Post autor: Emiska »

Na oficjalnych profilach BBC od wczoraj informacja, że dziś pojawi się ważne oświadczenie Pałacu. Dodatkowo BBC zaczęło zmieniać loga w sm na czarne. A co najważniejsze, od wczoraj Union Jacki na budynkach administracji publicznej (m.in. parlament) wiszą do połowy opuszczone - możecie sami zweryfikować - "the BBC is on standby for an "imminent announcement" from the Royal

Komentarz z pudla
Crazytaxi3
Mokra Włoszka
Posty: 55
Rejestracja: sob gru 23, 2023 8:54 am

Post autor: Crazytaxi3 »

https://www.pudelek.pl/kate-middleton-w ... 116507008a Podobno księżna Kate była widziana na targu xd jakoś mi się to nie klei.. po co w takim razie te wszystkie fake zdjęcia 🤯
anicz
SushiRoll
Posty: 230
Rejestracja: śr lis 02, 2022 8:55 pm

Post autor: anicz »

Przeorałam profil BBC i temat mało wałkują. Nie widziałam żadnego komunikatu o important announcment. Piszą o Gazie, Ukrainie, cost of living crisis.
Jeśli ktoś widział coś na oficjalnym profilu BBC, proszę o link, bo może jestem ślepa :D
Nie chce mi się wierzyć, żeby publiczna telewizja wcześniej na zaś przygotowywała ludzi na ważny news.
Co chciałam wam jeszcze powiedzieć
Kamms
Mokra Włoszka
Posty: 54
Rejestracja: sob mar 16, 2024 6:11 pm

Post autor: Kamms »

Cała ta akcja z Kate brzmi jak ustawka aby ukryć coś grubszego, odwrócić uwagę ludzi od jakiejś innej akcji. Moim zdaniem może iść o to że charles ma bardziej zaawansowane stadium raka niż podali a teraz aby miał spokój jest ta akcja z kate
Kamms
Mokra Włoszka
Posty: 54
Rejestracja: sob mar 16, 2024 6:11 pm

Post autor: Kamms »

Albo korzystając z okazji chcą przyczaić pedo Andrzejka wokół którego początkiem roku inba już zaczęła się rozkręcać w związku z tą listą. Przeczekają gościa a potem jak gdyby nigdy nic wystawią i będą udawać że sprawy nie było. Ludzie zajęci są kate więc chwilowo nikt się nim nie interesuje, skończy się ten temat to wątpię że dużo ludzi wróci do wątku co księciunio porabiał na wyspie
Emiska

Post autor: Emiska »

Według doniesień dział produkcyjny BBC Events został poproszony o zachowanie czujności w związku z „niezwykle ważnym” ogłoszeniem rodziny królewskiej „w każdej chwili”.
Emiska

Post autor: Emiska »

Kamms pisze: pn mar 18, 2024 1:29 pm Cała ta akcja z Kate brzmi jak ustawka aby ukryć coś grubszego, odwrócić uwagę ludzi od jakiejś innej akcji. Moim zdaniem może iść o to że charles ma bardziej zaawansowane stadium raka niż podali a teraz aby miał spokój jest ta akcja z kate
Może zostało mu kilka mc życia i żeby miał względny spokój wymyślili cos by oczy zwrócić na kogoś innego, ale o co chodzi ze zwolnieniem niani dzieciaków i tym że przeszli na edukację domowa? Dziwne to wszystko i to bardzo..
iri1979
HottStripper
Posty: 913
Rejestracja: pn lip 10, 2023 10:23 pm

Post autor: iri1979 »

Emiska pisze: pn mar 18, 2024 2:00 pm Według doniesień dział produkcyjny BBC Events został poproszony o zachowanie czujności w związku z „niezwykle ważnym” ogłoszeniem rodziny królewskiej „w każdej chwili”.
A może Karol zwyczajnie ze względu na stan zdrowia i wiek chce przejść na "emeryturę" i William zostanie z Kate regentami? (Nie wiem jako będzie wówczas status Kamili). Pokrólował sobie półtora roku, zachorował i starczy. Pora oddać stery młodym i ten komunikat może dotyczyć tego, ale to muszą wszystko organizacyjnie przygotować.
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Ja w związku z praca w firmie kotra ma biznesy w uk, często jestem w Anglii, i o ile w lutym u nas na pudełku było dużo spekulacji co się dzieje z Kate, to tam nikt z mojego korporacyjnego kręgu się tym nie interesował i mówili ze to sensacja robiona na sile przez media.
Ale teraz faktycznie coraz więcej ludzi się tym zaczęło tam interesować, lecę tam w kwietniu może już coś będzie wiadomo haha

A i jeszcze dodam ze w UK dużo ludzi zawsze śmiało się z Kate i miało do niej taki dziwny stosunek, nawet ma przezwisko „Waity Katie” ze ciagle czekała na wiliama aż się oświadczy zadeklaruje itp, a on ja ciagle zdradzał i na studiach się rozstawali i schodzili, tak wiec ludzie ja tam nawet lubią ale tez trochę się śmieją z niej (pomijam temat tego ze czesc obywateli nienawidzi royalsow)
Wiem wiecej
marii17
Koczkodan
Posty: 115
Rejestracja: wt lip 11, 2023 9:37 pm

Post autor: marii17 »

A Ruski ogłosili śmierć Króla Karola.
Co tam się za dramy dzieją. Mogą nakręcić kolejne sezony The Crown.
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Teraz tak mysle ze ona miała ostatnio jak była widywana taki dziwny vibe- niby uśmiechnięta ale taka smutna w środku, i wychudzona strasznie była…
Wiem wiecej
jagna
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 03, 2024 10:29 pm

Post autor: jagna »

Emiska pisze: pn mar 18, 2024 9:14 am Na oficjalnych profilach BBC od wczoraj informacja, że dziś pojawi się ważne oświadczenie Pałacu. Dodatkowo BBC zaczęło zmieniać loga w sm na czarne. A co najważniejsze, od wczoraj Union Jacki na budynkach administracji publicznej (m.in. parlament) wiszą do połowy opuszczone - możecie sami zweryfikować - "the BBC is on standby for an "imminent announcement" from the Royal

Komentarz z pudla
I co z tym BBC i oświadczeniem????
Takata
Drama Maker
Posty: 2430
Rejestracja: śr cze 09, 2021 9:27 pm

Post autor: Takata »

Crazytaxi3 pisze: pn mar 18, 2024 9:25 am https://www.pudelek.pl/kate-middleton-w ... 116507008a Podobno księżna Kate była widziana na targu xd jakoś mi się to nie klei.. po co w takim razie te wszystkie fake zdjęcia 🤯
Bez kitu przecież to nie ona na tym nagraniu, chyba, że przeszła jakieś odmładzające operacje w tym czasie i zmieniła fryzurę, ludzi za idiotow mają czy co 🤣
MJB
SushiRoll
Posty: 224
Rejestracja: śr mar 15, 2023 10:37 pm

Post autor: MJB »

Jest nagranie z tej rzekomej wizyty w sklepie, gdy idą ulicą. W komentarzach ludzie zwracają uwagę na wzrost rzekomej Kate - jest w niskich butach sportowych, a różnica wzrostu między nią a Williamem jest mniejsza niż na zdjęciach z oficjalnych wyjść, gdy miała na sobie szpilki założone. O ile inny sposób chodzenia można wytłumaczyć rekonwalescencją po operacji, chorobie, o tyle chyba ciężko byłoby ją tak rozciągnąć ;)
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Bardzo dziwnie wyglada na tym filmie, twarz niby podobna ale jakaś inna
Wiem wiecej
Emiska

Post autor: Emiska »

Dobra niech już dają jakieś informacje bo mnie już łeb boli od oglądania tiktokow i czytania artykułów i komentarzy na ich temat
Emiska

Post autor: Emiska »

Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

I co z tym oświadczeniem miało być dziś a nie ma nic
Wiem wiecej
Ewuulaaa
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 23, 2023 1:40 pm

Post autor: Ewuulaaa »

Hej powiem wam, ze mieszkam w Londynie i tutaj serii nikt o tym nie mówi. A to, że BBC ma wydać jakieś ważne ogłoszenie to podobno plotka wymyślona na tiktoku przez kogoś i podchwycona przez innych.
kiedys bede bogata
Gacie z oceanu
Posty: 49
Rejestracja: śr lip 26, 2023 12:49 am

Post autor: kiedys bede bogata »

Ja tak samo, mieszkam w innej części Anglii. Gazety czesami cos napiszą, to normalne, ale nikt raczej sie nie przejmuje. A paniki takiej jak na pudelku np nie ma wgl…
Emiska

Post autor: Emiska »

Ewuulaaa pisze: wt mar 19, 2024 10:56 pm Hej powiem wam, ze mieszkam w Londynie i tutaj serii nikt o tym nie mówi. A to, że BBC ma wydać jakieś ważne ogłoszenie to podobno plotka wymyślona na tiktoku przez kogoś i podchwycona przez innych.
I nikt nie dyskutuje nikt nie myśli co się dzieje?
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Ewuulaaa pisze: wt mar 19, 2024 10:56 pm Hej powiem wam, ze mieszkam w Londynie i tutaj serii nikt o tym nie mówi. A to, że BBC ma wydać jakieś ważne ogłoszenie to podobno plotka wymyślona na tiktoku przez kogoś i podchwycona przez innych.
No ja to samo pisałam ze latam służbowo i nikt nie dyskutował o Kate w UK tylko u nas taka afera:D
Ale teraz the Sun już podgrzewa atmosferę wiec więcej ludzi sie zainteresowalo
Wiem wiecej
Zazdroscisz
Skarpeta Rakieta
Posty: 83
Rejestracja: pn sty 08, 2024 4:34 pm

Post autor: Zazdroscisz »

Emiska pisze: śr mar 20, 2024 7:45 am
Ewuulaaa pisze: wt mar 19, 2024 10:56 pm Hej powiem wam, ze mieszkam w Londynie i tutaj serii nikt o tym nie mówi. A to, że BBC ma wydać jakieś ważne ogłoszenie to podobno plotka wymyślona na tiktoku przez kogoś i podchwycona przez innych.
I nikt nie dyskutuje nikt nie myśli co się dzieje?
Nie, a wręcz znajomi się zaczęli śmiać, jak im powiedziałam, że w Polsce wszyscy czekają jak na szpilkach 😂 Tabloidy próbują nakręcać ludzi, ale to działa chyba tylko na lokalne Grażyny 50+
iri1979
HottStripper
Posty: 913
Rejestracja: pn lip 10, 2023 10:23 pm

Post autor: iri1979 »

Zazdroscisz pisze: śr mar 20, 2024 12:42 pm
Emiska pisze: śr mar 20, 2024 7:45 am
Ewuulaaa pisze: wt mar 19, 2024 10:56 pm Hej powiem wam, ze mieszkam w Londynie i tutaj serii nikt o tym nie mówi. A to, że BBC ma wydać jakieś ważne ogłoszenie to podobno plotka wymyślona na tiktoku przez kogoś i podchwycona przez innych.
I nikt nie dyskutuje nikt nie myśli co się dzieje?
Nie, a wręcz znajomi się zaczęli śmiać, jak im powiedziałam, że w Polsce wszyscy czekają jak na szpilkach 😂 Tabloidy próbują nakręcać ludzi, ale to działa chyba tylko na lokalne Grażyny 50+
Mam sąsiada Brytyjczyka, co prawda mieszka w Polsce, ale zawsze i się go zapytałam, co o tym sądzi i sam stwierdził, że jak chora to się wyleczy i się pojawi. Tymczasem w Polsce to mam wrażenie, że niektórych życie zależy od info o Kate 🙄 Mysle, że jakby poczytała polskiego pudła to by się dopiero rozchorowała, bo zdążyli ją rozwieźć, zapłodnić i uśmiercić.
Ewuulaaa
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 23, 2023 1:40 pm

Post autor: Ewuulaaa »

Emiska pisze: śr mar 20, 2024 7:45 am
Ewuulaaa pisze: wt mar 19, 2024 10:56 pm Hej powiem wam, ze mieszkam w Londynie i tutaj serii nikt o tym nie mówi. A to, że BBC ma wydać jakieś ważne ogłoszenie to podobno plotka wymyślona na tiktoku przez kogoś i podchwycona przez innych.
I nikt nie dyskutuje nikt nie myśli co się dzieje?
Coś Ty. Skoro powiedziała, że wróci do pełnienia obowiązków PO Wielkanocy to czemu teraz jej przeszkadzać. To raczej media z zachodu wszystko zaczęli. Ja osobiście uważam, że to dziwna sprawa bo po porodzie wyszła w szpilkach od razu do ludzi a tu nawet nie może nagrac 60sekundowego video by powiedzieć, że jest Ok. Dlatego bardziej obstawiam załamanie i wypalenie.