Luźne rozmowy o randkowaniu :)

Poznajmy się!

Moderator: verysweetcherry

mojacoreczka
BagietkaZszarlott
Posty: 166
Rejestracja: pn gru 19, 2022 12:03 pm

Re: Luźne rozmowy o randkowaniu :)

Post autor: mojacoreczka »

Hej, spotykamy się z moim kraszem na korytarzu w pracy i odbywamy jakieś nudne small talki. Ostatnio zauważyłam, że wypatruje mnie wzrokiem. Jestem niecierpliwa i chciałabym coś podziałać dalej, ale nie chcę też wychodzić facetowi z lodówki. Niestety nie ma opcji, aby nasze firmy współpracowały czy coś, wtedy to byłaby najlepsza okazja do poznania się :(
Jakubiak
RoyalBaby
Posty: 27
Rejestracja: sob mar 16, 2024 11:36 pm

Post autor: Jakubiak »

Dziewczyny pomóżcie :'( :'( umówiłam się na randkę z internetu, koleś okazał się super, sporo żartowaliśmy i śmieliśmy się, w trakcie nawiązywał do kolejnych spotkań, pokazywał na google gdzie mieszka, patrzył czy mam daleko do niego, powiedział,że wpadnie na kawę do mojej pracy, na powitanie i pożegnanie buziak w policzek, no generalnie super randka. Jak wróciłam do domu, po pół godziny napisał podziękowanie za super spotkanie, "że było bardzo fajnie i wesoło", spytał się czy dotarłam do domu. Odpisałam mu że mi też się bardzo podobało i że dotarłam. no i od wtorku cisza. dziś jest czwartek, już zaczynam świrować:( pierwszy raz od dawno ktoś tak mi się spodobał. myślicie żeby do niego napisać, zagadać coś na luzie ? Ratunku :(((((
mojacoreczka
BagietkaZszarlott
Posty: 166
Rejestracja: pn gru 19, 2022 12:03 pm

Post autor: mojacoreczka »

Jakubiak pisze: czw wrz 12, 2024 10:07 am Dziewczyny pomóżcie :'( :'( umówiłam się na randkę z internetu, koleś okazał się super, sporo żartowaliśmy i śmieliśmy się, w trakcie nawiązywał do kolejnych spotkań, pokazywał na google gdzie mieszka, patrzył czy mam daleko do niego, powiedział,że wpadnie na kawę do mojej pracy, na powitanie i pożegnanie buziak w policzek, no generalnie super randka. Jak wróciłam do domu, po pół godziny napisał podziękowanie za super spotkanie, "że było bardzo fajnie i wesoło", spytał się czy dotarłam do domu. Odpisałam mu że mi też się bardzo podobało i że dotarłam. no i od wtorku cisza. dziś jest czwartek, już zaczynam świrować:( pierwszy raz od dawno ktoś tak mi się spodobał. myślicie żeby do niego napisać, zagadać coś na luzie ? Ratunku :(((((
Tak, napisz po prostu jak tam mija dzień czy coś równie prostego :)
Jakubiak
RoyalBaby
Posty: 27
Rejestracja: sob mar 16, 2024 11:36 pm

Post autor: Jakubiak »

mojacoreczka pisze: czw wrz 12, 2024 10:14 am Tak, napisz po prostu jak tam mija dzień czy coś równie prostego :)
a nie myślisz ze to będzie moja desperacja? Jezu, nie mam siły na te randkowanie
mojacoreczka
BagietkaZszarlott
Posty: 166
Rejestracja: pn gru 19, 2022 12:03 pm

Post autor: mojacoreczka »

Jakubiak pisze: czw wrz 12, 2024 10:23 am a nie myślisz ze to będzie moja desperacja? Jezu, nie mam siły na te randkowanie

Niee, desperacja by była jakbyś pisała nagle 10wiadomosci o treści „puk puk! Zyjesz?”. Jest okej ;)
ritor
LouiBag
Posty: 324
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 8:37 am

Post autor: ritor »

Jakubiak pisze: czw wrz 12, 2024 10:23 am a nie myślisz ze to będzie moja desperacja? Jezu, nie mam siły na te randkowanie
Wiesz, po dwóch dniach szaleństwo, bo obcy facet nie napisał to lekka desperacja 😅 Ja bym poczekała tak do soboty/niedzieli. Napisz mu coś w stylu ,,Miłego weekendu" i czekaj na rozwój sytuacji. Może napisze czy masz jakieś plany, może po prostu podziękuje i będzie Ci życzył tego samego, może napisze elaborat, że ma pełno rzeczy na głowie. Jak w przyszłym tygodniu nie napisze lub nie zaaranżuje spotkania to wiadomo, że nic z tego nie wyjdzie. Zgaduję, że jesteście dorosłymi ludźmi, macie swoje życia i nie musicie codziennie ze sobą pisać, zwłaszcza na początku. Także poczekaj chwilkę i się nie nakręcaj. Teraz prowadzę taką ,,grę" z facetami i z moich dowodów anegdotycznych jest to najlepszy ruch.

Ostatnio taki mój Numer #1 Mężczyzna Na Liście (prowadzę rotational dating, a z nim spotkałam się już kilka razy na żywo) nie odzywał się przez dwa dni, a wcześniej odpisywał ,,na odwal", ale nadal życzył mi miłego dnia, dobranoc itd. Gdzieś tam w głowie zaczęłam panikować (pracuję nad moim lękowo-unikającym stylem przywiązywania, więc lekka jazda była przez jeden dzień), a Pan po dwóch dniach ciszy nagrał mi kilkuminutową główkę, że mnie przeprasza, ale jego tata wylądował w szpitalu, a to już człowiek w sędziwym wieku i musiał ogarnąć pracę i dojazdy do ojca do szpitala na koniec województwa, szukanie badań ojca w domu, jego leków, zakupy itd. Poprosił, abym znalazła dla niego czas, żebysmy chociaz troszkę porozmawiali przez telefon, a potem zorganizował super randkę ,,przeprosinową".

In conclusion - dziewczyny, nic się nie dzieje, jak facet przez kilka dni się z wami nie kontaktuje! Na spokojnie, wdech i wydech. Jakby odezwał się po miesiącu, to bym go pogoniła, ale dwa dni? Zbyt piękne jesteście, żeby się przejmować 😉
Jakubiak
RoyalBaby
Posty: 27
Rejestracja: sob mar 16, 2024 11:36 pm

Post autor: Jakubiak »

ritor pisze: czw wrz 12, 2024 10:48 am Wiesz, po dwóch dniach szaleństwo, bo obcy facet nie napisał to lekka desperacja 😅 Ja bym poczekała tak do soboty/niedzieli. Napisz mu coś w stylu ,,Miłego weekendu" i czekaj na rozwój sytuacji. Może napisze czy masz jakieś plany, może po prostu podziękuje i będzie Ci życzył tego samego, może napisze elaborat, że ma pełno rzeczy na głowie. Jak w przyszłym tygodniu nie napisze lub nie zaaranżuje spotkania to wiadomo, że nic z tego nie wyjdzie. Zgaduję, że jesteście dorosłymi ludźmi, macie swoje życia i nie musicie codziennie ze sobą pisać, zwłaszcza na początku. Także poczekaj chwilkę i się nie nakręcaj. Teraz prowadzę taką ,,grę" z facetami i z moich dowodów anegdotycznych jest to najlepszy ruch.

Ostatnio taki mój Numer #1 Mężczyzna Na Liście (prowadzę rotational dating, a z nim spotkałam się już kilka razy na żywo) nie odzywał się przez dwa dni, a wcześniej odpisywał ,,na odwal", ale nadal życzył mi miłego dnia, dobranoc itd. Gdzieś tam w głowie zaczęłam panikować (pracuję nad moim lękowo-unikającym stylem przywiązywania, więc lekka jazda była przez jeden dzień), a Pan po dwóch dniach ciszy nagrał mi kilkuminutową główkę, że mnie przeprasza, ale jego tata wylądował w szpitalu, a to już człowiek w sędziwym wieku i musiał ogarnąć pracę i dojazdy do ojca do szpitala na koniec województwa, szukanie badań ojca w domu, jego leków, zakupy itd. Poprosił, abym znalazła dla niego czas, żebysmy chociaz troszkę porozmawiali przez telefon, a potem zorganizował super randkę ,,przeprosinową".

In conclusion - dziewczyny, nic się nie dzieje, jak facet przez kilka dni się z wami nie kontaktuje! Na spokojnie, wdech i wydech. Jakby odezwał się po miesiącu, to bym go pogoniła, ale dwa dni? Zbyt piękne jesteście, żeby się przejmować 😉

Też walczę ze swoimi lękowym stylem przywiązania, chodziłam na terapie, ale chęć bycia w związku odbiera mi rozum w takich sytuacjach.
Jak tak trzeźwo myślę, to skoro wcześniej miał czas na odpisywanie na bieżąco a po randce nagle 2 dzień cisza, to może po prostu mu się nie spodobałam, ale nie ma odwagi tego napisać.
Nigdy nie wiem gdzie jest ta granica, ile mogę dać z siebie i się starać, bo nie chcę się po protu ośmieszać. Ostatni związek polegał na tym, że ciągle ja wychodziłam z inicjatywą, bo nawet jeśli druga strona miała jakiś pomysł to nie dochodził do skutku, bo ciągle było coś ważniejsze,

Dlatego teraz boję się robić cokolwiek. Mam w pamięci to , że jak tylko ja będę się starać to nic z tego nie będzie, oprócz mojej pustej nadziei:(
ritor
LouiBag
Posty: 324
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 8:37 am

Post autor: ritor »

Jakubiak pisze: czw wrz 12, 2024 11:14 am Też walczę ze swoimi lękowym stylem przywiązania, chodziłam na terapie, ale chęć bycia w związku odbiera mi rozum w takich sytuacjach.
Jak tak trzeźwo myślę, to skoro wcześniej miał czas na odpisywanie na bieżąco a po randce nagle 2 dzień cisza, to może po prostu mu się nie spodobałam, ale nie ma odwagi tego napisać.
Nigdy nie wiem gdzie jest ta granica, ile mogę dać z siebie i się starać, bo nie chcę się po protu ośmieszać. Ostatni związek polegał na tym, że ciągle ja wychodziłam z inicjatywą, bo nawet jeśli druga strona miała jakiś pomysł to nie dochodził do skutku, bo ciągle było coś ważniejsze,

Dlatego teraz boję się robić cokolwiek. Mam w pamięci to , że jak tylko ja będę się starać to nic z tego nie będzie, oprócz mojej pustej nadziei:(
Myślę że dużo facetów tak ma. Sama sie spotkałam z tym w 90% przypadków. Przed spotkaniem piszą, dzwonią tak często, że ma się ich dosyć czasami, a jak już dojdzie do spotkania, to wyobrażenia i emocje maleją i relacja staje się bardziej spokojniejsza. To nie koniecznie oznacza, że przestałaś się podobać facetowi. Po prostu z tej dziecinnej fascynacji wchodzi się na poziom budowania dojrzałej relacji. I zamiast się zastanawiać, jak brzmi Twój głos na żywo to wolą się skupić na tym, gdzie Cię zabrać na następną randkę. A żeby zabrać na następną randkę, muszą pomyśleć, zarobić kasę, pozałatwiać rezerwację, poustalać sobie priorytety i zrobić okienko w ich życiowych grafikach. To dużo trudniejsze niż po prostu odpisanie na sms.

Tylko nie wpadajmy w pułapkę. Kiedyś przez 3 miesiące ,,spotykałam się" z facetem, który na samym początku mi powiedział, że przez pracę nie będzie w stanie odpisywać mi szybko i codziennie. Mówię ,,okej, w sumie dość normalne". Cóż, okazało się, że dla niego znaczyło to tyle, że będzie do mnie pisał raz na 3-4 tygodnie X D W ciagu tego czasu spotkaliśmy się trzy razy. Kolega się zorientował, że zablokowałam go po 1,5 miesiąca X D Także trzeba też uważać na takie rodzynki.
Jakubiak
RoyalBaby
Posty: 27
Rejestracja: sob mar 16, 2024 11:36 pm

Post autor: Jakubiak »

ritor pisze: czw wrz 12, 2024 4:28 pm

Myślę że dużo facetów tak ma. Sama sie spotkałam z tym w 90% przypadków. Przed spotkaniem piszą, dzwonią tak często, że ma się ich dosyć czasami, a jak już dojdzie do spotkania, to wyobrażenia i emocje maleją i relacja staje się bardziej spokojniejsza. To nie koniecznie oznacza, że przestałaś się podobać facetowi. Po prostu z tej dziecinnej fascynacji wchodzi się na poziom budowania dojrzałej relacji. I zamiast się zastanawiać, jak brzmi Twój głos na żywo to wolą się skupić na tym, gdzie Cię zabrać na następną randkę. A żeby zabrać na następną randkę, muszą pomyśleć, zarobić kasę, pozałatwiać rezerwację, poustalać sobie priorytety i zrobić okienko w ich życiowych grafikach. To dużo trudniejsze niż po prostu odpisanie na sms.

Tylko nie wpadajmy w pułapkę. Kiedyś przez 3 miesiące ,,spotykałam się" z facetem, który na samym początku mi powiedział, że przez pracę nie będzie w stanie odpisywać mi szybko i codziennie. Mówię ,,okej, w sumie dość normalne". Cóż, okazało się, że dla niego znaczyło to tyle, że będzie do mnie pisał raz na 3-4 tygodnie X D W ciagu tego czasu spotkaliśmy się trzy razy. Kolega się zorientował, że zablokowałam go po 1,5 miesiąca X D Także trzeba też uważać na takie rodzynki.

Hahaha no takie rodzynki są wszędzie. Dziekuje, trochę się uspokoiłam, jak napisze to będzie spoko, jak nie to znaczy, ze nie jest dla mnie :)

Ja mogę dużo dać od siebie, ale napewno nie mam sily sie uganiać za kolesiem, który mnie oleje za 3 miesiace. Już to przerabiałam i to w dłuższym dystansie. Nie życzę nikomu takich emocji i uczucia:(
Filmozerca
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: pn maja 15, 2023 7:51 pm

Post autor: Filmozerca »

I jak? Napisalas? xD