Madeleine McCann

Moderator: verysweetcherry

Narry
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: pt sie 09, 2024 12:00 am

Re: Madeleine McCann

Post autor: Narry »

Portugalia jest mała. Z Praia de Luz można w niecałe 2h znaleźć się już w Hiszpanii. Od momentu zniknięcia dziecka do rozpoczęcia poszukiwań na szerszą skalę minęło wystarczająco dużo czasu, żeby wywieźć Madeleine.
Narry
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: pt sie 09, 2024 12:00 am

Post autor: Narry »

Portugalia jest mała. Z Praia de Luz można w niecałe 2h znaleźć się już w Hiszpanii. Od momentu zniknięcia dziecka do rozpoczęcia poszukiwań na szerszą skalę minęło wystarczająco dużo czasu, żeby wywieźć Madeleine.
ASREAS666
Gacie z oceanu
Posty: 46
Rejestracja: wt sty 03, 2023 5:33 pm

Post autor: ASREAS666 »

Narry pisze: wt sie 20, 2024 10:34 pm Portugalia jest mała. Z Praia de Luz można w niecałe 2h znaleźć się już w Hiszpanii. Od momentu zniknięcia dziecka do rozpoczęcia poszukiwań na szerszą skalę minęło wystarczająco dużo czasu, żeby wywieźć Madeleine.
Przecież samochód był z wypożyczalni. Takie pojazdy są monitorowane za pomocą modułów GPS/GSM. Dzięki temu wypożyczalnia może sprawdzać lokalizację pojazdu zarówno na żądanie jak i przez cały czas użytkowania auta. Pomaga to w przypadku kradzieży samochodu lub na przykład kolizji. Oprócz tego nie wiem jak to działało w 2007 roku, ale obecnie wypożyczalnia dostaje powiadomienie w przypadku przekroczenia granicy.
Narry
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: pt sie 09, 2024 12:00 am

Post autor: Narry »

Może tego nie napisałam, ale miałam na myśli porywaczy. Btw, nie wszystkie samochody w wypożyczalniach w PT mają GPS. W temacie wypożyczanych samochodów dodam, że wypożyczyłam auto na lotnisku we Frankfurcie, pojechałam do Francji, nikt się nie przyczepił.