Bartłomiej Blacha

Moderator: verysweetcherry

KrwawaMary
RealDiamond
Posty: 791
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Bartłomiej Blacha

Post autor: KrwawaMary »

Gdyby jakimś cudem ktoś jeszcze nie wiedział o kogo chodzi - facet w wiosce pod Biłgorajem zamordował swojego brata i ojca w tegoroczne wakacje, uciekł ze szpitala psychiatrycznego do którego trafił po nieudanej próbie samobójczej i od kilku dni skutecznie bawi się z policją w chowanego.

Co sądzicie o całej sprawie? Myślicie, że realnym jest, aby dał radę samodzielnie odgiąć kratę w łazienkowym oknie? Waszym zdaniem jego ucieczka była zaplanowana, czy to totalny spontan?
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3516
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

KrwawaMary pisze: pn paź 14, 2024 8:24 pm Gdyby jakimś cudem ktoś jeszcze nie wiedział o kogo chodzi - facet w wiosce pod Biłgorajem zamordował swojego brata i ojca w tegoroczne wakacje, uciekł ze szpitala psychiatrycznego do którego trafił po nieudanej próbie samobójczej i od kilku dni skutecznie bawi się z policją w chowanego.

Co sądzicie o całej sprawie? Myślicie, że realnym jest, aby dał radę samodzielnie odgiąć kratę w łazienkowym oknie? Waszym zdaniem jego ucieczka była zaplanowana, czy to totalny spontan?

Szczerze to ja nie wiem co myśleć. Z jednej strony w Gdyni szukali „KOMANDOSA SURVIVALOWCA” który umarł w dniu ucieczki w bagnie koło domu, a z drugiej strony bezrobotny Jacek Jaworek skutecznie się kilka lat ukrywał. Na dwoje babka wróżyła. A skąd wiadomo że uciekł przez kratę w oknie ?
KrwawaMary
RealDiamond
Posty: 791
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Podali to jako oficjalne info. Wyszedł do łazienki, tam odgiął kratę i w ten sposób się wydostał.
Agasc
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: czw sie 08, 2024 7:47 am

Post autor: Agasc »

Szczerze mówiąc nie wierze. Gdyby było to takie proste to wszyscy by uciekali. Kraty w takich miejscach są raczej trudne do ruszenia.
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3516
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Agasc pisze: wt paź 15, 2024 7:42 am Szczerze mówiąc nie wierze. Gdyby było to takie proste to wszyscy by uciekali. Kraty w takich miejscach są raczej trudne do ruszenia.
To się zgadzam też nie wierzę. No chyba że to były jakieś stare zardzewiałe kraty w co wątpię. Nie wydaje mi się to możliwe…
KrwawaMary
RealDiamond
Posty: 791
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Ogólnie ciekawym dla mnie jest, że nie przebywał na oddziale zamkniętym 🤷‍♀️
Sweetgargamel
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 28, 2024 11:27 pm

Post autor: Sweetgargamel »

Wczoraj go złapali
KrwawaMary
RealDiamond
Posty: 791
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Podobno planował iść na Ukrainę 🤷‍♀️
anilo
BlondDoczep
Posty: 147
Rejestracja: czw sty 14, 2021 12:46 am

Post autor: anilo »

Kilkanaście lat temu jak szłam rano na zajęcia na uczelnię spotkałam na swojej ulicy bosego mężczyznę w piżamie trzymającego swój własny worek na mocz. Mieszkałam obok końcowego przystanku, na którym zatrzymywały się autobusy jadące m.in. ze szpitala psychiatrycznego. Facet sobie wyszedł i nikt nie zauważył, więc myślę, że wszystko jest możliwe.
KrwawaMary
RealDiamond
Posty: 791
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

anilo pisze: pt paź 18, 2024 1:14 am Kilkanaście lat temu jak szłam rano na zajęcia na uczelnię spotkałam na swojej ulicy bosego mężczyznę w piżamie trzymającego swój własny worek na mocz. Mieszkałam obok końcowego przystanku, na którym zatrzymywały się autobusy jadące m.in. ze szpitala psychiatrycznego. Facet sobie wyszedł i nikt nie zauważył, więc myślę, że wszystko jest możliwe.
Tyle, że Blachy pilnowało dwóch funkcjonariuszy służby więziennej 😅