Carly Gregg

Moderator: verysweetcherry

Malysz
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 06, 2024 5:15 pm

Carly Gregg

Post autor: Malysz »

Co myślicie o tej sprawie? Wam tez nie podoba się zachowanie przyrodniego ojca na rozprawie?
PaniKa
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: ndz cze 16, 2024 9:26 am

Post autor: PaniKa »

W komentarzach pod filmikami ludzie pisali,że mieli romans..Że to on namowil ją na zabicie matki żeby mogli być razem.
Nie wiem jaka w tym prawda,ale fakt, dziwnie się zachowywał.

Naprawdę ona to zrobiła przez znalezionego e-papierosa ?
bezcialo
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr lis 01, 2023 2:05 pm

Post autor: bezcialo »

PaniKa pisze: sob wrz 28, 2024 1:51 pm W komentarzach pod filmikami ludzie pisali,że mieli romans..Że to on namowil ją na zabicie matki żeby mogli być razem.
Nie wiem jaka w tym prawda,ale fakt, dziwnie się zachowywał.

Naprawdę ona to zrobiła przez znalezionego e-papierosa ?
Chyba nie tyle przez papierosa co jakiś znajomy Carly powiedział jej matce, że się o nią martwi bo ma problemy z papierosami i zażywa narkotyki. Matka rozmawiała z Carly na ten temat w drodze ze szkoły, kiedy wróciły poszła wyprowadzić psy a w tym czasie matka przeszukała jej pokój i znalazła te 4 epapierosy, Carly poszła po pistolet matki i postrzeliła ją 3 razy, potem czekała na ojczyma żeby jego też zabić.
JaneBlack
Mokra Włoszka
Posty: 63
Rejestracja: czw mar 07, 2024 10:15 am

Post autor: JaneBlack »

PaniKa pisze: sob wrz 28, 2024 1:51 pm W komentarzach pod filmikami ludzie pisali,że mieli romans..Że to on namowil ją na zabicie matki żeby mogli być razem.
Nie wiem jaka w tym prawda,ale fakt, dziwnie się zachowywał.

Naprawdę ona to zrobiła przez znalezionego e-papierosa ?
Z tym romansem to wcale nie jest takie nieprawdopodobne, słuchałam już kiedyś o takiej sprawie, że ojczym rozkochał w sobie pasierbicę, namówił ją do zabicia matki/żony żeby niby mogli być razem, a na koniec wystawił ją rufą do wiatru bo miał już inną panią na oku. Tylko już nie pamiętam gdzie tego słuchałam i jakie były nazwiska "bohaterów" historii
pesticidal
Channelka
Posty: 31
Rejestracja: pn lut 26, 2024 8:43 pm

Post autor: pesticidal »

JaneBlack pisze: śr paź 02, 2024 4:41 pm Z tym romansem to wcale nie jest takie nieprawdopodobne, słuchałam już kiedyś o takiej sprawie, że ojczym rozkochał w sobie pasierbicę, namówił ją do zabicia matki/żony żeby niby mogli być razem, a na koniec wystawił ją rufą do wiatru bo miał już inną panią na oku. Tylko już nie pamiętam gdzie tego słuchałam i jakie były nazwiska "bohaterów" historii
Chyba chodzi o Sabrinę Zunich i małżeństwo Knoefel
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3518
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

pesticidal pisze: śr paź 02, 2024 5:17 pm Chyba chodzi o Sabrinę Zunich i małżeństwo Knoefel
Tak, to to. Też tego słuchałam chyba u hulaj duszy. Straszna sprawa. Jest jakiś podcast o Carly?
sysunia
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 16, 2024 7:51 am

Post autor: sysunia »

hej, omawiam ta sprawę u siebie na Alibi Podcast Kryminalny - https://youtu.be/gtZXKs7eC9M

Nie poruszam wątku ojczyma, za mało dowodów a zamysł kanału jest taki ze tylko w 100% sprawdzone informacje, krótko, konkretnie i bez ględzenia ;P