Zarobki

Poznajmy się!

Moderator: verysweetcherry

Ceddygoodie
Migocząca Świeczka
Posty: 358
Rejestracja: wt sty 23, 2024 11:45 pm

Re: Zarobki

Post autor: Ceddygoodie »

Alsev pisze: ndz wrz 29, 2024 6:56 pm W czuły punkt to chyba ja trafiłam skoro piszesz mi takie elaboraty w odpowiedzi ahahaha
A ad personan czyli pojazd po rzekomym wieku zaczęłaś ty xd
Nie będę tracić czasu na niedowartościowaną frustratkę, idź na terapię XD
Jezu xd Nie projektuj na mnie swoich kompleksow i dorosnij. Duzo dziennie piszesz takich komentarzy ludziom? Na ile Ci to starcza? Czujesz sie po tym ze soba lepiej?🥺
Tak Kochanie, tak trafilas celnie, że napisalam taki sam elaborat jak za kazdym razem w tym lub w innym watku 😂
Jaki pojazd po twoim wieku? Ze napisalam Ci cmon grow up?
Niedowartosciowana? Dlaczego? Frustratka? Dlaczego? Mam isc na terapie? Dlaczego? Umiesz to jakos uzasadnic? A moze powod jest tylko taki, ze sie z Toba nie zgadzam i Cie wypunktowalam w ,,elaboracie"? I w 2024 roku probujesz komus pocisnac pojsciem na terapie?
I to wszystko dlatego, ze nie umiesz sie merytorycznie odniesc do tego, co napisalam.
A jak juz wspomnialam, to co piszesz swiadczy tylko o Tobie. I wspolczuje Ci i zycze Ci wszystkiego dobrego, bo skoro tak sie odpalasz na randomowa osobe to jakie Ty bitwy musisz sama ze soba toczyc, jaka musisz miec jazde w glowie. Duzo zdrowia Ci zycze, wiecej dystansu i mniej zgorzknienia, naprawde ❤️
Alsev

Post autor: Alsev »

Ceddygoodie pisze: ndz wrz 29, 2024 7:17 pm Jezu xd Nie projektuj na mnie swoich kompleksow i dorosnij. Duzo dziennie piszesz takich komentarzy ludziom? Na ile Ci to starcza? Czujesz sie po tym ze soba lepiej?🥺
Tak Kochanie, tak trafilas celnie, że napisalam taki sam elaborat jak za kazdym razem w tym lub w innym watku 😂
Jaki pojazd po twoim wieku? Ze napisalam Ci cmon grow up?
Niedowartosciowana? Dlaczego? Frustratka? Dlaczego? Mam isc na terapie? Dlaczego? Umiesz to jakos uzasadnic? A moze powod jest tylko taki, ze sie z Toba nie zgadzam i Cie wypunktowalam w ,,elaboracie"? I w 2024 roku probujesz komus pocisnac pojsciem na terapie?
I to wszystko dlatego, ze nie umiesz sie merytorycznie odniesc do tego, co napisalam.
A jak juz wspomnialam, to co piszesz swiadczy tylko o Tobie. I wspolczuje Ci i zycze Ci wszystkiego dobrego, bo skoro tak sie odpalasz na randomowa osobe to jakie Ty bitwy musisz sama ze soba toczyc, jaka musisz miec jazde w glowie. Duzo zdrowia Ci zycze, wiecej dystansu i mniej zgorzknienia, naprawde ❤️
Widze, ze gorzej z tobą niż myślałam XD
Wystarczyło ci napisać w normalny sposób, że ktoś w danym zawodzie nie zarabia najniższej a ty zaczęłaś:
Protekcjonalny ton i sugestie bycia młodym i głupim dziewczątkiem co to życia nie zna, Sugerowanie, że nie umiem czytać ze zrozumieniem i jeszcze mi sugerujesz, że to jakiś czuły punkcik a to ty prezentujesz słowotoki XD
A przypominam się zaczęło się od normalnej wiadomość XD
A na terapię cię nie wysyłam żeby cię obrazić tylko z troski o twoje otoczenie xd Bo musisz być ciężka w obyciu skoro tak trudno ci przyjąć inny punkt widzenia xd
Alsev

Post autor: Alsev »

Ceddygoodie pisze: ndz wrz 29, 2024 7:17 pm Jezu xd Nie projektuj na mnie swoich kompleksow i dorosnij. Duzo dziennie piszesz takich komentarzy ludziom? Na ile Ci to starcza? Czujesz sie po tym ze soba lepiej?🥺
Tak Kochanie, tak trafilas celnie, że napisalam taki sam elaborat jak za kazdym razem w tym lub w innym watku 😂
Jaki pojazd po twoim wieku? Ze napisalam Ci cmon grow up?
Niedowartosciowana? Dlaczego? Frustratka? Dlaczego? Mam isc na terapie? Dlaczego? Umiesz to jakos uzasadnic? A moze powod jest tylko taki, ze sie z Toba nie zgadzam i Cie wypunktowalam w ,,elaboracie"? I w 2024 roku probujesz komus pocisnac pojsciem na terapie?
I to wszystko dlatego, ze nie umiesz sie merytorycznie odniesc do tego, co napisalam.
A jak juz wspomnialam, to co piszesz swiadczy tylko o Tobie. I wspolczuje Ci i zycze Ci wszystkiego dobrego, bo skoro tak sie odpalasz na randomowa osobe to jakie Ty bitwy musisz sama ze soba toczyc, jaka musisz miec jazde w glowie. Duzo zdrowia Ci zycze, wiecej dystansu i mniej zgorzknienia, naprawde ❤️
I sugerujesz komuś brak logiki w wypowiedziach, śmiejąc się z tego, że mój brat dostaje 6 a nie najniższą i gadając o jakichś owocowych czwartkach, ty sobie w głowie dopowiadasz rzeczy, których nikt nie napisał czy o co ci chodzi?
1. Nigdzie nie napisałam, że on zarabia kupę hajsu tylko, ze nie zarabia najniższej- napisać ci to w kilku językach i może przeliterować kochanie??
2. Nie trzeba mieszkać w Krakowie i w Warszawie, żeby sprawdzić w 5 sekund w internecie, że koszty życia w Krakowie to 92% kosztów warszawskich, więc jak ktoś miał proponowane w Krakowie 800zl a w Warszawie mu nawet dadzą najniższą to ciągle mu się to opłaca XD więc kolejny fail z twojej strony- “nie każdy ma możliwość się przeprowadzićl ale idąc na prawo, czyli kierunek, który może studiować dosłownie każdy (masa prywatnych uczelni gdzie wystarczy ledwo zdaną matura), trzeba się liczyć z tym, że konkurencja na rynku jest ogromna XD
I nie, nie uważam, że nawet 6k brutto czy nawet netto po studiach to jest dużo, ale takie są polskie realia dla każdego zawodu (łącznie z lekarzami), więc jakieś wzmianki o kasjerach są z twojej strony niepotrzebne
Ceddygoodie
Migocząca Świeczka
Posty: 358
Rejestracja: wt sty 23, 2024 11:45 pm

Post autor: Ceddygoodie »

Alsev pisze: ndz wrz 29, 2024 8:05 pm I sugerujesz komuś brak logiki w wypowiedziach, śmiejąc się z tego, że mój brat dostaje 6 a nie najniższą i gadając o jakichś owocowych czwartkach, ty sobie w głowie dopowiadasz rzeczy, których nikt nie napisał czy o co ci chodzi?
1. Nigdzie nie napisałam, że on zarabia kupę hajsu tylko, ze nie zarabia najniższej- napisać ci to w kilku językach i może przeliterować kochanie??
2. Nie trzeba mieszkać w Krakowie i w Warszawie, żeby sprawdzić w 5 sekund w internecie, że koszty życia w Krakowie to 92% kosztów warszawskich, więc jak ktoś miał proponowane w Krakowie 800zl a w Warszawie mu nawet dadzą najniższą to ciągle mu się to opłaca XD więc kolejny fail z twojej strony- “nie każdy ma możliwość się przeprowadzićl ale idąc na prawo, czyli kierunek, który może studiować dosłownie każdy (masa prywatnych uczelni gdzie wystarczy ledwo zdaną matura), trzeba się liczyć z tym, że konkurencja na rynku jest ogromna XD
I nie, nie uważam, że nawet 6k brutto czy nawet netto po studiach to jest dużo, ale takie są polskie realia dla każdego zawodu (łącznie z lekarzami), więc jakieś wzmianki o kasjerach są z twojej strony niepotrzebne
Ahhh czyli na krotko Ci starczaja te komentarzyki. Tak myslalam. Ale moze to zly dzien albo miesiac?
Nic nie sugeruje, stwierdzam fakty😬
Zycze Ci duzo zdrowia i radosci z zycia i ogromu milosci, zwlaszcza tej do siebie💖 gdybys potrzebowala znowu sie na kimś wyżyc to mozesz pisac do mnie na priv. Wyslucham, na twoje zyczenie moge nawet sprobowac Cie bardziej zdenerowac zebys sobie pozadnie uzyla. Grunt zebys tego zacietrzewienia nie puszczala dalej w obieg. Czekam, nie krepuj sie😘
Alsev

Post autor: Alsev »

Ceddygoodie pisze: ndz wrz 29, 2024 8:23 pm Ahhh czyli na krotko Ci starczaja te komentarzyki. Tak myslalam. Ale moze to zly dzien albo miesiac?
Nic nie sugeruje, stwierdzam fakty😬
Zycze Ci duzo zdrowia i radosci z zycia i ogromu milosci, zwlaszcza tej do siebie💖 gdybys potrzebowala znowu sie na kimś wyżyc to mozesz pisac do mnie na priv. Wyslucham, na twoje zyczenie moge nawet sprobowac Cie bardziej zdenerowac zebys sobie pozadnie uzyla. Grunt zebys tego zacietrzewienia nie puszczala dalej w obieg. Czekam, nie krepuj sie😘
Widzę, że diagnoza trafna- protekcjonalny ton i pseudo troska jako kamuflaż frustracji. Pisałaś kilka komentarzy temu, że kończysz rozmowę, ale ten typ tak ma, zawsze musisz wypowiedzieć ostatnie zdanie xD
Na priv to można napisać do osoby kulturalnej, która umie przyjąć inny punkt widzenia, a nie do jakiegoś karynska, które zacznie cię zaraz obrażać, sugerując ci brak umiejętności czytania czy ubytki w logicznym myśleniu XD
Możesz się chować pod płaszczykiem serduszek i slodkopierdziacych wstawek ale z tych wiadomości widać, że zwykła hiena z ciebie
Ceddygoodie
Migocząca Świeczka
Posty: 358
Rejestracja: wt sty 23, 2024 11:45 pm

Post autor: Ceddygoodie »

Alsev pisze: ndz wrz 29, 2024 8:39 pm Widzę, że diagnoza trafna- protekcjonalny ton i pseudo troska jako kamuflaż frustracji. Pisałaś kilka komentarzy temu, że kończysz rozmowę, ale ten typ tak ma, zawsze musisz wypowiedzieć ostatnie zdanie xD
Na priv to można napisać do osoby kulturalnej, która umie przyjąć inny punkt widzenia, a nie do jakiegoś karynska, które zacznie cię zaraz obrażać, sugerując ci brak umiejętności czytania czy ubytki w logicznym myśleniu XD
Możesz się chować pod płaszczykiem serduszek i slodkopierdziacych wstawek ale z tych wiadomości widać, że zwykła hiena z ciebie
Przejrzalas mnie, masz racje w 100%. Pseudo troske sciagnelam od Ciebie, Ty mnie na terapie wysylasz, a ja zapraszam Cie do wyzywania sie na mnie na forum lub prywatnie. Ostatnie zdanie rowniez sciagmelam od Ciebie, bo ktoz jak nie Ty pisal, ze nie bedzie sie juz wypowiadal? 😘
Moge byc karynskiem, hiena. Nie obraza mnie to, nie umniejsza. Tak jak pisalam, to tylko swiadczy o Tobie💖 pewnie to nie tylko slaby dzien lub miesiac, ale moze dluzszy okres, wiec bede twoim workiem treningowym. Widocznie to jest to, czego potrzebujesz, a przynajmniej tak Ci sie wydaje. Moze w pewnym momencie sie zorientujesz, ze nic Ci to nie daje, kompleksy, frustracje i co tam mi jeszcze zarzucilas zostaja z Toba i tak. Mysle, ze bardzo dobrze wiesz co powinnas zrobic, dlatego mnie to wszystko radzilas. Wychodzi na to, ze jestem twoim odbiciem. To powinna byc cenna lekcja dla Ciebie. Czekam na wiecej, bo jak moglabym Cie pozbawic takiej przyjemnosci, a widze ze sie rozkrecasz😌
Alsev

Post autor: Alsev »

Ceddygoodie pisze: ndz wrz 29, 2024 8:47 pm Przejrzalas mnie, masz racje w 100%. Pseudo troske sciagnelam od Ciebie, Ty mnie na terapie wysylasz, a ja zapraszam Cie do wyzywania sie na mnie na forum lub prywatnie. Ostatnie zdanie rowniez sciagmelam od Ciebie, bo ktoz jak nie Ty pisal, ze nie bedzie sie juz wypowiadal? 😘
Moge byc karynskiem, hiena. Nie obraza mnie to, nie umniejsza. Tak jak pisalam, to tylko swiadczy o Tobie💖 pewnie to nie tylko slaby dzien lub miesiac, ale moze dluzszy okres, wiec bede twoim workiem treningowym. Widocznie to jest to, czego potrzebujesz, a przynajmniej tak Ci sie wydaje. Moze w pewnym momencie sie zorientujesz, ze nic Ci to nie daje, kompleksy, frustracje i co tam mi jeszcze zarzucilas zostaja z Toba i tak. Mysle, ze bardzo dobrze wiesz co powinnas zrobic, dlatego mnie to wszystko radzilas. Wychodzi na to, ze jestem twoim odbiciem. To powinna byc cenna lekcja dla Ciebie. Czekam na wiecej, bo jak moglabym Cie pozbawic takiej przyjemnosci, a widze ze sie rozkrecasz😌
Jejku jaka kochana osóbka z ciebie ♥️♥️♥️
Nie dość, że mądra, elokwentna, umiejąca dyskutować to jeszcze zaprosi na priv 😍😍😍
Wzrusza mnie, że są na świecie tak wspaniałe istotki 🥰🥰
Masz dla mnie jeszcze jakieś cenne wskazówki?? 😙😙
Podziel się, ładnie proszę 🥹🥹
Ceddygoodie
Migocząca Świeczka
Posty: 358
Rejestracja: wt sty 23, 2024 11:45 pm

Post autor: Ceddygoodie »

Alsev pisze: ndz wrz 29, 2024 8:50 pm Jejku jaka kochana osóbka z ciebie ♥️♥️♥️
Nie dość, że mądra, elokwentna, umiejąca dyskutować to jeszcze zaprosi na priv 😍😍😍
Wzrusza mnie, że są na świecie tak wspaniałe istotki 🥰🥰
Masz dla mnie jeszcze jakieś cenne wskazówki?? 😙😙
Podziel się, ładnie proszę 🥹🥹
Mysle, ze jestes na tyle intelingetna osoba, ze dobrze wiesz co robic i jak sie zachowywac, wiec bynajmniej nie sa Ci potrzebne wskazowki ode mnie 😉 wiecej wiary w siebie
Alsev

Post autor: Alsev »

Ceddygoodie pisze: ndz wrz 29, 2024 8:55 pm Mysle, ze jestes na tyle intelingetna osoba, ze dobrze wiesz co robic i jak sie zachowywac, wiec bynajmniej nie sa Ci potrzebne wskazowki ode mnie 😉 wiecej wiary w siebie
Przecież mówiłaś, że mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem 🥺🥺 i ubytki logicznego myślenia 😪😪 więc nie, nie jestem :(((
Bardzo potrzebuje rad od ludzi takich jak ty 😍😍🥰🥰♥️♥️♥️
Ceddygoodie
Migocząca Świeczka
Posty: 358
Rejestracja: wt sty 23, 2024 11:45 pm

Post autor: Ceddygoodie »

Alsev pisze: ndz wrz 29, 2024 8:58 pm Przecież mówiłaś, że mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem 🥺🥺 i ubytki logicznego myślenia 😪😪 więc nie, nie jestem :(((
Bardzo potrzebuje rad od ludzi takich jak ty 😍😍🥰🥰♥️♥️♥️
W ktorym miejscu napisalam ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem albo ubytki logicznego myslenia? Pokaz dokladnie
Alsev

Post autor: Alsev »

Ceddygoodie pisze: ndz wrz 29, 2024 9:06 pm W ktorym miejscu napisalam ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem albo ubytki logicznego myslenia? Pokaz dokladnie
„ Kotku, czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja najmocniejsza strona, prawda?”
Nauczysz mnie czytać ze zrozumieniem? Taka kochana osoba, na pewno oprócz swojej mądrości, oczytania i jak widać ogromnej empatii w stosunku do innych na pewno posiada również talent dydaktyczny 😍😍♥️♥️
Chociaż nie wiem, czy ktoś taki jak ty będzie chciał z osobami o wąskim horyzonciku :(((
Ceddygoodie
Migocząca Świeczka
Posty: 358
Rejestracja: wt sty 23, 2024 11:45 pm

Post autor: Ceddygoodie »

Alsev pisze: ndz wrz 29, 2024 9:22 pm „ Kotku, czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja najmocniejsza strona, prawda?”
Nauczysz mnie czytać ze zrozumieniem? Taka kochana osoba, na pewno oprócz swojej mądrości, oczytania i jak widać ogromnej empatii w stosunku do innych na pewno posiada również talent dydaktyczny 😍😍♥️♥️
Chociaż nie wiem, czy ktoś taki jak ty będzie chciał z osobami o wąskim horyzonciku :(((
Nigdy nie napisalam ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ani ze masz waski horyzoncik
Alsev

Post autor: Alsev »

Ceddygoodie pisze: ndz wrz 29, 2024 6:19 pm Ooo widze ze musialam trafic w czuly punkcik skoro bawisz sie w ataki ad personam. Ale Ty musisz byc zakompleksiona skoro tak łatwo sie odpalasz na randomowe osoby z forum plotkarskiego. Kisne
Stara babo bo jestem w wieku twojego brata? Xd to ile Ty masz lat? 15? 16?
Kotku, czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja najmocniejsza strona, prawda? Nigdzie nie pisalam ani o swoim wyksztalceniu, ani o swoich zarobkach. Wiec kto tutaj sobie dopowiada? (Btw jak Ty pisalas, ze juz z gory uprzedzasz, ze nie macie prawnika w rodzinie wiec nie bylo nic po znajomosci itd. to nie zarzucilam Ci ze dopowiadasz sobie albo ze wmawiasz mi jakies zarzuty, wiec jak to jest, moze to dziala w jedna strone albo po prostu wolisz pyskowke i czepianie sie wszystkiego).
Ale wiadomo,ze jesli ma sie odmienne zdanie to na pewno sie zazdrosci. Waski horyzoncik, oj waski.
Widzisz, roznica pomiedzy mna a Toba jest taka, ze ja nie potrzebuje nikomu umniejszac. A Ty z kolei sie odpalasz, jestes zla, bo ktos ma inne zdanie niz Ty i jeszcze to podwaza. Te twoje desperackie proby obrazenia mnie powoduja jedynie, ze Ci wspolczuje. Bo to co Ty piszesz o innych i do innych swiadczy tylko o Tobie i twoim poczuciu wlasnej wartosci. Tu mi probujesz ublizyc ze rzekomo pracuje za minimalna, a zaraz piszesz ze ,,to nie wstyd ani ovraza majestatu". No to jak jest w koncu? Wykladasz sie na tak prostych rzeczach i jak chcesz komus pocisnac to wychodzi z Ciebie takie prostactwo wlasnie i to co faktycznie myslisz. Wiec nawet gdyby przyjac, ze cos sobie dopowiadam, to okazuje sie ze calkiem slusznie sobie ,,dopowiedzialam"😂 i tylko dopytam, skoro brat nie zarabia minimalnej to ile zarabia? 6k? Czy 4, bo kilkaset zl i owocowe czwartki i multisport to tez zarabko ponad minimalna. (Pytania retoryczne). To nie jest zaden sukces zarabiac ponad minimalna, bo kasjerzy w biedrze wyciagaja 5k. Takze co Ty probujesz mi udowodnic?
I ten tekst stara babo nie wyszlo ci w zyciu - to nie jest przedszkole? To nie jest agresja i przemoc slowna? Twoje reakcje sa nieadekwatne do sytuacji. Nie umiesz sie zachowac, ani zrozumiec, ze dyskusja nie polega na tym, ze kazdy bedzie Cie klepal po ramieniu i przytakiwal.

Deafult city 😂🤡
co do kosztow utrzymania w warszawie - statystyki swoje, a Ty swoje. Warszawa niezmiennie od kilkunastu lat jest nieporownywalnie najdrozszym miastem w Polsce. Chyba nadal masz takie zero jedynkowe podejscie do swiata. Bo jak ktos mowi ze x jest czarny, to Ty myslisz, ze ta osoba twierdzi ze pozostale litery nie sa czarne. Taki analogiczny przyklad, zebys zrozumiala. Zylas w Warszawie? Utrzymujesz sie sama w Krakowie? Na czym opierasz swoja wiedze odnosnie kosztow zycia w tych miastach? Warszawa jest najdrozsza i tyle. To nie znaczy ze Wroclaw, Gdansk czy Krakow jest tani. No ale skoro Ty wiesz lepiej i jestes specjalistka w kazdej dziedzinie, to na pewno tak jest, ze Krakow jest drozszy od stolicy xd

na pelnej to na pewno wjechala pyskowka i brak argumentow, dlatego ja na tym koncze bo nie chce mi sie czytac kolejnego rynsztoku. Zycze Ci wiecej dystansu i mniej zgorzknienia 😘
A tutaj co jest napisane?
„ Kotku, czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja najmocniejsza strona, prawda?”
„ Ale wiadomo,ze jesli ma sie odmienne zdanie to na pewno sie zazdrosci. Waski horyzoncik, oj waski. ”
Ceddygoodie
Migocząca Świeczka
Posty: 358
Rejestracja: wt sty 23, 2024 11:45 pm

Post autor: Ceddygoodie »

Alsev pisze: ndz wrz 29, 2024 9:28 pm A tutaj co jest napisane?
„ Kotku, czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja najmocniejsza strona, prawda?”
„ Ale wiadomo,ze jesli ma sie odmienne zdanie to na pewno sie zazdrosci. Waski horyzoncik, oj waski. ”
Za szybko dajesz sie wkrecic. Tak zupelnie na serio wszystkiego dobrego, trzymaj sie i dobrej nocy. I jesli chcialabys napisac to pisz smialo, tu lub na priv-nie zartowalam z tym
Alsev

Post autor: Alsev »

Ceddygoodie pisze: ndz wrz 29, 2024 9:45 pm Za szybko dajesz sie wkrecic. Tak zupelnie na serio wszystkiego dobrego, trzymaj sie i dobrej nocy. I jesli chcialabys napisac to pisz smialo, tu lub na priv-nie zartowalam z tym
Również na serio wszystkiego dobrego i dobranoc
Crotilla
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 25, 2024 9:06 pm

Post autor: Crotilla »

Ja mam 37 lat i pracuje w korpo. Od kilku lat moge powiedziec ze jestem zadowolona ze swojej pracy i kasy. Pracuje zdalnie, nie przepracowuje sie, ale tez nie nudze sie i ciagle ucze sie czegos nowego. Mam sporo benefitow od firmy i fajny zespol.
Odkad pamietam, moim najwazniejszym celem bylo to, zeby byc niezalezna i zeby wystarczylo mi zeby kupic sobie mieszkanie, na nieprzewidziane potrzeby typu dentysta oraz na zachcianki typu podroze, wyjscia do knajpy, czy jakas markowa torebka od czasu do czasu.
Nie znioslabym bycia na garnuszku meza czy jakiejs innej zaleznosci, nie potrafilabym spac bez poczucia tej stabilizacji.
Heeej
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: śr mar 20, 2024 12:43 am

Post autor: Heeej »

Czy ktoś wie ile zarabia sprzedawca w sieciówce i ile potem można zarabiać jako kierownik, manager lub dyrektor?
Zastanawiam się czy istnieje możliwość osiągania tam fajnego wynagrodzenia. Zawsze marzyła mi się wraca w Zara czy Massimo.
dominika.chodak
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 27, 2024 11:15 pm

Post autor: dominika.chodak »

Heeej pisze: sob paź 05, 2024 10:05 pm Czy ktoś wie ile zarabia sprzedawca w sieciówce i ile potem można zarabiać jako kierownik, manager lub dyrektor?
Zastanawiam się czy istnieje możliwość osiągania tam fajnego wynagrodzenia. Zawsze marzyła mi się wraca w Zara czy Massimo.
pracowałam w massimo, było to coś powyżej minimalnej. kierownik salonu zarabia coś około 9-11 brutto