Hulaj dusza

Moderator: verysweetcherry

Malysz
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 06, 2024 5:15 pm

Hulaj dusza

Post autor: Malysz »

Co myślicie?
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3518
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Szczerze to… bardzo lubię. Bardzo mi się podoba że bierze się za amerykańskie sprawy i bardzo często współczesne. Naprawdę robi dobry research i wprowadzenie I tło postaci. Do tego dodaje bardzo dużo i ma bardzo fajne serie np siedem grzechów głównych. Wysłuchałam wszystkich jej podcastów i jestem już na bieżąco teraz się wsłuchuję w czarna wdowę z którą ma kooperację często :D
Malysz
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 06, 2024 5:15 pm

Post autor: Malysz »

A ona i czarna wdowa nie są przypadkiem razem? Ja mam wrażenie, że za dużo mówi o sobie xd bardzo ją lubiłam ale ostatnio mnie męczy i ciekawi mnie czy inni też to odczuwają
Miraz
BlondDoczep
Posty: 142
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 6:37 pm

Post autor: Miraz »

Malysz pisze: czw sie 29, 2024 10:44 pm A ona i czarna wdowa nie są przypadkiem razem? Ja mam wrażenie, że za dużo mówi o sobie xd bardzo ją lubiłam ale ostatnio mnie męczy i ciekawi mnie czy inni też to odczuwają
Tak, są razem.

Mnie nie męczy, lubię ją słuchać :)
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3518
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Malysz pisze: czw sie 29, 2024 10:44 pm A ona i czarna wdowa nie są przypadkiem razem? Ja mam wrażenie, że za dużo mówi o sobie xd bardzo ją lubiłam ale ostatnio mnie męczy i ciekawi mnie czy inni też to odczuwają
Nieee mnie nie męczy. Wręcz przeciwnie, ostatnia seria małe zło jest świetna, i miała kilka dobrych podcastów. Np Jaroslav i Dana, rodzina Pladl…
midnightsky
Koczkodan
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 26, 2024 6:13 pm

Post autor: midnightsky »

Kocham ją. Jest super babką🥰
anikka
RóżowePolo
Posty: 13
Rejestracja: wt sie 23, 2022 9:29 pm

Post autor: anikka »

Bardzo lubię słuchać jej podcastów, obserwuje na insta i wydaje się być bardzo sympatyczną osobą.
Nath176
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: czw kwie 11, 2024 10:18 am

Post autor: Nath176 »

anikka pisze: sob wrz 21, 2024 3:05 pm Bardzo lubię słuchać jej podcastów, obserwuje na insta i wydaje się być bardzo sympatyczną osobą.
Ja również. Obserwuje Julkę i słucham od bardzo dawna. Fajna, równa Kobitka.
Klaudia3107
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 23, 2024 7:34 pm

Post autor: Klaudia3107 »

Bardzo zaangażowana, zabawna, publikuje dużo i regularnie! Dba o widzów i mocno bierze pod uwagę ich zdanie! Uwielbiam ją ❤️ a seria o Zodiacu- mistrzostwo świata
Xylonax
Gacie z oceanu
Posty: 47
Rejestracja: wt sie 06, 2024 12:41 am

Post autor: Xylonax »

B)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3518
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Haha pozdrawiam hulaj śledzę twój remont z ciekawością bo mamy podobny gust do wnętrz
Ferila
Mokra Włoszka
Posty: 70
Rejestracja: czw mar 14, 2024 12:19 pm

Post autor: Ferila »

Uwielbiam! To w tym momencie moja ulubiona podcasterka, zarówno kryminalna, jak i ogólnie. Nie chcę już słuchać innych 😂 poza tym wydaje się naprawdę bardzo zaangażowana w to co robi, a prywatnie to chyba bardzo w porządku osoba
Makosia
RoyalBaby
Posty: 29
Rejestracja: czw cze 13, 2024 4:49 pm

Post autor: Makosia »

Uwielbiam! Jest świetna, ciekawie i szczegółowo opowiada, bez zacinania.
Komarzyca
Modna
Posty: 413
Rejestracja: ndz lip 09, 2023 4:59 pm

Post autor: Komarzyca »

Ona jako jedna z niewielu opowiada a nie czyta , kompletnie inaczej się słucha kiedy ktoś opowiada .
Mutra
Mokra Włoszka
Posty: 53
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 10:55 am

Post autor: Mutra »

Bardzo lubię. Wydaje się spoko osobą. Sledze jej Ig i naprawdę jest normalna, a nie odklejona.
ohmyjuneau
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 13, 2024 11:00 pm

Post autor: ohmyjuneau »

Bardzo lubię, idealny dla mnie sposób prowadzenia podcastu i wydaje się być świetną babeczką
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3518
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

O i tak mi było szkoda jej kotka oglądałam jak robiła inhalacje miałam do końca nadzieję że będzie ok bo on był młodziutki
Natiss
BagietkaZszarlott
Posty: 165
Rejestracja: pt lip 09, 2021 6:52 pm

Post autor: Natiss »

Lubię bardzo! Za nieznane dotąd mi sprawy, luz, żarcik od czasu do czasu, ale jednak empatię. Nie zliczę spacerów z bombelkiem na jakich mi towarzyszyla, całe pakowanie przed przeprowadzką, w każdej dłuższej trasie☺️ pozdrawiam Cię Julia jeśli to czytasz! A wydaje mi się, ze tak!
pieczonyziemniak.
MoetGlass
Posty: 268
Rejestracja: śr sie 28, 2024 1:24 pm

Post autor: pieczonyziemniak. »

Xylonax pisze: sob wrz 21, 2024 3:42 pmB)
Pierwszy raz widzę jak wygląda 🤣 ale bardzo lubię 👌🏻
Emma Rozalia
Mokra Włoszka
Posty: 63
Rejestracja: pn wrz 30, 2024 11:00 am

Post autor: Emma Rozalia »

Swego czasu bardzo lubiłam i wciąż doceniam cięty język oraz poczucie humoru.
Natomiast od pewnego czasu już nie daję rady słuchać, bo to, co jest cechą charakterystyczną tych podcastów - prześwietlanie historii rodzinnych do n-tego pokolenia - strasznie mnie męczy. Żeby dojść do meritum trzeba wysłuchać, że np. dziadek lubił wyścigi konne, a babcię poznał w kościele itd, potem cała historia co robili rodzice, żeby ostatecznie dowiedzieć się, że dopiero wnuczek coś zmalował. Po prostu nie daję rady śledzić kto jest kim, co zrobił itd, plączą mi się postaci, zwłaszcza jeśli jest ich wiele. Gdybym to czytała to zero problemu, mam mega pamięć wzrokową, ale ze słuchową znacznie gorszą.
MalaCzarna
DramaQueen
Posty: 2656
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Rzadko słucham, bo jednak wolę polskie sprawy, ale mam do niej sympatyczne odczucia.
Kaaemii
PsychoFanka
Posty: 92
Rejestracja: pt cze 25, 2021 1:33 pm

Post autor: Kaaemii »

Bardzo lubię jej słuchać.
Lubie te wstępy i tło rodzinne, słucham jak sprzątamy albo jak jadę autem.
Podoba mi się jej sposób wypowiedzi, słychać że opowiada a nie czyta z kartki. Ma też bogate słownictwo i miły dla ucha ton głosu.