Hulaj dusza

Moderator: verysweetcherry

Malysz
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 06, 2024 5:15 pm

Hulaj dusza

Post autor: Malysz »

Co myślicie?
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Szczerze to… bardzo lubię. Bardzo mi się podoba że bierze się za amerykańskie sprawy i bardzo często współczesne. Naprawdę robi dobry research i wprowadzenie I tło postaci. Do tego dodaje bardzo dużo i ma bardzo fajne serie np siedem grzechów głównych. Wysłuchałam wszystkich jej podcastów i jestem już na bieżąco teraz się wsłuchuję w czarna wdowę z którą ma kooperację często :D
Malysz
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 06, 2024 5:15 pm

Post autor: Malysz »

A ona i czarna wdowa nie są przypadkiem razem? Ja mam wrażenie, że za dużo mówi o sobie xd bardzo ją lubiłam ale ostatnio mnie męczy i ciekawi mnie czy inni też to odczuwają
Miraz
BlondDoczep
Posty: 132
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 6:37 pm

Post autor: Miraz »

Malysz pisze: czw sie 29, 2024 10:44 pm A ona i czarna wdowa nie są przypadkiem razem? Ja mam wrażenie, że za dużo mówi o sobie xd bardzo ją lubiłam ale ostatnio mnie męczy i ciekawi mnie czy inni też to odczuwają
Tak, są razem.

Mnie nie męczy, lubię ją słuchać :)
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Malysz pisze: czw sie 29, 2024 10:44 pm A ona i czarna wdowa nie są przypadkiem razem? Ja mam wrażenie, że za dużo mówi o sobie xd bardzo ją lubiłam ale ostatnio mnie męczy i ciekawi mnie czy inni też to odczuwają
Nieee mnie nie męczy. Wręcz przeciwnie, ostatnia seria małe zło jest świetna, i miała kilka dobrych podcastów. Np Jaroslav i Dana, rodzina Pladl…
midnightsky
Koczkodan
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 26, 2024 6:13 pm

Post autor: midnightsky »

Kocham ją. Jest super babką🥰