Justyna 5 przez 10

Moderator: verysweetcherry

Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3522
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Re: Justyna 5 przez 10

Post autor: Platini_blabla »

zuza_zu pisze: wt wrz 10, 2024 10:08 pm To jest właśnie to. Zajmowanie się w życiu JEDNĄ rzeczą, która może przeminąć i kiedy ten moment nadchodzi - Ty nadal musisz to robić, bo nie masz innego pomysłu. To dotyczy każdego influencera, którego czas kiedyś przeminie a na etat nie pójdzie, bo przecież nic nie potrafi 🫠
Myślę że powinna dać sobie spokój. Serio. Niech się skupi na dziecku niech się cieszy macierzyństwem. Przecież może wrócić za rok w wielkim stylu z bardzo dobrze opracowanym materiałem. Ludzie jej nie rzucą nie odejdą. Mało jest dobrych podcastów a w czasach świetności - dawno temu, jej były dobre. Niech to serio odstawi i wróci jak ją natchnie a teraz niech żyje tym dzieckiem. Ja w tym roku może 3 podcasty odsłuchałam.
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3522
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

LosAnanas pisze: wt wrz 10, 2024 9:24 pm To, że Olga wchodzi głęboko w każdą sprawę, to akurat niekoniecznie jest plus, bo ona po prostu rozwleka te podcasty do oporu, opisując totalnie nieistotne sytuację, ludzi i dopowiadając sobie np. jak ofiara czuła się idąc tam i siam. Nie wiemy przecież jak się czuła, bo już nigdy o tym nie opowie.

To, że jeździ po Polsce to przecież też nie jej autorski pomysł, tylko to, że prowadzi ten nowy kanał Ślady.
Swoją drogą mam takie same poczucie z podcastem artykuł 148
„Jenny cofnęła się do domu. Gdy stała nad szklanym stołem zamachnęła się i… po chwili leżała już na ziemi a z jej głowy sączyła się krew. James szybkim ruchem starł krople potu z twarzy i zabrał się do inscenizacji miejsca zwłok” - ja mam taką alergię na taką narrację że szok. Nie mogę znieść tego że niektórzy z podcastów robią odczyt swojego prywatnego opowiadania. Historyjka na bazie własnej interpretacji. Naprawdę, chciałabym tanie historyjki z budowaniem napięcia to bym harlequina poczytała.
Didii_

Post autor: Didii_ »

Platini_blabla pisze: wt wrz 10, 2024 11:16 pm Myślę że tutaj jest najlepiej opisane

https://www.facebook.com/share/p/fQLnUh ... tid=K35XfP

No dobra może nie najlepiej ale jest w ogóle opisane i dużo można wyczytać z komentarzy. Dużo rzeczy poleciało, Olga zamknęła grupę na fb generalnie próby uciszenia były ogromne. A zgłaszali się ghostwriterzy którzy niby nie dostali zapłaty etc
O żesz... 🫣
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3522
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Didii_ pisze: wt wrz 10, 2024 11:28 pm O żesz... 🫣
Tam generalnie było bardzo grubo, zgadzali się ludzie którzy rzekomo padli ofiarą ich stalkingu ale bardzo dużo rzeczy pousuwano ze względu na brak nawet screenów które by to dowiodły. Więc afera była przepotężna.
Didii_

Post autor: Didii_ »

Platini_blabla pisze: wt wrz 10, 2024 11:31 pm Tam generalnie było bardzo grubo, zgadzali się ludzie którzy rzekomo padli ofiarą ich stalkingu ale bardzo dużo rzeczy pousuwano ze względu na brak nawet screenów które by to dowiodły. Więc afera była przepotężna.
Mnie ona bardzo irytuje, no nie dałam rady jej słuchać. Zaskoczona jestem, że miała tylu fanów i dalej jestem zaskoczona, że po takiej dramie znalazła zatrudnienie w ktokolwiek widział ktokolwiek wie.. 😬
Didii_

Post autor: Didii_ »

A wracając do Justyny, bardzo lubiłam dopóki nie zaczęła wtrącać swoich własnych poglądów (głównie politycznych) do podcastów kryminalnych. Mnie nie interesuje jej zdanie w tej kwestii, żaden z niej autorytet żeby się na te tematy wypowiadała. Mało mamy w showbizie osób które plują jadem i próbują dzielić i tak już podzielone społeczeństwo?
No nie rozumiem skąd u niej taka potrzeba..
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3522
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Didii_ pisze: wt wrz 10, 2024 11:46 pm A wracając do Justyny, bardzo lubiłam dopóki nie zaczęła wtrącać swoich własnych poglądów (głównie politycznych) do podcastów kryminalnych. Mnie nie interesuje jej zdanie w tej kwestii, żaden z niej autorytet żeby się na te tematy wypowiadała. Mało mamy w showbizie osób które plują jadem i próbują dzielić i tak już podzielone społeczeństwo?
No nie rozumiem skąd u niej taka potrzeba..
I tak za dużo ludzi mówi o polityce. Zgadzam się
rockshoot
Koczkodan
Posty: 111
Rejestracja: pn mar 18, 2024 8:32 am

Post autor: rockshoot »

Platini_blabla pisze: wt wrz 10, 2024 11:16 pm Myślę że tutaj jest najlepiej opisane

https://www.facebook.com/share/p/fQLnUh ... tid=K35XfP

No dobra może nie najlepiej ale jest w ogóle opisane i dużo można wyczytać z komentarzy. Dużo rzeczy poleciało, Olga zamknęła grupę na fb generalnie próby uciszenia były ogromne. A zgłaszali się ghostwriterzy którzy niby nie dostali zapłaty etc
Ooo dzięki! Wreszcie konkrety :)
rockshoot
Koczkodan
Posty: 111
Rejestracja: pn mar 18, 2024 8:32 am

Post autor: rockshoot »

Justyna zrobiła q&a. Na pytanie czemu wyłączyła dodawanie komentarzy, odpowiedziała, najazd trolli, antyszczepów, konfiarzy i innych.

Aż mi się niedobrze zrobiło. Nie umie się przyznać, że miała falę krytyki? Co za kłamczucha 🤢
Didii_

Post autor: Didii_ »

rockshoot pisze: pt wrz 13, 2024 12:26 pm Justyna zrobiła q&a. Na pytanie czemu wyłączyła dodawanie komentarzy, odpowiedziała, najazd trolli, antyszczepów, konfiarzy i innych.

Aż mi się niedobrze zrobiło. Nie umie się przyznać, że miała falę krytyki? Co za kłamczucha 🤢
Ja ją usunęłam zewsząd. Nie jestem ani konfiarzem ani antyszczepem ale uważam, że każdy zasługuje na szacunek. Skoro ona nie szanuje innych to nie chcę jej wspierać odsłuchem. I polecam zrobić to samo :)
SmokAnalog
SkrzydełkaZhooters
Posty: 213
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

Chyba faktycznie Justyna powinna zrobić sobie przerwę - sporo jestem w stanie jej wybaczyć, ale jeśli coś mi nie idzie, to się za to nie biorę lub odkładam na później. Na "macierzyńskim" mogłaby nagrywać te lżejsze podcasty, 5NZ na razie powinna odpuścić albo powierzyć research komuś kompetentnemu. Podobał mi się koncept krótkich odcinków, do 30 minut, ale chyba to też nie pomogło na dłuższą metę.
ms.shy
SushiRoll
Posty: 227
Rejestracja: wt maja 14, 2024 11:36 pm

Post autor: ms.shy »

rockshoot pisze: pt wrz 13, 2024 12:26 pm Justyna zrobiła q&a. Na pytanie czemu wyłączyła dodawanie komentarzy, odpowiedziała, najazd trolli, antyszczepów, konfiarzy i innych.

Aż mi się niedobrze zrobiło. Nie umie się przyznać, że miała falę krytyki? Co za kłamczucha 🤢
comfort person... chyba dla samej siebie i bezgranicznie bezkrytycznych
martucha_f
Tritonotti
Posty: 176
Rejestracja: sob kwie 13, 2024 7:35 am

Post autor: martucha_f »

Krzyś nie ma nawet 40 lat?!?! Ja prdl, myślałam że jest mocno po 50 🙈
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3522
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

martucha_f pisze: sob wrz 14, 2024 8:32 am Krzyś nie ma nawet 40 lat?!?! Ja prdl, myślałam że jest mocno po 50 🙈
Jezu co? On jest w wieku mojego faceta. O_____o a wygląda jak moj teść. Myślałam że ma z 48-53
hkjhj
Channelka
Posty: 30
Rejestracja: ndz kwie 30, 2023 10:45 pm

Post autor: hkjhj »

Broda postarza 🙈
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3522
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

hkjhj pisze: sob wrz 14, 2024 11:56 am Broda postarza 🙈
To nie w brodzie jest problem uwierz mi, ona nie postarza o 15 lat
Watermelon00
Mokra Włoszka
Posty: 52
Rejestracja: ndz gru 24, 2023 12:02 pm

Post autor: Watermelon00 »

rockshoot pisze: pt wrz 13, 2024 12:26 pm
Aż mi się niedobrze zrobiło.
No bez przesady że od czegoś takiego robi ci się niedobrze, co za histeria
olives
ZdalnaFanka
Posty: 489
Rejestracja: pt wrz 13, 2024 8:25 pm

Post autor: olives »

Watermelon00 pisze: sob wrz 14, 2024 10:17 pm No bez przesady że od czegoś takiego robi ci się niedobrze, co za histeria
No nie zgodzę się, mi też się robi niedobrze od tego zakłamania i wypierania rzeczywistości u Justyny:)
rockshoot
Koczkodan
Posty: 111
Rejestracja: pn mar 18, 2024 8:32 am

Post autor: rockshoot »

Watermelon00 pisze: sob wrz 14, 2024 10:17 pm No bez przesady że od czegoś takiego robi ci się niedobrze, co za histeria
A dzięki za mówienie jak się mam czuć XD Justa była dla mnie najbardziej comfort person w internecie, więc uwierz - jest mi niedobrze
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4405
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

rockshoot pisze: pt wrz 13, 2024 12:26 pm Justyna zrobiła q&a. Na pytanie czemu wyłączyła dodawanie komentarzy, odpowiedziała, najazd trolli, antyszczepów, konfiarzy i innych.

Aż mi się niedobrze zrobiło. Nie umie się przyznać, że miała falę krytyki? Co za kłamczucha 🤢
A za co fala krytyki? Nie chce nabijać wyświetleń.
rockshoot
Koczkodan
Posty: 111
Rejestracja: pn mar 18, 2024 8:32 am

Post autor: rockshoot »

Grubababa pisze: pn wrz 16, 2024 6:40 pm A za co fala krytyki? Nie chce nabijać wyświetleń.
Pod najnowszym odcinkiem, że generalnie nie ogarnia historii, że się myli, że zrobiła to bez żadnej wiedzy. Tak ogólnie
ms.shy
SushiRoll
Posty: 227
Rejestracja: wt maja 14, 2024 11:36 pm

Post autor: ms.shy »

Nie wrzuciła nowego odcinka na darmowe platformy? No kto by się spodziewał 🤭
Okaaa
PsychoFanka
Posty: 94
Rejestracja: ndz lis 20, 2022 4:24 pm

Post autor: Okaaa »

ms.shy pisze: pn wrz 16, 2024 10:02 pm Nie wrzuciła nowego odcinka na darmowe platformy? No kto by się spodziewał 🤭
Może jeszcze wrzuci
lichixx
Mokra Włoszka
Posty: 67
Rejestracja: sob mar 30, 2024 12:34 am

Post autor: lichixx »

Mnie zaczyna wkurzać grupa na fb. Nie da się wyrazić konstruktywnej krytyki, ostatnio jakaś dziewczyna napisała, że jest z wykształcenia historykiem czy coś w tym stylu i że nie mogła słuchac odcinka o Piaseckim bo reaserch poległ i normalnie bez żadnego chamstwa, to stado ratlerów zaczęło bronić Justyny i mowic o hejcie w jej strone XDDD
Ja naprawdę lubię i szanuję Justynę za jej prace, ale serio nie będę słodzić pod każdym odcinkiem dziękując i całując w ręce za prace, kiedy faktycznie jakiś odcinek może byc mało rzetelny. Potem powstają komentarze, ze nie da się czytac tego hejtu w jej strone i ze ludziom się w dupach przewraca od internetu, bo tak komentują a ona się tak stara, odcinek za odcinkiem!! Serio, czas rozróżnić prawdziwy hejt od konstruktywnej krytyki na temat rzetelności odcinka!!!!
ms.shy
SushiRoll
Posty: 227
Rejestracja: wt maja 14, 2024 11:36 pm

Post autor: ms.shy »

lichixx pisze: wt wrz 17, 2024 12:17 pmona się tak stara, odcinek za odcinkiem!!
Swego czasu najczęściej stosowany przez Dżastę i Kśka komentarz brzmiał mniej więcej "dziękuję za mówienie mi, jak mam nagrywać i co mówić w moich DARMOWYCH odcinkach". Myślę że tu się wszystko zaczyna i kończy, i to całe clou programu. Czemu nie lubi tego robić, ale nieprędko przestanie, czemu nie wrzuca odcinków wtedy kiedy zapowiedziała, dlaczego wyłącza komentarze. Jeśli nie ma bezpośredniej monetyzacji z tego, co umieszcza w sieci, uważa, że robi odbiorcom łaskę, a jej miniony z grupy i yt (czyli tam, gdzie jeszcze da się komentować, choć pod wieloma warunkami) przejęły ten pogląd.