Wade Wilson

Moderator: verysweetcherry

amozebytakzjesc
Gacie z oceanu
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 03, 2024 5:24 pm

Wade Wilson

Post autor: amozebytakzjesc »

Po 5 latach wrocil temat typka, ktory zabil dwie kobiety (bo tak) i teraz poszedl pierwszy werdykt ławy przysieglych “death penalty”, ale ostateczny bedzie pod koniec sierpnia.
Watek zaczety, bo kobiety za nim szaleja xDDDD
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Kryminalne historie niedawno dodały o nim podcast, muszę przesłuchać. Na razie wiem tyle co mi wyskoczyło na tiktoku ze koleś jest socjopatą i go to wszystko w sądzie bawi.
Lo1337a
GreckieWakacje
Posty: 284
Rejestracja: ndz cze 02, 2024 3:09 pm

Post autor: Lo1337a »

Nie slyszalam wczesniej o tej sprawie. Przystojny chlopina o tym samym imieniu i nazwisku, co superbohater Marvela - nie zdziwie sie, jak media sprobuja z niego zrobic celebryte.
amozebytakzjesc
Gacie z oceanu
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 03, 2024 5:24 pm

Post autor: amozebytakzjesc »

Wlasnie juz robia szczegolnie kobiety, ktore ponoc mu wysylaja kase i kupuja ciuchy, stad ma na tatuaze i narkotyki.
Typ ma 30 lat, dzieci i pelno przestepstw.
Te dzieciaki ma z jakas laska ktora strasznie pierdzieli w necie (ten sam poziom intelektualny co on), i ponoc syn jest jego a dziewczynka nie, bo sama sie przyznala ze ojcem jest ktos inny.
Nie wiem co dostanie ale chlop na pewno ma nasrane w glowie plus wcale nie okazuje skruchy, plus jego prawnicy to dno :) wiec nie ma zadnej obrony. Pogubil sie max w zyciu.
amozebytakzjesc
Gacie z oceanu
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 03, 2024 5:24 pm

Post autor: amozebytakzjesc »

No i nie ma twardych dowodow, tylko poszlaki i zeznania.
Jedynie to, ze widzial je zywe ostatni, dyndal do ojca ze zabil dwie osoby i ze jest happy ze szczegolami plus na interview z kims tam, gadal ze tego nie zrobil, ale kazdy szczegol „jak je poznal, co robil” podal 🤡🤡🤡
Mozliwe ze kary smierci nie dostanie, zalezy co wymysla jego prawnicy i terapeuci bo jest poddawany badaniom.
ASREAS666
Gacie z oceanu
Posty: 46
Rejestracja: wt sty 03, 2023 5:33 pm

Post autor: ASREAS666 »

Kobiety, które uważają, że jest przystojny mnie zadziwiają. Co jest w nim przystojnego? Swastyka pod okiem, włosy posklejane od żelu czy kozia bródka?
Lo1337a
GreckieWakacje
Posty: 284
Rejestracja: ndz cze 02, 2024 3:09 pm

Post autor: Lo1337a »

ASREAS666 pisze: wt sie 13, 2024 11:44 pm Kobiety, które uważają, że jest przystojny mnie zadziwiają. Co jest w nim przystojnego? Swastyka pod okiem, włosy posklejane od żelu czy kozia bródka?
Mi sie on nie podoba, jego tatuaze sa paskudne, ale twarz ma przystojna, troche kojarzy sie z Robertem Downeyem Jr albo Jakiem Gyllenhaalem. A do tego jest podejrzany o morderstwo - sa laski, ktore maja fetysz niebezpiecznych przestepcow.
amozebytakzjesc
Gacie z oceanu
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 03, 2024 5:24 pm

Post autor: amozebytakzjesc »

Tzn juz chyba koniec tematu, sędzia nie zgodzil sie na nowy proces, takze 27.08 - kś albo dozywocie, ale wydaje mi sie, ze to 1. Plus na yt jest mnostwo jego rozmow z exami (kobietami i mężczyznami), ktore slucha sie jak telenowela.
Jego bio ojciec tez mial teraz jakis wywiad ale ponoc zrobil to dla hajsu.
Kotek_99
Skarpeta Rakieta
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 14, 2024 10:45 am

Post autor: Kotek_99 »

Czyli jednak już ostatecznie kara śmierci?
amozebytakzjesc
Gacie z oceanu
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 03, 2024 5:24 pm

Post autor: amozebytakzjesc »

Kotek_99 pisze: wt sie 27, 2024 4:17 pm Czyli jednak już ostatecznie kara śmierci?
Wyrok mial byc o 22 ale ktos wlaczyl alarm przeciwpożarowy. Jego prawnicy to loserzy, pierdololo o 40tys lasek (gdzie zadnej nie bylo) ktore prosza o łaskawa kare, a prokuratura pozamiatała.
amozebytakzjesc
Gacie z oceanu
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 03, 2024 5:24 pm

Post autor: amozebytakzjesc »

Dostal podwojna kare smierci. Kolejny proces dotyczacy innych spraw 16.09.
pieczonyziemniak.
Koczkodan
Posty: 111
Rejestracja: śr sie 28, 2024 1:24 pm

Post autor: pieczonyziemniak. »

Czyli i tak i tak zostanie stracony. Wiadomo kiedy?
Kotek_99
Skarpeta Rakieta
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 14, 2024 10:45 am

Post autor: Kotek_99 »

Nie widzę nigdzie daty wykonania wyroku, ale kojarzę, że w tych celach śmierci w USA mordercy potrafią siedzieć nawet po kilkanaście lat. Pewnie będą jeszcze apelacje, masa formalności, a Wade wzbudzi jeszcze większe współczucie fanek.
amozebytakzjesc
Gacie z oceanu
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 03, 2024 5:24 pm

Post autor: amozebytakzjesc »

pieczonyziemniak. pisze: śr sie 28, 2024 1:51 pm Czyli i tak i tak zostanie stracony. Wiadomo kiedy?
Dokładnie tak jak napisane ponizej. Posiedzi w celi bardzo dlugo i przez ten czas prawnicy moga apelowac itd itd.