Chirurgia plastyczna - co sobie zoperowałyście/ chciałybyście zoperować

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki

Moderator: verysweetcherry

kotkaruda
LouiBag
Posty: 336
Rejestracja: czw sty 11, 2024 12:04 pm

Re: Chirurgia plastyczna - co sobie zoperowałyście/ chciałybyście zoperować

Post autor: kotkaruda »

Polecacie może jakieś zabiegi na początki chomików/opadające policzki/nieregularny owal twarzy w relatywnie młodym wieku? Zastanawiam się, czy wolumetria kwasem byłaby dobrym wyborem, bo mam z natury raczej chudą twarz i brakuje jej objętości, np. mam dość mocno wypukłe kości policzkowe, ale pod spodem brakuje tkanki tłuszczowej, przez co tworzy się tam takie nieestetyczne wcięcie, a chciałabym mieć pełne, zaokrąglone policzki. Tylko boję się, że po wypełnieniu ten kwas będzie opadał razem z resztą twarzy, co jeszcze bardziej pogłębi problem chomików.
Marinarz
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 01, 2024 4:05 pm

Post autor: Marinarz »

Ja się zdecydowałam na lift biustu i to też byk strzał w 10 😊
waszaeminencja
SkrzydełkaZhooters
Posty: 200
Rejestracja: pt mar 22, 2024 6:22 pm

Post autor: waszaeminencja »

Marzę o operacji zmniejszenia piersi tylko że mnie nie stać i chciałabym na NFZ i wybieram się do lekarza rodzinnego żeby o tym podyskutować (od kilku lat lecę na tramalu bo bolą mnie plecy mam cycki 90F). I chciałabym zoperować nos bo mam duży i z garbem mimo że ludzie mówią że garbek wygląda tak uroczo to mówią to chyba tylko na pocieszenie bo nie widzę w tym nic uroczego. A pozatym to lwia zmarszczka przez którą wyglądam na wiecznie zdenerwowana XD chciałabym też wolumetrie twarzy zrobić ale zdania są podzielone bo niektórzy mówią że później może być gorzej niż przed zrobieniem. Macie jakieś doświadczenia z tym?