Teorie Spiskowe - symbole u celebrytów itp. 👽

Moderator: verysweetcherry

MalaCzarna
DramaQueen
Posty: 2658
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Teorie Spiskowe - symbole u celebrytów itp. 👽

Post autor: MalaCzarna »

Hej, zapraszam do dyskusji o teoriach spiskowych dotyczących "elit" tego świata
Wątek może być kontrowersyjny, więc proszę o luźne podejście i nie traktowanie tego śmiertelnie poważnie 🫶
Shivalith
Currently:Rio
Posty: 1967
Rejestracja: wt lut 23, 2021 10:39 pm

Post autor: Shivalith »

Mnie zmiotła afera z pizzagate i przykro mi jak ktoś to wyśmiewa. Czytałam te meile i nie wiem jak można mieć dalej wątpliwości. Myślę jednak, że na tym forum ten wątek nie przejdzie, bo tu w czasach covida były ciężkie wojny szczepionkowcow, zaraz zleca się żeby Cię obrażać.
~dwa razy duże frytki i jakiegoś burgera tam panu weźmiesz~
Lucy
Jesa
Posty: 1403
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

Shivalith pisze: pt sie 02, 2024 10:31 pm Mnie zmiotła afera z pizzagate i przykro mi jak ktoś to wyśmiewa. Czytałam te meile i nie wiem jak można mieć dalej wątpliwości. Myślę jednak, że na tym forum ten wątek nie przejdzie, bo tu w czasach covida były ciężkie wojny szczepionkowcow, zaraz zleca się żeby Cię obrażać.
Niestety 🤷 tutaj jak i na hydeparku od razu wyzwiska od foliarzy
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 189
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

odkad dowiedzialam sie, ze Jay i bey to iluminaci przestalam sluchac ich muzyki...
cysiamalaogrodniczka
LouiBag
Posty: 303
Rejestracja: śr maja 17, 2023 11:27 am

Post autor: cysiamalaogrodniczka »

To tylko świadczy o użytkowniczkach, o ślepym społeczeństwie... Przykre.
:angel:
Lo1337a
LouiBag
Posty: 319
Rejestracja: ndz cze 02, 2024 3:09 pm

Post autor: Lo1337a »

Znacie jakies dobre profile, poruszajace te tematyke? Najchetniej do czytania, niekoniecznie do sluchania, moga byc anglojezyczne. Zapoznalam sie z materialami trzeciee.oko na instagramie i nie wiem, gdzie szukac wiecej.
Kajak19122
RoyalBaby
Posty: 20
Rejestracja: sob lut 03, 2024 7:09 pm

Post autor: Kajak19122 »

Lo1337a pisze: wt sie 06, 2024 4:13 pm Znacie jakies dobre profile, poruszajace te tematyke? Najchetniej do czytania, niekoniecznie do sluchania, moga byc anglojezyczne. Zapoznalam sie z materialami trzeciee.oko na instagramie i nie wiem, gdzie szukac wiecej.

na insta Pandociekliwy, nelugia - ma też swoją stronę.
Katrin200
LemonkowaCola
Posty: 535
Rejestracja: pt maja 10, 2024 12:51 pm

Post autor: Katrin200 »

Lo1337a pisze: wt sie 06, 2024 4:13 pm Znacie jakies dobre profile, poruszajace te tematyke? Najchetniej do czytania, niekoniecznie do sluchania, moga byc anglojezyczne. Zapoznalam sie z materialami trzeciee.oko na instagramie i nie wiem, gdzie szukac wiecej.
Symbolism syndrome na ig oraz strona vigilantcitizen.com.
cysiamalaogrodniczka
LouiBag
Posty: 303
Rejestracja: śr maja 17, 2023 11:27 am

Post autor: cysiamalaogrodniczka »

A jak się odnosicie do tych symboli na otwarciu i zamknięciu olimpiady?
:angel:
Tczewiankapozna
MiamiBicz
Posty: 397
Rejestracja: czw lip 04, 2024 7:33 am

Post autor: Tczewiankapozna »

Taylor Swift to corka satanistki o bardzo podobnej twarzy
Ordronka
BlondDoczep
Posty: 137
Rejestracja: pn lut 06, 2023 3:24 am

Post autor: Ordronka »

Lo1337a pisze: wt sie 06, 2024 4:13 pm Znacie jakies dobre profile, poruszajace te tematyke? Najchetniej do czytania, niekoniecznie do sluchania, moga byc anglojezyczne. Zapoznalam sie z materialami trzeciee.oko na instagramie i nie wiem, gdzie szukac wiecej.
Eyesontheright4.0 i truthbybasya4 na insta
anka_89
LemonkowaCola
Posty: 526
Rejestracja: czw sty 04, 2024 8:45 am

Post autor: anka_89 »

Tczewiankapozna pisze: śr sie 14, 2024 12:02 am Taylor Swift to corka satanistki o bardzo podobnej twarzy
A coś więcej?
Olaskaaaa
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: czw sie 15, 2024 9:16 am

Post autor: Olaskaaaa »

Lo1337a pisze: wt sie 06, 2024 4:13 pm Znacie jakies dobre profile, poruszajace te tematyke? Najchetniej do czytania, niekoniecznie do sluchania, moga byc anglojezyczne. Zapoznalam sie z materialami trzeciee.oko na instagramie i nie wiem, gdzie szukac wiecej.

Polecam profil na instagramie trzeciee.oko
Dużo jest tam wrzucanych treści o illuminati, ostatnio o olimpiadzie, było też o Ksieznej Kate, programowaniu MK ultra. Bardzo ciekawy profil i duza dyskusja w komentarzach.
Malysz
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 06, 2024 5:15 pm

Post autor: Malysz »

Lo1337a pisze: wt sie 06, 2024 4:13 pm Znacie jakies dobre profile, poruszajace te tematyke? Najchetniej do czytania, niekoniecznie do sluchania, moga byc anglojezyczne. Zapoznalam sie z materialami trzeciee.oko na instagramie i nie wiem, gdzie szukac wiecej.

Na insta eyesontheright4.0 i
Awatar użytkownika
neiclea
Koczkodan
Posty: 122
Rejestracja: śr lut 21, 2024 9:03 pm

Post autor: neiclea »

Jest jeszcze profil nelugia na insta, wrzuca też filmy na yt i dłuższe artykuły na bloga ale niektóre są płatne
Lo1337a
LouiBag
Posty: 319
Rejestracja: ndz cze 02, 2024 3:09 pm

Post autor: Lo1337a »

Dzieki wszystkim! Poobczajam :)
Ancymonek

Post autor: Ancymonek »

Lo1337a pisze: wt sie 06, 2024 4:13 pm Znacie jakies dobre profile, poruszajace te tematyke? Najchetniej do czytania, niekoniecznie do sluchania, moga byc anglojezyczne. Zapoznalam sie z materialami trzeciee.oko na instagramie i nie wiem, gdzie szukac wiecej.
Zerknij w konta obserwowane przez trzeciee.oko 🙂
aurorarose

Post autor: aurorarose »

SkarolinaS pisze: sob sie 03, 2024 12:52 am odkad dowiedzialam sie, ze Jay i bey to iluminaci przestalam sluchac ich muzyki...
Co to oznacza w praktyce?
hasztag
ŚpięWRezydencji
Posty: 1529
Rejestracja: wt sie 23, 2022 9:21 am

Post autor: hasztag »

ja odkąd dowiedziałam się o symbolach motyla, oka, o mk ultra, programowaniu - cały świat celebrycki staje mi się odrażąjący
widzę na insta ludzi zachwyconych koncertem Tylor Swift, a piosenkarka wita wszystkich i robi co chwilę ukłony do d!@bła i znaki ku niemu
aurorarose

Post autor: aurorarose »

hasztag pisze: pt wrz 13, 2024 11:02 am ja odkąd dowiedziałam się o symbolach motyla, oka, o mk ultra, programowaniu - cały świat celebrycki staje mi się odrażąjący
widzę na insta ludzi zachwyconych koncertem Tylor Swift, a piosenkarka wita wszystkich i robi co chwilę ukłony do d!@bła i znaki ku niemu
Podejrzewam, że to robi cokolwiek tylko ludziom wierzącym, bo to oni w gruncie rzeczy wymyślili jego wizerunek (jeśli można tak to określić).
hasztag
ŚpięWRezydencji
Posty: 1529
Rejestracja: wt sie 23, 2022 9:21 am

Post autor: hasztag »

aurorarose pisze: pt wrz 13, 2024 12:01 pm Podejrzewam, że to robi cokolwiek tylko ludziom wierzącym, bo to oni w gruncie rzeczy wymyślili jego wizerunek (jeśli można tak to określić).
chodzi mi o przynależność do elit i znaki wskazujące, ze Tylor należy do ciemnego klanu
nie wiem czy to ma wiele wspólnego z wiarą, ale chodzi raczej o działania jakie elity wywierają na swoich ofiarach
aurorarose

Post autor: aurorarose »

hasztag pisze: pt wrz 13, 2024 2:23 pm chodzi mi o przynależność do elit i znaki wskazujące, ze Tylor należy do ciemnego klanu
nie wiem czy to ma wiele wspólnego z wiarą, ale chodzi raczej o działania jakie elity wywierają na swoich ofiarach
Jakie są to działania?
Arzena
Samarka
Posty: 697
Rejestracja: sob sty 20, 2024 1:49 pm

Post autor: Arzena »

No dobra,ale jakie ma to znaczenie,że należą do illuminatow? Bo ja nie bardzo ten termin rozumiem w praktyce... kiedyś się śmiałam z takich teorii spiskowych,teraz jestem zdania,że wszystko jest możliwe. Czytam czasem ten profil na instagramie,ale nie rozumiem tych procesów,które gwiazdy mają przechhodzic,po co to?
Kaaemii
PsychoFanka
Posty: 92
Rejestracja: pt cze 25, 2021 1:33 pm

Post autor: Kaaemii »

Mi się wydaje, że może chodzi o to, że swoimi utworami itd pomagają kontrolować społeczeństwo. Np żeby wytworzyć w ludziach jakieś potrzeby i moc im coś później sprzedać, czy żeby wytworzyć jakiś rozłam w społeczeństwie czy co tam jeszcze bogaci i wpływowi wymysla. A te procesy pewnie są po to, żeby gwiazdy były posłusznymi wykonawcami plus żeby miały poczucie przynależności do jakiejś wybranej grupy (te znaki wszystkie itd)
Lo1337a
LouiBag
Posty: 319
Rejestracja: ndz cze 02, 2024 3:09 pm

Post autor: Lo1337a »

Arzena pisze: pt wrz 13, 2024 10:28 pm No dobra,ale jakie ma to znaczenie,że należą do illuminatow? Bo ja nie bardzo ten termin rozumiem w praktyce... kiedyś się śmiałam z takich teorii spiskowych,teraz jestem zdania,że wszystko jest możliwe. Czytam czasem ten profil na instagramie,ale nie rozumiem tych procesów,które gwiazdy mają przechhodzic,po co to?
Mysle, ze tu trzeba troche inaczej spojrzec na cala otaczajaca nas rzeczywistosc. Zgodnie z ta teoria o iluminatach i MK Ultra, swiatem rzadzi garstka wplywowych ludzi, ktorzy ustawiaja spoleczenstwa pod swoja wizje, a te gwiazdy to tak naprawde marionetki i niewolnicy, ktorzy swoja dzialalnoscia maja normalizowac to, co w danym momencie jest tzw agenda rzadzacych. Czyli np ociekajacy seksem kontent, ktory ma na celu sprawic, zeby zacieralo sie tabu w kontekscie np. Wieku zgody u mlodziezy czy wrecz dzieci.

Czy ta teoria jest prawdziwa? Tego nie wiem, ale jest naprawde interesujaca.