Justyna 5 przez 10

Moderator: verysweetcherry

SayuriH
Skarpeta Rakieta
Posty: 79
Rejestracja: sob lip 13, 2024 2:54 pm

Re: Justyna 5 przez 10

Post autor: SayuriH »

Kociaigrzanka pisze: ndz sie 11, 2024 5:48 pm A nawet jeżeli to serio ludzie mogą zmienić zdanie co do posiadania albo nie posiadania dzieci xd
Mogą, a ja mogę uznać "szkoda, taka fajna dziewczyna była" :')
rockshoot
Mokra Włoszka
Posty: 66
Rejestracja: pn mar 18, 2024 8:32 am

Post autor: rockshoot »

Jezu przecież ten temat był wałkowany jakieś dwie strony temu. Po co znowu do niego wracać jak nic nowego nie wnosi?
dariaq_1
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: śr lip 10, 2024 4:40 pm

Post autor: dariaq_1 »

Kurcze tak lubiłam te podcasty kiedyś, a wczorajszego odcinka nie dałam rady odsłuchać.

Ostatnie odcinki są stronnicze, prowadząca zawsze wybiela ofiarę i nakierowuje słuchaczy na winnego, zero obiektywizmu. Za mało faktów, za to skupienia się na emocjach tych osób, skąd niby pani Justyna wie co czuła i myślała ofiara... Ostatnie 4 odcinki wyłączyłam w trakcie 🤐
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

dariaq_1 pisze: śr sie 14, 2024 5:49 pm Kurcze tak lubiłam te podcasty kiedyś, a wczorajszego odcinka nie dałam rady odsłuchać.

Ostatnie odcinki są stronnicze, prowadząca zawsze wybiela ofiarę i nakierowuje słuchaczy na winnego, zero obiektywizmu. Za mało faktów, za to skupienia się na emocjach tych osób, skąd niby pani Justyna wie co czuła i myślała ofiara... Ostatnie 4 odcinki wyłączyłam w trakcie 🤐
widze, ze Justa idzie w strone Olgi xd
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2154
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

No mnie w ogóle Justyna zaskoczyła, że w tym nowym odcinku rzuca takie niewybredne żarciki
Zawsze próbowała być taka na maksa empatyczna i wyważona
Didii_

Post autor: Didii_ »

Kiedyś potrafiłam słuchać po kilka razy jednego odcinka, dziś już nawet nie rwę się aby odsłuchać nowy.. Warto?
zuza_zu
Samarka
Posty: 680
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Post autor: zuza_zu »

Didii_ pisze: sob sie 17, 2024 12:11 am Kiedyś potrafiłam słuchać po kilka razy jednego odcinka, dziś już nawet nie rwę się aby odsłuchać nowy.. Warto?
Nie. Takich wtrąceń i wyrażania swoich wątpliwości to nie było… Ciężko się tego słucha i szkoda czasu…
Didii_

Post autor: Didii_ »

zuza_zu pisze: sob sie 17, 2024 11:55 pm Nie. Takich wtrąceń i wyrażania swoich wątpliwości to nie było… Ciężko się tego słucha i szkoda czasu…
Dzięki, dziś włączyłam i nie dokończyłam bo się nie dało. Chyba zostało mi odtwarzanie na okrągło tych starych odcinków, na szczęście mi się nie nudzą.
rockshoot
Mokra Włoszka
Posty: 66
Rejestracja: pn mar 18, 2024 8:32 am

Post autor: rockshoot »

Broniłam Justynę jak lwica. Mówiłam, że każdy może miec gorszy dzień, odcinek wyjść źle, bo bywa. Tłumaczyłam ją z pomyłek, których było wiele. Ale ten ostatni odcinek ze względu na jej komentarze to nieporozumienie
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2154
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

No Justyna rozkwita teraz życiowo, pięknie wygląda na zdjęciach i ma na pewno bardzo szczęśliwy czas prywatnie, ale jako podcasterka niestety wręcz przeciwnie, swój najlepszy czas już chyba miała.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

rockshoot pisze: ndz sie 18, 2024 2:22 pm Broniłam Justynę jak lwica. Mówiłam, że każdy może miec gorszy dzień, odcinek wyjść źle, bo bywa. Tłumaczyłam ją z pomyłek, których było wiele. Ale ten ostatni odcinek ze względu na jej komentarze to nieporozumienie
Sodówka.
ydnaa_
Mokra Włoszka
Posty: 50
Rejestracja: wt kwie 23, 2024 8:10 pm

Post autor: ydnaa_ »

rockshoot pisze: ndz sie 18, 2024 2:22 pm Broniłam Justynę jak lwica. Mówiłam, że każdy może miec gorszy dzień, odcinek wyjść źle, bo bywa. Tłumaczyłam ją z pomyłek, których było wiele. Ale ten ostatni odcinek ze względu na jej komentarze to nieporozumienie
Ja nie broniłam jej nigdy, ale nigdy tez nie odczuwałam tego spadku jakości jakoś bardzo, owszem, ostatnie odcinki nie były juz takie wybitne, ale wciąż dobre do słuchania. Niestety ten ostatni to porażka, powtórzenia, wtrącenia, własne domysły, ciezko sie słucha. :'(
Gtgtgt
BlondDoczep
Posty: 129
Rejestracja: wt mar 19, 2024 1:41 pm

Post autor: Gtgtgt »

Czy ja dobrze zrozumiałam, że teraz odcinki będą na storytell? Zawsze słuchałam na Spotify. Nie chce mi się puszczać tego jeszcze raz XD
Alut@
SkrzydełkaZhooters
Posty: 206
Rejestracja: pn sie 28, 2023 9:07 pm

Post autor: Alut@ »

Nie wiedziałam że ona jeszcze coś nagrywa. przestałam obserwować gdy zaszła w ciążę i nie sądziłam że do tego wróci. W tym czasie znalazłam dużo innych fajnych podkastów.
rockshoot
Mokra Włoszka
Posty: 66
Rejestracja: pn mar 18, 2024 8:32 am

Post autor: rockshoot »

Alut@ pisze: czw sie 22, 2024 12:13 pm Nie wiedziałam że ona jeszcze coś nagrywa. przestałam obserwować gdy zaszła w ciążę i nie sądziłam że do tego wróci. W tym czasie znalazłam dużo innych fajnych podkastów.
Podzielisz się jakie?
ydnaa_
Mokra Włoszka
Posty: 50
Rejestracja: wt kwie 23, 2024 8:10 pm

Post autor: ydnaa_ »

Gtgtgt pisze: śr sie 21, 2024 12:46 pm Czy ja dobrze zrozumiałam, że teraz odcinki będą na storytell? Zawsze słuchałam na Spotify. Nie chce mi się puszczać tego jeszcze raz XD
Ktoś pisał w komentarzu ze na Storytell maja być wcześniej odcinki, czy tylko tam, nie wiem.
Alut@
SkrzydełkaZhooters
Posty: 206
Rejestracja: pn sie 28, 2023 9:07 pm

Post autor: Alut@ »

rockshoot pisze: czw sie 22, 2024 12:30 pm Podzielisz się jakie?
Historie na faktach z kryminalnych a reszta to raczej takie życiowe 😅
xxsupergirl
Skarpeta Rakieta
Posty: 88
Rejestracja: ndz sie 21, 2022 6:07 pm

Post autor: xxsupergirl »

ydnaa_ pisze: czw sie 22, 2024 3:08 pm Ktoś pisał w komentarzu ze na Storytell maja być wcześniej odcinki, czy tylko tam, nie wiem.
Teraz dodała info ze na storytel jest nowy, a na innych platformach w poniedziałek.
Słaby ruch moim zdaniem, no ale kasa musi się zgadzać
Miraz
BlondDoczep
Posty: 132
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 6:37 pm

Post autor: Miraz »

xxsupergirl pisze: pt sie 23, 2024 8:45 pm Teraz dodała info ze na storytel jest nowy, a na innych platformach w poniedziałek.
Słaby ruch moim zdaniem, no ale kasa musi się zgadzać
Też uważam, że słaby ruch :/
zuza_zu
Samarka
Posty: 680
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Post autor: zuza_zu »

xxsupergirl pisze: pt sie 23, 2024 8:45 pm Teraz dodała info ze na storytel jest nowy, a na innych platformach w poniedziałek.
Słaby ruch moim zdaniem, no ale kasa musi się zgadzać
Te jej odcinki są w ostatnim czasie tak słabe, że nie wiem kto chciałby zapłacić za to żeby je odsłuchać trzy dni wcześniej zanim będą dostępne wszędzie indziej…
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2676
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

No XD Olga też miała płatne odcinki. Na temat spraw tysiąc razy już przemaglowanych. Nie wiem czy dalej ma
Kasibas
Migocząca Świeczka
Posty: 354
Rejestracja: śr mar 13, 2024 6:34 pm

Post autor: Kasibas »

Stare odcinki moim zdaniem są dobre, bardzo lubię jej głos i nastrój jaki buduje, ale... zgadzam się, że nowe odcinki są masakryczne. Jeszcze jak zaczęłam sprawdzać, to pomija różne szczegóły, albo dosłownie czyta z jakiegoś artykułu.
XelizekX
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: czw mar 28, 2024 2:16 am

Post autor: XelizekX »

Nie wiem czy ktoś już słuchał najnowszego odcinka, ale prawie parsknęłam śmiechem, gdy usłyszałam, że Lipno było normalnie siedliskiem mafii w latach 90 😅 Pozdrawiam serdecznie osoby z okolic, które ogarniają, jakie głupoty potrafi pierdolić Justyna.
XelizekX
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: czw mar 28, 2024 2:16 am

Post autor: XelizekX »

Nie wiem czy ktoś już słuchał najnowszego odcinka, ale prawie parsknęłam śmiechem, gdy usłyszałam, że Lipno było normalnie siedliskiem mafii w latach 90 😅 Pozdrawiam serdecznie osoby z okolic, które ogarniają, jakie głupoty potrafi pierdolić Justyna.
Droho
Channelka
Posty: 31
Rejestracja: pt maja 05, 2023 2:23 am

Post autor: Droho »

rockshoot pisze: czw sie 22, 2024 12:30 pm Podzielisz się jakie?
Tez byłam fanką "dawnej" Justyny. Natomiast już od dłuższego czasu omijam szerokim łukiem zdegustowana niechlujnym podejściem: do researchu, scenariusza (vide nie wnoszące nic komentarze) oraz montażu.
Podkastem który IMO "zjada" 5na10 jest podkast Polska Na Faktach - Historie nie tylko Kryminalne. Klimatyczny głos, pięknie prowadzona narracja i research level top. Jej seria o polskich seryjniakach to czyste złoto. Z kolei odcinek o katastrofie w Lasku Kabackim tak opracowała, że np. ci od odcinka o tej samej sprawie w serialu "Polskie katastrofy" na HBO mogą sie od niej uczyć.
Gorąco polecam!!