Monika Kobyłka

Moderator: verysweetcherry

alicjaaa
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 14, 2023 2:20 pm

Monika Kobyłka

Post autor: alicjaaa »

Co sądzicie o zaginięciu Moniki Kobyłki?
Zaginęła 7 lipca 2012 roku. Odprowadzała koleżankę i do domu zostało jej do przejścia zaledwie 200 metrów. Od kilku lat cisza jedynym nowym tropem był samochód który pokazała u siebie w podcascie Olga Herring ale koniec końców nic z tego nie wyszło. Jakie macie teorie? Uważacie że dziewczyna może nadal żyje?
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

Jedno z najbardziej przerażających zaginięć...jej przyjaciółka cierpiała po tym na bardzo silny zespół stresu pourazowego,zaczęła spać z rodzicami bo bała się że też zostanie porwana.Wydaje mi się że zrobił to ktoś bliski,bo zrobiono wszystkie bilingi z jej telefonu i komputera i nigdy z nikim się nie umawiała,a do kogoś obcego na pewno by nie wsiadła.
cysiamalaogrodniczka
MoetGlass
Posty: 273
Rejestracja: śr maja 17, 2023 11:27 am

Post autor: cysiamalaogrodniczka »

Ja myślę, że skrzywdził ją ktoś z tej wioski, ktoś kogo znała. Może kogoś spotkała, może ktoś ją zawołał na posesję. Może to ktoś z teho domu z którego dochodziła muzyka o którwj pisała w smsie do koleżanki.
teodora55
BlondDoczep
Posty: 129
Rejestracja: pn kwie 01, 2024 8:56 am

Post autor: teodora55 »

Ona pisała z kimś SMS-y na tym spotkaniu z koleżanką, tak jakby z kimś się umawiała. Może poznała kogoś i wsiadła do auta. Kamera nagrała jakiś samochód przejeżdżający koło szkoły kilka chwil po jej ostatnim smsie do koleżanki, jakiś srebrny, ale nagranie było kijowej jakości i nigdy nie znaleziono tego auta. Myślę że ona już dawno nie żyje a ktoś ją wywiózł gdzieś daleko i ukrył ciało bo podobno wieś była bardzo dokładnie przeszukana
alicjaaa
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 14, 2023 2:20 pm

Post autor: alicjaaa »

A może właśnie poznała kogoś przez internet i umówiła się z nim. Ponoć przed zaginięciem Monika lajkowała na fb jakieś strony z modelkami i pisala z jakimiś mężczyznami ale tego akurat nie jestem pewna czy to prawda bo nie pamiętam gdzie o tym słyszałam
alicjaaa
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 14, 2023 2:20 pm

Post autor: alicjaaa »

A co sądzicie o tym? Znalazłam tego ss na jakiejś grupie na fb o zaginięciu Moniki, dużo ludzi pisało że według nich jest identyczna jak Monika chociaż ja chyba nie widzę zbytnio podobieństwa oprócz rudych włosów
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
teodora55
BlondDoczep
Posty: 129
Rejestracja: pn kwie 01, 2024 8:56 am

Post autor: teodora55 »

To na pewno nie ona
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

alicjaaa pisze: wt sie 20, 2024 1:42 am A może właśnie poznała kogoś przez internet i umówiła się z nim. Ponoć przed zaginięciem Monika lajkowała na fb jakieś strony z modelkami i pisala z jakimiś mężczyznami ale tego akurat nie jestem pewna czy to prawda bo nie pamiętam gdzie o tym słyszałam
Ale jej siostra pisała że wszystko zostało sprawdzone przez informatyków, wszystkie wiadomości z komputera i z jej karty tel,nie umawiała się z nikim.szła do domu
KrwawaMary
ZdalnaFanka
Posty: 464
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

A coś takiego jak np. Czateria? Czy z takich czatów informatycy też są w stanie odzyskać wiadomości?
Lucy
Pierścionek_od_passera
Posty: 1338
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

KrwawaMary pisze: wt sie 20, 2024 2:25 pm A coś takiego jak np. Czateria? Czy z takich czatów informatycy też są w stanie odzyskać wiadomości?
Ale w tamtych czasach na telefonie nie było takiego internetu żeby siedzieć na czateri,mi się wydaje że to był ktoś przypadkowy.
KrwawaMary
ZdalnaFanka
Posty: 464
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:50 pm

Post autor: KrwawaMary »

Ale miała komputer
Narry
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: pt sie 09, 2024 12:00 am

Post autor: Narry »

W 2012 normalnie był internet w telefonach. To nie 2002 :)
Zmijqa27
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: ndz sie 06, 2023 12:53 pm

Post autor: Zmijqa27 »

To zaginięcie z moich okolic. Niestety od samego początku można było mieć wrażenie że policja za dużo nie robi. Sprawa ucichła. Zawsze jak przejeżdżam obok tego przystanku to mam ciary.
alicjaaa
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 14, 2023 2:20 pm

Post autor: alicjaaa »

W interwencji jakiś chłopak z tej wsi mówił że widział tamtego wieczoru samochód w którym było 2 facetów i z tyłu siedziała dziewczyna ale nie miał 100% pewności że to Monika. Może to też jakiś trop
MalaCzarna
Currently: planning drama
Posty: 2137
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Laboskq pisze: śr sie 21, 2024 7:24 pm A co myślicie o łączeniu sprawy Moniki z Samantą z Jasieńca. Samanta zginęła w czerwcu 2011 roku. Ona również prowadziła bogate życie towarzyskie w internujecie, pisała z dużo starszymi mężczyznami. Również był szczupła, ruda i przed śmiercią zmieniła styl ubierania się, zaczęła dbać o siebie. Identycznie było w przypadku Moniki z Kobyłki.
Bardzo możliwe, że sprawy są powiązane, tylko trochę dziwne jest dla mnie to, że ciało Samanty zostało odnalezione, a po Monice nie ma śladu.