Znaki zodiaku

Poznajmy się!

Moderator: verysweetcherry

annakostrzewska
SkrzydełkaZhooters
Posty: 211
Rejestracja: pn maja 06, 2024 6:45 pm

Znaki zodiaku

Post autor: annakostrzewska »

Hej. Jestem panną zodiakalną. Jak te z Was co są skorpionami postrzegają panny?
anng1234
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 13, 2024 8:06 pm

Post autor: anng1234 »

ja osobiscie nie dogaduje sie z pannami
ritor
LouiBag
Posty: 349
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 8:37 am

Post autor: ritor »

Ja również jestem Panną. Może powiem to z mojej perspektywy. Skorpiony kochają mnie, a ja kocham Skorpiony 😅 Moja najlepsza przyjaciółka jest Skorpionem. Mój były przyjaciel gej jest Skorpionem. Mam wielu znajomych obojga płci spod tego znaku. Baaardzo dobrze dogaduję się z nimi w relacjach przyjacielskich. Pewnie chodzi tu też o inne aspekty kosmogramu, a nie tylko o słońce w Pannie. Ale związku ze Skorpionem nigdy bym nie chciała mieć 😂
waywardwitch
Skarpeta Rakieta
Posty: 75
Rejestracja: pn lip 29, 2024 1:45 pm

Post autor: waywardwitch »

annakostrzewska pisze: śr cze 12, 2024 12:00 pm Hej. Jestem panną zodiakalną. Jak te z Was co są skorpionami postrzegają panny?
Jestem skorpionem i mam dużo panien w ogół siebie (od rodziny, przez znajomych po przełożonych) i ogólnie dogaduje się, ale generalnie panny postrzegam jako takie panieńki :P to znaczy mam wrażenie, że panny są bardzo skupione na sobie i mają takie wewnętrze poczucie wyższości, za to z moich obserwacji są bardzo towarzyskie i lubiane przez ludzi
PEONIA
FlafLover
Posty: 1244
Rejestracja: wt sty 18, 2022 6:37 pm

Post autor: PEONIA »

Ja skorpion, mam wieczne dramy z pannami. Upierdliwe, dzielące włos na czworo, robiące awantury o nieistotne pierdoły, okropnie małostkowe. I mam wrażanie, że w głębi duszy okropnie zakompleksione przez co złośliwe i wredne do innych....długo myślałam, że moja, na szczęście była BFF jest wyjątkiem od reguły ale nie. Tez za moimi plecami była wredna, złośliwa i małostkowa dla mnie, obawiała się po prostu być taka w twarz....
Kuki123
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 28, 2024 12:49 pm

Post autor: Kuki123 »

A ja jestem lwem i uważam, że skorpiony to najtrudniejsze osoby xd mam siostrę i jest typowym skorpionem xd na szczęście znam ich malo 🤫 za to panny też, są według mnie podobne pod pewnymi względami - bardzo uporządkowane w pracy i domu
aa.joot
Tritonotti
Posty: 178
Rejestracja: wt wrz 07, 2021 5:58 am

Post autor: aa.joot »

Ja jestem blizniakiem i chyba z nikim sie dobrze nie dogaduje X D
zuzix96
Channelka
Posty: 30
Rejestracja: pn mar 18, 2024 10:41 pm

Post autor: zuzix96 »

Ja jestem koziorożcem i kocham Skorpiony
Jak to mówią, żmija żmii nie ukąsi 😝