Trendy do których nie możecie się przekonać

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style

Moderator: verysweetcherry

Awatar użytkownika
julygirl
GreckieWakacje
Posty: 293
Rejestracja: śr lip 17, 2024 9:04 am

Re: Trendy do których nie możecie się przekonać

Post autor: julygirl »

spodnie (długie i krótkie) które wyglądają jak piżama, mam identyczne od kompletu z piżamy właśnie i bym w nich nie wyszła :P
Eatalia
SushiRoll
Posty: 249
Rejestracja: wt mar 26, 2024 11:25 am

Post autor: Eatalia »

Odnośnie sukienek, to przypomniało mi się jeszcze o baskinkach. Nie wiem, czy dalej są modne, ale pamiętam, że swego czasu był na nie szał, a ja nie potrafiłam zrozumieć dlaczego 🤷‍♀️.

I jeszcze zakładanie na siłę sneakersów do spódnic/sukienek, gdzie w danym przypadku ewidentnie pasują jak kwiatek do kożucha 🤭.
Martyna2904
Gacie z oceanu
Posty: 49
Rejestracja: śr lip 17, 2024 3:42 pm

Post autor: Martyna2904 »

A jak nie kumam tego, że dziewczyny męską koszule stylizują na spódnicę 👀 mam nadzieję, że to nie będzie żaden nowy trend 😅 a tak poza tym dla mnie crocsy 😳 w Anglii ma je prawie każdy 😳
Wuwunia
LouiBag
Posty: 313
Rejestracja: pn lip 10, 2023 9:18 pm

Post autor: Wuwunia »

Eatalia pisze: wt sie 13, 2024 8:49 am Odnośnie sukienek, to przypomniało mi się jeszcze o baskinkach. Nie wiem, czy dalej są modne, ale pamiętam, że swego czasu był na nie szał, a ja nie potrafiłam zrozumieć dlaczego 🤷‍♀️.

I jeszcze zakładanie na siłę sneakersów do spódnic/sukienek, gdzie w danym przypadku ewidentnie pasują jak kwiatek do kożucha 🤭.
Może nie pasują, ale przynajmniej jest wygodnie - ja tak noszę.
Wuwunia
LouiBag
Posty: 313
Rejestracja: pn lip 10, 2023 9:18 pm

Post autor: Wuwunia »

Martyna2904 pisze: śr sie 14, 2024 2:57 pm A jak nie kumam tego, że dziewczyny męską koszule stylizują na spódnicę 👀 mam nadzieję, że to nie będzie żaden nowy trend 😅 a tak poza tym dla mnie crocsy 😳 w Anglii ma je prawie każdy 😳
Coś kojarzę, że kiedyś kobiety robiły sukienki z męskich koszul, przewiązywały paskiem i jazda...
Eatalia
SushiRoll
Posty: 249
Rejestracja: wt mar 26, 2024 11:25 am

Post autor: Eatalia »

Wuwunia pisze: czw sie 15, 2024 12:08 am Może nie pasują, ale przynajmniej jest wygodnie - ja tak noszę.
No ja nienawidzę szpilek i ogólnie butów na obcasach (mam dosłownie jedną parę, którą zakładam 1-2 razy w roku), ale kiedy buty sportowe ewidentnie nie pasują do sukienki, wybieram balerinki. I nie, nie jestem wysoka - mój wzrost jest poniżej przeciętnej 😉.

Zresztą temat jest o trendach, do których nie możemy się przekonać - ja nie mogę się przekonać akurat do tego trendu 😉.
Nitlottx
PsychoFanka
Posty: 95
Rejestracja: ndz lut 18, 2024 9:29 pm

Post autor: Nitlottx »

Dzwony 🤢 nosiłam je w podstawówce i teraz za żadne skarby bym nie ubrała ponownie.
olgamole
SkrzydełkaZhooters
Posty: 208
Rejestracja: czw lut 15, 2024 2:48 pm

Post autor: olgamole »

Spodnie capri! 😂
Coraline
LouiBag
Posty: 345
Rejestracja: sob mar 27, 2021 1:01 pm

Post autor: Coraline »

Wszystko co oversajzowe, mam szczupłe nogi, ultra szerokie biodra, duże wcięcie w talii i potrzebuję dopasowanych rzeczy by wyglądać smukle, jeśli włożę oversajz, który będzie pasował na moje biodra, to cała reszta wisi i wyglądam na rozmiar XXXL.

Nie rozumiem też kolarek i adidasów do sukienek, jeszcze jak to są zgrabne Samby to ok, ale takie pełne adidasy typu Asics i zwiewna sukienka - no nie mój styl.
dominika.pajdosz
Channelka
Posty: 38
Rejestracja: wt kwie 02, 2024 10:37 am

Post autor: dominika.pajdosz »

ubrania worki, jakieś turbo szerokie rybaczki z milionem kieszeni jak ukradzione z szafy ojca a do tego full make up i tipsy jak na wesele :puke:
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4287
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Mini Mini torebusie, do których nic nie wejdzie a przy okazji wyglądają jak z odpustu z końcówki lat 90tych.
Biczysko77
Mokra Włoszka
Posty: 73
Rejestracja: ndz maja 19, 2024 6:20 pm

Post autor: Biczysko77 »

Kryształki na zębach, jak dla mnie sprawiają, że zęby wyglądają jakby miały ubytki.
Awatar użytkownika
KasandraCwir
LemonkowaCola
Posty: 522
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Post autor: KasandraCwir »

Kwadratowe paznokcie, które wyglądają jak gumy orbit przyklejone do palców, im dłuższe tym gorsze
Biczysko77
Mokra Włoszka
Posty: 73
Rejestracja: ndz maja 19, 2024 6:20 pm

Post autor: Biczysko77 »

KasandraCwir pisze: śr sie 28, 2024 9:33 pm Kwadratowe paznokcie, które wyglądają jak gumy orbit przyklejone do palców, im dłuższe tym gorsze
W ogóle przesadnie długie paznokcie moim zdaniem nie wyglądają dobrze, nie mówiąc o tym,że muszą być cholernie niepraktyczne.
Eatalia
SushiRoll
Posty: 249
Rejestracja: wt mar 26, 2024 11:25 am

Post autor: Eatalia »

Biczysko77 pisze: pt sie 30, 2024 1:42 pm W ogóle przesadnie długie paznokcie moim zdaniem nie wyglądają dobrze, nie mówiąc o tym,że muszą być cholernie niepraktyczne.
Mam to samo, za każdym razem po opiłowaniu paznokci przez manicurzystkę proszę ją, by skrócić je jeszcze bardziej 🙈.
Awatar użytkownika
KasandraCwir
LemonkowaCola
Posty: 522
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Post autor: KasandraCwir »

Biczysko77 pisze: pt sie 30, 2024 1:42 pm W ogóle przesadnie długie paznokcie moim zdaniem nie wyglądają dobrze, nie mówiąc o tym,że muszą być cholernie niepraktyczne.
To prawda, jak robią mi się w moim odczuciu za długie to czuję jakbym nie mogła w 100% korzystać z rąk 🙈
Biczysko77
Mokra Włoszka
Posty: 73
Rejestracja: ndz maja 19, 2024 6:20 pm

Post autor: Biczysko77 »

KasandraCwir pisze: pt sie 30, 2024 2:45 pm To prawda, jak robią mi się w moim odczuciu za długie to czuję jakbym nie mogła w 100% korzystać z rąk 🙈
Najgorzej, jak o coś zahaczę pazurem i wygnie mi się na zewnątrz :'( jedno z gorszych odczuć. Dlatego wolę ścinać swoje paznokcie niemal do zera nie przejmując się nieestetycznym wyglądem.
ms.shy
BlondDoczep
Posty: 141
Rejestracja: wt maja 14, 2024 11:36 pm

Post autor: ms.shy »

Najgorszy trend dla mnie to ten, że od paru sezonów wracają najbrzydsze trendy z dawnych lat 🫣 większość wymieniłyście - siatkowe topy, siatkowe buty, kwadratowe noski butów, rybaczki, tipsy. Nie cierpię też torebek bagietek i długich spódnic a la dziewczyna z oazy. Brakuje tylko powrotu mody na balejaż, cieniowaną "w pazurek" grzywkę, brokatowych tatuaży, sztruksowych żakietów z broszką-kwiatem i biało-czarnego smoky eye.
martik
BlondDoczep
Posty: 141
Rejestracja: czw lip 25, 2024 2:34 am

Post autor: martik »

ms.shy pisze: sob sie 31, 2024 11:31 pm Najgorszy trend dla mnie to ten, że od paru sezonów wracają najbrzydsze trendy z dawnych lat 🫣 większość wymieniłyście - siatkowe topy, siatkowe buty, kwadratowe noski butów, rybaczki, tipsy. Nie cierpię też torebek bagietek i długich spódnic a la dziewczyna z oazy. Brakuje tylko powrotu mody na balejaż, cieniowaną "w pazurek" grzywkę, brokatowych tatuaży, sztruksowych żakietów z broszką-kwiatem i biało-czarnego smoky eye.
Dla mnie najbrzydsza epoka w modzie to trendy z lat 2000, które teraz powracają 🙄
ms.shy
BlondDoczep
Posty: 141
Rejestracja: wt maja 14, 2024 11:36 pm

Post autor: ms.shy »

Zgadzam się, nie umiem przywołać choćby jednego trendu z tamtej dekady, który mogłabym założyć dzisiaj bez ciarek żenady
Awatar użytkownika
KasandraCwir
LemonkowaCola
Posty: 522
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Post autor: KasandraCwir »

A jeszcze wracając do trendów stricte ubraniowych, irytuje mnie to jak trudno jest obecnie kupić t-shirt w sieciówce. Zwyczajny t-shirt, nie za krótki, nie za długi, lekko luźny, z jakąś ciekawą aplikacją. Wszędzie albo crop topy, nierzadko powycinane tak że nie wiadomo gdzie się tak ubrać, do klubu co najwyżej, albo ogromne workowate t-shirty jak po starszym, otyłym bracie. Odfiltrować się tego często nie da więc trzeba przewijać i przewijać w nadziei że znajdzie się 2, max. 3 rzeczy będące zwykłym t-shirtem