Kris Kremers i Lisanne Froon

Moderator: verysweetcherry

Lucy
Jesa
Posty: 1402
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Kris Kremers i Lisanne Froon

Post autor: Lucy »

Jak myślicie co się stało? Kto robił te zdjęcia które znaleziono w ich telefonach ?
Awatar użytkownika
KasandraCwir
Currently:Top
Posty: 701
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Post autor: KasandraCwir »

Moim zdaniem nie ma w tym jakiejś dużej tajemnicy - zdjęcia robiły one, z flashem, z nadzieją że ktoś je zauważy i uratuje. Niestety się nie udało, zmarły z głodu a ciała dopadły zwierzęta
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3516
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Też myślę że same robiły zdjęcia a potem spadły z klifu możliwe że w trakcie sesji.
SmokAnalog
SkrzydełkaZhooters
Posty: 211
Rejestracja: czw lut 29, 2024 2:45 pm

Post autor: SmokAnalog »

To zdjęcie włosów Kris, mam gęsią skórkę na samo wspomnienie. 😮‍💨 Ale też mam wrażenie, że one tym aparatem starały się przywołać pomoc, tylko że śmierć głodowa to nie jest kwestia 2-3 dni, a pić raczej miały co, tak czy siak, sprawa wygląda tajemniczo, aczkolwiek wyjaśnienie może być właśnie tak proste. Ciała dziewczyn zostały odnalezione, czy podana do wiadomości była prawdopodobna przyczyna śmierci?
Lucy
Jesa
Posty: 1402
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

Platini_blabla pisze: wt lip 30, 2024 12:57 pm Też myślę że same robiły zdjęcia a potem spadły z klifu możliwe że w trakcie sesji.
Ale kości jednej z nich były czymś wybielone, rzeczy idealne ułożone i nic nie Drugiej dziewczyny rzeczy zginęły i był tylko stanik ? I ktoś kto znalazł te kości był pewien że wcześniej ich nie widział.
jemmarchewkie
RoseGold
Posty: 867
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 2:14 pm

Post autor: jemmarchewkie »

ja myślę, ze wybraly sie zbyt pozno w tą dżungle, złapała je noc, te zdjęcia z nocy to po to, żeby oświetlać sobie drogę bo nie miały latarki, dzwoniły na 112 żeby ktoś je sprowadził z tej dzungli do miasta a nie, że ktoś je gonił/śledził itp. Prawdopodobnie w wyniku tego, ze nie mialy latarki, jedna z nich spadla z klifu lub czegoś podobnego, druga poszła za nią żeby jej pomóc i tez doznała ran. Jedna z nich, bardziej przytomna lub jeszcze żywa wykonywała znów połączenie na 112 po upadku zeby ktoś je znalazł i uratował. Z wycieńczenia/krwotoku lub głodu zmarły... a zwierzyna w dżungli zrobiła swoje.
Platini_blabla
Forma życia
Posty: 3516
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Lucy pisze: śr lip 31, 2024 9:39 pm Ale kości jednej z nich były czymś wybielone, rzeczy idealne ułożone i nic nie Drugiej dziewczyny rzeczy zginęły i był tylko stanik ? I ktoś kto znalazł te kości był pewien że wcześniej ich nie widział.
Nie były wybielone tylko podejrzanie białe, nigdy nie podano do wiadomości publicznej że użyto wybielacza na jej kościach. Swoją drogą nawet jeśli ktoś by to zrobił to musiał by to zrobić długo po jej śmierci a nie przed.
Lucy
Jesa
Posty: 1402
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

Platini_blabla pisze: czw sie 01, 2024 12:42 pm Nie były wybielone tylko podejrzanie białe, nigdy nie podano do wiadomości publicznej że użyto wybielacza na jej kościach. Swoją drogą nawet jeśli ktoś by to zrobił to musiał by to zrobić długo po jej śmierci a nie przed.
No dokładnie tak,bo rzeczy też ktoś poukładał ładnie obok,tam jest wiele pytań,i ciekawe dlaczego nie poszły za psem ?
Arzena
Samarka
Posty: 697
Rejestracja: sob sty 20, 2024 1:49 pm

Post autor: Arzena »

Rok temu się bardzo zafiksowałam na tej sprawie, jest okropna :( co te biedne dziewczyny musiały czuć... trafiłam na blog po polsku,tam jakiś koleś pisał,że miał dziwne odczucia w związku z tą sprawą, takie schizowe to było i też jest blog po angielsku o nich