medycyna estetyczna . - najbardziej naturalne usta w Warszawie

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty

Moderator: verysweetcherry

JulkaKowal
Gacie z oceanu
Posty: 40
Rejestracja: pt lip 15, 2022 1:09 am

medycyna estetyczna . - najbardziej naturalne usta w Warszawie

Post autor: JulkaKowal »

Hej, czy kojarzycie może jakichs (najlepiej lekarzy/ stomatologów) którzy robią naturalne modelowanie ust w Warszawie? Zależy mi bardziej na modelowaniu konturu i delikatnym powiększeniu niż na wypełnieniu. Parówki odpadają! Pacjent: usta pewnie dość trudne: opadające kąciki, silny mięsień który wywija górna wargę przy uśmiechu tak, ze jej nie widać (to również chciałabym zniwelować).

Przeraża mnie efekt jak u Lewandowskiej, moim zdaniem od pewnego czasu ma uśmiech Jokera. Proszę nie polecać jej chirurga 🙈😅

Wiem, ze wiele zależy od organizmu i efektu nigdy nie da się zagwarantować, ale kto pyta - nie błądzi, wiec pomyślałam, ze do Was napisze :)

Będę wdzięczna za wszystkie namiary!
kaholla
Modna
Posty: 404
Rejestracja: śr cze 23, 2021 3:17 pm

Post autor: kaholla »

Widziałaś pracę lekarki w wielkim mieście? Może ona? Usta w jej wykonaniu bardzo naturalnie się prezentują.
annaglance
Mokra Włoszka
Posty: 63
Rejestracja: wt lut 13, 2024 7:43 pm

Post autor: annaglance »

Ms aesthetic clinic ♥️
niechcenicku
PrinTu
Posty: 983
Rejestracja: wt cze 21, 2022 7:11 pm

Post autor: niechcenicku »

Nie wiem ale po zdjęciach bardzo podobają mi się usta mariny luczenko jak ma zrobione, ciekawe czy robi w Polsce. Bo jak tak to pewnie w Warszawie właśnie
oliixii
Currently:Ibiza
Posty: 1980
Rejestracja: pn lut 13, 2023 3:00 am

Post autor: oliixii »

Dr Daria Charytonowicz :)
JulkaKowal
Gacie z oceanu
Posty: 40
Rejestracja: pt lip 15, 2022 1:09 am

Post autor: JulkaKowal »

niechcenicku pisze: śr kwie 10, 2024 3:40 pm Nie wiem ale po zdjęciach bardzo podobają mi się usta mariny luczenko jak ma zrobione, ciekawe czy robi w Polsce. Bo jak tak to pewnie w Warszawie właśnie
Oj tak! Ma pięknie zrobione. Ona się zarzeka, ze nic nie robiła ale moim zdaniem jest spora różnica pomiędzy zdjęciami z przeszłości a obecnie. Dolna warga jest zdecydowanie pełniejsza. Myśle, ze robi w Polsce bo usta ma większe już od dawna.

Ps dzięki za polecajki! :)
marta.macza
Mokra Włoszka
Posty: 63
Rejestracja: pt lis 18, 2022 3:35 pm

Post autor: marta.macza »

Centrum Upiekszania - Olga
dw0j
Mokra Włoszka
Posty: 69
Rejestracja: pn lis 06, 2023 8:37 am

Post autor: dw0j »

Dr Marta Roth lub dr Barbara, która z nią współpracuje. Fantastyczne lekarki, przepiękne kobiety i fantastyczne miejsce. Jestem zadowolona z wizyt.
nikikiki
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: śr paź 05, 2022 5:41 pm

Post autor: nikikiki »

Lekarka w wielkim miescie- polecam!
Plkara
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 09, 2023 2:11 pm

Post autor: Plkara »

Polecam również clinic_um na insta 😊
Przepięknie robią i b.naturalnie.
Mi niestety na bo wizycie odmówili zabiegu z uwagi na to, że mam wiotkie usta i po podaniu kwasu mogłyby wyglądać źle typu rozciągnięte czy kaczy dziubek.
Koleżanka natomiast miała u nich robione i są przepiękne.
Mengla
RoyalBaby
Posty: 22
Rejestracja: pt mar 15, 2024 7:25 am

Post autor: Mengla »

Klinika Dermapure.
Robię u nich usta i za każdym razem jak wyjdzie w rozmowie, że mam zrobione to każdy jest w szoku, bo wyglądają bardzo naturalnie :)
Kmmahal
Gacie z oceanu
Posty: 45
Rejestracja: pn lut 19, 2024 7:37 pm

Post autor: Kmmahal »

A co myślicie o Aleksandra Szewczuk? Po wygojeniu wydają się naturalne?
Katrin200
LemonkowaCola
Posty: 535
Rejestracja: pt maja 10, 2024 12:51 pm

Post autor: Katrin200 »

Naturalnie wygladaja tylko usta, ktore maja predyspozycje do powiekszenia. Mnie lekarz odmowil i powiedzial, ze moje beda wygladaly jak kaczy dziob, bo sie nie wywiną na zewnatrz 🫠 Najlepiej powieksza sie usta o ksztalcie M.
Załączniki
Screenshot_20240808_180130_Instagram.jpg
Screenshot_20240808_180130_Instagram.jpg (834.61 KiB) Przejrzano 729 razy
JulkaKowal
Gacie z oceanu
Posty: 40
Rejestracja: pt lip 15, 2022 1:09 am

Post autor: JulkaKowal »

Katrin200 pisze: czw sie 08, 2024 7:02 pm Naturalnie wygladaja tylko usta, ktore maja predyspozycje do powiekszenia. Mnie lekarz odmowil i powiedzial, ze moje beda wygladaly jak kaczy dziob, bo sie nie wywiną na zewnatrz 🫠 Najlepiej powieksza sie usta o ksztalcie M.
Właśnie tego się obawiam ;) powiesz proszę u jakiego lekarza byłaś?
lalisa
ToTylkoHermes
Posty: 731
Rejestracja: śr lip 07, 2021 9:59 pm

Post autor: lalisa »

Katrin200 pisze: czw sie 08, 2024 7:02 pm Naturalnie wygladaja tylko usta, ktore maja predyspozycje do powiekszenia. Mnie lekarz odmowil i powiedzial, ze moje beda wygladaly jak kaczy dziob, bo sie nie wywiną na zewnatrz 🫠 Najlepiej powieksza sie usta o ksztalcie M.
To prawda. Tez przeraża jak ludzie robią sobie usta "na pałę" i myślą ze jak koleżanka zrobiła takie i jest zajebiscie to ja tez takie zrobie. Tylko koleżanka miała inny kształt ust, inny rozmiar, wszystko inne... Najokropniej wyglada jak małe krótkie usta maja wpakowane dużo kwasu i wtedy się właśnie pompują na kaczkę vel dupe pawiana, czego każdy chce uniknąć
Katrin200
LemonkowaCola
Posty: 535
Rejestracja: pt maja 10, 2024 12:51 pm

Post autor: Katrin200 »

JulkaKowal pisze: sob sie 10, 2024 1:56 am Właśnie tego się obawiam ;) powiesz proszę u jakiego lekarza byłaś?
Niestety, ale on przyjmuje w Londynie. Polecam jego ig, mozna sie duzo dowiedziec: drharrisclinic
algonat
LemonkowaCola
Posty: 524
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:14 pm

Post autor: algonat »

Lekarka w wielkim mieście - na usta chodzę tam od kilku lat, pozostałe zabiegi wykonuje w innych klinikach.
Mengla
RoyalBaby
Posty: 22
Rejestracja: pt mar 15, 2024 7:25 am

Post autor: Mengla »

Katrin200 pisze: czw sie 08, 2024 7:02 pm Naturalnie wygladaja tylko usta, ktore maja predyspozycje do powiekszenia. Mnie lekarz odmowil i powiedzial, ze moje beda wygladaly jak kaczy dziob, bo sie nie wywiną na zewnatrz 🫠 Najlepiej powieksza sie usta o ksztalcie M.
I po tym poznaje się dobrego lekarza! Jak rozmawiałam z moim to podobnie mi powiedziała - fakt, że akurat usta naturalnie miałam naprawdę ładne tylko po prostu wąskie i szczególnie w uśmiechu górna warga mi ginęła. Ale lekarz mi powiedziała, że powiększy tyle ile może, tak żeby wyglądało to ładnie i naturalnie. Nie zrobi nic więcej ponad to, co będzie wyglądało dobrze i będzie bezpieczne, bo jak sama powiedziała - oprócz kwestii zdrowotnych i ryzyk np. migrowania kwasu to usta klientek to dla niej także portfolio i wizytówka. Nie zrobi pracy, w którą jest wpisane wysokie ryzyko niepowodzenia.

Usta też powiększałam na 2 lub 3 razy, nie pamiętam dokładnie, ale jednorazowo miałam wstrzykiwane mało kwasu, aby zminimalizować ryzyko migracji, uniknąć kaczego dzioba, a także nie zrobić przerysowanego efektu. Chciałam wstrzyknąć więcej kwasu podekscytowana efektem, ale lekarz się nie zgodziła, bo podobnie jak u Ciebie powiedziała, że to już będzie efekt kaczego dzioba, bo moje naturalne usta nie wywijają się aż tak mocno. Plus też zwróciła uwagę, że mam drobną twarz i większe usta zaburzą jej proporcje, a teraz są ładnym uzupełnieniem całości.

Teraz usta mam przepiękne naprawdę! I totalnie nikt nie wierzy w to, że są powiększane, bo po prostu wyglądają bardzo naturalnie. Mój narzeczony po jakimś czasie naszego związku był w szoku, że w nie ingerowałam, bo totalnie nie zauważył i nie poczuł (usta powiększałam przed tym jak zaczęliśmy się spotykać), a jest typem faceta zorientowanego w kobiecych zabiegach i przede wszystkim jest spostrzegawczy (zauważa nawet u mnie drobne podcięcie włosów czy lekkie tonowanie albo zrobienie laminacji brwi/rzes).

I plusem jest to, że zabieg był naprawdę mało bolesny, komfortowy, a po zabiegu nie miałam siniaków czy krwiaków.
Biczysko77
Skarpeta Rakieta
Posty: 79
Rejestracja: ndz maja 19, 2024 6:20 pm

Post autor: Biczysko77 »

Ze swojej strony polecam dr Agatę Kupiec-Momot z gabinetu lekarki w wielkim mieście na Targówku w Warszawie.

Pani doktor zdecydowała, by rozłożyć zabieg na 2 wizyty z miesięcznym odstępem, bo przy moim kształcie ust trzeba bardzo ostrożnie dozować ilość preparatu, by uniknąć efektu kaczego dzioba. Dodatkowo zadanie utrudnia opuchlizna po znieczuleniu nasiękowym, bez którego nie byłam w stanie przetrwać zabiegu.

Efekt był bardzo subtelny, podobno nawet na tyle, że nie było widać, bym cokolwiek robiła z ustami. Wówczas byłam trochę zawiedziona, że nie wyszły trochę większe, jednak wolałam zaufać lekarce i zaakceptowałam to, że mocniejsze powiększenie nie wyglądałoby u mnie dobrze.

Oczywiście po powiększaniu nie pozostal zaden ślad, bo robiłam go na przełomie 2022 i 2023, a potem miałam poważniejsze wydatki i nie mogłam sobie pozwolić na powtórzenie zabiegu. Jednak jak porównuję zdjęcia z tamtych czasów z obecnym wyglądem, to trochę tęsknię za tamtymi ustami.
Tyu
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: śr paź 19, 2022 6:17 pm

Post autor: Tyu »

Dr Olszewska MoMo clinic