Teorie spiskowe księżna Kate

Moderator: verysweetcherry

Minerwa
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 27, 2024 8:04 am

Re: Teorie spiskowe księżna Kate

Post autor: Minerwa »

Kate żyje to się przestali interesować
Molka11
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 09, 2023 4:54 pm

Post autor: Molka11 »

To prawda, wygląda bardzo ładnie. Mam wrażenie, że sukienka miała na celu ja ‘pogrubić’. Poduszki w rękawach, grube marszczenia na klatce. Mimo to widać jaka jest szczuplutka. Oczy mocno podkrążone. Mam nadzieję, że szybko pokona chorobę.
iri1979
RealDiamond
Posty: 783
Rejestracja: pn lip 10, 2023 10:23 pm

Post autor: iri1979 »

Wyglądała jak zawsze super. Ogólnie podobało mi się te ich dziewczyńskie wyjście z Charlotte (zwłaszcza jak patrzyła się z dumą na mamę) i z Pippą.
LosAnanas
RealDiamond
Posty: 796
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Oj baaaardzo chudziutką jest, widać po rękach, że aż ścięgna jej widać na przedramionach
AndrzejBobak
Gacie z oceanu
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 14, 2024 9:24 am

Post autor: AndrzejBobak »

No to ta sukienka zdała egzamin, bo totalnie zamaskowała jej chudość. Przynajmniej na pierwszy rzut oka i wg mnie wyglądała normalnie, tak jak w poprzednich latach
kapslok
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: wt kwie 18, 2023 9:10 am

Post autor: kapslok »

kalena pisze: ndz lip 14, 2024 9:45 pm Dzisiaj Kate wręczała trofea podczas Wimbledonu. Wyglądała pięknie w fioletowej sukni.

Nikt już nie interesuje się tym tematem? :)
trzecie oko na insta sie interesuje, fiolet nie jest przypadkowy :)
blanchenoire
Mokra Włoszka
Posty: 62
Rejestracja: czw gru 08, 2022 11:44 pm

Post autor: blanchenoire »

kapslok pisze: pn lip 15, 2024 2:24 pm
kalena pisze: ndz lip 14, 2024 9:45 pm Dzisiaj Kate wręczała trofea podczas Wimbledonu. Wyglądała pięknie w fioletowej sukni.

Nikt już nie interesuje się tym tematem? :)
trzecie oko na insta sie interesuje, fiolet nie jest przypadkowy :)
Mam wrażenie, że to całe "trzecie oko" coraz częściej szuka na siłę sensacji we wszystkim...co tylko ta kobieta na siebie założy. Teraz już nikt nie moze mieć ulubionego kroju czy koloru bo zaraz doklejana jest teoria 😑
iri1979
RealDiamond
Posty: 783
Rejestracja: pn lip 10, 2023 10:23 pm

Post autor: iri1979 »

blanchenoire pisze: pn lip 15, 2024 3:24 pm
kapslok pisze: pn lip 15, 2024 2:24 pm
kalena pisze: ndz lip 14, 2024 9:45 pm Dzisiaj Kate wręczała trofea podczas Wimbledonu. Wyglądała pięknie w fioletowej sukni.

Nikt już nie interesuje się tym tematem? :)
trzecie oko na insta sie interesuje, fiolet nie jest przypadkowy :)
Mam wrażenie, że to całe "trzecie oko" coraz częściej szuka na siłę sensacji we wszystkim...co tylko ta kobieta na siebie założy. Teraz już nikt nie moze mieć ulubionego kroju czy koloru bo zaraz doklejana jest teoria 😑
Dokladnie. Ja bym się pewnie dowiedziała, że jestem okultystką i odprawiam czarne msze, bo chodzę ubrana na czarno. Niektórym bardzo się nudzi.
Lillyrose
Koczkodan
Posty: 105
Rejestracja: czw paź 27, 2022 2:12 pm

Post autor: Lillyrose »

blanchenoire pisze: pn lip 15, 2024 3:24 pm Mam wrażenie, że to całe "trzecie oko" coraz częściej szuka na siłę sensacji we wszystkim...co tylko ta kobieta na siebie założy. Teraz już nikt nie moze mieć ulubionego kroju czy koloru bo zaraz doklejana jest teoria 😑
Ona chyba miała identyczną sukienkę rok temu na Wimbledonie, tylko w innym kolorze. Taka ciekawostka :)
annajrz
GreckieWakacje
Posty: 286
Rejestracja: sob mar 02, 2024 7:43 pm

Post autor: annajrz »

iri1979 pisze: pn lip 15, 2024 3:37 pm Dokladnie. Ja bym się pewnie dowiedziała, że jestem okultystką i odprawiam czarne msze, bo chodzę ubrana na czarno. Niektórym bardzo się nudzi.
To chyba tak nie działa z tym czarnym kolorem 😆 poza tym analizuje się tylko ludzi ze świecznika czyli tych którzy potencjalnie wiedzą więcej.

ale wracając do Kate, nawet ja największa „foliara” i miłośniczka teorii spiskowych nie ogarniam tego wytłumaczenia filetu przez trzecie oko. Ok, każdy kolor ma jakieś znaczenie i można te kolory analizować, ale skoro każdy kolor ma jakieś znaczenie to w co powinna się ubrać żeby nie dać żadnego znaku i nic nie symbolizować? 🙃 co by się stało gdyby założyła sukienkę czerwoną albo niebieską - jaką wtedy byłaby interpretacja? Chociaż trzecie oko jeszcze bardziej poleciała z analizą i napisała że Kate tym fioletem reprezentowała jakąś konkretną lożę masońską.
iri1979
RealDiamond
Posty: 783
Rejestracja: pn lip 10, 2023 10:23 pm

Post autor: iri1979 »

annajrz pisze: wt lip 16, 2024 8:32 am To chyba tak nie działa z tym czarnym kolorem 😆 poza tym analizuje się tylko ludzi ze świecznika czyli tych którzy potencjalnie wiedzą więcej.

ale wracając do Kate, nawet ja największa „foliara” i miłośniczka teorii spiskowych nie ogarniam tego wytłumaczenia filetu przez trzecie oko. Ok, każdy kolor ma jakieś znaczenie i można te kolory analizować, ale skoro każdy kolor ma jakieś znaczenie to w co powinna się ubrać żeby nie dać żadnego znaku i nic nie symbolizować? 🙃 co by się stało gdyby założyła sukienkę czerwoną albo niebieską - jaką wtedy byłaby interpretacja? Chociaż trzecie oko jeszcze bardziej poleciała z analizą i napisała że Kate tym fioletem reprezentowała jakąś konkretną lożę masońską.
Może działa, może nie. Nie znam się na tym, bo nie mam czasu na takie bzdury i analizowanie co jaki kolor znaczy🙂
blanchenoire
Mokra Włoszka
Posty: 62
Rejestracja: czw gru 08, 2022 11:44 pm

Post autor: blanchenoire »

iri1979 pisze: wt lip 16, 2024 8:34 am Może działa, może nie. Nie znam się na tym, bo nie mam czasu na takie bzdury i analizowanie co jaki kolor znaczy🙂
Ogólnie dziwna narracja panuje na tym Instagramie, bo jeszcze niedawno Kate miała już przecież na bank nie żyć...a teraz jak gdyby nigdy nic zmiana narracji i co tylko się kobieta pojawia, to mamy pełną analizę wyglądu, koniecznie popartą teorią spiskową .. dla mnie fioletowy/czy purpurowy to po prostu kolor królewski - stąd pewnie jakieś zamiłowanie rodzinki do niego. Kiedyś fajnie mi się tego Instagrama czytało, ale teorie o Kate są tak wywalone w kosmos, że nie da się tego na trzeźwo czytać 😅😅
iri1979
RealDiamond
Posty: 783
Rejestracja: pn lip 10, 2023 10:23 pm

Post autor: iri1979 »

blanchenoire pisze: wt lip 16, 2024 9:06 am Ogólnie dziwna narracja panuje na tym Instagramie, bo jeszcze niedawno Kate miała już przecież na bank nie żyć...a teraz jak gdyby nigdy nic zmiana narracji i co tylko się kobieta pojawia, to mamy pełną analizę wyglądu, koniecznie popartą teorią spiskową .. dla mnie fioletowy/czy purpurowy to po prostu kolor królewski - stąd pewnie jakieś zamiłowanie rodzinki do niego. Kiedyś fajnie mi się tego Instagrama czytało, ale teorie o Kate są tak wywalone w kosmos, że nie da się tego na trzeźwo czytać 😅😅
Powiem tak - ludziom się nudzi i nie mają nic innego do roboty😆
annajrz
GreckieWakacje
Posty: 286
Rejestracja: sob mar 02, 2024 7:43 pm

Post autor: annajrz »

A ja nie rozumiem wszystkich oburzonych i niezadowolonych, że w wątku pod tytułem „teorie spiskowe księżna Kate” piszmy o teoriach spiskowych. 😂 nie wiem czego się spodziewacie w wątku pod takim tytułem. Nawet jeśli są one według was absurdalne to nadal pisanie o nich jest zgodne z tematem wątku.

Jeśli nie chcecie o tym czytać to załóżcie sobie swój wątek „księżna Kate - wyłącznie fakty” i po problemie, zamiast się oburzać, że piszemy w tym wątku zgodnie z tematem 🤷🏼‍♀️

Po co przychodzić na wątek o teoriach spiskowych i komentować że nie ma się czasu na zajmowanie takimi bzdurami? 🤦🏼‍♀️
Marrus
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: pn lip 24, 2023 6:37 am

Post autor: Marrus »

Moje zdanie jest takie, że ich stroje zawsze coś znaczą, tylko ta symbolika kolorów i detali nie jest nam znana. Wiedzą o co chodzi im podobni ludzie na świeczniku, ci którzy mają wiedzieć. Jest to ich pewnego rodzaju kod. My jeśli mamy ochotę możemy tylko dywagowaći i doszukiwać się znaczeń. Żadna persona pokazująca się w konkretnej roli na dużej publicznej uroczystości nie wybiera stroju wg swojego gustu. Ulubiony fason czy kolor to księżna może założyć na piknik w szkole czy inne lokalne wydarzenie.
Ciekawa jestem jak jest z dżiecmi, czy córka księżnej sama wybrała tę sukienkę w groszki.
annajrz
GreckieWakacje
Posty: 286
Rejestracja: sob mar 02, 2024 7:43 pm

Post autor: annajrz »

Marrus pisze: wt lip 16, 2024 10:24 am Moje zdanie jest takie, że ich stroje zawsze coś znaczą, tylko ta symbolika kolorów i detali nie jest nam znana. Wiedzą o co chodzi im podobni ludzie na świeczniku, ci którzy mają wiedzieć. Jest to ich pewnego rodzaju kod. My jeśli mamy ochotę możemy tylko dywagowaći i doszukiwać się znaczeń. Żadna persona pokazująca się w konkretnej roli na dużej publicznej uroczystości nie wybiera stroju wg swojego gustu. Ulubiony fason czy kolor to księżna może założyć na piknik w szkole czy inne lokalne wydarzenie.
Ciekawa jestem jak jest z dżiecmi, czy córka księżnej sama wybrała tę sukienkę w groszki.
Dokładnie, jeśli są znaki to raczej nie można przeczytać o nich w zwykłej ekcykopedii w internecie i raczej nie każdy kolor coś oznacza tylko kilka konkretnych odcieni, połączeń kolorystycznych czy jakichś zaupełnie innych zaowalowanych elementów. Takimi kodami można się świetnie posługiwać za pomocą mediów. Poza trzecim okiem obserwuję inny profil, zagraniczny i tam zupełnie inaczej interpretują ten ostatni fiolet - być może w kontekście teorii spiskowych ta interpretacja by miała więcej sensu niż ta od trzeciego oka, ale moim zdaniem jeli ten kolor cokolwiek oznacza to pewnie zupełnie coś innego.

A już napewno w tych wszystkich interpretacjach czy znakach nie chodzi o to, ze jeśli jakaś Grażyna ze Szczecina się ubierze na czarno to jest satanistką, bo po pierwsze wiadomo że nie jest (a już na 100% nie na takim poziomie zaawansowania jak celebryci), a po drugie nawet jakby była to kogo by to niby miało interesować? Chyba jedynie jej bacię, jeśli jest katoliczką :')
strusiek
Gacie z oceanu
Posty: 42
Rejestracja: wt lip 23, 2024 9:27 am

Post autor: strusiek »

Marrus pisze: wt lip 16, 2024 10:24 am Moje zdanie jest takie, że ich stroje zawsze coś znaczą, tylko ta symbolika kolorów i detali nie jest nam znana. Wiedzą o co chodzi im podobni ludzie na świeczniku, ci którzy mają wiedzieć. Jest to ich pewnego rodzaju kod. My jeśli mamy ochotę możemy tylko dywagowaći i doszukiwać się znaczeń. Żadna persona pokazująca się w konkretnej roli na dużej publicznej uroczystości nie wybiera stroju wg swojego gustu. Ulubiony fason czy kolor to księżna może założyć na piknik w szkole czy inne lokalne wydarzenie.
Ciekawa jestem jak jest z dżiecmi, czy córka księżnej sama wybrała tę sukienkę w groszki.
Ciekawe czy Meghan została wtajemniczona w te symbole i gesty. Mogłaby wydać o tym książkę skoro i tak już sprzedała połowę sekretów royalsów.
elodieclementine
Mokra Włoszka
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 09, 2024 12:33 pm

Post autor: elodieclementine »

strusiek pisze: wt lip 23, 2024 3:54 pm Ciekawe czy Meghan została wtajemniczona w te symbole i gesty. Mogłaby wydać o tym książkę skoro i tak już sprzedała połowę sekretów royalsów.
W sumie to o jakich sekretach mówimy?
strusiek
Gacie z oceanu
Posty: 42
Rejestracja: wt lip 23, 2024 9:27 am

Post autor: strusiek »

elodieclementine pisze: wt lip 23, 2024 4:26 pm W sumie to o jakich sekretach mówimy?
Sekrety jak sekrety, chodziło mi m.in. o książkę którą wydali z Harrym, wywiad u Oprah i o to że lubi monetyzować temat royalsów
elodieclementine
Mokra Włoszka
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 09, 2024 12:33 pm

Post autor: elodieclementine »

strusiek pisze: wt lip 23, 2024 4:56 pm Sekrety jak sekrety, chodziło mi m.in. o książkę którą wydali z Harrym, wywiad u Oprah i o to że lubi monetyzować temat royalsów
No to słabe te sekrety. Pewnie gdyby się wzięli za prawdziwe sekrety, mogliby zginąć w bliżej nieokreślonych okolicznościach.