Swieczki/woski Wandzi. Nasze opinie o Twinkle.

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style

Moderator: verysweetcherry

@per0l
DamaZpowiśla
Posty: 1455
Rejestracja: sob lut 20, 2021 11:22 am

Re: Swieczki/woski Wandzi. Nasze opinie o Twinkle.

Post autor: @per0l »

blackmolly pisze: pn sty 22, 2024 4:44 pm
@per0l pisze: śr sty 17, 2024 5:20 pm
wronix666 pisze: pn sty 08, 2024 10:55 am Macie więcej porównań twinkle z ezti?

Kiedyś kpiłam in love od Andzi i był mega mocny, ostatnio słabizna.
Ja strzelam że cocoa z ezti będzie 1:1 odpowiadał temu nowemu zapachowi z twinkle, który premierę miał w kalendarzu
Ta świeczka pachnie obłędnie, ale muszę przyznać, że opakowanie estetyką nie dorównuje świeczkom Wandy. Szronione szkło i zwykła naklejka.
Ja mam ją w wersji z granatowym takim matowym szkłem i tą wieśniacką naklejką, wygląda trochę lepiej ale wciąż bez szału
staram się być głosem rozsądku w koczkowym rozgardiaszu
Debbie

Post autor: Debbie »

Jak pachnie Wedding Day? To jest coś kwiatowego?
Kalaa123
RoyalBaby
Posty: 27
Rejestracja: wt sty 09, 2024 10:10 pm

Post autor: Kalaa123 »

Debbie pisze: czw cze 27, 2024 10:40 pm Jak pachnie Wedding Day? To jest coś kwiatowego?
poczytaj jakie są nuty zapachowe, moim zdaniem tak - kwiatowego
laoura
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: sob mar 02, 2024 10:14 pm

Post autor: laoura »

Mi się wydaje że EZTI produkuje świeczki jej. Zapachy identyczne, a jednak ezti dużo tańsze.
:fire: :fire: :fire:
Lissa
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: pn lut 15, 2021 10:20 am

Post autor: Lissa »

To w koncu ezti czy aspol to są te same świece i woski? :p
@per0l
DamaZpowiśla
Posty: 1455
Rejestracja: sob lut 20, 2021 11:22 am

Post autor: @per0l »

laoura pisze: śr lip 17, 2024 12:14 am Mi się wydaje że EZTI produkuje świeczki jej. Zapachy identyczne, a jednak ezti dużo tańsze.
Ezti bierze z tego samego źródła esencję zapachu, mają innych wosk niz twinkle, zauważyłam przy długotrwałym używaniu ezti i twinkle
staram się być głosem rozsądku w koczkowym rozgardiaszu
ariana1422
Willa z basenem
Posty: 5344
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:31 pm

Post autor: ariana1422 »

@per0l pisze: pt sie 02, 2024 1:58 pm Ezti bierze z tego samego źródła esencję zapachu, mają innych wosk niz twinkle, zauważyłam przy długotrwałym używaniu ezti i twinkle
i które lepsze według ciebie?
@per0l
DamaZpowiśla
Posty: 1455
Rejestracja: sob lut 20, 2021 11:22 am

Post autor: @per0l »

ariana1422 pisze: pt sie 02, 2024 3:13 pm i które lepsze według ciebie?
Andziaksowe jednak, mimo przestrzegania zasad palenia, przycinania knotów itd wosk w ezti brudzi się od knota i nie wypadała równo, w twinkle tafla po każdym wypaleniu. Ale jeśli komuś nie zależy na estetyce a samym zapachu, śmiało można zamawiać ezti
staram się być głosem rozsądku w koczkowym rozgardiaszu
RaspberryPrincess
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: czw cze 24, 2021 12:55 pm

Post autor: RaspberryPrincess »

Ja miałam woski Morning Capuccino i Raspberry i niestety nie podpasowały mi. Bardzo intensywne i bolała od nich głowa :(
algonat
LemonkowaCola
Posty: 524
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:14 pm

Post autor: algonat »

A wiecie coś czy zbliżają się jakieś nowości? Bo nowy lokal jest ogromy!
@per0l
DamaZpowiśla
Posty: 1455
Rejestracja: sob lut 20, 2021 11:22 am

Post autor: @per0l »

Otwarcie nowego sklepu jutro!
staram się być głosem rozsądku w koczkowym rozgardiaszu
moonly_cards
LouiBag
Posty: 313
Rejestracja: pt mar 15, 2024 4:54 am

Post autor: moonly_cards »

A ktoś z Was może używał jej mgiełek albo dyfuzorów? Jakie wrażenia?
hellokitty1
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: czw lut 10, 2022 1:56 pm

Post autor: hellokitty1 »

Wiecie jaki odpowiednik w EZTI będzie świeczki baby powder?
Gizelle
Gacie z oceanu
Posty: 43
Rejestracja: pt paź 22, 2021 9:13 pm

Post autor: Gizelle »

Kupiłam dwie świeczki i dyfuzor, kilka tygodni potestowałam (mniejsze świece, ale mam nieduży salon).
Świeca Pumpkin Spice Latte - obłędna, naprawdę. Coś, co bym kupiła na prezent komuś. Pachnie jak, uwaga uwaga, Pumpkin Spice Latte ze Starbucksa XD ale naprawdę całkiem intensywnie. Już kończę tę świecę.

Świeca Baked Apple - ta z kolei jest ledwo wyczuwalna, więc nie wiem, o co chodzi. Ani przy pierwszym, ani przy kolejnych paleniach nie była intensywna. Tę odradzam.

Dyfuzor Pumpkin - mnie nie zachwyca sam zapach, ale czuć go, od kilku tygodni mam w przedpokoju i nadal jak wracam do domu z zewnątrz to go fajnie czuję.

Z pewnością będę chciała sprawdzić Mulled Wine - miał ktoś jeszcze? Są tu pozytywne opinie widzę
moonly_cards
LouiBag
Posty: 313
Rejestracja: pt mar 15, 2024 4:54 am

Post autor: moonly_cards »

Gizelle pisze: pn wrz 30, 2024 5:55 pm Kupiłam dwie świeczki i dyfuzor, kilka tygodni potestowałam (mniejsze świece, ale mam nieduży salon).
Świeca Pumpkin Spice Latte - obłędna, naprawdę. Coś, co bym kupiła na prezent komuś. Pachnie jak, uwaga uwaga, Pumpkin Spice Latte ze Starbucksa XD ale naprawdę całkiem intensywnie. Już kończę tę świecę.

Świeca Baked Apple - ta z kolei jest ledwo wyczuwalna, więc nie wiem, o co chodzi. Ani przy pierwszym, ani przy kolejnych paleniach nie była intensywna. Tę odradzam.

Dyfuzor Pumpkin - mnie nie zachwyca sam zapach, ale czuć go, od kilku tygodni mam w przedpokoju i nadal jak wracam do domu z zewnątrz to go fajnie czuję.

Z pewnością będę chciała sprawdzić Mulled Wine - miał ktoś jeszcze? Są tu pozytywne opinie widzę
Ja też mam ten dyfuzor Pumpkin i mi się zapach podoba, z bliska czuć trochę sztucznością, ale w pomieszczeniu ładnie pachnie, trochę korzennymi ciasteczkami :D

Chyba kupię tę świecę Pumpkin Spice Latte z Twojego polecenia :D
@per0l
DamaZpowiśla
Posty: 1455
Rejestracja: sob lut 20, 2021 11:22 am

Post autor: @per0l »

moonly_cards pisze: wt paź 01, 2024 8:03 am Ja też mam ten dyfuzor Pumpkin i mi się zapach podoba, z bliska czuć trochę sztucznością, ale w pomieszczeniu ładnie pachnie, trochę korzennymi ciasteczkami :D

Chyba kupię tę świecę Pumpkin Spice Latte z Twojego polecenia :D
Peunat butter to jest zapach świeżo pieczonych ciasteczek 😭
staram się być głosem rozsądku w koczkowym rozgardiaszu
hasztag
ŚpięWRezydencji
Posty: 1527
Rejestracja: wt sie 23, 2022 9:21 am

Post autor: hasztag »

a jak porownujecie z trwałością do rituals? dotychczas korzystałam z dyfuzorów i zapachow do pomieszczen rituals, ale myślę nad zakupem coś z twinkle.
Jak przy tym wypada andzi produkt?
moonly_cards
LouiBag
Posty: 313
Rejestracja: pt mar 15, 2024 4:54 am

Post autor: moonly_cards »

hasztag pisze: śr paź 02, 2024 9:36 am a jak porownujecie z trwałością do rituals? dotychczas korzystałam z dyfuzorów i zapachow do pomieszczen rituals, ale myślę nad zakupem coś z twinkle.
Jak przy tym wypada andzi produkt?
Ja nic z ritualsa nie miałam, więc się nie mogę wypowiedzieć w tym temacie. A polecasz coś z ritualsa takiego jesienno-zimowego?
hasztag
ŚpięWRezydencji
Posty: 1527
Rejestracja: wt sie 23, 2022 9:21 am

Post autor: hasztag »

moonly_cards pisze: śr paź 02, 2024 9:47 am Ja nic z ritualsa nie miałam, więc się nie mogę wypowiedzieć w tym temacie. A polecasz coś z ritualsa takiego jesienno-zimowego?
Rituals nie ma zapachow typowo pod daną porę roku, są raczej uniwersalne, ale bardzo luksusowe. Zarowno kosemtyki jak i zapachy do domu.
Według moich odczuć jesienne mogą być Ritual of Mehr albo Ritual of Ayuverda