Polskie ubrania sportowe

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style

Moderator: verysweetcherry

xyzerna
Pierścionek_od_passera
Posty: 1306
Rejestracja: sob sty 13, 2024 7:27 pm

Polskie ubrania sportowe

Post autor: xyzerna »

Gym glamour, strong point, Satinva, carpa tree i inne. Które polecacie a które są passe?
Plotkara
Collagen z chlorellą
Posty: 4991
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

xyzerna pisze: ndz cze 23, 2024 8:05 am Gym glamour, strong point, Satinva, carpa tree i inne. Które polecacie a które są passe?
Miałam legginsy gym Glamour - wszystkie sprzedałam, bo cringuje mnie chodzenie w jakichś szwach na tyłku i robienie tym ekspozycji tylka. Zdecydowanie bardziej wolę nike pro albo adidasa
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Ancymonek
Srebrna Kropeczka
Posty: 151
Rejestracja: wt cze 25, 2024 2:11 pm

Post autor: Ancymonek »

Mam dwie pary legginsow od Gym Glamour kupionych jeszcze 5 lat temu i jeśli chodzi o ich jakość są nie do zdarcia, ale z ostatniego zakupu nie jestem zadowolona - dziwny sztywny materiał i nieładny syntetyczny zapach, który zaczął się ulatniac dopiero po trzecim praniu. Nie wiem.moze tak trafiłam akurat. Ale plus, że ładnie modelują talię. Z Carpatree polecam topy. Ładnie leżą, są wygodne i bardziej zabudowane modele trzymają wszystko na swoim miejscu. Serio warte swojej ceny. Legginsow od nich nie miałam, bo zdzieram jeszcze te stare z Gym Glamour 😅
Awatar użytkownika
StrawberryCake
GreckieWakacje
Posty: 296
Rejestracja: wt maja 28, 2024 5:56 pm

Post autor: StrawberryCake »

Z polskich jest jeszcze boco wear
Kasia1415
TrampekLV
Posty: 640
Rejestracja: śr sty 06, 2021 7:32 pm

Post autor: Kasia1415 »

A jakieś kolarki krótsze, dłuższe do latania na co dzień może któraś może polecić?:)
IstneKongo
Zdalna_mama_nowe
Posty: 1016
Rejestracja: ndz lis 12, 2023 11:44 am

Post autor: IstneKongo »

Na pewno NIE polecam Zen Fitnesswear. Zaczęli mi wyskakiwać na instagramie i ich rzeczy wyglądały bardzo ładnie, więc zrobiłam zamówienie na niemal 1000 zł - niestety wszystko zostało od razu zwrócone.

Niby Polska marka, fajnie pięknie, ale jak już masz ciuch w ręku to nie da się nie zauważyć napisu „made in China” 😉

Jakość to w ogóle porażka. Ciuchy były krzywo uszyte, stanik miał luźne miseczki - dosłownie wystawały od dołu, materiał w ogóle nieznajomy mi do tej pory. Coś jak mix pomiędzy materiałem sportowym a najbardziej kulkującym się poliestrem ever ;D

A wielka szkoda, bo ich kolekcje na stronie przypominają ubrania LuluLemon.
IstneKongo
Zdalna_mama_nowe
Posty: 1016
Rejestracja: ndz lis 12, 2023 11:44 am

Post autor: IstneKongo »

Plotkara pisze: ndz cze 23, 2024 12:20 pm
xyzerna pisze: ndz cze 23, 2024 8:05 am Gym glamour, strong point, Satinva, carpa tree i inne. Które polecacie a które są passe?
Miałam legginsy gym Glamour - wszystkie sprzedałam, bo cringuje mnie chodzenie w jakichś szwach na tyłku i robienie tym ekspozycji tylka. Zdecydowanie bardziej wolę nike pro albo adidasa
A jaki masz model Nike Pro? Ja kupiłam jakiś czas temu różowe i nie wiedzieć czemu, mają dokładnie po środku szew i tworzą okrutny camel toe. 3x tańsze legginsy z 4F tak nie robią 😂
Plotkara
Collagen z chlorellą
Posty: 4991
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

IstneKongo pisze: sob lip 13, 2024 1:52 pm
Plotkara pisze: ndz cze 23, 2024 12:20 pm
xyzerna pisze: ndz cze 23, 2024 8:05 am Gym glamour, strong point, Satinva, carpa tree i inne. Które polecacie a które są passe?
Miałam legginsy gym Glamour - wszystkie sprzedałam, bo cringuje mnie chodzenie w jakichś szwach na tyłku i robienie tym ekspozycji tylka. Zdecydowanie bardziej wolę nike pro albo adidasa
A jaki masz model Nike Pro? Ja kupiłam jakiś czas temu różowe i nie wiedzieć czemu, mają dokładnie po środku szew i tworzą okrutny camel toe. 3x tańsze legginsy z 4F tak nie robią 😂
Juz nie sa dostępne dokładnie takie same. Ale po prostu dri-fit - ja staram się ich nie podciągać wysoko i nie narzekam na krok. Z H&M tez mam duzo fajnych i tanich - tak samo takie bikerowe. Nawet maja fajne kompletu z górą
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted: