Polskie marki- polecajki i antypolecajki

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style

Moderator: verysweetcherry

Kasibas
Migocząca Świeczka
Posty: 356
Rejestracja: śr mar 13, 2024 6:34 pm

Re: Polskie marki- polecajki i antypolecajki

Post autor: Kasibas »

Ja mam inne zdanie co do Mosquito. Kupiłam córce trzy pary dresów i chodzi w nich bardzo często i są ok, jedynie nie można ich wrzucać do suszarki bo się kurczą.
Le collet kupiłam sukienkę i więcej już nie kupię bo jakość nie adekwatna do ceny.
Ciuchy od Kasi Tusk są beznadziejnie skrojone, bo sukienki są mega krótkie i zupełnie nie nadają się na większy biust.
Przymierzam się do zakupów u Moniki Kamieńskiej - ktoś coś ma od niej?
glottalstop
Tritonotti
Posty: 181
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:16 pm

Post autor: glottalstop »

z polskich marek polecam:
303avenue, sleepless in warsaw, MLE, bohemisoul, brunoszka, muuv,

nie polecam:
le petit trou, isarouse, she is sunday

mieszane uczucia:
the odder side, madelle, sem fim, chylak (stare kolekcje mają super jakość, w przeciwieństwie do tych nowszych), lebrand (rzeczy z bawełny, wełny i jedwabiu, minus za poliester w większości ciuchów)
Muszzka
RoyalBaby
Posty: 22
Rejestracja: sob gru 23, 2023 12:30 am

Post autor: Muszzka »

Le prive – zamówiłam sukienkę KAIA DOTS. Jestem bardzo negatywnie zaskoczona jakością tej sukienki.

Kolor niezgodny ze zdjęciami i opisem. Według karty produktu i zdjęć sukienka powinna być biała. Na żywo niestety miała bardzo brzydki odcień brudnej, mocno poszarzałej bieli. Materiał bardzo cienki, prześwitujący. Wzmocnienie pod biustem było z podwójnego materiału, jednak materiał na biuście już był pojedynczy, a tym samym lekko prześwitujący, co raczej nie jest porządane w okolicach biustu. Sam krój ładny ale niedopracowany. Sukienka przekręcała się na biodrach, tak jakby była krzywo uszyta. Miała również za dużo materiału w plecach względem okolic bioder i tyłka. Zamówiłam dwa rozmiary i w obu występowały te problemy, więc to nie kwestia wadliwego egzemplarza. Szkoda, bo na zdjęciach jest piękna :)
Muszzka
RoyalBaby
Posty: 22
Rejestracja: sob gru 23, 2023 12:30 am

Post autor: Muszzka »

glottalstop pisze: pn lip 08, 2024 2:16 pm z polskich marek polecam:
303avenue, sleepless in warsaw, MLE, bohemisoul, brunoszka, muuv,

nie polecam:
le petit trou, isarouse, she is sunday

mieszane uczucia:
the odder side, madelle, sem fim, chylak (stare kolekcje mają super jakość, w przeciwieństwie do tych nowszych), lebrand (rzeczy z bawełny, wełny i jedwabiu, minus za poliester w większości ciuchów)
czemu nie polecasz le petit trou? Chciałam zamówić sobie bieliznę ale nie wiem czy warto
glottalstop
Tritonotti
Posty: 181
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:16 pm

Post autor: glottalstop »

Muszzka pisze: pn lip 08, 2024 3:26 pm
glottalstop pisze: pn lip 08, 2024 2:16 pm z polskich marek polecam:
303avenue, sleepless in warsaw, MLE, bohemisoul, brunoszka, muuv,

nie polecam:
le petit trou, isarouse, she is sunday

mieszane uczucia:
the odder side, madelle, sem fim, chylak (stare kolekcje mają super jakość, w przeciwieństwie do tych nowszych), lebrand (rzeczy z bawełny, wełny i jedwabiu, minus za poliester w większości ciuchów)
czemu nie polecasz le petit trou? Chciałam zamówić sobie bieliznę ale nie wiem czy warto
materiał jest bardzo sztywny i drapie, poza tym komplet bielizny rozpadł się po kilku praniach – za tę cenę jakość jest fatalna
Muszzka
RoyalBaby
Posty: 22
Rejestracja: sob gru 23, 2023 12:30 am

Post autor: Muszzka »

glottalstop pisze: pn lip 08, 2024 3:27 pm
Muszzka pisze: pn lip 08, 2024 3:26 pm
glottalstop pisze: pn lip 08, 2024 2:16 pm z polskich marek polecam:
303avenue, sleepless in warsaw, MLE, bohemisoul, brunoszka, muuv,

nie polecam:
le petit trou, isarouse, she is sunday

mieszane uczucia:
the odder side, madelle, sem fim, chylak (stare kolekcje mają super jakość, w przeciwieństwie do tych nowszych), lebrand (rzeczy z bawełny, wełny i jedwabiu, minus za poliester w większości ciuchów)
czemu nie polecasz le petit trou? Chciałam zamówić sobie bieliznę ale nie wiem czy warto
materiał jest bardzo sztywny i drapie, poza tym komplet bielizny rozpadł się po kilku praniach – za tę cenę jakość jest fatalna
dzięki! W takim wypadku sobie odpuszczę 🫠
glottalstop
Tritonotti
Posty: 181
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:16 pm

Post autor: glottalstop »

za to Rilke bardzo polecam!
jestemtwoimponczk
RóżowePolo
Posty: 14
Rejestracja: pn mar 25, 2024 1:57 pm

Post autor: jestemtwoimponczk »

glottalstop pisze: pn lip 08, 2024 2:16 pm z polskich marek polecam:
303avenue, sleepless in warsaw, MLE, bohemisoul, brunoszka, muuv,

nie polecam:
le petit trou, isarouse, she is sunday

mieszane uczucia:
the odder side, madelle, sem fim, chylak (stare kolekcje mają super jakość, w przeciwieństwie do tych nowszych), lebrand (rzeczy z bawełny, wełny i jedwabiu, minus za poliester w większości ciuchów)
o a dlaczego nie polecasz isarouse?
glottalstop
Tritonotti
Posty: 181
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:16 pm

Post autor: glottalstop »

jestemtwoimponczk pisze: pn lip 08, 2024 5:08 pm
glottalstop pisze: pn lip 08, 2024 2:16 pm z polskich marek polecam:
303avenue, sleepless in warsaw, MLE, bohemisoul, brunoszka, muuv,

nie polecam:
le petit trou, isarouse, she is sunday

mieszane uczucia:
the odder side, madelle, sem fim, chylak (stare kolekcje mają super jakość, w przeciwieństwie do tych nowszych), lebrand (rzeczy z bawełny, wełny i jedwabiu, minus za poliester w większości ciuchów)
o a dlaczego nie polecasz isarouse?
kiedyś dostałam koszulę bez guzików xd a inną z tasiemkami wszytymi w zupełnie innym kolorze. poza tym problemy ze zwrotem, musiałam upominać się o pieniądze :/
aniella
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: śr cze 07, 2023 5:32 pm

Post autor: aniella »

Z polskich sukienkowych marek lubię loola :) Mam od nich kilka weselnych kiecek i nawet po praniu nic się z nimi nie dzieje.
glottalstop
Tritonotti
Posty: 181
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:16 pm

Post autor: glottalstop »

z polecajek dorzucam też: Elementy i Bałagan, nie zawiodłam się :)
IstneKongo
Currently:Italy
Posty: 1041
Rejestracja: ndz lis 12, 2023 11:44 am

Post autor: IstneKongo »

A co sądzicie o Nago? Padały wcześniej takie pytania, ale raczej pozostały bez odpowiedzi.

Czaję się na kilka rzeczy od nich, bo są przepiękne, ale mam mocne wątpliwości co do słuszności cen.

Rzeczy z naturalnych materiałów, jak najbardziej, jestem to w stanie zaakceptować. Ale ostatnio wrzucili bluzę z 20% poliestru i sobie za to życzą 500 zł 😐 no thanks.
glottalstop
Tritonotti
Posty: 181
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:16 pm

Post autor: glottalstop »

IstneKongo pisze: sob lip 13, 2024 1:57 pm A co sądzicie o Nago? Padały wcześniej takie pytania, ale raczej pozostały bez odpowiedzi.

Czaję się na kilka rzeczy od nich, bo są przepiękne, ale mam mocne wątpliwości co do słuszności cen.

Rzeczy z naturalnych materiałów, jak najbardziej, jestem to w stanie zaakceptować. Ale ostatnio wrzucili bluzę z 20% poliestru i sobie za to życzą 500 zł 😐 no thanks.
moim zdaniem nie warto :/ kiedyś kupiłam sweter z bawełny, który szybko stracił kształt i się zmechacił pomimo prania ręcznego we łzach jednorożca :D
Hypeee12

Post autor: Hypeee12 »

Wyprzedaż w wasali, coś kupujecie? 🤭🤭
IstneKongo
Currently:Italy
Posty: 1041
Rejestracja: ndz lis 12, 2023 11:44 am

Post autor: IstneKongo »

Hypeee12 pisze: śr lip 17, 2024 9:21 am Wyprzedaż w wasali, coś kupujecie? 🤭🤭
Aż weszłam sprawdzić, ale jak dla mnie nic ciekawego, bezpłciowe takie te ciuchy. Trochę vibe Bon Prix z tej przecenionej kolekcji bije wizualnie 😃
Hypeee12

Post autor: Hypeee12 »

IstneKongo pisze: śr lip 17, 2024 9:33 am Aż weszłam sprawdzić, ale jak dla mnie nic ciekawego, bezpłciowe takie te ciuchy. Trochę vibe Bon Prix z tej przecenionej kolekcji bije wizualnie 😃
Hahaha ale to ujęłaś 😂😂💓 Ja się bardzo wkręciłam w poprzednie kolekcje, ale teraz jakoś przeglądam i takie o. Jakoś totalnie opadły emocje i zachwyt
avinlou
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 18, 2024 10:02 pm

Post autor: avinlou »

Bardzo polecam ubrania z firmy Zalsqa! Sukienki są zjawiskowe, a ceny niewygórowane jak na tak piękne, ponadczasowe kroje i porządne materiały.
KajaS99
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 23, 2024 11:32 pm

Post autor: KajaS99 »

A co sądzicie o Zuli by mamacita?
Szyszunia90
RoyalBaby
Posty: 29
Rejestracja: śr lip 24, 2024 6:58 pm

Post autor: Szyszunia90 »

Ja na pewno nie polecam butów Saway. Na stronie piękne zdjęcia z milionem filtrów, a w rzeczywistości tandeta
skrzypex
RoyalBaby
Posty: 24
Rejestracja: sob mar 02, 2024 7:09 pm

Post autor: skrzypex »

Ja mogę polecić Skydance, bardzo dobra jakość ubrań i certyfikowane materiały!
Awatar użytkownika
StrawberryCake
LouiBag
Posty: 332
Rejestracja: wt maja 28, 2024 5:56 pm

Post autor: StrawberryCake »

skrzypex pisze: śr lip 31, 2024 11:01 pm Ja mogę polecić Skydance, bardzo dobra jakość ubrań i certyfikowane materiały!
Też mam od nich spódniczki. Więc kolejna okejka 🌙
robie_kesz
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: pn mar 18, 2024 8:07 am

Post autor: robie_kesz »

xyzerna pisze: wt mar 19, 2024 3:10 pm Bawełniane rzeczy - spoko

Bambusowe porażka, wszystko skulkowane pomimo zaleceń a przy reklamacji odczuwałam ogromną niechęć

+ promowanie osób jak strułax
A co jest nie tak ze strulax
xyzerna
Pierścionek_od_passera
Posty: 1343
Rejestracja: sob sty 13, 2024 7:27 pm

Post autor: xyzerna »

robie_kesz pisze: pn sie 05, 2024 12:46 am A co jest nie tak ze strulax
W podkategorii instagramerki jest o niej wątek
xyzerna
Pierścionek_od_passera
Posty: 1343
Rejestracja: sob sty 13, 2024 7:27 pm

Post autor: xyzerna »

StrawberryCake pisze: czw sie 01, 2024 11:13 am Też mam od nich spódniczki. Więc kolejna okejka 🌙
Ja też polecam, właścicielka jest przekochana, kupuję tam praktycznie od początków ich istnienia
Iceava28
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 02, 2024 10:12 pm

Post autor: Iceava28 »

Cześć. Przepraszam jeśli nie na temat. Potrzebuje pomocy w kupnie bransoletki na nogę z Ani Kruk. Czy jest tu może jakaś osoba z Poznania lub Katowic, która zakupiłaby mi taką bransoletkę? Niestety na stronie jest już niedostępna.. Za fatygę zapłacę tyle ile trzeba 😭❤️ dziękuję.