Depilator laserowy Philips Lumea

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty

Moderator: verysweetcherry

Awatar użytkownika
KasandraCwir
ZdalnaFanka
Posty: 462
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Depilator laserowy Philips Lumea

Post autor: KasandraCwir »

Hej, czy ktoś tu używał depilatora laserowego Philips Lumea? Konkretnie interesuje mnie model 9900 IPL. Jak Wam się używało? Jak oceniacie efekty?
milagross69
RoyalBaby
Posty: 16
Rejestracja: pt mar 29, 2024 5:18 pm

Post autor: milagross69 »

Mam i polecam. Teraz z lenistwa nie używałam jakiś czas i zaczęłam normalnie golić maszynką i widzę, że odrastają coraz ciemniejsze włosy. A jak używałam regularnie to już były takie cieniutkie. Według mnie warto kupić
Flower833
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: śr mar 20, 2024 12:31 am

Post autor: Flower833 »

Nie używam już dwa lata - ciąża, karmienie i lenistwo, ale efekty widzę do dzisiaj - mniej owłosienia i brak wrastających włosków i podrażnień przy normalnym goleniu. Muszę wrócić.
Flower833
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: śr mar 20, 2024 12:31 am

Post autor: Flower833 »

Nie używam już dwa lata - ciąża, karmienie i lenistwo, ale efekty widzę do dzisiaj - mniej owłosienia i brak wrastających włosków i podrażnień przy normalnym goleniu. Muszę wrócić.
PEONIA
ŻonaWitolda
Posty: 1057
Rejestracja: wt sty 18, 2022 6:37 pm

Post autor: PEONIA »

To nie jest depilator laserowy tylko ipl. To znaczy, że nie usuwa cebulek tylko włosy wolniej odrastają i słabsze....
Honey711
Channelka
Posty: 37
Rejestracja: czw kwie 25, 2024 4:47 pm

Post autor: Honey711 »

Też zastanawiam się nad zakupem, ale to oznacza, że stosując regularnie tak jak zaleca producent nie pozbędziemy się włosków tylko zmniejszymy ich wzrost?
PEONIA pisze: pn maja 20, 2024 8:55 am To nie jest depilator laserowy tylko ipl. To znaczy, że nie usuwa cebulek tylko włosy wolniej odrastają i słabsze....
PEONIA
ŻonaWitolda
Posty: 1057
Rejestracja: wt sty 18, 2022 6:37 pm

Post autor: PEONIA »

Honey711 pisze: sob maja 25, 2024 12:31 am Też zastanawiam się nad zakupem, ale to oznacza, że stosując regularnie tak jak zaleca producent nie pozbędziemy się włosków tylko zmniejszymy ich wzrost?
PEONIA pisze: pn maja 20, 2024 8:55 am To nie jest depilator laserowy tylko ipl. To znaczy, że nie usuwa cebulek tylko włosy wolniej odrastają i słabsze....
Tak, dokładnie. Będą rosły słabsze, jaśniejsze i wolniej. I musisz cały czas stosować. Jak przestaniesz wszystko odrasta....
sandixdxd
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 18, 2022 5:26 pm

Post autor: sandixdxd »

U mnie się super sprawdził. Włoski usunęło do zera, nie odrastały przez około rok a nie robiłam żadnych przypominających zabiegów w tym czasie. Po roku zaczęły odrastać ale cieńsze i było ich połowę mniej
Awatar użytkownika
KasandraCwir
ZdalnaFanka
Posty: 462
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Post autor: KasandraCwir »

milagross69 pisze: czw maja 16, 2024 5:41 pm Mam i polecam. Teraz z lenistwa nie używałam jakiś czas i zaczęłam normalnie golić maszynką i widzę, że odrastają coraz ciemniejsze włosy. A jak używałam regularnie to już były takie cieniutkie. Według mnie warto kupić
sandixdxd pisze: pn maja 27, 2024 2:47 pm U mnie się super sprawdził. Włoski usunęło do zera, nie odrastały przez około rok a nie robiłam żadnych przypominających zabiegów w tym czasie. Po roku zaczęły odrastać ale cieńsze i było ich połowę mniej
To zazdroszczę, jestem po 4 zabiegach i efekty są średnie :( Gdzieniegdzie mam łyse placki, ale większość włosów rośnie tak samo jak wcześniej. Nie wiem co robię nie tak, robię te zabiegi z 2 tygodniowym odstępem tak jak było w instrukcji, może muszę robić częściej? Teoretycznie warunki wyjściowe mam idealne - blada skóra i ciemne, grube włosy, a nie zmienia się prawie nic
Pinkowa
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: wt gru 26, 2023 7:33 pm

Post autor: Pinkowa »

Ja robię co tydzień, póki co miałam 4 zabiegi i różnica jest ogromna, gdybym robiła co 2 tygodnie myślę, że tych efektów nie byłoby tak widać, bo z każdym kolejnym była ogromna różnica.
slodkakicia123

Post autor: slodkakicia123 »

KasandraCwir pisze: czw maja 16, 2024 4:12 pm Hej, czy ktoś tu używał depilatora laserowego Philips Lumea? Konkretnie interesuje mnie model 9900 IPL. Jak Wam się używało? Jak oceniacie efekty?
Laski, mam na sprzedaż jakby co!! Nieużywany, nie wiem teraz konkretnie jaki model ale kupiony jakieś 3/4 lata temu.
Psycho.xo
RoyalBaby
Posty: 17
Rejestracja: pt mar 15, 2024 7:50 pm

Post autor: Psycho.xo »

slodkakicia123 pisze: wt cze 25, 2024 11:27 am Laski, mam na sprzedaż jakby co!! Nieużywany, nie wiem teraz konkretnie jaki model ale kupiony jakieś 3/4 lata temu.
Jaka cena i model?