SUPLE I INNE CUDOTWÓRCZE SPECYFIKI

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty

Moderator: verysweetcherry

agnog
RóżowePolo
Posty: 13
Rejestracja: śr gru 13, 2023 4:50 pm

SUPLE I INNE CUDOTWÓRCZE SPECYFIKI

Post autor: agnog »

Dziewczyny, czy macie do polecenia sprawdzone suplementy hamujące wypadanie włosów? Przerobiłam Merz Spezial (bez większych efektów), Oeparol (ale tutaj poprawę widzę jedynie w jakości skóry). Szukam czegoś godnego polecenia, bo ostatnio włosy mi lecą jak szalone. Całe szczęście odrastają, bo widzę sporo baby hair, ale tak czy siak chciałabym to wypadanie trochę zahamować. A no i dodam, że wyniki w porządku :)
być może
Vaxi_bllom
Skarpeta Rakieta
Posty: 83
Rejestracja: śr lut 07, 2024 10:45 am

Post autor: Vaxi_bllom »

Jaki masz poziom ferrytyny i witaminy B12? Ja polecam Kerabione i wcierka Banfi, ale najważniejsze suplementować się pod wyniki badań.
SzeleszczakLeszek
Mokra Włoszka
Posty: 63
Rejestracja: śr kwie 03, 2024 12:18 pm

Post autor: SzeleszczakLeszek »

Doustnie peptydy miedzi (GHK-CU) też w formie mezoterapii głowy można. Efekt wow.
Poza tym z supli biotyna spoko efekt. A zewnętrznie z wcierek itp fajne są Ducray spreje, są 2 rodzaje i polecam ten mocniejszy stosowany po przeszczepach włosów.
M90
MoetGlass
Posty: 265
Rejestracja: czw mar 07, 2024 7:09 pm

Post autor: M90 »

Biotyna da efekt jeśli masz niedobór.


Ja za to mogę polecić Kerabione, biorę 3-4 msc w roku brązowe i czarne i mam super efekty, ale to trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Plotkara
Willa z basenem
Posty: 5163
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

agnog pisze: sob maja 11, 2024 4:44 pm Dziewczyny, czy macie do polecenia sprawdzone suplementy hamujące wypadanie włosów? Przerobiłam Merz Spezial (bez większych efektów), Oeparol (ale tutaj poprawę widzę jedynie w jakości skóry). Szukam czegoś godnego polecenia, bo ostatnio włosy mi lecą jak szalone. Całe szczęście odrastają, bo widzę sporo baby hair, ale tak czy siak chciałabym to wypadanie trochę zahamować. A no i dodam, że wyniki w porządku :)
Miedź + cynk (osobno). Najlepiej swanson
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
Awatar użytkownika
StrawberryCake
Migocząca Świeczka
Posty: 362
Rejestracja: wt maja 28, 2024 5:56 pm

Post autor: StrawberryCake »

Wydaje mi się, że warto by jednak trochę bardziej pochylić się nad znalezieniem przyczyny wypadania włosów. Może podstawowa morfologia okej, ale wspomniana wcześniej ferretyna? I jaki poziom żelaza. Może problemy z tarczycą? Albo niedobór jakiś minerałów i witamin. To może być też stres albo przemęczenie. Czy zaczęłaś ostatnio brać jakieś nowe leki i to może być efekt uboczny? Albo jakaś choroba skóry głowy?
Bo oczywiście fajnie zadziałać dodatkowo na zahamowanie wypadania włosów, ale bez ogarnięcia przyczyny włosy i tak będą lecieć :'(
Trzymam kciuki za poprawę :good:
ubaburka
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 23, 2024 6:28 pm

Post autor: ubaburka »

U mnie pomógł Vitapil Clinic 5a. Ale oczywiście wcześniej warto zrobić kontrole badania krwi czy wszystko w porządku, bo to może jakies niedobory.