iwona wieczorek

Moderator: verysweetcherry

xyzerna
Pierścionek_od_passera
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 13, 2024 7:27 pm

Re: iwona wieczorek

Post autor: xyzerna »

Bardzo dużo czytałam o tej sprawie, książki Szostaka, forum , artykuły.
Przy przeszukiwaniu Zatoki łudziłam się, że sprawa się rozwiąże.

Nie za bardzo wierzę w układy mafii, wierzę bardziej w to, że mama Iwony mogła coś wiedzieć - podobno pod blokiem Iwony bylo słychać kłótnie nad ranem, miała te same buty co Iwona w domu już po jej zaginięciu, niedługo po zaginięciu zrobiono duży remont łazienki

Drugą moją myslą jest to, że to ktoś totalnie z Iwoną niepowiązany. Śledczy skupili się na początku na osobach, które były z nią na imprezie, a ten nieznajomy korzystał. A dziwne zachowanie znajomych mogło byc przz stres, że zostaną oskarzeni po jakis drobnych sladach ktore nie dokońca musiały świadczyć o powiazaniu ze sprawą
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

xyzerna pisze: wt maja 21, 2024 9:59 am Bardzo dużo czytałam o tej sprawie, książki Szostaka, forum , artykuły.
Przy przeszukiwaniu Zatoki łudziłam się, że sprawa się rozwiąże.

Nie za bardzo wierzę w układy mafii, wierzę bardziej w to, że mama Iwony mogła coś wiedzieć - podobno pod blokiem Iwony bylo słychać kłótnie nad ranem, miała te same buty co Iwona w domu już po jej zaginięciu, niedługo po zaginięciu zrobiono duży remont łazienki

Drugą moją myslą jest to, że to ktoś totalnie z Iwoną niepowiązany. Śledczy skupili się na początku na osobach, które były z nią na imprezie, a ten nieznajomy korzystał. A dziwne zachowanie znajomych mogło byc przz stres, że zostaną oskarzeni po jakis drobnych sladach ktore nie dokońca musiały świadczyć o powiazaniu ze sprawą
No pomijam ze Np Adria miała 16 lat ja na sam widok policjantów bym płakała nawet będąc niewinna
kosiancjaaa
Moderator
Posty: 552
Rejestracja: pn lip 31, 2023 5:58 pm

Post autor: kosiancjaaa »

Platini_blabla pisze: wt maja 21, 2024 1:59 pm
xyzerna pisze: wt maja 21, 2024 9:59 am Bardzo dużo czytałam o tej sprawie, książki Szostaka, forum , artykuły.
Przy przeszukiwaniu Zatoki łudziłam się, że sprawa się rozwiąże.

Nie za bardzo wierzę w układy mafii, wierzę bardziej w to, że mama Iwony mogła coś wiedzieć - podobno pod blokiem Iwony bylo słychać kłótnie nad ranem, miała te same buty co Iwona w domu już po jej zaginięciu, niedługo po zaginięciu zrobiono duży remont łazienki

Drugą moją myslą jest to, że to ktoś totalnie z Iwoną niepowiązany. Śledczy skupili się na początku na osobach, które były z nią na imprezie, a ten nieznajomy korzystał. A dziwne zachowanie znajomych mogło byc przz stres, że zostaną oskarzeni po jakis drobnych sladach ktore nie dokońca musiały świadczyć o powiazaniu ze sprawą
No pomijam ze Np Adria miała 16 lat ja na sam widok policjantów bym płakała nawet będąc niewinna
W ogóle zajebiste towarzystwo jak na 16 latke xd włóczenie się po nocy, po dziwnych klubach z typami 10 lat starszymi XDD ciekawe gdzie było starzy
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

kosiancjaaa pisze: wt maja 21, 2024 2:30 pm
Platini_blabla pisze: wt maja 21, 2024 1:59 pm
xyzerna pisze: wt maja 21, 2024 9:59 am Bardzo dużo czytałam o tej sprawie, książki Szostaka, forum , artykuły.
Przy przeszukiwaniu Zatoki łudziłam się, że sprawa się rozwiąże.

Nie za bardzo wierzę w układy mafii, wierzę bardziej w to, że mama Iwony mogła coś wiedzieć - podobno pod blokiem Iwony bylo słychać kłótnie nad ranem, miała te same buty co Iwona w domu już po jej zaginięciu, niedługo po zaginięciu zrobiono duży remont łazienki

Drugą moją myslą jest to, że to ktoś totalnie z Iwoną niepowiązany. Śledczy skupili się na początku na osobach, które były z nią na imprezie, a ten nieznajomy korzystał. A dziwne zachowanie znajomych mogło byc przz stres, że zostaną oskarzeni po jakis drobnych sladach ktore nie dokońca musiały świadczyć o powiazaniu ze sprawą
No pomijam ze Np Adria miała 16 lat ja na sam widok policjantów bym płakała nawet będąc niewinna
W ogóle zajebiste towarzystwo jak na 16 latke xd włóczenie się po nocy, po dziwnych klubach z typami 10 lat starszymi XDD ciekawe gdzie było starzy
Paweł miał 26 lat? Mi się wydawało ze 21 No ale nieistotne xD rodzice pewnie myśleli ze adria śpi u Iwony Iwona u adrii i elo
Brunetti
GreckieWakacje
Posty: 285
Rejestracja: wt mar 09, 2021 1:50 pm

Post autor: Brunetti »

JusiaKMM pisze: czw maja 09, 2024 8:11 pm Wiecie co jest najgorsze, że dla mnie ta sprawa m ataki vibe że wystarczy że cokolwiek czytam na temat Iwony to odrazu czuje strach. Ale taki irracjonalny, że zaraz pojawi się w moim domu ktoś kto zrobi mi krzywdę itd..
Mam to samo!!! I jestem z Trójmiasta. W parku Reagana nie byłam nigdy i jakos mnie nie ciągnie… a gdy jestem w Sopocie o niej myślę
Chandler Bing
Migocząca Świeczka
Posty: 352
Rejestracja: śr mar 03, 2021 6:32 pm

Post autor: Chandler Bing »

ewunia144 pisze: wt kwie 30, 2024 10:31 pm Powiem Wam jeszcze ciekawostkę na temat Iwony. Jest pewna grupa na fb. Bylq to pierwsza założona grupa. Jej administratorem jest mega dziwny koles. Jak ktoś miał jakieś ciekawe teori3 na temat Pawła to odrazu usuwał go z grupy. No i kiedyś ludzie zaczęli wypisywać że ten typ to właśnie Paweł XD ktoś założył inna grupę bo tam wszyscy prawie zostaliśmy zablokowani. Ten administrator napisał kiedyś do mnie wiadomość: jaka bieliznę mam na sobie i czy wysle mu nudesa XD
XD
Taka jesteś obcykana w tej sprawie, a mylisz imiona. Byłam na wielu grupach poświęconych Iwonie i najpewniej chodzi ci o Przemka i jego posty.
Koleś pisał ciągle o PAWLE, a jak ktoś wysnuwal argumenty świadczące o winie Patryka to się unosił i że to niemożliwe, od razu to odrzucał a o Pawle to pisał elaboraty.
Nie wiem jak to się skończyło, bo usunęłam się że wszystkich grup po tym, jak przeszukiwali zimą Zatokę Sztuki, zrobiono szum i gówno z tego wyszło.
Ze sprawy znam wszystkie wątki i śmieszą mnie komentarze na niektórych forach, gdzie ludzie obwiniają MATKĘ i wysnuwają jakieś chore teorie, a nie znają podstawowych faktów w sprawie i mylą nawet imiona Pawel/Patryk. Nawet w tym wątku ktoś napisał że Paweł sprzedał auto a to był Patryk, a dokładniej kolega Patryka.
Moja teoria (uważam że najbardziej logiczna) jest taka, że Iwona wsiadła do czyjegoś auta. Kogoś, kogo znała. Może ktoś zaproponował jej podwózkę a może afterek? A potem to już bóg jeden wie co się wydarzyło.
Najpewniej prawdy nigdy się nie dowiemy, ale proszę, odczepcie się od tej biednej mamy Iwony i skupcie się na faktach w sprawie, a nie na teoriach spiskowych.
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

MagdaEtro pisze: sob maja 25, 2024 7:01 pm Widziałyście to?
https://www.youtube.com/watch?v=U2TeoC8H1sI
Nie, mozesz prosze streścić w kilku słowach? Dopiero jutro będę mogła odsłuchać 😭
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

Platini_blabla pisze: ndz maja 26, 2024 11:15 pm
MagdaEtro pisze: sob maja 25, 2024 7:01 pm Widziałyście to?
https://www.youtube.com/watch?v=U2TeoC8H1sI
Nie, mozesz prosze streścić w kilku słowach? Dopiero jutro będę mogła odsłuchać 😭
Ciężko to streścić, ale są generalnie trzy główne wątki:

1) Znajomy z dzieciństwa Pawła opowiada o dziwnych powiązaniach osobowych pomiędzy nim samym, a ludźmi z tego towarzystwa "dreamclubowego" (czy ogólnie trójmiejskiego).
2) Jest też wątek "mężczyzny z ręcznikiem", z którym osoba nagrywająca film, najprawdopodobniej miała przypadkowy kontakt na ulicy parę lat wcześniej.
3) W tej całej chaotycznej opowieści pojawia się też Patryk Kalski, który miał wyjawić informacje o Zatoce Sztuki i bał się o swoje życie - jak się okazało, zmarł w dziwnych okolicznościach i nie zdołał upublicznić tego, co wiedział.

Sam autor filmu jest zaplątany w bardzo dziwną osobną sprawę z ludźmi ze środowiska trójmiejskiego (w historii jest dużo policjantów i innych ludzi służb). Wygląda to jakby chciano mu coś zrobić na imprezie, ale nie doszło to do skutku. Analogii pomiędzy nim, a sprawą Iwony jest dużo (tyle, że on uszedł z życiem).
Awatar użytkownika
Tarariaratata
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: wt lip 25, 2023 12:52 pm

Post autor: Tarariaratata »

xyzerna pisze: wt maja 21, 2024 9:59 am Bardzo dużo czytałam o tej sprawie, książki Szostaka, forum , artykuły.
Przy przeszukiwaniu Zatoki łudziłam się, że sprawa się rozwiąże.

Nie za bardzo wierzę w układy mafii, wierzę bardziej w to, że mama Iwony mogła coś wiedzieć - podobno pod blokiem Iwony bylo słychać kłótnie nad ranem, miała te same buty co Iwona w domu już po jej zaginięciu, niedługo po zaginięciu zrobiono duży remont łazienki

Drugą moją myslą jest to, że to ktoś totalnie z Iwoną niepowiązany. Śledczy skupili się na początku na osobach, które były z nią na imprezie, a ten nieznajomy korzystał. A dziwne zachowanie znajomych mogło byc przz stres, że zostaną oskarzeni po jakis drobnych sladach ktore nie dokońca musiały świadczyć o powiazaniu ze sprawą
To jest, aż niewiarygodne by tyle lat grupa ludzi utrzymała w tajemnicy co się stało. Zazwyczaj, gdy jest kilka osób zamieszanych w sprawę to któraś nie wytrzymuje presji. Też mam takie przemyślenia, że skrzywdziła ją przypadkowa, obca jej osoba i dlatego tak trudno ja znaleźć.
mari
Currently:Vienna
Posty: 1142
Rejestracja: ndz sty 17, 2021 3:13 pm

Post autor: mari »

JusiaKMM pisze: czw maja 09, 2024 8:11 pm Wiecie co jest najgorsze, że dla mnie ta sprawa m ataki vibe że wystarczy że cokolwiek czytam na temat Iwony to odrazu czuje strach. Ale taki irracjonalny, że zaraz pojawi się w moim domu ktoś kto zrobi mi krzywdę itd..
Mam tak samo! Kiedyś jak był wątek na starym CSI o tym, to dziewczyny pisały dużo ciekawych rzeczy i wklejały dowody, potem pisały, że dostawały groźby:/
anka_89
ZdalnaFanka
Posty: 486
Rejestracja: czw sty 04, 2024 8:45 am

Post autor: anka_89 »

mari pisze: wt maja 28, 2024 7:29 pm
JusiaKMM pisze: czw maja 09, 2024 8:11 pm Wiecie co jest najgorsze, że dla mnie ta sprawa m ataki vibe że wystarczy że cokolwiek czytam na temat Iwony to odrazu czuje strach. Ale taki irracjonalny, że zaraz pojawi się w moim domu ktoś kto zrobi mi krzywdę itd..
Mam tak samo! Kiedyś jak był wątek na starym CSI o tym, to dziewczyny pisały dużo ciekawych rzeczy i wklejały dowody, potem pisały, że dostawały groźby:/
Pamiętasz co to były za dowody?
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

MagdaEtro pisze: pn maja 27, 2024 8:51 pm
Platini_blabla pisze: ndz maja 26, 2024 11:15 pm
MagdaEtro pisze: sob maja 25, 2024 7:01 pm Widziałyście to?
https://www.youtube.com/watch?v=U2TeoC8H1sI
Nie, mozesz prosze streścić w kilku słowach? Dopiero jutro będę mogła odsłuchać 😭
Ciężko to streścić, ale są generalnie trzy główne wątki:

1) Znajomy z dzieciństwa Pawła opowiada o dziwnych powiązaniach osobowych pomiędzy nim samym, a ludźmi z tego towarzystwa "dreamclubowego" (czy ogólnie trójmiejskiego).
2) Jest też wątek "mężczyzny z ręcznikiem", z którym osoba nagrywająca film, najprawdopodobniej miała przypadkowy kontakt na ulicy parę lat wcześniej.
3) W tej całej chaotycznej opowieści pojawia się też Patryk Kalski, który miał wyjawić informacje o Zatoce Sztuki i bał się o swoje życie - jak się okazało, zmarł w dziwnych okolicznościach i nie zdołał upublicznić tego, co wiedział.

Sam autor filmu jest zaplątany w bardzo dziwną osobną sprawę z ludźmi ze środowiska trójmiejskiego (w historii jest dużo policjantów i innych ludzi służb). Wygląda to jakby chciano mu coś zrobić na imprezie, ale nie doszło to do skutku. Analogii pomiędzy nim, a sprawą Iwony jest dużo (tyle, że on uszedł z życiem).
Obejrzałam to i widzę ze na grupie na fb o Iwonie ktoś go wrzucił ludzie piszą „Ten chłopak ma najprawdopodobniej schizofrenię paranoidalną albo inną chorobę . Ogladalam jego filmiki odnośnie spisku w ,który są zamieszani jego rodzina , znajomi, współpracownicy , służby specjalne itp . Z filmików żadnych dowodów raczej się nie doszukasz , zlepek randomowych sytuacji itp”
Daisy123
SushiAddict
Posty: 832
Rejestracja: ndz mar 12, 2023 6:01 am

Post autor: Daisy123 »

anka_89 pisze: śr maja 29, 2024 3:34 pm
mari pisze: wt maja 28, 2024 7:29 pm
JusiaKMM pisze: czw maja 09, 2024 8:11 pm Wiecie co jest najgorsze, że dla mnie ta sprawa m ataki vibe że wystarczy że cokolwiek czytam na temat Iwony to odrazu czuje strach. Ale taki irracjonalny, że zaraz pojawi się w moim domu ktoś kto zrobi mi krzywdę itd..
Mam tak samo! Kiedyś jak był wątek na starym CSI o tym, to dziewczyny pisały dużo ciekawych rzeczy i wklejały dowody, potem pisały, że dostawały groźby:/
Pamiętasz co to były za dowody?
Przejrzalam (fakt pobieznie) na tym starym csi watwk o sopocie, nikt tam nic ciekawego nie pisal, wrecz malo o iw. Wiekszosc o blance, ze sie doczeka itp… coz 4 lata minely, Blanka ma sie dobrze.
mari
Currently:Vienna
Posty: 1142
Rejestracja: ndz sty 17, 2021 3:13 pm

Post autor: mari »

anka_89 pisze: śr maja 29, 2024 3:34 pm
mari pisze: wt maja 28, 2024 7:29 pm
JusiaKMM pisze: czw maja 09, 2024 8:11 pm Wiecie co jest najgorsze, że dla mnie ta sprawa m ataki vibe że wystarczy że cokolwiek czytam na temat Iwony to odrazu czuje strach. Ale taki irracjonalny, że zaraz pojawi się w moim domu ktoś kto zrobi mi krzywdę itd..
Mam tak samo! Kiedyś jak był wątek na starym CSI o tym, to dziewczyny pisały dużo ciekawych rzeczy i wklejały dowody, potem pisały, że dostawały groźby:/
Pamiętasz co to były za dowody?
Nie :P
Ale niestety większość usunięta, no wiadomo, jak dziewczyny dostawały aż groźby, to połowy nie ma, albo wątki pousuwane. Ale wtedy to był gorący temat, ponad 3 tysiące wiadomosci, no było grubo 😅
Drugi taki gorący temat to był o Zatoce, a tam to już w ogóle dziewczyny przeszły same siebie. 😅 piękne czasy.
chicachica
RoyalBaby
Posty: 22
Rejestracja: czw mar 16, 2023 5:32 pm

Post autor: chicachica »

Platini_blabla pisze: śr maja 29, 2024 6:46 pm
MagdaEtro pisze: pn maja 27, 2024 8:51 pm
Platini_blabla pisze: ndz maja 26, 2024 11:15 pm

Nie, mozesz prosze streścić w kilku słowach? Dopiero jutro będę mogła odsłuchać 😭
Ciężko to streścić, ale są generalnie trzy główne wątki:

1) Znajomy z dzieciństwa Pawła opowiada o dziwnych powiązaniach osobowych pomiędzy nim samym, a ludźmi z tego towarzystwa "dreamclubowego" (czy ogólnie trójmiejskiego).
2) Jest też wątek "mężczyzny z ręcznikiem", z którym osoba nagrywająca film, najprawdopodobniej miała przypadkowy kontakt na ulicy parę lat wcześniej.
3) W tej całej chaotycznej opowieści pojawia się też Patryk Kalski, który miał wyjawić informacje o Zatoce Sztuki i bał się o swoje życie - jak się okazało, zmarł w dziwnych okolicznościach i nie zdołał upublicznić tego, co wiedział.

Sam autor filmu jest zaplątany w bardzo dziwną osobną sprawę z ludźmi ze środowiska trójmiejskiego (w historii jest dużo policjantów i innych ludzi służb). Wygląda to jakby chciano mu coś zrobić na imprezie, ale nie doszło to do skutku. Analogii pomiędzy nim, a sprawą Iwony jest dużo (tyle, że on uszedł z życiem).
Obejrzałam to i widzę ze na grupie na fb o Iwonie ktoś go wrzucił ludzie piszą „Ten chłopak ma najprawdopodobniej schizofrenię paranoidalną albo inną chorobę . Ogladalam jego filmiki odnośnie spisku w ,który są zamieszani jego rodzina , znajomi, współpracownicy , służby specjalne itp . Z filmików żadnych dowodów raczej się nie doszukasz , zlepek randomowych sytuacji itp”
Też obejrzałam ten film i wydaje mi się mało wiarygodny. Facet opowiada między innymi jak siedząc z mamą na plaży w Trójmieście podszedł do niego jakiś pijaczek i według niego to słynny facet z ręcznikiem ze sprawy Iwony, chociaż z filmu nie wynika po czym to stwierdził. Jakoś się to nie klei za bardzo.
Push
KlasaBiznes
Posty: 573
Rejestracja: sob lis 25, 2023 7:25 pm

Post autor: Push »

mari pisze: czw maja 30, 2024 4:49 pm
anka_89 pisze: śr maja 29, 2024 3:34 pm
mari pisze: wt maja 28, 2024 7:29 pm

Mam tak samo! Kiedyś jak był wątek na starym CSI o tym, to dziewczyny pisały dużo ciekawych rzeczy i wklejały dowody, potem pisały, że dostawały groźby:/
Pamiętasz co to były za dowody?
Nie :P
Ale niestety większość usunięta, no wiadomo, jak dziewczyny dostawały aż groźby, to połowy nie ma, albo wątki pousuwane. Ale wtedy to był gorący temat, ponad 3 tysiące wiadomosci, no było grubo 😅
Drugi taki gorący temat to był o Zatoce, a tam to już w ogóle dziewczyny przeszły same siebie. 😅 piękne czasy.
Ale chodzi Ci o grupę CSI na Fb? I w jakach latach to bylo "goracym" wątkiem?

Ale szkoda, bo o Zatoce to bym sobie poczytala...
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

Platini_blabla pisze: śr maja 29, 2024 6:46 pm Obejrzałam to i widzę ze na grupie na fb o Iwonie ktoś go wrzucił ludzie piszą „Ten chłopak ma najprawdopodobniej schizofrenię paranoidalną albo inną chorobę . Ogladalam jego filmiki odnośnie spisku w ,który są zamieszani jego rodzina , znajomi, współpracownicy , służby specjalne itp . Z filmików żadnych dowodów raczej się nie doszukasz , zlepek randomowych sytuacji itp”
Dla mnie argument "na grupie na fb ludzie piszą" jest raczej mało przekonujący. Do stwierdzenia tak poważnej choroby potrzeba lekarza, a robienie z kogoś wariata to podstawowa technika ośmieszania człowieka, żeby odebrać mu wiarygodność. Gość ma aż takie zaburzenia i sprawnie się wypowiada i montuje profesjonalnie fimy i potem je wrzuca do internetu...?

Nie dalej jak kilka wypowiedzi wyżej masz napisane, że ludzie za pisanie na tych grupach na fb "zbyt blisko tematu", dostają nawet groźby.

Zresztą sama miałam pewne doświadczenie z tym. Gróźb, co prawda nie dostałam, ale jak pisałam komentarze w których wytykałam pewne niespójności to zawsze pojawiał się ten sam człowiek, który po chamsku naskakiwał na mnie (i każdą inną osobę też) i zawsze bronił jednej osoby związanej z tą sprawą (domyślcie się kogo) i dodawał mnóstwo wątków, które streszczały się właśnie do tego, że jeden z głównych podejrzanych jest absolutnie niewinny, a pomyślenie inaczej jest wręcz zbrodnią. Jak gość nie był w stanie poradzić sobie chamstwem, bo to nie zbijało ludzi z głównego wątku dyskusji to ignorował ich argumentację i przechodził do ofensywy z własnymi postami i zmianami tematu.
kamciakak
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 19, 2024 8:32 pm

Post autor: kamciakak »

A ja od początku miałam wrażenie, że padła ofiarą handlu ludźmi i sprzedali ją do jakiegoś burdelu. Policja tez powinna pójść tym tropem skoro dziewczyna miała kontakt z półświatkiem
teodora55
BlondDoczep
Posty: 129
Rejestracja: pn kwie 01, 2024 8:56 am

Post autor: teodora55 »

Jak myślicie, czy archiwum X w ogóle pracuje nad sprawą, czy już porzucili nadzieję? Pamiętam wypowiedź Ciarki, że na przełomie 2021/2022 maja mieć rozwiązanie zagadki zaginięcia Iwony a już zaraz 2025 i cisza
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Myśle ze pracują ale na zasadzie raz na kwartał coś zrobią bo chyba doszło do sytuacji gdy archiwum x pracuje nad wieloma sprawami naraz
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

teodora55 pisze: czw cze 06, 2024 12:41 am Jak myślicie, czy archiwum X w ogóle pracuje nad sprawą, czy już porzucili nadzieję? Pamiętam wypowiedź Ciarki, że na przełomie 2021/2022 maja mieć rozwiązanie zagadki zaginięcia Iwony a już zaraz 2025 i cisza
Obawiam się, że Archiwum X jest samo w sobie obciążone wieloma problemami. Ten artykuł (i podoboczne o konkretnych sprawach) opisuje temat w bardzo ciekawy sposób.
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

MagdaEtro pisze: pt cze 07, 2024 12:51 pm
teodora55 pisze: czw cze 06, 2024 12:41 am Jak myślicie, czy archiwum X w ogóle pracuje nad sprawą, czy już porzucili nadzieję? Pamiętam wypowiedź Ciarki, że na przełomie 2021/2022 maja mieć rozwiązanie zagadki zaginięcia Iwony a już zaraz 2025 i cisza
Obawiam się, że Archiwum X jest samo w sobie obciążone wieloma problemami. Ten artykuł (i podoboczne o konkretnych sprawach) opisuje temat w bardzo ciekawy sposób.
Bardzo dobry artykuł, bardzo lubię tego dziennikarza.
luk.okkk
Mokra Włoszka
Posty: 67
Rejestracja: pt mar 22, 2024 10:22 pm

Post autor: luk.okkk »

Sama dostałam groźbe z fake konta na fb po napisaniu komentarza w wątku zatoki sztuki na starym hyde. Ale ta nitka była jak złoto, czasami nadal tam wracam
mmrtxx
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 03, 2024 10:54 pm

Post autor: mmrtxx »

ponoć spotykała się z jakimś policjantem i ja uważam, że ten policjant miał dobre chody.. opcja o jakiej myslałam to taka, że została rozpuszczona w kwasie i ślad po niej zaginął.