iwona wieczorek

Moderator: verysweetcherry

Suchymajkel
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 05, 2024 10:20 pm

Re: iwona wieczorek

Post autor: Suchymajkel »

Coraz bardziej jestem przekonana, ze to milicja. Od początku ta sprawa była tuszowana, a radiowóz który jechał 10 min po przejściu Iwony w miejscu, gdzie kamera uchwyciła ją po raz ostatni - nie daje mi spokoju. Sądzę, że nasi dzielni policjanci byli również sprawcami zabójstwa Iwony 👀 dlatego nigdy nie udało się znaleźć ciała, ci którzy to zrobili dobrze wiedzieli, gdzie milicjanci będą szukać zwłok. No ale jest to tylko i wyłącznie moja teoria…
Nonnie
KlasaBiznes
Posty: 563
Rejestracja: śr mar 15, 2023 3:19 am

Post autor: Nonnie »

Suchymajkel pisze: ndz kwie 07, 2024 12:24 pm Coraz bardziej jestem przekonana, ze to milicja. Od początku ta sprawa była tuszowana, a radiowóz który jechał 10 min po przejściu Iwony w miejscu, gdzie kamera uchwyciła ją po raz ostatni - nie daje mi spokoju. Sądzę, że nasi dzielni policjanci byli również sprawcami zabójstwa Iwony 👀 dlatego nigdy nie udało się znaleźć ciała, ci którzy to zrobili dobrze wiedzieli, gdzie milicjanci będą szukać zwłok. No ale jest to tylko i wyłącznie moja teoria…
Tym radiowozem mogł też jechać ten jej były policjant. Nie wiadomo, czy nie rozstali się skonfliktowani. To bardzo dziwne, że o jej sprawie było tak głośno, publika poznała imiona nawet jej jakichś dalszych koleżanek, a o nim tak mało zostało powiedziane, że nawet nikt nie poznał jego imienia. A w tym czasie Patryk i Paweł byli opisywani przez wszystkich.
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

To prawda, nawet Pawła nazwisko można bez problemu znaleźć, jego ksywkę, Patryka wizerunek bo filmik ze studniówki jest na YouTube ale były policjant yo człowiek zagadka
zadnaplotek
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: pt mar 15, 2024 2:54 am

Post autor: zadnaplotek »

Ja również uważam, że matka nie jest w to zamieszana. Mama mojej przyjaciółki pracuje w sklepie, do którego nadal przychodzi matka Iwony. Do dzisiaj chodzi przygnębiona, po zaginięciu córki była jak wrak. Wszyscy dookoła widzieli, że coś w niej pękło i się zmieniła.
zadnaplotek
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: pt mar 15, 2024 2:54 am

Post autor: zadnaplotek »

Platini_blabla pisze: pn mar 25, 2024 3:11 pm
Bromba pisze: pn mar 25, 2024 11:00 am Bzdura z matką, na bank ktoś związany z Zatoka Sztuki z grona jej znajomych. Reszta wie i milczy, co wcale nie jest dziwne, bo jest wiele przypadków, że ludzie latami milczą (zbrodnia połaniecka np)
Zauważyłam ze ludzie najczęściej z polski gminnej gdzieś gdzie proboszcz rządzi wioska kochają jakieś teorie spiskowe XD trójmiejski świat podziemny, mafia i handel ludźmi, zamknięte kręgi dyrygowane przez zatokę sztuki itp XD kochają sobie wymyślać rzeczy których nie ma, dodają mistycyzmu do zwykłego przybytku, nadmorska egzotyka w gangsterskim wydaniu itp XD najlepsze ejst to ze te zatokę sztuki sobie wymyśliliście stosunkowo niedawno, gdzieś w 2015-2017 po samobojstwie nastolatki dopiero zrobiło się głośno o zatoce sztuki, wtedy dopiero ludzie zaczęli jakieś historie z dupska tworzyć i wymyślać ze to ma związek z Iwona, latami nikt tego nie wiązał bo to związku nie ma, ale zaczęły się afery to ludzie zaczęli tworzyć legendy.
Ja nie jestem z Trójmiasta, ale mam tam mnóstwo przyjaciół i znajomych, moje życie w większości kręci się w tych rejonach. Rodowici mieszkańcy również potwierdzają te plotki, dużo mówią a nawet nie zapuszczają się w te rejony…
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Co ty za bzdury opowiadasz 😂😂🤣🤣🤣🤣 zatoka sztuki to piec minut spacerem od grand hotelu w Sopocie, samo centrum tętniące zyciem, minimalnie na uboczu ale tyle na uboczu ze dwadzieścia metrow od drogi. To co ty mowisz jest tylko godne pozalowania, pewnie nigdy nawdt w Sopocie nie byłaś a zatoki sztuki nie odpalilas nawet na mapie z lenistwa XD znam mnóstwo rodowitych mieszkańców i jestem w stanie wymienić inne miejsca które się unikało jak choćby copa cabana która spłonęła w tajemniczych okolicznościach XD nie zapuszczają się w te rejony XDDDDDD na biskupia górkę albo nowy port to może ale centrum Sopotu 🤣
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

W ogole to czy ty wiesz ze jak Iwona zaginęła to zatoka sztuki nawet nie istniała XD czy to tez za ciężko ci zweryfikować? W momencie zaginięcia to był budynek miejski a nie klub nocny kontrolowany przez mafie, o czymś takim jak zatoka sztuki nikt nie słyszał bo jeszcze nie powstała XD

Serio ludzi przestańcie szerzyć te pierdoly z dupy, jak Iwona Zaginęła to tego klubu w planach nie było co najwyżej dozorca Zenek szural po obiekcie należącym do miasta żeby nikt niepowołany nie wszedł, to otworzyli ponad rok po jej zaginieciu, a mafia to kontrolowała polowe przybytków wiec żadna nowość w trojmiescie a sie usraliscie na ze zatokę sztuki XD
BlankaBianka

Post autor: BlankaBianka »

Przecież zanim oficjalnie syf z zatoka Sztuki wyszedł, to NORMALNI ludzie spędzali tam czas, jakie unikanie miejsca... xD. Lezaczki zawsze były zajęte, pełno turystów, w środku też. Dziwne by było, gdyby było inaczej, przecież to chyba najlepsza lokalizacja Sopotu i ładny lokal. Mam wrażenie, że niektórzy myślą, że zatoka Sztuki to była melina na przedmieściach, gdzie wszystko wszem i wobec krzyczało, co się dzieje za kulisami. XD
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

BlankaBianka pisze: pn kwie 08, 2024 10:44 am Przecież zanim oficjalnie syf z zatoka Sztuki wyszedł, to NORMALNI ludzie spędzali tam czas, jakie unikanie miejsca... xD. Lezaczki zawsze były zajęte, pełno turystów, w środku też. Dziwne by było, gdyby było inaczej, przecież to chyba najlepsza lokalizacja Sopotu i ładny lokal. Mam wrażenie, że niektórzy myślą, że zatoka Sztuki to była melina na przedmieściach, gdzie wszystko wszem i wobec krzyczało, co się dzieje za kulisami. XD
No ludzie to mylą z burdelem w lesie pod granica xD
bedoesiara2199
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 15, 2024 2:09 am

Post autor: bedoesiara2199 »

eyesopen99 pisze: sob mar 23, 2024 7:52 pm
Buumbleble pisze: sob mar 23, 2024 7:42 pm
eyesopen99 pisze: sob mar 23, 2024 7:34 pm a slyszlyscie o teorii z jej matką i butami?
Opowiesz coś więcej?
No ogólnie według wielu osób jej matka jest podejrzana i dziwnie się zachowywała. Jakoś szybko doszła do siebie. Zresztą ja sama jak oglądałam nagrania z nią, to jakoś ucieka wzrokiem. Szybko po zniknięciu iwony zrobiła też remont łazienki.

Podobno Szostak rozpoznał w domu mamy iwony buty, które miała iwona kiedy wracała. Na to matka powiedziała że kupiła sobie takie same. Podobno jak umierał to powiedział „to wszystko przez te buty” czy coś w tym stylu.

Ponadto podobnie tamtej nocy Iwona tak naprawdę wróciła do domu bo sąsiedzi słyszeli kłótnie. No ale jak było naprawdę to nie wiadomo.

Ja sądzę że policja doskonale wie, co się stało i kto to zrobił, tylko z jakichś większych powodów nie wychodzi to na światło dzienne.

Na dodatek buty były robione na zamówienie u szewca a kiedy Szostak skonfrontował ją z tym faktem to powiedziała, że kupiła odrazu dwie pary na zapas. Z drugiej strony znajomi tez dziwnie się zachowują, sam fakt że Paweł przez 3 dni nie spał nawet 15 minut i wykonał ponad 500 telefonów jest przerażający natomiast Szostak mówił na live który prowadził, że to na pewno nie on. Kiedyś oglądałam tiktoka gdzie gość mówił ze to ta matka ją gdzieś popchnęła po tym jak wróciła do domu, a znajomi o wszystkim wiedzieli bo pomagali zacierać ślady
bedoesiara2199
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 15, 2024 2:09 am

Post autor: bedoesiara2199 »

eyesopen99 pisze: sob mar 23, 2024 7:52 pm
Buumbleble pisze: sob mar 23, 2024 7:42 pm
eyesopen99 pisze: sob mar 23, 2024 7:34 pm a slyszlyscie o teorii z jej matką i butami?
Opowiesz coś więcej?
No ogólnie według wielu osób jej matka jest podejrzana i dziwnie się zachowywała. Jakoś szybko doszła do siebie. Zresztą ja sama jak oglądałam nagrania z nią, to jakoś ucieka wzrokiem. Szybko po zniknięciu iwony zrobiła też remont łazienki.

Podobno Szostak rozpoznał w domu mamy iwony buty, które miała iwona kiedy wracała. Na to matka powiedziała że kupiła sobie takie same. Podobno jak umierał to powiedział „to wszystko przez te buty” czy coś w tym stylu.

Ponadto podobnie tamtej nocy Iwona tak naprawdę wróciła do domu bo sąsiedzi słyszeli kłótnie. No ale jak było naprawdę to nie wiadomo.

Ja sądzę że policja doskonale wie, co się stało i kto to zrobił, tylko z jakichś większych powodów nie wychodzi to na światło dzienne.

Na dodatek buty były robione na zamówienie u szewca a kiedy Szostak skonfrontował ją z tym faktem to powiedziała, że kupiła odrazu dwie pary na zapas. Z drugiej strony znajomi tez dziwnie się zachowują, sam fakt że Paweł przez 3 dni nie spał nawet 15 minut i wykonał ponad 500 telefonów jest przerażający natomiast Szostak mówił na live który prowadził, że to na pewno nie on. Kiedyś oglądałam tiktoka gdzie gość mówił ze to ta matka ją gdzieś popchnęła po tym jak wróciła do domu, a znajomi o wszystkim wiedzieli bo pomagali zacierać ślady
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Kolejna z dupy historia xD to nie były buty na zamówienie tylko normalnie kupione buty, na początku słyszałam ze w gino rossi i w takim przeświadczeniu zylam ale jak przejrzysz materiały z czasów poszukiwań jak podawali w co była ubrana to są opisane buty giulio Santoro. Nawet tu macie opisane miesiąc po zaginieciu https://gdansk.naszemiasto.pl/gdzie-jes ... /c1-540772

Weźcie czytajcie mniej science fiction bo się nakręcacie, ja pamietam sprawę z momentu zaginięcia i żadnych butów szytych na zamówienie nie było to były od początku buty kupione niedawno przez mamę. Polskie radio, Gazeta krakowska, wszystkie media i materiały z poszukiwań mówią o tej marce

I te buty były udostępniane od początku przez rodzine i bliskich
Obrazek
Liliputen

Post autor: Liliputen »

Pamiętacie teorie ze śmieciarka? Według mnie to ma sens
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Pamietam tzn nie wierze ze by ja wrzucili do śmieciarki ale ze coś pracownikom odbiło i z nią zrobili to już jak najbardziej możliwe. W kabinie kierowcy mogli ja przewieźć. Dla mnie mniej prawdopodobny scenariusz ale nadal jakaś opcja
Awatar użytkownika
Cinderellaaa
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: pt mar 15, 2024 6:22 pm

Post autor: Cinderellaaa »

bardzo ciężka sprawa mam wrażenie ,że znajomi Iwony wiedzą ,ale nie chcą puścić pary z ust. Może za tym stać jakiś szanowany gość i dlatego tak się zachowują. Mnie na przykład zachowanie Ady dziwi przyjaciółki Iwony i mam uwierzyć ,że ona nic nie wie co się z nią stało. Raczej jak się z kimś przyjaźnimy wiemy o tej osobie dużo.
Awatar użytkownika
Cinderellaaa
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: pt mar 15, 2024 6:22 pm

Post autor: Cinderellaaa »

bardzo ciężka sprawa mam wrażenie ,że znajomi Iwony wiedzą ,ale nie chcą puścić pary z ust. Może za tym stać jakiś szanowany gość i dlatego tak się zachowują. Mnie na przykład zachowanie Ady dziwi przyjaciółki Iwony i mam uwierzyć ,że ona nic nie wie co się z nią stało. Raczej jak się z kimś przyjaźnimy wiemy o tej osobie dużo.
Alusinek
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: czw lut 29, 2024 6:17 pm

Post autor: Alusinek »

Cinderellaaa pisze: śr kwie 10, 2024 11:31 am bardzo ciężka sprawa mam wrażenie ,że znajomi Iwony wiedzą ,ale nie chcą puścić pary z ust. Może za tym stać jakiś szanowany gość i dlatego tak się zachowują. Mnie na przykład zachowanie Ady dziwi przyjaciółki Iwony i mam uwierzyć ,że ona nic nie wie co się z nią stało. Raczej jak się z kimś przyjaźnimy wiemy o tej osobie dużo.
Ady? Chyba Adrii.
zeznanialekarza
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: sob maja 14, 2022 12:38 am

Post autor: zeznanialekarza »

Platini_blabla pisze: pn kwie 08, 2024 10:04 pm Kolejna z dupy historia xD to nie były buty na zamówienie tylko normalnie kupione buty, na początku słyszałam ze w gino rossi i w takim przeświadczeniu zylam ale jak przejrzysz materiały z czasów poszukiwań jak podawali w co była ubrana to są opisane buty giulio Santoro. Nawet tu macie opisane miesiąc po zaginieciu https://gdansk.naszemiasto.pl/gdzie-jes ... /c1-540772

Weźcie czytajcie mniej science fiction bo się nakręcacie, ja pamietam sprawę z momentu zaginięcia i żadnych butów szytych na zamówienie nie było to były od początku buty kupione niedawno przez mamę. Polskie radio, Gazeta krakowska, wszystkie media i materiały z poszukiwań mówią o tej marce

I te buty były udostępniane od początku przez rodzine i bliskich
Obrazek


Loooil moja mama miała takie buty 😭 kupione w butiku w Olsztynie
:alien:
zeznanialekarza
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: sob maja 14, 2022 12:38 am

Post autor: zeznanialekarza »

Platini_blabla pisze: pn kwie 08, 2024 10:04 pm Kolejna z dupy historia xD to nie były buty na zamówienie tylko normalnie kupione buty, na początku słyszałam ze w gino rossi i w takim przeświadczeniu zylam ale jak przejrzysz materiały z czasów poszukiwań jak podawali w co była ubrana to są opisane buty giulio Santoro. Nawet tu macie opisane miesiąc po zaginieciu https://gdansk.naszemiasto.pl/gdzie-jes ... /c1-540772

Weźcie czytajcie mniej science fiction bo się nakręcacie, ja pamietam sprawę z momentu zaginięcia i żadnych butów szytych na zamówienie nie było to były od początku buty kupione niedawno przez mamę. Polskie radio, Gazeta krakowska, wszystkie media i materiały z poszukiwań mówią o tej marce

I te buty były udostępniane od początku przez rodzine i bliskich
Obrazek


Lol moja mama miała takie buty
:alien:
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

zeznanialekarza pisze: pn kwie 15, 2024 4:56 pm
Platini_blabla pisze: pn kwie 08, 2024 10:04 pm Kolejna z dupy historia xD to nie były buty na zamówienie tylko normalnie kupione buty, na początku słyszałam ze w gino rossi i w takim przeświadczeniu zylam ale jak przejrzysz materiały z czasów poszukiwań jak podawali w co była ubrana to są opisane buty giulio Santoro. Nawet tu macie opisane miesiąc po zaginieciu https://gdansk.naszemiasto.pl/gdzie-jes ... /c1-540772

Weźcie czytajcie mniej science fiction bo się nakręcacie, ja pamietam sprawę z momentu zaginięcia i żadnych butów szytych na zamówienie nie było to były od początku buty kupione niedawno przez mamę. Polskie radio, Gazeta krakowska, wszystkie media i materiały z poszukiwań mówią o tej marce

I te buty były udostępniane od początku przez rodzine i bliskich
Obrazek


Loooil moja mama miała takie buty 😭 kupione w butiku w Olsztynie
Pewnie z hurtowni ptak pod łodzią, kiedyś w trojmiescie każdy butik tak funkcjonował, właściciele kupowali w ptaku rzeczy i sprzedawali piec razy droższe w butikach wątpię ze było inaczej w przypadku mamy Iwony i tych butów hehe
kosiancjaaa
Moderator
Posty: 552
Rejestracja: pn lip 31, 2023 5:58 pm

Post autor: kosiancjaaa »

Platini_blabla pisze: pn kwie 15, 2024 6:24 pm
zeznanialekarza pisze: pn kwie 15, 2024 4:56 pm
Platini_blabla pisze: pn kwie 08, 2024 10:04 pm Kolejna z dupy historia xD to nie były buty na zamówienie tylko normalnie kupione buty, na początku słyszałam ze w gino rossi i w takim przeświadczeniu zylam ale jak przejrzysz materiały z czasów poszukiwań jak podawali w co była ubrana to są opisane buty giulio Santoro. Nawet tu macie opisane miesiąc po zaginieciu https://gdansk.naszemiasto.pl/gdzie-jes ... /c1-540772

Weźcie czytajcie mniej science fiction bo się nakręcacie, ja pamietam sprawę z momentu zaginięcia i żadnych butów szytych na zamówienie nie było to były od początku buty kupione niedawno przez mamę. Polskie radio, Gazeta krakowska, wszystkie media i materiały z poszukiwań mówią o tej marce

I te buty były udostępniane od początku przez rodzine i bliskich
Obrazek


Loooil moja mama miała takie buty 😭 kupione w butiku w Olsztynie
Pewnie z hurtowni ptak pod łodzią, kiedyś w trojmiescie każdy butik tak funkcjonował, właściciele kupowali w ptaku rzeczy i sprzedawali piec razy droższe w butikach wątpię ze było inaczej w przypadku mamy Iwony i tych butów hehe
Dosłownie 80% butików nadal tak działa xD Albo super Made in Italia, czytaj szmaty z Chin
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Myślałam właśnie ze już się przerzucili na import z Chin, bo to podejrzewam było męczące z trojmiasta lecieć dostawczakiem na Łódź haha
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

jestem w szoku ze ludzie nadal podejrzewają mame Iwony, to kobieta jest tak złamana tym co sie stało widac ze juz nigdy się nie pogodzi ze stratą córki, robi co może żeby odnaleźć Iwone, gdyby to ona była sprawcą nie starała by się tak bardzo bo wpadła by przez odnalezienie ciała
Wiem wiecej
klaudiao8
Tritonotti
Posty: 171
Rejestracja: pt mar 15, 2024 7:08 am

Post autor: klaudiao8 »

Trzeba zgłębić temat. Poczytajcie o trójmiejskim światku, o wpływach różnych biznesmenów. Zrozumiecie dlaczego ciała nie ma.
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2670
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

To może nas łaskawie oświeć bo co się dało przeczytać na temat polskiej mafii i układu trójmiejskiego przeczytałam i dalej nie wiem czemu nie ma ciała. Ale mnie wkurwia jak ktoś wpada na wątek i mówi półsłówkami twierdząc ze zna prawdę objawiona.