iwona wieczorek

Moderator: verysweetcherry

tinyweeder
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: pn mar 04, 2024 2:19 pm

iwona wieczorek

Post autor: tinyweeder »

jak myślicie co stało się z Iwoną?
sabinkalivia8821
Mokra Włoszka
Posty: 52
Rejestracja: sob sty 06, 2024 1:35 pm

Post autor: sabinkalivia8821 »

zamordowana przez znajomych
SAWA
LouiBag
Posty: 330
Rejestracja: śr sty 03, 2024 1:49 pm

Post autor: SAWA »

Niestety, nie żyje i znajomi napewno wiedzą dużo.
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2628
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Iwona zginęła z rak kogoś kogo znała tego jestem pewna. Trochę nie pasuje mi kategoria show-biznes szkoda ze nie ma jakiejś kategorii kryminalnej
Ava Adore
SushiRoll
Posty: 246
Rejestracja: wt lis 01, 2022 4:59 pm

Post autor: Ava Adore »

Dziwne że 14 lat prawie minęło i nikt nie puścił pary z ust…
SAWA
LouiBag
Posty: 330
Rejestracja: śr sty 03, 2024 1:49 pm

Post autor: SAWA »

Zapewne nikt nie chce się mieszać w bądź co bądź zabojstwo. Mnie przeraża że policja nawaliła i grupa nastolatków siebie tak potrafiła wykręcić po jej zniknięciu
eyesopen99
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: śr lip 26, 2023 12:10 pm

Post autor: eyesopen99 »

a slyszlyscie o teorii z jej matką i butami?
Buumbleble
RoyalBaby
Posty: 17
Rejestracja: pn mar 18, 2024 12:50 pm

Post autor: Buumbleble »

eyesopen99 pisze: sob mar 23, 2024 7:34 pm a slyszlyscie o teorii z jej matką i butami?
Opowiesz coś więcej?
eyesopen99
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: śr lip 26, 2023 12:10 pm

Post autor: eyesopen99 »

Buumbleble pisze: sob mar 23, 2024 7:42 pm
eyesopen99 pisze: sob mar 23, 2024 7:34 pm a slyszlyscie o teorii z jej matką i butami?
Opowiesz coś więcej?
No ogólnie według wielu osób jej matka jest podejrzana i dziwnie się zachowywała. Jakoś szybko doszła do siebie. Zresztą ja sama jak oglądałam nagrania z nią, to jakoś ucieka wzrokiem. Szybko po zniknięciu iwony zrobiła też remont łazienki.

Podobno Szostak rozpoznał w domu mamy iwony buty, które miała iwona kiedy wracała. Na to matka powiedziała że kupiła sobie takie same. Podobno jak umierał to powiedział „to wszystko przez te buty” czy coś w tym stylu.

Ponadto podobnie tamtej nocy Iwona tak naprawdę wróciła do domu bo sąsiedzi słyszeli kłótnie. No ale jak było naprawdę to nie wiadomo.

Ja sądzę że policja doskonale wie, co się stało i kto to zrobił, tylko z jakichś większych powodów nie wychodzi to na światło dzienne.
Kalaa123
RoyalBaby
Posty: 27
Rejestracja: wt sty 09, 2024 10:10 pm

Post autor: Kalaa123 »

eyesopen99 pisze: sob mar 23, 2024 7:52 pm
Buumbleble pisze: sob mar 23, 2024 7:42 pm
eyesopen99 pisze: sob mar 23, 2024 7:34 pm a slyszlyscie o teorii z jej matką i butami?
Opowiesz coś więcej?
No ogólnie według wielu osób jej matka jest podejrzana i dziwnie się zachowywała. Jakoś szybko doszła do siebie. Zresztą ja sama jak oglądałam nagrania z nią, to jakoś ucieka wzrokiem. Szybko po zniknięciu iwony zrobiła też remont łazienki.

Podobno Szostak rozpoznał w domu mamy iwony buty, które miała iwona kiedy wracała. Na to matka powiedziała że kupiła sobie takie same. Podobno jak umierał to powiedział „to wszystko przez te buty” czy coś w tym stylu.

Ponadto podobnie tamtej nocy Iwona tak naprawdę wróciła do domu bo sąsiedzi słyszeli kłótnie. No ale jak było naprawdę to nie wiadomo.

Ja sądzę że policja doskonale wie, co się stało i kto to zrobił, tylko z jakichś większych powodów nie wychodzi to na światło dzienne.
Też tą teorie znam i myśle ze cos w tym jest
Karola2402
Channelka
Posty: 38
Rejestracja: czw lut 29, 2024 12:15 pm

Post autor: Karola2402 »

Kalaa123 pisze: sob mar 23, 2024 9:14 pm
eyesopen99 pisze: sob mar 23, 2024 7:52 pm
Buumbleble pisze: sob mar 23, 2024 7:42 pm

Opowiesz coś więcej?
No ogólnie według wielu osób jej matka jest podejrzana i dziwnie się zachowywała. Jakoś szybko doszła do siebie. Zresztą ja sama jak oglądałam nagrania z nią, to jakoś ucieka wzrokiem. Szybko po zniknięciu iwony zrobiła też remont łazienki.

Podobno Szostak rozpoznał w domu mamy iwony buty, które miała iwona kiedy wracała. Na to matka powiedziała że kupiła sobie takie same. Podobno jak umierał to powiedział „to wszystko przez te buty” czy coś w tym stylu.

Ponadto podobnie tamtej nocy Iwona tak naprawdę wróciła do domu bo sąsiedzi słyszeli kłótnie. No ale jak było naprawdę to nie wiadomo.

Ja sądzę że policja doskonale wie, co się stało i kto to zrobił, tylko z jakichś większych powodów nie wychodzi to na światło dzienne.
Też tą teorie znam i myśle ze cos w tym jest
Ja również mocno biorę tą teorię na serio. A może po prostu Iwona podkradła matce buty, a ta gdy Iwona wróciła zaczęła kłótnie, doszło do rękoczynów i Iwona np niefortunnie upadła i zmarła? Zachowanie matki zawsze budziło moje wątpliwości. Ponoc ma inne dzieci które oddała na wychowanie swojej matce.. i ktoś miał też grozić babci Iwony.. Wiele w tej sprawie mrocznych wątków 😥
Papajaja
PsychoFanka
Posty: 90
Rejestracja: pn mar 18, 2024 11:01 pm

Post autor: Papajaja »

Szostak to był łasy na kasę, pisał bzdury byle sprzedać książki.

Najbardziej podejrzanym jest Paweł, kolega który zabrał ją do klubu. Przynajmniej on prawdopodobnie wie co się stało.
Lena1999
FlafLover
Posty: 1228
Rejestracja: śr sty 27, 2021 12:06 am

Post autor: Lena1999 »

Może matka się dowiedziała że np iwona jest w ciąży albo coś innego, zaczęła się awantura i np upadła głową, a oni to zatuszowali... To tylko teoria bo w sumie dziwnie mi osadzac matke ale różnie bywa
FigGa
Tritonotti
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 21, 2024 12:40 pm

Post autor: FigGa »

Lena1999 pisze: ndz mar 24, 2024 5:37 am Może matka się dowiedziała że np iwona jest w ciąży albo coś innego, zaczęła się awantura i np upadła głową, a oni to zatuszowali... To tylko teoria bo w sumie dziwnie mi osadzac matke ale różnie bywa
No właśnie ja myślałam o tym ze względu na te buty. Ale czemu policja miała by zatuszować i chronić matkę, która popełniła morderstwo.

Tu jest za dużo niewiadomych. Ciekawe czy się kiedyś dowiemy co się stało.
Papajaja
PsychoFanka
Posty: 90
Rejestracja: pn mar 18, 2024 11:01 pm

Post autor: Papajaja »

Archiwum X zajęło się ta sprawa. Jakoś matki nie cisną, tylko cisną Pawła.

Interesowaliście się ta sprawą w ogóle, że matkę oskarżacie?

Paweł ma wiedzę co się stało, przynajmniej tak to wygląda. Ona pokłóciła się m.in. z nim w tym klubie i z niego wyszła sama, on chciał ją zatrzymać, ale ona mówiła, że ma ją zostawić bo będzie krzyczeć. Potem gdy wracała z Sopotu na Jelitkowo do Gdańska pieszo, próbowała się z nim kontaktować, ale padł mu telefon. Jej telefon też potem padł.
On gdy wrócił do domu swoich dziadków, zamienił baterie czy kartę z innego telefonu, po czym próbował się z nią kontaktować, ale ona już nie odbierała. Potem po godzinie próbował jeszcze raz.
Przez to kolejne połączenie dopiero po godzinie policja przyjęła, że to nie on. Dziadkowie potwierdzili, że wrócił rano i już nie wychodził i potwierdza to monitoring a klatce. Jednak są teorie, że przez tą godzinę wyszedł z domu przez balkon (dziadkowie mieszkają na parterze) by się z nią zobaczyć, skontaktować.

Paweł jako pierwszy zadzwonił do przyjaciółki Iwony (która na tej imprezie nie była) o 8 rano i poprosił ją by zadzwoniła do Iwony domu i zapytała czy Iwona wróciła.
Paweł został oskarżony, że w dniu w którym Iwona zniknęła, wkradł się do jej domu pod nieobecność jej matki i ojczyma, po czym usuwał dane z jej komputera.
Paweł został skazany w zeszłym roku, czy już dwa lata temu... nie pamiętam, za jakieś fałszowanie faktur czy coś. Nie wiem czy nadal siedzi, czy już wyszedł.

To jest jakaś grubsza sprawa, ale matki Iwony w to nie mieszajcie, bo nie dość, że straciła córkę to jest właśnie pomawiana o to, że to ona jej coś zrobiła.
tinyweeder
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: pn mar 04, 2024 2:19 pm

Post autor: tinyweeder »

Papajaja pisze: ndz mar 24, 2024 10:52 am Archiwum X zajęło się ta sprawa. Jakoś matki nie cisną, tylko cisną Pawła.

Interesowaliście się ta sprawą w ogóle, że matkę oskarżacie?

Paweł ma wiedzę co się stało, przynajmniej tak to wygląda. Ona pokłóciła się m.in. z nim w tym klubie i z niego wyszła sama, on chciał ją zatrzymać, ale ona mówiła, że ma ją zostawić bo będzie krzyczeć. Potem gdy wracała z Sopotu na Jelitkowo do Gdańska pieszo, próbowała się z nim kontaktować, ale padł mu telefon. Jej telefon też potem padł.
On gdy wrócił do domu swoich dziadków, zamienił baterie czy kartę z innego telefonu, po czym próbował się z nią kontaktować, ale ona już nie odbierała. Potem po godzinie próbował jeszcze raz.
Przez to kolejne połączenie dopiero po godzinie policja przyjęła, że to nie on. Dziadkowie potwierdzili, że wrócił rano i już nie wychodził i potwierdza to monitoring a klatce. Jednak są teorie, że przez tą godzinę wyszedł z domu przez balkon (dziadkowie mieszkają na parterze) by się z nią zobaczyć, skontaktować.

Paweł jako pierwszy zadzwonił do przyjaciółki Iwony (która na tej imprezie nie była) o 8 rano i poprosił ją by zadzwoniła do Iwony domu i zapytała czy Iwona wróciła.
Paweł został oskarżony, że w dniu w którym Iwona zniknęła, wkradł się do jej domu pod nieobecność jej matki i ojczyma, po czym usuwał dane z jej komputera.
Paweł został skazany w zeszłym roku, czy już dwa lata temu... nie pamiętam, za jakieś fałszowanie faktur czy coś. Nie wiem czy nadal siedzi, czy już wyszedł.

To jest jakaś grubsza sprawa, ale matki Iwony w to nie mieszajcie, bo nie dość, że straciła córkę to jest właśnie pomawiana o to, że to ona jej coś zrobiła.
grubo z usuwaniem danych z kompa, to ten typ/kuzyn z którym się spotykała czy kolega?
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2628
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Ten co usuwał to kolega

Ale ten jej typokuzyn to tez dziwna historia, jego auto się rozpłynęło w tajemniczych okolicznościach rzekomo miał wypadek a policja auta nie obejrzała nigdy
Bromba
Gacie z oceanu
Posty: 42
Rejestracja: pn sie 22, 2022 10:22 pm

Post autor: Bromba »

Bzdura z matką, na bank ktoś związany z Zatoka Sztuki z grona jej znajomych. Reszta wie i milczy, co wcale nie jest dziwne, bo jest wiele przypadków, że ludzie latami milczą (zbrodnia połaniecka np)
Tegoroczna
Mokra Włoszka
Posty: 60
Rejestracja: sob sty 06, 2024 9:17 am

Post autor: Tegoroczna »

Ja bym też matkę zostawiła w spokoju. Owszem czasami się zdarza ,że to najbliższe osoby są winne ale nie wydaje mi się aby w tym przypadku tak było. Moim.zdaniem.znajomi wiedzą co się stało.
Ostatnio zagłębiałam się w wątek zbrodni miloszyckiej,tam to dopiero zmowa milczenia trwa od 97roku :( zbrodnia za którą siedział Tomasz Komenda)
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2628
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Bromba pisze: pn mar 25, 2024 11:00 am Bzdura z matką, na bank ktoś związany z Zatoka Sztuki z grona jej znajomych. Reszta wie i milczy, co wcale nie jest dziwne, bo jest wiele przypadków, że ludzie latami milczą (zbrodnia połaniecka np)
Zauważyłam ze ludzie najczęściej z polski gminnej gdzieś gdzie proboszcz rządzi wioska kochają jakieś teorie spiskowe XD trójmiejski świat podziemny, mafia i handel ludźmi, zamknięte kręgi dyrygowane przez zatokę sztuki itp XD kochają sobie wymyślać rzeczy których nie ma, dodają mistycyzmu do zwykłego przybytku, nadmorska egzotyka w gangsterskim wydaniu itp XD najlepsze ejst to ze te zatokę sztuki sobie wymyśliliście stosunkowo niedawno, gdzieś w 2015-2017 po samobojstwie nastolatki dopiero zrobiło się głośno o zatoce sztuki, wtedy dopiero ludzie zaczęli jakieś historie z dupska tworzyć i wymyślać ze to ma związek z Iwona, latami nikt tego nie wiązał bo to związku nie ma, ale zaczęły się afery to ludzie zaczęli tworzyć legendy.
luk.okkk
Mokra Włoszka
Posty: 65
Rejestracja: pt mar 22, 2024 10:22 pm

Post autor: luk.okkk »

Platini_blabla pisze: pn mar 25, 2024 3:11 pm
Bromba pisze: pn mar 25, 2024 11:00 am Bzdura z matką, na bank ktoś związany z Zatoka Sztuki z grona jej znajomych. Reszta wie i milczy, co wcale nie jest dziwne, bo jest wiele przypadków, że ludzie latami milczą (zbrodnia połaniecka np)
Zauważyłam ze ludzie najczęściej z polski gminnej gdzieś gdzie proboszcz rządzi wioska kochają jakieś teorie spiskowe XD trójmiejski świat podziemny, mafia i handel ludźmi, zamknięte kręgi dyrygowane przez zatokę sztuki itp XD kochają sobie wymyślać rzeczy których nie ma, dodają mistycyzmu do zwykłego przybytku, nadmorska egzotyka w gangsterskim wydaniu itp XD najlepsze ejst to ze te zatokę sztuki sobie wymyśliliście stosunkowo niedawno, gdzieś w 2015-2017 po samobojstwie nastolatki dopiero zrobiło się głośno o zatoce sztuki, wtedy dopiero ludzie zaczęli jakieś historie z dupska tworzyć i wymyślać ze to ma związek z Iwona, latami nikt tego nie wiązał bo to związku nie ma, ale zaczęły się afery to ludzie zaczęli tworzyć legendy.
Wątek zatoki sztuki wziął się stąd, że na biurku u iwony znaleziono kartkę z nr telefonu do kolegi krystka (poprawcie mnie jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że to była osoba powiązana z krystkiem a wiadomo z kim on miał powiązania)
Nonnie
KlasaBiznes
Posty: 563
Rejestracja: śr mar 15, 2023 3:19 am

Post autor: Nonnie »

Platini_blabla pisze: ndz mar 24, 2024 11:46 pm Ten co usuwał to kolega

Ale ten jej typokuzyn to tez dziwna historia, jego auto się rozpłynęło w tajemniczych okolicznościach rzekomo miał wypadek a policja auta nie obejrzała nigdy
Kiedyś czytałam, ze w międzyczasie Iwona spotykała się z jakimś policjantem. Ale ten wątek był jakoś mało poruszany.
Platini_blabla
DramaQueen
Posty: 2628
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

luk.okkk pisze: pn mar 25, 2024 3:20 pm
Platini_blabla pisze: pn mar 25, 2024 3:11 pm
Bromba pisze: pn mar 25, 2024 11:00 am Bzdura z matką, na bank ktoś związany z Zatoka Sztuki z grona jej znajomych. Reszta wie i milczy, co wcale nie jest dziwne, bo jest wiele przypadków, że ludzie latami milczą (zbrodnia połaniecka np)
Zauważyłam ze ludzie najczęściej z polski gminnej gdzieś gdzie proboszcz rządzi wioska kochają jakieś teorie spiskowe XD trójmiejski świat podziemny, mafia i handel ludźmi, zamknięte kręgi dyrygowane przez zatokę sztuki itp XD kochają sobie wymyślać rzeczy których nie ma, dodają mistycyzmu do zwykłego przybytku, nadmorska egzotyka w gangsterskim wydaniu itp XD najlepsze ejst to ze te zatokę sztuki sobie wymyśliliście stosunkowo niedawno, gdzieś w 2015-2017 po samobojstwie nastolatki dopiero zrobiło się głośno o zatoce sztuki, wtedy dopiero ludzie zaczęli jakieś historie z dupska tworzyć i wymyślać ze to ma związek z Iwona, latami nikt tego nie wiązał bo to związku nie ma, ale zaczęły się afery to ludzie zaczęli tworzyć legendy.
Wątek zatoki sztuki wziął się stąd, że na biurku u iwony znaleziono kartkę z nr telefonu do kolegi krystka (poprawcie mnie jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że to była osoba powiązana z krystkiem a wiadomo z kim on miał powiązania)
wiem skąd się wziął mogłabym doktorat z tej sprawy napisać, to ze ktoś znał krystka nie znaczy ze jest gangsterem porywającym ludzi XD serio to jest teoria napięta jak plandeka na żuku, dziewczyna kłóci się ze znajomymi (który potem usuwa dane z jej kompa i od 8-9 rano wie ze zniknęła) po czym wraca pieszo przez ciemne zalesione tereny szukając po drodze swojego byłego bawiącego się w klubie którego samochód znika w tajemniczych okolicznościach ale tak tak, tajna podziemna mafia związana z zatoka sztuki porywa ludzi

Nonnie tak, była najpierw z kuzynem i z nim była na studniówce, a potem krótko spotykała się z policjantem ale to była krótka znajomość. Niemniej jednak miało to miejsce i nie zdziwiłabym się gdyby miało wpływ na to ze policja od samego początku położyła sprawę
Papajaja
PsychoFanka
Posty: 90
Rejestracja: pn mar 18, 2024 11:01 pm

Post autor: Papajaja »

Tak miała nr do Bolo czy jakoś tak, ochroniarz z Dream Clubu, a właściciel DM to też właściciel Zatoki.

AX przeszukiwało rejony zatoki sztuki w tym czasie, kiedy była afera z Pawłem i jego fakturami.
dzasta
SushiRoll
Posty: 248
Rejestracja: sob lut 06, 2021 11:07 am

Post autor: dzasta »

Papajaja pisze: ndz mar 24, 2024 12:02 am Szostak to był łasy na kasę, pisał bzdury byle sprzedać książki.

Najbardziej podejrzanym jest Paweł, kolega który zabrał ją do klubu. Przynajmniej on prawdopodobnie wie co się stało.
A jak dla mnie Patryk