Justyna 5 przez 10

Moderator: verysweetcherry

Arzena
KlasaBiznes
Posty: 566
Rejestracja: sob sty 20, 2024 1:49 pm

Re: Justyna 5 przez 10

Post autor: Arzena »

Justyna wygląda przepięknie, a do tego te jej głos. Szkoda,że nagrywa po łebkach,bo bym ją słuchała znowu
Oizys
SkrzydełkaZhooters
Posty: 212
Rejestracja: ndz cze 27, 2021 12:11 pm

Post autor: Oizys »

Grubababa pisze: czw lut 01, 2024 8:57 pm Już abstrahując od moczopędnych substancji, nie prościej zrobić w pierwszym lepszym laboratorium betę? Nie trzeba do tego być na czczo a koszt żaden. Ale to cała ona, oświecona gościni, a piwo na sikaniem pije, żeby zrobić test ciążowy xD nawet jeśli to piwo 0.
Ale piwo 0% to nie jest 0% przecież :)

Tak czy inaczej, zawsze się uśmiecham, gdy ktoś kto na dziecko czeka, będzie je miał <3
(...) wszystko umiera i ponownie się odradza,(...) co roku siejemy i zbieramy plony.(...) nawet po najsurowszej zimie zawsze następuje wiosna.(...) Wszystko cały czas się zmienia, ale w ustalonym rytmie.
siwa

Post autor: siwa »

Justyna z rigczem, jako jedna z nielicznych mówi prawdę o żurnaliście. Kiedyś chyba wspominała, że zna osobiście osoby, które żurnalista oszukał.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Jaka ta kobieta jest odklejona to nie mam pytań. 🤯 oboje z Krzysiem są jak duże dzieci, mieli robić remont mieszkania (bo spodziewają się dziecka), ale się rozmyślili, bo ich "przeroslo", za dużo stresu, za dużo pakowania xD więc podjęli decyzję "odpuścić" I będą mieszkać w wynajmowanym 🤡 to życzę powodzenia, jak pojawi się dziecko z ich zapałem i "odpuszczaniem". Nie wiem czemu, ale triggerują mnie dorosłe osoby, które decydują się powiększyć rodzinę, a nie potrafią sobie radzić sami ze sobą i z prozą zycia.
thenatoorat
Koczkodan
Posty: 109
Rejestracja: sob cze 11, 2022 10:30 am

Post autor: thenatoorat »

Grubababa pisze: pn kwie 15, 2024 7:04 pm Jaka ta kobieta jest odklejona to nie mam pytań. 🤯 oboje z Krzysiem są jak duże dzieci, mieli robić remont mieszkania (bo spodziewają się dziecka), ale się rozmyślili, bo ich "przeroslo", za dużo stresu, za dużo pakowania xD więc podjęli decyzję "odpuścić" I będą mieszkać w wynajmowanym 🤡 to życzę powodzenia, jak pojawi się dziecko z ich zapałem i "odpuszczaniem". Nie wiem czemu, ale triggerują mnie dorosłe osoby, które decydują się powiększyć rodzinę, a nie potrafią sobie radzić sami ze sobą i z prozą zycia.
a kiedy o tym wspominała i gdzie? Kurde myślałam że śledzę ją na bieżąco, ale musiałam to jakoś przegapić
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

thenatoorat pisze: pn kwie 15, 2024 7:39 pm
Grubababa pisze: pn kwie 15, 2024 7:04 pm Jaka ta kobieta jest odklejona to nie mam pytań. 🤯 oboje z Krzysiem są jak duże dzieci, mieli robić remont mieszkania (bo spodziewają się dziecka), ale się rozmyślili, bo ich "przeroslo", za dużo stresu, za dużo pakowania xD więc podjęli decyzję "odpuścić" I będą mieszkać w wynajmowanym 🤡 to życzę powodzenia, jak pojawi się dziecko z ich zapałem i "odpuszczaniem". Nie wiem czemu, ale triggerują mnie dorosłe osoby, które decydują się powiększyć rodzinę, a nie potrafią sobie radzić sami ze sobą i z prozą zycia.
a kiedy o tym wspominała i gdzie? Kurde myślałam że śledzę ją na bieżąco, ale musiałam to jakoś przegapić
Parę dni temu na stories. Tzn o remoncie to już od dawna mówi, a parę dni temu wstawiła żewne stories ze zdjęciem pudeł i napisała coś w stylu, że są przytloczeni tym remontem i ze podjęli wspaniałą decyzje, że vos wynajmą i ze to dla niej ogromna ulga, coś w tym stylu xD
Pajac12
Skarpeta Rakieta
Posty: 78
Rejestracja: sob lis 04, 2023 10:22 pm

Post autor: Pajac12 »

Grubababa pisze: pn kwie 15, 2024 7:04 pm Jaka ta kobieta jest odklejona to nie mam pytań. 🤯 oboje z Krzysiem są jak duże dzieci, mieli robić remont mieszkania (bo spodziewają się dziecka), ale się rozmyślili, bo ich "przeroslo", za dużo stresu, za dużo pakowania xD więc podjęli decyzję "odpuścić" I będą mieszkać w wynajmowanym 🤡 to życzę powodzenia, jak pojawi się dziecko z ich zapałem i "odpuszczaniem". Nie wiem czemu, ale triggerują mnie dorosłe osoby, które decydują się powiększyć rodzinę, a nie potrafią sobie radzić sami ze sobą i z prozą zycia.
No, ale przecież sobie poradzili - wynajmą mieszkanie, które spełni ich obecne potrzeby, obecne pewnie też ktoś wynajmie. Z tych lajwów co były u nich w mieszkaniu to widać było, że to mieszkanie jest dość zagracone - remont w takiej przestrzeni to 3 razy więcej roboty niż wykańczanie nowego 🤷🏻‍♀️ a w perspektywie i tak mają budowę domu więc jak ich stać to się nie dziwię, że wolą wynająć, przenieść część rzeczy i mieć z głowy niż się bawić w remont, który i tak byłby robiony na pół gwizdka.
tralalila

Post autor: tralalila »

dokładnie, nie wiem, czemu wiele osób wciąż ma postrzeganie, że jak ktoś nie haruje jak wół codziennie po 12 godzin, a potem nie zajmuje się domem = nie radzi sobie z życiem. no właśnie, że super sobie radzi! to taka moja ogólna refleksja jak czytam niektóre wątki, ze ludzi triggeruje to, że inni mają pomoc w domu. nie muszą pracować na etacie, urabiać się z remontami itd.
serio, nie trzeba być influ, zeby podejmować dla siebie wygodne decyzje i żyć po swojemu ;) super, że wybrali dla siebie taką opcję, która im odpowiada i nie zamęczają się na siłę w imię - no własnie, czego?
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2170
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Grubababa pisze: pn kwie 15, 2024 7:04 pm Jaka ta kobieta jest odklejona to nie mam pytań. 🤯 oboje z Krzysiem są jak duże dzieci, mieli robić remont mieszkania (bo spodziewają się dziecka), ale się rozmyślili, bo ich "przeroslo", za dużo stresu, za dużo pakowania xD więc podjęli decyzję "odpuścić" I będą mieszkać w wynajmowanym 🤡 to życzę powodzenia, jak pojawi się dziecko z ich zapałem i "odpuszczaniem". Nie wiem czemu, ale triggerują mnie dorosłe osoby, które decydują się powiększyć rodzinę, a nie potrafią sobie radzić sami ze sobą i z prozą zycia.
Chciałabym sobie tak nie radzić w życiu, żeby mieć kasę na utrzymanie dwóch mieszkań w wawie i jednocześnie budowę domu w tych czasach :P
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

MalaCzarna pisze: pn kwie 15, 2024 8:44 pm
Grubababa pisze: pn kwie 15, 2024 7:04 pm Jaka ta kobieta jest odklejona to nie mam pytań. 🤯 oboje z Krzysiem są jak duże dzieci, mieli robić remont mieszkania (bo spodziewają się dziecka), ale się rozmyślili, bo ich "przeroslo", za dużo stresu, za dużo pakowania xD więc podjęli decyzję "odpuścić" I będą mieszkać w wynajmowanym 🤡 to życzę powodzenia, jak pojawi się dziecko z ich zapałem i "odpuszczaniem". Nie wiem czemu, ale triggerują mnie dorosłe osoby, które decydują się powiększyć rodzinę, a nie potrafią sobie radzić sami ze sobą i z prozą zycia.
Chciałabym sobie tak nie radzić w życiu, żeby mieć kasę na utrzymanie dwóch mieszkań w wawie i jednocześnie budowę domu w tych czasach :P
Ale oni niczego nie budują, bo mają problem z pozwoleniem. Dla mnie ona jest wiecznie zmęczona i wiecznie potrzebuje comfort food i comfort zone i kompletnie tu nie neguje ich możliwości finansowych, bo takowe na pewno mają. Uważam, że wicie gniazdka na wynajmie+ remont starego mieszkania+ być może budowa to durny pomysł. Tym bardziej, że budowa nie trwa rok, czy dwa.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

tralalila pisze: pn kwie 15, 2024 8:37 pm dokładnie, nie wiem, czemu wiele osób wciąż ma postrzeganie, że jak ktoś nie haruje jak wół codziennie po 12 godzin, a potem nie zajmuje się domem = nie radzi sobie z życiem. no właśnie, że super sobie radzi! to taka moja ogólna refleksja jak czytam niektóre wątki, ze ludzi triggeruje to, że inni mają pomoc w domu. nie muszą pracować na etacie, urabiać się z remontami itd.
serio, nie trzeba być influ, zeby podejmować dla siebie wygodne decyzje i żyć po swojemu ;) super, że wybrali dla siebie taką opcję, która im odpowiada i nie zamęczają się na siłę w imię - no własnie, czego?
Ale ona zaraz i na tym super wygodnym rozwiązaniu zacznie narzekać jak to jej ciężko i brak komfortu 🙂
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2170
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Grubababa pisze: pn kwie 15, 2024 9:45 pm
MalaCzarna pisze: pn kwie 15, 2024 8:44 pm
Grubababa pisze: pn kwie 15, 2024 7:04 pm Jaka ta kobieta jest odklejona to nie mam pytań. 🤯 oboje z Krzysiem są jak duże dzieci, mieli robić remont mieszkania (bo spodziewają się dziecka), ale się rozmyślili, bo ich "przeroslo", za dużo stresu, za dużo pakowania xD więc podjęli decyzję "odpuścić" I będą mieszkać w wynajmowanym 🤡 to życzę powodzenia, jak pojawi się dziecko z ich zapałem i "odpuszczaniem". Nie wiem czemu, ale triggerują mnie dorosłe osoby, które decydują się powiększyć rodzinę, a nie potrafią sobie radzić sami ze sobą i z prozą zycia.
Chciałabym sobie tak nie radzić w życiu, żeby mieć kasę na utrzymanie dwóch mieszkań w wawie i jednocześnie budowę domu w tych czasach :P
Ale oni niczego nie budują, bo mają problem z pozwoleniem. Dla mnie ona jest wiecznie zmęczona i wiecznie potrzebuje comfort food i comfort zone i kompletnie tu nie neguje ich możliwości finansowych, bo takowe na pewno mają. Uważam, że wicie gniazdka na wynajmie+ remont starego mieszkania+ być może budowa to durny pomysł. Tym bardziej, że budowa nie trwa rok, czy dwa.
Coś mi się wydawało, że gdzieś mówiła, że mają już pozwolenie, aczkolwiek mogę się mylić.
Co do comfort food i comfort zone to ona od wielu lat zmaga się zaburzeniami lękowymi i depresją, w dodatku jest po dosc ciężkiej operacji - w sensie bariatria. Ale mimo wszystko wydaje mi się, że będzie spoko mamą pod katem emocjonalnym, noi jednak nie jest w tym wszystkim sama, bo ma męża. Ja bym się też nie pchała z dzieckiem na wynajem, ale to ja, a drugiej strony zawsze mają gdzie wrócić. Są rodziny, które nigdy nie dorobią się własnego mieszkania, wiec serio nie martwiłabym się o Justynę i jej dziecko w tym kontekście. ;P
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Justyna na zapowiedzi swojego podcastu z mężem, przyznała się, że faktycznie wyoutowała Jolę Szymańską z jej ciążą, zanim Jola to ogłosiła
Magdara
RiczAsFak
Posty: 818
Rejestracja: śr lut 07, 2024 10:50 pm

Post autor: Magdara »

LosAnanas pisze: czw kwie 18, 2024 2:15 pm Justyna na zapowiedzi swojego podcastu z mężem, przyznała się, że faktycznie wyoutowała Jolę Szymańską z jej ciążą, zanim Jola to ogłosiła
Na szczęście, mimo tak ogromnej tragedii, wszechświat nadal istnieje 😁😁😁
Wiecejnizjedno

Post autor: Wiecejnizjedno »

A ja znowu zrozumialam, ze Oni beda wynajmowali na czas remontu starego 😅 a na dom maja pozwolenie i ze liczy ze 2026 juz sie przeprowadza:)
magicbox
Migocząca Świeczka
Posty: 353
Rejestracja: ndz lut 04, 2024 11:01 am

Post autor: magicbox »

A to nie było tak, że wyprowadzają się do wynajmu, żeby nie mieszkać u jej siostry? Ja to tak zrozumiałam, a remont będzie.
Wiecejnizjedno

Post autor: Wiecejnizjedno »

Dokladnie tak tak piszesz, ze jednak wynajem na czas remontu a nie mieszkanie u siostry.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Wiecejnizjedno pisze: sob kwie 20, 2024 6:15 pm Dokladnie tak tak piszesz, ze jednak wynajem na czas remontu a nie mieszkanie u siostry.
Ja zrozumiałam, że ZAMIAST remontować i wprowadzić się do wyremontowanego mieszkania wynajmą jakieś i tam będą mieszkać z dzieckiem. Ale fakt, mogłam źle zrozumieć.
Tinkywinky
RoyalBaby
Posty: 16
Rejestracja: pt maja 19, 2023 12:02 pm

Post autor: Tinkywinky »

Ja też rozumiem, że zrezygnowali z remontowania mieszkania w ogóle i że do czasu wybudowania domu zamierzają wynajmować inne mieszkanie w WWA 🤔
Amani
Channelka
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 07, 2021 9:14 pm

Post autor: Amani »

To oni będą wynajmować, zamiast mieszkać w swoim mieszkaniu? Czy tamta graciarnię też wynajmowali?Będą płacić za wynajem, bo remont w ich własnym ich przerósł?🤣
magicbox
Migocząca Świeczka
Posty: 353
Rejestracja: ndz lut 04, 2024 11:01 am

Post autor: magicbox »

Jak wy to czytacie bez zrozumienia ?????
Będą wynajmować na czas remontu swojego mieszkania, żeby nie mieszkać u jej siostry na kupie wszyscy. Rozsądne posunięcie.
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Amani pisze: ndz kwie 21, 2024 8:34 am To oni będą wynajmować, zamiast mieszkać w swoim mieszkaniu? Czy tamta graciarnię też wynajmowali?Będą płacić za wynajem, bo remont w ich własnym ich przerósł?🤣
Ja dokładnie tak to rozumiem, ale może jestem w błędzie. 🤷‍♀️
Wiecejnizjedno

Post autor: Wiecejnizjedno »

Oki zglupialam😅 zobaczymy co tam bedzie
Nieznan_zdzislawa
Koczkodan
Posty: 118
Rejestracja: wt lis 07, 2023 8:50 pm

Post autor: Nieznan_zdzislawa »

Z tego co ja zrozumiałam, będą wynajmować do czasu przeprowadzki do nowego domu, bo nie mogą przeprowadzić remontu w mieszkaniu na taką skalę jakiej potrzebują bez dodatkowych zgód wspólnoty, a ekipa miała opóźnienie z rozpoczęciem prac, więc po prostu wynajmą to mieszkanie w którym obecnie mieszkają komuś innemu. Było o tym w najnowszym podcascie.
Wiecejnizjedno

Post autor: Wiecejnizjedno »

Aaa ok :) dzieki, nie slucham ich wspolnego podcastu. Dzieki