Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

Bambi11
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: śr mar 01, 2023 10:03 pm

Re: Olga Herring

Post autor: Bambi11 »

Katoshi pisze: sob lut 10, 2024 9:03 pm Wrzuciłam komentarz i nawet się nie pojawił :') albo moderują albo usuwają w ciągu minuty. Ode mnie :bad: dla tego kanału.
Ja właśnie wyleciałam z grupy, więc ode mnie też poszedł unfollow na ig i yt :)
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Na IG też już nie można komentarzy dodawać, jak się nie obserwuje 🙃
Mandi
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 03, 2023 2:33 pm

Post autor: Mandi »

Ale ona brzydka na tej miniaturce XD
BlankaBianka

Post autor: BlankaBianka »

O kur, tyle co tam narobiono rabanu o kupno auta (na wykopie mnóstwo wątków plus screeny wyżej), to ja nie miałam z mieszkaniem 😆 wyobraźcie sobie co to musialo się odpier** wobec ludzi na żywo, jak już pół sieci zaśmiecone tymi wysrywami. Matka pyta przy niedzieli, czy dobry rosół, to odpowiedź, że dobry, ale BMW lepsze xD
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

To jej drugie konto na wykopie - https://wykop.pl/ludzie/ohohoh
Miała tam temat właśnie o tym swoim audi i jak pocisnęli ją o chwalenie się autem w leasingu 10%, to usunęła wątek. Dlatego pokazuje, że ma na koncie 11 stron komentarzy, a połowa usunięta. Niestety na waybackmachine nie wyszukuje wątku, bo szybko usunęła
Daisy123
SushiAddict
Posty: 832
Rejestracja: ndz mar 12, 2023 6:01 am

Post autor: Daisy123 »

Ja wlasnie dostalam z tego forum obrazliwa wiadomosc, odnosnie mojej wypowiedzi na tym watku… widac panstwo herring czujni 😜
Slacking6965
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 08, 2024 10:34 pm

Post autor: Slacking6965 »

Wojownik klawiatury czuwa
Arzena
KlasaBiznes
Posty: 563
Rejestracja: sob sty 20, 2024 1:49 pm

Post autor: Arzena »

Daisy123 pisze: ndz lut 11, 2024 11:32 am Ja wlasnie dostalam z tego forum obrazliwa wiadomosc, odnosnie mojej wypowiedzi na tym watku… widac panstwo herring czujni 😜
Dobrze,że Ci bydlaka swojego nie wyslał🤡
jagodkaq890
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pn wrz 18, 2023 5:31 pm

Post autor: jagodkaq890 »

Piankowy Ludzik pisze: sob lut 10, 2024 8:42 pm https://youtu.be/5vze4RMAK8U
to jej/ich nowy kanał czy jak??
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

To jakieś profesjonalne studio tworzy nowy program, który będą emitować również w telewizji
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Arzena pisze: ndz lut 11, 2024 3:47 pm
Daisy123 pisze: ndz lut 11, 2024 11:32 am Ja wlasnie dostalam z tego forum obrazliwa wiadomosc, odnosnie mojej wypowiedzi na tym watku… widac panstwo herring czujni 😜
Dobrze,że Ci bydlaka swojego nie wyslał🤡
Kto wie, co się jeszcze stanie 😅
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

A tego katobusa nie puszczą w ogóle? Miało być w weekend video i pewnie promocja nowego kanału
nataliesmith
Koczkodan
Posty: 101
Rejestracja: wt sty 09, 2024 12:18 pm

Post autor: nataliesmith »

Czasem włączałam sobie jej podcasty, ale po tym co tu przeczytałam to zero wsparcia dla jej kanału i sociali. Nigdy tak szybko nie szłam po unsub i unfollow. Ona i ten jej mąż mają vibe takich totalnych cwaniaczków.
jemmarchewkie
SushiAddict
Posty: 836
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 2:14 pm

Post autor: jemmarchewkie »

Mandi pisze: sob lut 10, 2024 3:50 pm Mnie właśnie dzisiaj wylali xd jest ktoś jeszcze na tej śmiesznej grupie i sprawdzi ile na liczniku?
ja nie zdążyłam zobaczyć bo się okazało, że już zdążyli mnie też wyrzucić :D
Mandi
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 03, 2023 2:33 pm

Post autor: Mandi »

Ahh nie szkodzi, domyślam się ze już po ptokach i grupa skasowana xd paluszki władcy klawiatury w końcu mogą odpocząć
Natka
Gacie z oceanu
Posty: 45
Rejestracja: pn cze 28, 2021 11:28 am

Post autor: Natka »

A puste domy już są? Coś mi się kojarzy, że miały być w niedzielę
azi_39
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 12, 2023 7:24 pm

Post autor: azi_39 »

Premiera miała być w niedzielę. Ktoś w komentarzach na YouTube zapytał o to i odpisała, że będzie za kilka dni. Pewnie chcą przeczekać dramę.
Drapak
Channelka
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 08, 2024 8:11 pm

Post autor: Drapak »

Dramat…
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Mandi
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 03, 2023 2:33 pm

Post autor: Mandi »

Hmm w jaki sposób by tutaj to rozgłośnić?
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Piankowy Ludzik pisze: pn lut 12, 2024 5:29 pm Xd oni naprawdę będą łączyć truecrime z kuchną. O takie propagowanie TC chodziło panu Śledziowi??? Co za polysł :puke:
Odcinek z Olga ma byc pod koniec lutego- chyba 24.02, tak samo jak i 2 wspolprowadzace kanal. Jedna sie zajmuje zbrodniami, druga kuchnia.
raczej to nie bedzie laczone.
azi_39
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 12, 2023 7:24 pm

Post autor: azi_39 »

Ludzie na YouTube mają nałożone shadow bany dlatego nie widać żadnych niepochlebnych komentarzy. Jeżeli ktoś nie ma konta tutaj i nie należy do CSI to nic o aferze nie wie.
Mandi
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 03, 2023 2:33 pm

Post autor: Mandi »

Trzeba coś pokombinować, bo nie zdzierżę ze taki margines będzie naciągał ludzi 😣już nie chodzi o same ich obrzydliwe poglądy, ale tez to ze wykorzystują zdesperowanych ludzi do pisania scenariuszy za grosze, autorzy zrzekają się praw plus maja tajemnice całego zajścia w umówię i cyk. Zajebiscie sobie Janusz z Karyna to obmyślili
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Mandi pisze: pn lut 12, 2024 10:09 pm Trzeba coś pokombinować, bo nie zdzierżę ze taki margines będzie naciągał ludzi 😣już nie chodzi o same ich obrzydliwe poglądy, ale tez to ze wykorzystują zdesperowanych ludzi do pisania scenariuszy za grosze, autorzy zrzekają się praw plus maja tajemnice całego zajścia w umówię i cyk. Zajebiscie sobie Janusz z Karyna to obmyślili
Napisz proszę coś więcej bo ja nie mam pojęcia o co chodzi co to za afera a chętnie się dowiem
Wiem wiecej
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Olfic pisze: wt lut 13, 2024 2:19 am
Mandi pisze: pn lut 12, 2024 10:09 pm Trzeba coś pokombinować, bo nie zdzierżę ze taki margines będzie naciągał ludzi 😣już nie chodzi o same ich obrzydliwe poglądy, ale tez to ze wykorzystują zdesperowanych ludzi do pisania scenariuszy za grosze, autorzy zrzekają się praw plus maja tajemnice całego zajścia w umówię i cyk. Zajebiscie sobie Janusz z Karyna to obmyślili
Napisz proszę coś więcej bo ja nie mam pojęcia o co chodzi co to za afera a chętnie się dowiem
Tu jakoś od 6 strony się temat pojawia, razem ze screenami wypowiedzi.
MagdaEtro

Post autor: MagdaEtro »

Mandi pisze: pn lut 12, 2024 10:09 pm Trzeba coś pokombinować, bo nie zdzierżę ze taki margines będzie naciągał ludzi 😣już nie chodzi o same ich obrzydliwe poglądy, ale tez to ze wykorzystują zdesperowanych ludzi do pisania scenariuszy za grosze, autorzy zrzekają się praw plus maja tajemnice całego zajścia w umówię i cyk. Zajebiscie sobie Janusz z Karyna to obmyślili
Dokładnie na tym samym patencie działa Dama Kier, tyle, że ona wykorzystuje dosłownie dzieci i pewnie jeszcze wielu innych youtuberów.