Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Re: Olga Herring

Post autor: MalaCzarna »

Dziewczyny z administracji CSI piszą że jest grubo i ogólnie to boją się dodać ten post. Pewnie "ktoś", "cos" do nich pisal.
Jeszcze trochę i Olga będzie mogła podcast o sobie nagrać....🤣🤣🤣
Katoshi
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: wt sie 29, 2023 10:17 pm

Post autor: Katoshi »

Serio tak się boją tego wojownika klawiatury? Pewnie grozi im pozwem, za oczernianie. Mniejsza z tym że przecież to ICH wypowiedzi, więc mogą sobie grozić paluszkiem swojemu gównikowi (słownictwo zapożyczone od użytkownika diplo)
BlankaBianka

Post autor: BlankaBianka »

Nie wierze, że ona nie podpisuje NDA z ludźmi, którzy piszą jej scenariusze. przypuszczam że ten komentarz o złym traktowaniu osob od scenariuszy to jakiś fejkowy koleś, a nie żaden autor tekstów.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Ja kojarzę,że Olga kiedyś na stories mówiła,że jakaś dziewczyna pisze jej scenariusze, więc czemu ten koleś nie miałby pisać?
Zwłaszcza,że Olga ostatnio dużo odcinków wypuszcza i żeby przekopać się przez masę materiałów o sprawie to trzeba wykonać tytaniczna pracę.
BlankaBianka

Post autor: BlankaBianka »

Ale gdzie powiedzialam, że ktoś jej tego nie pisze? Może pisać tak samo ona może być i CH**owa wobec nich, ale taka osoba też podpisuje na 100% NDA, więc nikt nie ryzykowałby głupim komentarzem grubej kary umownej, żeby DOPIEC Oldze.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

No to moze NDA nie zostalo podpisane. Ponoc byl juz o Oldze watek na grupie Kryzysy w sm wybuchaja w weekendy, wiec od dluzszego czasu cos tam sie kreci i bylo kwestia czasu zanim wyplynelo.
sloniamozna
RoyalBaby
Posty: 24
Rejestracja: ndz lut 26, 2023 2:46 pm

Post autor: sloniamozna »

Na CSI jest teraz zbiorczy post o podcastch true crime, trochę w komentarzach ludzie powrzucali screenów z wykopu.
Anita94
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 3:34 pm

Post autor: Anita94 »

Obrazek na ostatniej premierze jej odcinka padło pytanie o scenariusze ale nadal twierdzi ze pisze ona i mąż
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
mari
Currently:Vienna
Posty: 1148
Rejestracja: ndz sty 17, 2021 3:13 pm

Post autor: mari »

SkarolinaS pisze: wt lut 06, 2024 7:46 pm Ja kojarzę,że Olga kiedyś na stories mówiła,że jakaś dziewczyna pisze jej scenariusze, więc czemu ten koleś nie miałby pisać?
Zwłaszcza,że Olga ostatnio dużo odcinków wypuszcza i żeby przekopać się przez masę materiałów o sprawie to trzeba wykonać tytaniczna pracę.
To niech zapłaci za te prace
mari
Currently:Vienna
Posty: 1148
Rejestracja: ndz sty 17, 2021 3:13 pm

Post autor: mari »

SkarolinaS pisze: wt lut 06, 2024 7:46 pm Ja kojarzę,że Olga kiedyś na stories mówiła,że jakaś dziewczyna pisze jej scenariusze, więc czemu ten koleś nie miałby pisać?
Zwłaszcza,że Olga ostatnio dużo odcinków wypuszcza i żeby przekopać się przez masę materiałów o sprawie to trzeba wykonać tytaniczna pracę.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

mari pisze: śr lut 07, 2024 11:50 am
SkarolinaS pisze: wt lut 06, 2024 7:46 pm Ja kojarzę,że Olga kiedyś na stories mówiła,że jakaś dziewczyna pisze jej scenariusze, więc czemu ten koleś nie miałby pisać?
Zwłaszcza,że Olga ostatnio dużo odcinków wypuszcza i żeby przekopać się przez masę materiałów o sprawie to trzeba wykonać tytaniczna pracę.
To niech zapłaci za te prace
Wydaje mi się,że zarzut był o słabe traktowanie,a nie niepłacenie.
Sylwoszkaq
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: pt sty 26, 2024 2:44 pm

Post autor: Sylwoszkaq »

Siedziałam kiedyś dużo na wykopie i niestety, to prawda, to oni 🤡
evlnyn
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 26, 2023 3:21 pm

Post autor: evlnyn »

Lilirose pisze: śr lut 07, 2024 9:03 am Wstrzymali grupę, zamiast odnieść się do tematu to udają, że nic się nie stało, poblokowali możliwość komentowania wszędzie i elo
amatorzy
Najpewniej usuwają grupę, a że nie da się tego zrobić z użytkownikami to wszystkich powoli wywalają z palca
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

wiecie co, ja to jestem zdziwiona, ze zamiast zatrudnic kogos, kto im ten kryzys ogarnie i napisze jakies oswiadczenie, to usuwaja grupe xd
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

SkarolinaS pisze: śr lut 07, 2024 2:27 pm wiecie co, ja to jestem zdziwiona, ze zamiast zatrudnic kogos, kto im ten kryzys ogarnie i napisze jakies oswiadczenie, to usuwaja grupe xd
No bo oni są tacy trochę influ-wanna be, pewnie nawet nie wiedzą jak teraz wybrnąć z sytuacji. Jedyne co im przyszło do głowy to cenzura. Aczkolwiek myślę, że to wszystko prędzej czy później wypłynie. Takie wypowiedzi są skandaliczne, a widać, że mnóstwo skrinów lata. Nie wymażą tego...
Anita94
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 3:34 pm

Post autor: Anita94 »

Ale po co usuwać grupę od razu? Jaki by to miało sens? W końcu może z tysiąc osób się dowiedziało o nich prawdę a nadal mają 90k ponad fanów… wątpię że ich to ruszyło lub ruszy, raczej przemilcza temat
Maja3848854796
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 02, 2023 5:29 pm

Post autor: Maja3848854796 »

Oj myślę że bardzo ich to ruszyło...
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Anita94 pisze: śr lut 07, 2024 3:35 pm Ale po co usuwać grupę od razu? Jaki by to miało sens? W końcu może z tysiąc osób się dowiedziało o nich prawdę a nadal mają 90k ponad fanów… wątpię że ich to ruszyło lub ruszy, raczej przemilcza temat
Tez nie rozumiem tego dzialania, chociaz wiesz jak czesc z tych 90k osob siedzi na CSI to wczoraj moglo sie dowiedziec.
evlnyn
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 26, 2023 3:21 pm

Post autor: evlnyn »

Olga już kiedyś zrobiła podobną akcję, tylko na mniejszą skalę, weszła w konflikt z jednym użytkownikiem i zamiast normalnie to przegadać, usunęła całą grupę.
Ruszyło ich 🤫 bardzo 🤡
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

dziwne, to nie mogla usunac osoby z grupy, tylko usunela cala grupe??
evlnyn
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 26, 2023 3:21 pm

Post autor: evlnyn »

Nie chce wchodzić w szczegóły, ale to był zapalnik, później uznała, że wszyscy są przeciwko niej i następnego dnia już nie było grupy
Arzena
KlasaBiznes
Posty: 566
Rejestracja: sob sty 20, 2024 1:49 pm

Post autor: Arzena »

Jak zwykle się okazuje,że to wszystko to tylko przykrywka, dałam jej u follow,już dawno jej nie słuchałam,bo przynudzala , ale zostawiałam na spoti w razie co, teraz czas na pa pa !
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

evlnyn pisze: śr lut 07, 2024 4:29 pm Nie chce wchodzić w szczegóły, ale to był zapalnik, później uznała, że wszyscy są przeciwko niej i następnego dnia już nie było grupy
Jasne, rozumiem. Dla mnie to troche dziwne dzialanie i bardzo dziecinne xd
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Naprawdę mega dziwna akcja. Nie ma to jak być w jakimś sensie znaną osobą/jej mężem, wypisywać publicznie głupoty, a potem być zdziwionym, że ludzie to wyciągnęli 🙈
W ogóle nie mówiąc o tym, że tak fatfobiczne i transfobiczne poglądy to serio mega cringe
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

Co za typ
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.