Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Re: Olga Herring

Post autor: SkarolinaS »

Muszą pisać, ponieważ ona chce jak najwięcej że swojego nagrywania podcastów wyciągnąć. Nie byłabym zdziwiona, gdyby oni sami nie kontaktowali się z firmami i dawali cenniki na reklamę. Dlatego zależy im,żeby zwiększyć oglądalność przez wypuszczanie więcej podcastów, dlatego zatrudniają pisarzy do tworzenia jej historii.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Anita94 pisze: pn lut 05, 2024 6:34 pm Już znikł komentarz o tych scenariuszach xd
Tam sporo komentarzy zniknęło. Pod postem pokazuje się 8, a widać 3.
Anita94
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 3:34 pm

Post autor: Anita94 »

SkarolinaS pisze: pn lut 05, 2024 7:09 pm Muszą pisać, ponieważ ona chce jak najwięcej że swojego nagrywania podcastów wyciągnąć. Nie byłabym zdziwiona, gdyby oni sami nie kontaktowali się z firmami i dawali cenniki na reklamę. Dlatego zależy im,żeby zwiększyć oglądalność przez wypuszczanie więcej podcastów, dlatego zatrudniają pisarzy do tworzenia jej historii.
W sumie tak może być! Trafna uwaga, u niej w każdym filmie jest reklama i widać, że inni podcasterzy nie mają tych samych reklamodawców więc pewnie sami nawiązują kontakty.

Tylko teraz szkoda mi jej fanów którzy piszą że odcinki powinny być płatne bo oni wkładają TYLE PRACY
azi_39
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 12, 2023 7:24 pm

Post autor: azi_39 »

Macie jakieś dowody na to że Herring i jej mąż pisali takie posty na Wykopie? Wątek pojawił się na chwilę na CSI ale szybko spadł przez rzekome oczernianie. Autorka chyba też wyleciała z grupy
karolinka
MiamiBicz
Posty: 377
Rejestracja: czw cze 01, 2023 1:55 pm

Post autor: karolinka »

Ewelina90c pisze: ndz lut 04, 2024 4:42 pm
Katoshi pisze: ndz lut 04, 2024 4:14 pm Ludzie, gdzie to udostępnić żeby szersze grono się dowiedziało o ich działalności i prawdziwych obliczach? Przecież to dno co wypisują i jak obrażają ludzi. Olga kreuje się na taką empatyczną osóbkę, a prawda wygląda ździebko inaczej
Olga ma swoją grupę na FB. Jednak tam " niewygodne" komentarze prężnie znikają, a autorzy są blokowani.
Może CSI rozhula temat?
Jestem bardzo negatywnie zaskoczona komentarzami ze zdjęć. Bardzo.

Dziewczyna chyba wstawiła posta o Herring na CSI, ale usunąła, bo (wklejam komentarz) "Usunęłam wątek dotyczący Olgi Herring. Dobrze by było, gdyby wróciła możliwość dodawania anonimowych postów, bo wiadomości, które dostałam na priv przyprawiają o ból głowy." I w sumie wcale nie jestem zdziwiona, że te odklejuchy z CSI coś podważają, tu wklejam inny komentarz: "nie wiem jakie wiadomości dostawałaś, ale w tym poście nie było żadnego rzetelnego potwierdzenia, że chodzi o te osoby. Hasztag każdy może dodać jaki chce." ;P Nie wiem co było w poście, bo nie zdążyłam go zobaczyć.
One nawet broniły Justyny Mazur odnośnie picia piwa (nie było określone na lajwie czy 0%, ale takie są przypuszczenia), żeby zrobić test ciążowy.
Grupa totalnych bezbeków i odklejeńców.
azi_39
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 12, 2023 7:24 pm

Post autor: azi_39 »

Ja widziałam post. Dziewczyna dodała parę screenów stąd ale dopiero teraz zauważyłam że na Wykopie było ich zdjęcie z oświadczyn dodane przez mężusia a to chyba stuprocentowy dowód
Starucha_
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 07, 2024 11:02 pm

Post autor: Starucha_ »

Piankowy Ludzik pisze: sob lut 03, 2024 11:34 pm Przyjemniaczek :') :') :')
Jaki on jest niedowartościowany xDD
madcat
SushiAddict
Posty: 833
Rejestracja: ndz cze 11, 2023 11:56 am

Post autor: madcat »

karolinka pisze: wt lut 06, 2024 7:38 am
Ewelina90c pisze: ndz lut 04, 2024 4:42 pm
Katoshi pisze: ndz lut 04, 2024 4:14 pm Ludzie, gdzie to udostępnić żeby szersze grono się dowiedziało o ich działalności i prawdziwych obliczach? Przecież to dno co wypisują i jak obrażają ludzi. Olga kreuje się na taką empatyczną osóbkę, a prawda wygląda ździebko inaczej
Olga ma swoją grupę na FB. Jednak tam " niewygodne" komentarze prężnie znikają, a autorzy są blokowani.
Może CSI rozhula temat?
Jestem bardzo negatywnie zaskoczona komentarzami ze zdjęć. Bardzo.

Dziewczyna chyba wstawiła posta o Herring na CSI, ale usunąła, bo (wklejam komentarz) "Usunęłam wątek dotyczący Olgi Herring. Dobrze by było, gdyby wróciła możliwość dodawania anonimowych postów, bo wiadomości, które dostałam na priv przyprawiają o ból głowy." I w sumie wcale nie jestem zdziwiona, że te odklejuchy z CSI coś podważają, tu wklejam inny komentarz: "nie wiem jakie wiadomości dostawałaś, ale w tym poście nie było żadnego rzetelnego potwierdzenia, że chodzi o te osoby. Hasztag każdy może dodać jaki chce." ;P Nie wiem co było w poście, bo nie zdążyłam go zobaczyć.
One nawet broniły Justyny Mazur odnośnie picia piwa (nie było określone na lajwie czy 0%, ale takie są przypuszczenia), żeby zrobić test ciążowy.
Grupa totalnych bezbeków i odklejeńców.
Przecież ta dziewczyna dodała kilka screenów z wykopu gdzie nie było żadnego potwierdzenia poza hasztagiem. To słaby dowód. Napisała też, że nie ma dowodów i nie będzie udowadniać...
"Więcej pogody ducha życzę ponuraki, życiem trzeba się bawić."
Starucha_
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 07, 2024 11:02 pm

Post autor: Starucha_ »

Katoshi pisze: ndz lut 04, 2024 4:14 pm Ludzie, gdzie to udostępnić żeby szersze grono się dowiedziało o ich działalności i prawdziwych obliczach? Przecież to dno co wypisują i jak obrażają ludzi. Olga kreuje się na taką empatyczną osóbkę, a prawda wygląda ździebko inaczej
Na CSI pod postem o mikro dramach ktoś napisał na jej temat i jedna laska się spytała czemu spadł o niej post
karolinka
MiamiBicz
Posty: 377
Rejestracja: czw cze 01, 2023 1:55 pm

Post autor: karolinka »

madcat pisze: wt lut 06, 2024 7:48 am
karolinka pisze: wt lut 06, 2024 7:38 am
Ewelina90c pisze: ndz lut 04, 2024 4:42 pm

Olga ma swoją grupę na FB. Jednak tam " niewygodne" komentarze prężnie znikają, a autorzy są blokowani.
Może CSI rozhula temat?
Jestem bardzo negatywnie zaskoczona komentarzami ze zdjęć. Bardzo.

Dziewczyna chyba wstawiła posta o Herring na CSI, ale usunąła, bo (wklejam komentarz) "Usunęłam wątek dotyczący Olgi Herring. Dobrze by było, gdyby wróciła możliwość dodawania anonimowych postów, bo wiadomości, które dostałam na priv przyprawiają o ból głowy." I w sumie wcale nie jestem zdziwiona, że te odklejuchy z CSI coś podważają, tu wklejam inny komentarz: "nie wiem jakie wiadomości dostawałaś, ale w tym poście nie było żadnego rzetelnego potwierdzenia, że chodzi o te osoby. Hasztag każdy może dodać jaki chce." ;P Nie wiem co było w poście, bo nie zdążyłam go zobaczyć.
One nawet broniły Justyny Mazur odnośnie picia piwa (nie było określone na lajwie czy 0%, ale takie są przypuszczenia), żeby zrobić test ciążowy.
Grupa totalnych bezbeków i odklejeńców.
Przecież ta dziewczyna dodała kilka screenów z wykopu gdzie nie było żadnego potwierdzenia poza hasztagiem. To słaby dowód. Napisała też, że nie ma dowodów i nie będzie udowadniać...
Bo niepotrzebnie próbuje to nagłośnić osoba, która nie siedzi w temacie tylko znalazła skriny, których nie potrafi obronić.
Oni ponoć nie raz mówili, że się poznali na wykopie + ta sprawa z ich kontami i dziwnymi komentarzami wypływa co jakiś czas tylko przechodzi jakoś bez echa.
azi_39
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 12, 2023 7:24 pm

Post autor: azi_39 »

W komentarzach pojawiały się dowody na to że to oni. Nawet były wypowiedzi Wykopowiczów. Gdyby post nie spadł to mogłoby być ciekawie
karolinka
MiamiBicz
Posty: 377
Rejestracja: czw cze 01, 2023 1:55 pm

Post autor: karolinka »

Mnie śmieszy to, że jak jest post wrzucony np X oskarża znanego aktora Y o molestowanie/gwałt/cokolwiek to od razu, bEZ DOWODÓW, wieszają na nim psy, a tutaj właśnie odnośnie Herring "noo za mało dowodów, skąd wiadomo, że to oni, hasztagi nic nie znaczą" ;P
azi_39
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 12, 2023 7:24 pm

Post autor: azi_39 »

Zaraz się okaże, że to nie Olga tylko ktoś się pod nią podszył. 😂
Ketchupowa
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 23, 2023 2:23 pm

Post autor: Ketchupowa »

Obrazek
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Noi przegapiłam drame na CSI :(
Katoshi
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: wt sie 29, 2023 10:17 pm

Post autor: Katoshi »

Ja od weekendu czekam na zaakceptowanie do tej grupy :/ post został usunięty czy po prostu olany ?
w1i2
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 23, 2021 9:48 pm

Post autor: w1i2 »

MalaCzarna pisze: wt lut 06, 2024 1:45 pm Noi przegapiłam drame na CSI :(
W mikrodramach są komentarze
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Jestem ciekawa, czy wypuszczą jakieś oświadczenie, czy przemilczą temat.
azi_39
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 12, 2023 7:24 pm

Post autor: azi_39 »

Autorka usunęła post, bo ktoś jej zaczął grozić na priv i albo opuściła grupę albo administratorki ją wyrzuciły. Szkoda, bo zaczęli się wypowiadać Wykopowicze, którzy znali ich właśnie stamtąd. Społeczność CSI domagała się dowodów, bo screenów było za mało i nie potwierdzały że to Śledziowie kryją się pod tymi pseudonimami 🙄 choć jestem pewna, że te dowody pojawiłyby się w komentarzach, bo ludzie pisali w mikrodramach, że dodadzą sporo od siebie. Szkoda gadać.
azi_39
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 12, 2023 7:24 pm

Post autor: azi_39 »

Nie wypuszczą oświadczenia, bo to przecież nie oni. 😂
vitammina_

Post autor: vitammina_ »

Katoshi pisze: wt lut 06, 2024 1:52 pm Ja od weekendu czekam na zaakceptowanie do tej grupy :/ post został usunięty czy po prostu olany ?


Tylko dobrze wypełnij regulamin bo tam jest pewien haczyk, dosc szybko przyjmują tam.
Katoshi
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: wt sie 29, 2023 10:17 pm

Post autor: Katoshi »

vitammina_ pisze: wt lut 06, 2024 2:49 pm
Katoshi pisze: wt lut 06, 2024 1:52 pm Ja od weekendu czekam na zaakceptowanie do tej grupy :/ post został usunięty czy po prostu olany ?
Tylko dobrze wypełnij regulamin bo tam jest pewien haczyk, dosc szybko przyjmują tam.
hasło szczypiorek :') za pierwszym razem źle wypełniłam może drugiej prośby nie przyjmują.
Ciekawe kto groził autorce posta i jak. Jakieś nowe info pojawiło się w komentarzach? Dobrze by było wiedzieć w jaki sposób Śledź traktuje osoby piszące scenariusze, oni mogą powiedzieć najwięcej. Przydałoby się aby zabrali głos gdzieś poza insta gdzie niewygodne komentarze nie znikają w ciągu kilku minut.
azi_39
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 12, 2023 7:24 pm

Post autor: azi_39 »

A kiedy ma być emisja tego wywiadu u Żurnalisty?
vitammina_

Post autor: vitammina_ »

azi_39 pisze: wt lut 06, 2024 3:42 pm A kiedy ma być emisja tego wywiadu u Żurnalisty?
Nie wiadomo ktoś w q&a mu zadał to pytanie to powiedział ze on ma nagrane na zapas 12 podcastow wiec to losowe kiedy to doda. Herring byla u niego przed świetami jakoś a jeszcze tego nie dodał, a z kolei Olga Kalicka której podcast był w ta niedziele wrzucony byla tydzień przed opublikowaniem go. 🤷🏼‍♀️
agroz
Skarpeta Rakieta
Posty: 78
Rejestracja: wt sty 30, 2024 12:22 pm

Post autor: agroz »

vitammina_ pisze: wt lut 06, 2024 6:11 pm
azi_39 pisze: wt lut 06, 2024 3:42 pm A kiedy ma być emisja tego wywiadu u Żurnalisty?
Nie wiadomo ktoś w q&a mu zadał to pytanie to powiedział ze on ma nagrane na zapas 12 podcastow wiec to losowe kiedy to doda. Herring byla u niego przed świetami jakoś a jeszcze tego nie dodał, a z kolei Olga Kalicka której podcast był w ta niedziele wrzucony byla tydzień przed opublikowaniem go. 🤷🏼‍♀️
może czeka aż olga sie serio wybije w końcu
albo wyczuwają że faktycznie szambo wybije niedługo i wtedy wrzuci