Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

vitammina_

Re: Olga Herring

Post autor: vitammina_ »

mezalians_urodowy pisze: czw lut 01, 2024 7:29 pm
LosAnanas pisze: czw lut 01, 2024 6:35 pm Aczkolwiek ona nie porusza jakichś kontrowersyjnych spraw, tylko właśnie te znane i szeroko omówione. Co innego np kezu na YT - on faktycznie porusza niewygodne historie i musi uważać na siebie

Tak, ale jednocześnie sama żali się że dostaje nieprzyjemne wiadomości, w tym pogróżki dot. Jej dziecka
Wow nie miałam o tym pojęcia, to szczególnie nie mądre jest pokazywanie wizerunku tego dziecka na insta przy takich wiadomościach. A już w ogóle adresu nowego domu
Allyn
Mokra Włoszka
Posty: 55
Rejestracja: wt wrz 12, 2023 9:12 am

Post autor: Allyn »

Ja jej prywaty nie śledzę za bardzo. Ona nazywa się „Śledź” po mężu? Czy „Herring” to panieńskie, czy pseudonim?
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Piankowy Ludzik pisze: czw lut 01, 2024 11:15 pm Nie znałam ich działalności na wykopie. Lol!
Jak to wypłynie np na grupkę CSI to ich tam zjedzą, tym bardziej, że są na tym jego wykopie jeszcze ciekawsze wypowiedzi. Mi się osobiście nie chciało tego screenowac i roztrząsać, ale jak zrobi się drama to kupuje popcorn. :)
cicha_noc
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: sob sty 06, 2024 10:09 am

Post autor: cicha_noc »

Allyn pisze: pt lut 02, 2024 7:42 pm Ja jej prywaty nie śledzę za bardzo. Ona nazywa się „Śledź” po mężu? Czy „Herring” to panieńskie, czy pseudonim?
Herring to po angielsku śledź, stąd jej pseudonim
Allyn
Mokra Włoszka
Posty: 55
Rejestracja: wt wrz 12, 2023 9:12 am

Post autor: Allyn »

Ludzie, nie wpadłam na to. Teraz mi głupio, haha!
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Jest taki związek frazeologiczny Red herring. Dosłownie znaczy to czerwony śledź, a mniej dosłownie:
'a clue or piece of information that is, or is intended to be, misleading or distracting' czyli chyba coś jak fałszywy trop.
Pewnie dlatego ma te kolory rybek,bo Red herring.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Piankowy Ludzik pisze: czw lut 01, 2024 11:15 pm Nie znałam ich działalności na wykopie. Lol!

To chłop Olgi?
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Piankowy Ludzik pisze: czw lut 01, 2024 11:15 pm Nie znałam ich działalności na wykopie. Lol!
Ten jego komentarz to takie dno intelektualne, że szkoda słów 🤦
Katoshi
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: wt sie 29, 2023 10:17 pm

Post autor: Katoshi »

MalaCzarna pisze: pt lut 02, 2024 8:04 pm
Piankowy Ludzik pisze: czw lut 01, 2024 11:15 pm Nie znałam ich działalności na wykopie. Lol!
Jak to wypłynie np na grupkę CSI to ich tam zjedzą, tym bardziej, że są na tym jego wykopie jeszcze ciekawsze wypowiedzi. Mi się osobiście nie chciało tego screenowac i roztrząsać, ale jak zrobi się drama to kupuje popcorn. :)
Co to za grupa? Szczerze mówiąc to fani jej podcastów powinni się dowiedzieć jakie to toksyki, screeny robić póki nie usunął tych komentarzy.
MilaOsoba
BlondDoczep
Posty: 134
Rejestracja: ndz cze 27, 2021 1:44 pm

Post autor: MilaOsoba »

Ona była i prawdodpobnie nadal jest taka sama, więc dopasowali się idealnie :)
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

A skąd wiadomo,że ten Diplo to stary śledziowej?
malalejde
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: ndz kwie 16, 2023 2:58 pm

Post autor: malalejde »

O kurła... Dla mnie do scancellowania za takie działania internetowe jeszcze nie tak dawno temu... Jestem w szoku jak można udawać.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

O właśnie chciałam poczytać co tam Olga pisała, bo jej stary to widać, że skapnelo mu trochę hajsu i zaczyna odwalać xD
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

:o
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
jacobsen
Tritonotti
Posty: 186
Rejestracja: sob sty 06, 2024 2:35 pm

Post autor: jacobsen »

Ostatnio Olga prosiła o pytania do wywiadu. Można by zadać np. takie czy wstydzi się swojej działalności na wykopie, albo swojego męża i czy nadal mają takie poglądy.
Przestaje jej słuchać już nawet sporadycznie, przegięcie te wpisy.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

No tak, wiadomo najlepszą dykcję ma jego żona czytająca jak syntezator mowy.
Katoshi
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: wt sie 29, 2023 10:17 pm

Post autor: Katoshi »

Ludzie, gdzie to udostępnić żeby szersze grono się dowiedziało o ich działalności i prawdziwych obliczach? Przecież to dno co wypisują i jak obrażają ludzi. Olga kreuje się na taką empatyczną osóbkę, a prawda wygląda ździebko inaczej
Ewelina90c
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 03, 2024 2:23 am

Post autor: Ewelina90c »

Katoshi pisze: ndz lut 04, 2024 4:14 pm Ludzie, gdzie to udostępnić żeby szersze grono się dowiedziało o ich działalności i prawdziwych obliczach? Przecież to dno co wypisują i jak obrażają ludzi. Olga kreuje się na taką empatyczną osóbkę, a prawda wygląda ździebko inaczej
Olga ma swoją grupę na FB. Jednak tam " niewygodne" komentarze prężnie znikają, a autorzy są blokowani.
Może CSI rozhula temat?
Jestem bardzo negatywnie zaskoczona komentarzami ze zdjęć. Bardzo.
Arzena
KlasaBiznes
Posty: 566
Rejestracja: sob sty 20, 2024 1:49 pm

Post autor: Arzena »

Daje jej unfollow na spotify,na insta już dawno to zrobiłam,bo laska nie jest w ogóle ciekawa
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Katoshi pisze: ndz lut 04, 2024 4:14 pm Ludzie, gdzie to udostępnić żeby szersze grono się dowiedziało o ich działalności i prawdziwych obliczach? Przecież to dno co wypisują i jak obrażają ludzi. Olga kreuje się na taką empatyczną osóbkę, a prawda wygląda ździebko inaczej
Grupa FB CSI: Hydepark
Misia
BlondDoczep
Posty: 127
Rejestracja: sob cze 03, 2023 6:40 pm

Post autor: Misia »

Czasem słuchałam jej podcastów, ale po tym co tu zobaczyłam nie chciałabym ubić z nią muchy w kiblu.
jacobsen
Tritonotti
Posty: 186
Rejestracja: sob sty 06, 2024 2:35 pm

Post autor: jacobsen »

Tragedia. Teraz udostępnia cele charytatywne. I nie powiem, dobrze, każdy kto ma zasięgi napewno zrobi w ten sposób dobry uczynek, ale to jest dla mnie podwójna moralność.
Anita94
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 3:34 pm

Post autor: Anita94 »

Czyli rzeczywiście ktoś pisze scenariusze… a mówiła że pisze sama…
Arzena
KlasaBiznes
Posty: 566
Rejestracja: sob sty 20, 2024 1:49 pm

Post autor: Arzena »

Te "gwiazdy" są zadziwiające.innej roboty nie ma,ale inni muszą jej pisać scenariusze xD
Anita94
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 3:34 pm

Post autor: Anita94 »

Już znikł komentarz o tych scenariuszach xd