Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

Pajac12
Skarpeta Rakieta
Posty: 78
Rejestracja: sob lis 04, 2023 10:22 pm

Re: Olga Herring

Post autor: Pajac12 »

U Olgi każda kobieta jest bardzo piękna, a mężczyzna postawny i przystojny. To jest kuriozum bo później można sobie wyszukać bohaterów podcastu w Google i człowiek się łapie na tym, ze ocenia urodę ofiary morderstwa lub mordercę. A zazwyczaj to są po prostu zwykli ludzie, którzy w relacji Olgi są przedstawieni jak postaci z melodramatu.
mezalians_urodowy
Srebrna Kropeczka
Posty: 157
Rejestracja: śr sty 06, 2021 10:29 pm

Post autor: mezalians_urodowy »

laspalmas2432 pisze: ndz lis 26, 2023 12:11 pm
atramfolko pisze: śr maja 03, 2023 5:47 pm
animal pisze: wt maja 02, 2023 9:42 am Olga czyta i przez to nie mogę jej słuchać, często używa patetycznego języka.

Ale czasami włączę - i nawet jeśli nie jest w moim guście, to podziwiam ogrom pracy, który wkłada w rozwój kanału. Zaczynała od jakichś śmiesznych cateringów, ale teraz miała współpracę z Gutek film, piszą o niej w czasopismach itd. Robi bardzo staranny research, kontaktuje się nawet z rodzinami. Można jej nie lubić, ale wydaje mi się, że warto to wszystko docenić.

Ja wolę po prostu naturalniejsze podcasty. Jak kryminalne na taśmach, ciemno wszędzie, Agę Rojek. Zapewne korzystają z notatek, a Olga wydaje mi się, że cały tekst sobie pisze do odcinków i cóż, są fani tego rozwiązania, ale ja do nich nie należę.
Mało tego, ktoś inny jej to pisze, ona tylko czyta. Potwierdzone info
A skąd wiesz, że ktoś pisze Oldze teksty do odcinków? Z tego co wiem, to sama to pisze w oparciu o materiały, które zbiera. Masz na to jakieś potwierdzenie od Olgi? Wydaje mi się, że siejesz w tej chwili dezinformację😅
Ja znam osobiście osobę która robiła Oldze research i scenariusz do kilku odcinków.
cysiamalaogrodniczka
MoetGlass
Posty: 273
Rejestracja: śr maja 17, 2023 11:27 am

Post autor: cysiamalaogrodniczka »

Bańkę zgarnęła i nagle cisza, nie ma odcinków 😂
Persefona666
Srebrna Kropeczka
Posty: 154
Rejestracja: wt sie 29, 2023 9:36 pm

Post autor: Persefona666 »

Nos przecież sobie zrobiła i ma wolne z tegoż powodu :P
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Ej ale nie dziwię się, że nos zrobiła, bo faktycznie był niezbyt ładny. Pisała zresztą, że zawsze o tym marzyła, więc pewnie to było ważne dla niej
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

cysiamalaogrodniczka pisze: śr sty 10, 2024 11:17 am Bańkę zgarnęła i nagle cisza, nie ma odcinków 😂
jaka banke? tyle sie zarabia na true crime?
cysiamalaogrodniczka
MoetGlass
Posty: 273
Rejestracja: śr maja 17, 2023 11:27 am

Post autor: cysiamalaogrodniczka »

Subskrybuje ją 95 tys ludzi na youtubie, jesli polowa z nich kupila za 21 zł płatny odcinek to bańka jest 😜 Jeśli mniej to i tak swoje zarobiła, bo mimo wszystko to 21 zł to nie tak dużo żeby ludzie sobie żałowali.
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

cysiamalaogrodniczka pisze: śr sty 10, 2024 6:31 pm Subskrybuje ją 95 tys ludzi na youtubie, jesli polowa z nich kupila za 21 zł płatny odcinek to bańka jest 😜 Jeśli mniej to i tak swoje zarobiła, bo mimo wszystko to 21 zł to nie tak dużo żeby ludzie sobie żałowali.
Szczerze mówiąc wątpię żeby aż polowa kupila. Raczej ludzie się rzucają na darmowe filmy, jak już trzeba sięgnąć po portfel/w tym przypadku karte czy blik/ to się zastanowia kilka razy. Sama się nawet zastanawiałam nad zakupem (nawet gdzieś wyżej o tym pisalam), ale finalnie zrezygnowałam, tym bardziej, że to bardzo znana większości fanów tc sprawa
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Poza tym strona, na której zostały umieszczone podcasty też bierze jakaś prowizje,więc uważam że gruba przesada z tą bańką.
jemmarchewkie
SushiAddict
Posty: 836
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 2:14 pm

Post autor: jemmarchewkie »

A nawet jeśli ma z tego bańkę to co? Nie ukradła, zarobiła.
29362523190006
Tritonotti
Posty: 177
Rejestracja: śr lip 12, 2023 3:08 pm

Post autor: 29362523190006 »

Katoshi pisze: czw gru 21, 2023 6:59 pm Mazur raczej nie opowiada co ofiara myślała, bardziej co ona sądzi o przebiegu całej sprawy, motywu zbrodni czy toku śledztwa. Herring ma narrację zakładającą z góry myśli i uczucia w zasadzie wszystkich uczestników danej sprawy kryminalnej co jest wg mnie sporym nadużyciem i manipulacją słuchaczem aby bardziej zaangażować emocjonalnie, już nie wspominając o tym że wszystkie ofiary są aniołami bez skazy kiedy czasem ofiary na prawdę aż się prosiły o marny los, może nie aż tak marny jak śmierć, ale są przypadki lekkomyślności lecz Olga nigdy o tym nie wspomni, o zmarłym tylko dobrze albo wcale. Sprawy które omawia są trochę kopiuj wklej, te same schematy, wspaniała osoba zostaje oszukana i zabita, zmienia się tylko charakterystyka mordercy/ów.
zgadzam sie! W pewnym momencie jest to wtorne, wszystkie sprawy takie same. I to lanie wody i mowienie co kto myslal juz jest tak irytujace
Arzena
KlasaBiznes
Posty: 566
Rejestracja: sob sty 20, 2024 1:49 pm

Post autor: Arzena »

Ja już coraz rzadziej ją slucham, sztuczna, idelizująca wszystko i powtarzająca "i to był strzał w dziesiątkę". O matko, w każdym podkaście. Znudziła mi się,do tego ten jej monotonny głos
basicallymartel
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: czw lip 01, 2021 11:58 pm

Post autor: basicallymartel »

I znowu sprawa, o której było już tyle razy… Lubiłam podcasty Olgi, bo zazwyczaj słucham tych dłuższych, ale od pewnego czasu poziom spadł.
Monika19744
SweetsGallery
Posty: 1704
Rejestracja: ndz wrz 11, 2022 12:31 pm

Post autor: Monika19744 »

basicallymartel pisze: wt sty 23, 2024 11:08 am I znowu sprawa, o której było już tyle razy… Lubiłam podcasty Olgi, bo zazwyczaj słucham tych dłuższych, ale od pewnego czasu poziom spadł.
A ja z przyjemnoscią odsłuchałam o Ewia Tylman, wydaje mi się, ze nikt tak dokładnie nie opisał kulisów spraw sądowych.
Nawet pomyślałam sobie wow! Podcast na wysokim poziomie 😊
:fire: Luxury is a state of mind :fire:
jacobsen
Tritonotti
Posty: 186
Rejestracja: sob sty 06, 2024 2:35 pm

Post autor: jacobsen »

Wg mnie podcast o Ewie zbyt rozwleczony i być może znudził mnie, bo za dużo się o tym słyszało. Zero zaskoczenia. Ale przynajmniej chociaż raz mogę przyznać Oldze rację, że główną bohaterką była śliczna dziewczyna 😅 Trochę się śmieje, to też rzecz gustu, ale ja nie mogę znieść tego, że u Olgi każdy jest piękny. Przestałam jej słuchać na jakiś czas kiedy, w którymś podcaście stwierdziła, że bohaterka była PRZEPIEKNA dziewczyna, która jeździła ślicznym mini 😅 Dla mnie za dużo idealizowania i słodzenia. Doceniam to, że Olga bardzo dobrze przygotowuje materiał, ale jej dykcja mnie dobija
Kalunaa
Mokra Włoszka
Posty: 54
Rejestracja: pn maja 08, 2023 10:08 pm

Post autor: Kalunaa »

Mam podobne odczucia, naprawde doceniam to jak przyklada sie do odcinkow, osobiscie lubie dlugie, ale… dziewczyny z reka na sercu 😃 ja zadnego nie przesluchalam do konca, mialam wiele podejsc aby sprobowac, czasem nawet z braku czegokolwiek innego do sluchania. Zawsze, ale to zawsze lapalam sie po 5-15 minut na tym ze nie wiedzialam o czym jest – po prostu myslalam o czyms innym, nie jestem w stanie zaciekawic sie tymi podkastami.

Ja najbardziej nie lubie tych poczatkowych wstawek u wiekoszosci: byla piekna, madra, najlepsza w szkole/w pracy – z checia bym omijala te bzdety i zaczynala odrazu od historii, lol.

Hitem to juz jest dziewczyna co ma kanal ‘’Tropiciele zbrodni’’ tam ilosci cukierkowania doprowadzila, ze przestalam sluchac czegokolwiek.

Szanuje Olge za jej prace, ale u mnie, to niestety nie to.
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Dla mnie odcinek o Ewie Tylman jest mega rozwleczony. To nie chodzi o to, że jest długi, bo super opracowany, tylko Olga ma dużo nic nie wnoszących wtrąceń, które potem robią jej długość podcastu.
Np. po co opis zbrodni, którą popełnił Kacper siedzący w jednej celi z Adamem? Przecież to nie ma kompletnie nic wspólnego ze sprawą Ewy, wystarczyłoby powiedzieć, że to wspolosadzony Adama i tyle.
cysiamalaogrodniczka
MoetGlass
Posty: 273
Rejestracja: śr maja 17, 2023 11:27 am

Post autor: cysiamalaogrodniczka »

Specjalnie tak rozwleka żeby mężek na fejsbuku pisał: TO NAJDŁUŻSZY DOSTĘPNY PODKAST O TEJ SPRAWIE NA POLSKIM YT. Ten o Tylman to już przegięcie z laniem wody.
vitammina_

Post autor: vitammina_ »

Olga będzie u żurnalisty na podcascie. Właśnie dodał w q&a. Patrząc na to jaka ma opinie i to co ma żurnalista za uszami, to troche się jej dziwie. Justyny Mazur nie będzie bo ja żurnalista zablokował po tym jak powiedziała ze nie pojawi się u niego bo jest kryminalista
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Wciąż nie mogę zrozumieć, że tyle ludzi chodzi do niego i tym samym go wspiera 🤦
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

A to nie jest tak że to jemu się jeszcze placi żeby móc tam wziąć udział? Chyba się zagalopowała z tym celebryctwem, kogo obchodzi jej prywatne życie.. Bo raczej tam nie będzie gadała o zbrodniach tylko o sobie. Zwykła laska jak każda z nas. Niech się jeszcze na fame idzie bić.
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Olga szuka każdej możliwości,żeby być jeszcze sławniejsza. Dla mnie to niezle xd jakie ona ma parcie. No ale dom się sam nie postawi.
Dla mnie to też dziwne,że idzie do żurnalisty. To on płaci występującym nie odwrotnie.
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Ale ją zjechali za ten podcast na jej grupie, a mężuś oczywiście znów szaleje
karolinka
MiamiBicz
Posty: 377
Rejestracja: czw cze 01, 2023 1:55 pm

Post autor: karolinka »

MalaCzarna pisze: pn sty 29, 2024 8:58 pm Ale ją zjechali za ten podcast na jej grupie, a mężuś oczywiście znów szaleje
Jak się nazywa jej grupa?
kokosik
Koczkodan
Posty: 105
Rejestracja: pt cze 25, 2021 7:26 pm

Post autor: kokosik »

karolinka pisze: wt sty 30, 2024 9:26 am
MalaCzarna pisze: pn sty 29, 2024 8:58 pm Ale ją zjechali za ten podcast na jej grupie, a mężuś oczywiście znów szaleje
Jak się nazywa jej grupa?
Olga Herring True Crime Polska. Czytałam komentarze, ale post zniknął 🙈