Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

cysiamalaogrodniczka
MoetGlass
Posty: 273
Rejestracja: śr maja 17, 2023 11:27 am

Re: Olga Herring

Post autor: cysiamalaogrodniczka »

W zwykłym podkaście tym o sprawie z Anglii malsymalne lanie wody
mezalians_urodowy
Srebrna Kropeczka
Posty: 157
Rejestracja: śr sty 06, 2021 10:29 pm

Post autor: mezalians_urodowy »

dr_zelazo pisze: pt wrz 29, 2023 1:01 pm Właśnie przeczytałam oświadczenie Olgi w sprawie reklamu kadzideł w najnowszym filmie i serio nie rozumiem spiny u widzów. Przecież tak właśnie zarabiają youtuberzy na reklamach i współpracach. Co z tego, że to jej produkt? Niech korzysta z zasięgów i reklamuje. Wielu youtuberów ma współprace i reklamy są w materiałach. U niej też. Ja po prostu przewijam je i tyle.
Tam spina była największa o reakcje Olgi i jej męża ratlerka xD Przecież to oni najbardziej się spłakali, nie widzowie. Jedna babka napisała że reklama ją zaskoczyła, ale dalej będzie słuchać bo ją bardzo lubi to mąż Śledź jej odpisał, że Olga płakała przez nią cały wieczór bo tak ją zaszczuła XD
Nonnie
KlasaBiznes
Posty: 563
Rejestracja: śr mar 15, 2023 3:19 am

Post autor: Nonnie »

MalaCzarna pisze: śr paź 25, 2023 1:01 pm Ale ona idzie ostatnio na łatwiznę. Najpierw Rozumecka, dzisiaj Osa, bardzo oklepane tematy. Nuda.
Szczerze mówiąc, mi się podobał jej ostatni podkast o morderstwie Joli, bo właśnie nie był o Osie (nie zaczął się tak). Zawsze słyszałam tę historię opowiedzianą z punktu widzenia morderców i co oni robili tego dnia. Teraz w zasadzie dowiedziałam się więcej o ofierze. To fajne, że tak do tego podeszła.
laspalmas2432
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 20, 2023 2:43 am

Post autor: laspalmas2432 »

atramfolko pisze: śr maja 03, 2023 5:47 pm
animal pisze: wt maja 02, 2023 9:42 am Olga czyta i przez to nie mogę jej słuchać, często używa patetycznego języka.

Ale czasami włączę - i nawet jeśli nie jest w moim guście, to podziwiam ogrom pracy, który wkłada w rozwój kanału. Zaczynała od jakichś śmiesznych cateringów, ale teraz miała współpracę z Gutek film, piszą o niej w czasopismach itd. Robi bardzo staranny research, kontaktuje się nawet z rodzinami. Można jej nie lubić, ale wydaje mi się, że warto to wszystko docenić.

Ja wolę po prostu naturalniejsze podcasty. Jak kryminalne na taśmach, ciemno wszędzie, Agę Rojek. Zapewne korzystają z notatek, a Olga wydaje mi się, że cały tekst sobie pisze do odcinków i cóż, są fani tego rozwiązania, ale ja do nich nie należę.
Mało tego, ktoś inny jej to pisze, ona tylko czyta. Potwierdzone info
A skąd wiesz, że ktoś pisze Oldze teksty do odcinków? Z tego co wiem, to sama to pisze w oparciu o materiały, które zbiera. Masz na to jakieś potwierdzenie od Olgi? Wydaje mi się, że siejesz w tej chwili dezinformację😅
bialy_kot
Mokra Włoszka
Posty: 50
Rejestracja: pn wrz 11, 2023 3:37 pm

Post autor: bialy_kot »

laspalmas2432 pisze: ndz lis 26, 2023 12:11 pm
atramfolko pisze: śr maja 03, 2023 5:47 pm
animal pisze: wt maja 02, 2023 9:42 am Olga czyta i przez to nie mogę jej słuchać, często używa patetycznego języka.

Ale czasami włączę - i nawet jeśli nie jest w moim guście, to podziwiam ogrom pracy, który wkłada w rozwój kanału. Zaczynała od jakichś śmiesznych cateringów, ale teraz miała współpracę z Gutek film, piszą o niej w czasopismach itd. Robi bardzo staranny research, kontaktuje się nawet z rodzinami. Można jej nie lubić, ale wydaje mi się, że warto to wszystko docenić.

Ja wolę po prostu naturalniejsze podcasty. Jak kryminalne na taśmach, ciemno wszędzie, Agę Rojek. Zapewne korzystają z notatek, a Olga wydaje mi się, że cały tekst sobie pisze do odcinków i cóż, są fani tego rozwiązania, ale ja do nich nie należę.
Mało tego, ktoś inny jej to pisze, ona tylko czyta. Potwierdzone info
A skąd wiesz, że ktoś pisze Oldze teksty do odcinków? Z tego co wiem, to sama to pisze w oparciu o materiały, które zbiera. Masz na to jakieś potwierdzenie od Olgi? Wydaje mi się, że siejesz w tej chwili dezinformację😅

Olga też często sieje dezinformację. Dopowiada rzeczy, jak np. Myśli ofiary w danej chwili albo idealizuje je. Bądź dodaje zbyt wiele od siebie, robiąc z tego własne przemyślenia chyba.
jemmarchewkie
SushiAddict
Posty: 836
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 2:14 pm

Post autor: jemmarchewkie »

bialy_kot pisze: ndz lis 26, 2023 4:57 pm
laspalmas2432 pisze: ndz lis 26, 2023 12:11 pm
atramfolko pisze: śr maja 03, 2023 5:47 pm

Mało tego, ktoś inny jej to pisze, ona tylko czyta. Potwierdzone info
A skąd wiesz, że ktoś pisze Oldze teksty do odcinków? Z tego co wiem, to sama to pisze w oparciu o materiały, które zbiera. Masz na to jakieś potwierdzenie od Olgi? Wydaje mi się, że siejesz w tej chwili dezinformację😅

Olga też często sieje dezinformację. Dopowiada rzeczy, jak np. Myśli ofiary w danej chwili albo idealizuje je. Bądź dodaje zbyt wiele od siebie, robiąc z tego własne przemyślenia chyba.
Królowa swoich przemyśleń jest jedna i jest nią Justyna 😅😅
29362523190006
Tritonotti
Posty: 177
Rejestracja: śr lip 12, 2023 3:08 pm

Post autor: 29362523190006 »

Ja polecam 'morderstwo (nie)doskonale' troche podejscie z innej strony bo sporo wywiadow z rodzina, prawnikami i policja. No i prowadzacy ma piekny glos i swietna polszczyzne
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Ale niestety już nie nagrywa
KamaKot
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: pn sty 31, 2022 11:05 pm

Post autor: KamaKot »

Podcasty czasem słucham, chociaż drażni mnie jej pieszczenie i dopowiadanie, ale obserwuje ją też w social mediach i mam wrażenie że bije od niej jakiś zły vibe, toksyczny, ale jakby autodestrukcyjnie. Chyba ma problem z akceptacją siebie - nawet na relacjach usta wydęte, wylosowane miny, nie ma w niej za grosz szczerości i spontaniczności.
Stara21
Tritonotti
Posty: 194
Rejestracja: ndz sty 02, 2022 6:13 pm

Post autor: Stara21 »

Też uważam że jest mega sztuczna i mam wrażenie że to zaczęła robić tylko dla kasy, bo truecrime jest na fali, a E ma głos nadający się do opowiadań to wykorzystała to. Niesamowicie męczy mnie jej przeciąganie i idealizowanie ofiar. Wiadomo, że ofiara nigdy (rzadko) jest winna, ale te ochy i achy nad tymi ludźmi są tragiczne.
Anita94
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 3:34 pm

Post autor: Anita94 »

Mam takie same odczucia!! Ona i jej mąż wyczuli kasę i dlatego to robią… te reklamy w każdym odcinku są przesada… psibufet, praliny… nie oglądam już odkąd każdy odcinek trwa po 3h… kto ma tyle czasu słuchać?
Savanah
RealDiamond
Posty: 785
Rejestracja: pt cze 09, 2023 11:40 pm

Post autor: Savanah »

Ja bardzo lubię długie podcasty true crime. Nie przepadam za polskimi sprawami, wolę te zagraniczne. Lubię Olgę. Jeżeli temat mi podpasuje to włączę jej podcast.
Agnesss
Channelka
Posty: 30
Rejestracja: sob lut 18, 2023 7:51 pm

Post autor: Agnesss »

Ja słucham po 8-10 h podcastów różnych bo mam taka prace 😂😂😂
xopaul13
SushiRoll
Posty: 224
Rejestracja: śr sty 04, 2023 10:05 pm

Post autor: xopaul13 »

Anita94 pisze: pt gru 15, 2023 10:37 pm Mam takie same odczucia!! Ona i jej mąż wyczuli kasę i dlatego to robią… te reklamy w każdym odcinku są przesada… psibufet, praliny… nie oglądam już odkąd każdy odcinek trwa po 3h… kto ma tyle czasu słuchać?
Ja natomiast mega lubię to ze podcasty trwają tak długo bo słucham go w trakcie sprzątania/gotowania/prasowania. Ile ludzi tyle opinii. Dla mnie Olga jest jedna z top podcasterek, nawet jeśli robi to jedynie dla pieniędzy to robi to dobrze (dobra dykcja, brak „yyyy”, „eeee” w każdym zdaniu i naprawdę bardzo wyczerpane tematy z mega duża ilością rzetelnych szczegółów) a to się liczy.
Ostatnio słuchałam Olgi, następnie włączyłam Justynę i No niestety różnica w poziomie jest drastyczna…
corkaasi
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 29, 2023 7:33 pm

Post autor: corkaasi »

Jak lubicie długie podcasty z dobrą dykcją, naturalnie, długo i na poziomie to polecam Ciemno wszędzie 🙂
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 183
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

laspalmas2432 pisze: ndz lis 26, 2023 12:11 pm
atramfolko pisze: śr maja 03, 2023 5:47 pm
animal pisze: wt maja 02, 2023 9:42 am Olga czyta i przez to nie mogę jej słuchać, często używa patetycznego języka.

Ale czasami włączę - i nawet jeśli nie jest w moim guście, to podziwiam ogrom pracy, który wkłada w rozwój kanału. Zaczynała od jakichś śmiesznych cateringów, ale teraz miała współpracę z Gutek film, piszą o niej w czasopismach itd. Robi bardzo staranny research, kontaktuje się nawet z rodzinami. Można jej nie lubić, ale wydaje mi się, że warto to wszystko docenić.

Ja wolę po prostu naturalniejsze podcasty. Jak kryminalne na taśmach, ciemno wszędzie, Agę Rojek. Zapewne korzystają z notatek, a Olga wydaje mi się, że cały tekst sobie pisze do odcinków i cóż, są fani tego rozwiązania, ale ja do nich nie należę.
Mało tego, ktoś inny jej to pisze, ona tylko czyta. Potwierdzone info
A skąd wiesz, że ktoś pisze Oldze teksty do odcinków? Z tego co wiem, to sama to pisze w oparciu o materiały, które zbiera. Masz na to jakieś potwierdzenie od Olgi? Wydaje mi się, że siejesz w tej chwili dezinformację😅
Olga sama kiedys na insta mowila, ze jeszcze jedna dziewczyna pracuje nad warstwa tekstowa podcastow.
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

Słuchał ktoś tego płatnego odcinka? Kurcze z jednej strony kusi mnie, żeby kupić, ale z drugiej znam te sprawę doskonale, a patrząc na ostatnie fikołki Olgi i jej mężusia to średnio chce na nich wykładać realne pieniądze.
Zresztą polecieli z tą ceną. 21zl to prawie tyle co netflix na msc albo Spotify. Mazurowa chyba miała tańsze te płatne odcinki, bo kilka razy od niej kupiłam. Noi tam jakaś część chociaż szła na cele charytatywne.
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Zamiast płacić 21zl lepiej obejrzyj na Netflix dokument o zbrodni z Rakowisk :)
Zresztą jest tyle podcastów i programów na ten temat, że serio nie widzę sensu w płaceniu za posłuchanie o tym, co jest powszechnie dostępne
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

LosAnanas pisze: czw gru 21, 2023 11:00 am Zamiast płacić 21zl lepiej obejrzyj na Netflix dokument o zbrodni z Rakowisk :)
Zresztą jest tyle podcastów i programów na ten temat, że serio nie widzę sensu w płaceniu za posłuchanie o tym, co jest powszechnie dostępne
Oglądałam już właśnie ;P
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

To tym bardziej nie ma sensu kupować podcastu 😅
Stara21
Tritonotti
Posty: 194
Rejestracja: ndz sty 02, 2022 6:13 pm

Post autor: Stara21 »

No właśnie trochę pojechali. Jeszce rozumiem sprawy nie popularne czy jakieś mocno tajemnicze. A nie sprawa która jest stosunkowo nowa i rozgrzewana przez wszystkich na każdą strone
bialy_kot
Mokra Włoszka
Posty: 50
Rejestracja: pn wrz 11, 2023 3:37 pm

Post autor: bialy_kot »

xopaul13 pisze: sob gru 16, 2023 12:41 pm
Anita94 pisze: pt gru 15, 2023 10:37 pm Mam takie same odczucia!! Ona i jej mąż wyczuli kasę i dlatego to robią… te reklamy w każdym odcinku są przesada… psibufet, praliny… nie oglądam już odkąd każdy odcinek trwa po 3h… kto ma tyle czasu słuchać?
Ja natomiast mega lubię to ze podcasty trwają tak długo bo słucham go w trakcie sprzątania/gotowania/prasowania. Ile ludzi tyle opinii. Dla mnie Olga jest jedna z top podcasterek, nawet jeśli robi to jedynie dla pieniędzy to robi to dobrze (dobra dykcja, brak „yyyy”, „eeee” w każdym zdaniu i naprawdę bardzo wyczerpane tematy z mega duża ilością rzetelnych szczegółów) a to się liczy.
Ostatnio słuchałam Olgi, następnie włączyłam Justynę i No niestety różnica w poziomie jest drastyczna…
Szkoda tylko, że Olga (tak jak Justyna) nie posiada najważniejszej umiejętności - robienie dobrego riserczu i zmyślanie - co ofiara myślała, co sprawca robił. Idealizowanie ofiary i czasem niespójne / nieprawdziwe informacje. A tego się również wymaga.
thenatoorat
Koczkodan
Posty: 109
Rejestracja: sob cze 11, 2022 10:30 am

Post autor: thenatoorat »

LosAnanas pisze: czw gru 21, 2023 11:00 am Zamiast płacić 21zl lepiej obejrzyj na Netflix dokument o zbrodni z Rakowisk :)
Zresztą jest tyle podcastów i programów na ten temat, że serio nie widzę sensu w płaceniu za posłuchanie o tym, co jest powszechnie dostępne
a jaki to ma tytuł?
xopaul13
SushiRoll
Posty: 224
Rejestracja: śr sty 04, 2023 10:05 pm

Post autor: xopaul13 »

bialy_kot pisze: czw gru 21, 2023 6:01 pm
xopaul13 pisze: sob gru 16, 2023 12:41 pm
Anita94 pisze: pt gru 15, 2023 10:37 pm Mam takie same odczucia!! Ona i jej mąż wyczuli kasę i dlatego to robią… te reklamy w każdym odcinku są przesada… psibufet, praliny… nie oglądam już odkąd każdy odcinek trwa po 3h… kto ma tyle czasu słuchać?
Ja natomiast mega lubię to ze podcasty trwają tak długo bo słucham go w trakcie sprzątania/gotowania/prasowania. Ile ludzi tyle opinii. Dla mnie Olga jest jedna z top podcasterek, nawet jeśli robi to jedynie dla pieniędzy to robi to dobrze (dobra dykcja, brak „yyyy”, „eeee” w każdym zdaniu i naprawdę bardzo wyczerpane tematy z mega duża ilością rzetelnych szczegółów) a to się liczy.
Ostatnio słuchałam Olgi, następnie włączyłam Justynę i No niestety różnica w poziomie jest drastyczna…
Szkoda tylko, że Olga (tak jak Justyna) nie posiada najważniejszej umiejętności - robienie dobrego riserczu i zmyślanie - co ofiara myślała, co sprawca robił. Idealizowanie ofiary i czasem niespójne / nieprawdziwe informacje. A tego się również wymaga.
Akurat w tym zestawieniu to Justyna jest tą bardziej odpowiadająca sobie co dana osoba myślała i co nią kierowało wiec XD
Katoshi
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: wt sie 29, 2023 10:17 pm

Post autor: Katoshi »

Mazur raczej nie opowiada co ofiara myślała, bardziej co ona sądzi o przebiegu całej sprawy, motywu zbrodni czy toku śledztwa. Herring ma narrację zakładającą z góry myśli i uczucia w zasadzie wszystkich uczestników danej sprawy kryminalnej co jest wg mnie sporym nadużyciem i manipulacją słuchaczem aby bardziej zaangażować emocjonalnie, już nie wspominając o tym że wszystkie ofiary są aniołami bez skazy kiedy czasem ofiary na prawdę aż się prosiły o marny los, może nie aż tak marny jak śmierć, ale są przypadki lekkomyślności lecz Olga nigdy o tym nie wspomni, o zmarłym tylko dobrze albo wcale. Sprawy które omawia są trochę kopiuj wklej, te same schematy, wspaniała osoba zostaje oszukana i zabita, zmienia się tylko charakterystyka mordercy/ów.