Znacie może sposoby/kosmetyki warte uwagi na wzmocnienie rozdwajających się paznokci?

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty

Moderator: verysweetcherry

mariwaifu
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 22, 2024 12:13 pm

Znacie może sposoby/kosmetyki warte uwagi na wzmocnienie rozdwajających się paznokci?

Post autor: mariwaifu »

Od lat mam problem z paznokciami, raz się rozdwajają i kruszą, raz super rosną i nie mam żadnych problemów. Przez pół roku brałam skrzyp, bo myślałam, że może poprzez suplementy poprawię stan paznokci, ale wydaję mi się, że był to zbyt krótki czas przyjmowania go.

Jakie znacie kosmetyki bądź domowe sposoby warte uwagi na „podleczenie” pazurów?
BlackLady
MoetGlass
Posty: 265
Rejestracja: śr cze 09, 2021 1:08 pm

Post autor: BlackLady »

Polecam manicure japoński.

Ponad rok temu pożegnałam się z paznokciami hybrydowymi. Wówczas moje paznokcie były jak wiór papieru. Zaczęłam robić manicure japoński - początkowo u manikiurzystki.. paznokcie nie robiły efektu wow, po prostu były błyszczące i zadbane.

Po regularnym robieniu manicure japońskiego paznokcie są twarde, nie łamią się, jestem w stanie je zapuścić. Dodatkowo smaruję paznokcie i skórki olejkami.
Plotkara
Collagen z chlorellą
Posty: 4991
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

mariwaifu pisze: wt lip 23, 2024 10:25 am Od lat mam problem z paznokciami, raz się rozdwajają i kruszą, raz super rosną i nie mam żadnych problemów. Przez pół roku brałam skrzyp, bo myślałam, że może poprzez suplementy poprawię stan paznokci, ale wydaję mi się, że był to zbyt krótki czas przyjmowania go.

Jakie znacie kosmetyki bądź domowe sposoby warte uwagi na „podleczenie” pazurów?
Branie dobrego oleju z wiesiołka (np. aliness)
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:
australijska
Koczkodan
Posty: 103
Rejestracja: czw kwie 25, 2024 12:30 pm

Post autor: australijska »

Olej z wiesiołka, palma sabałowa. Oba brałam na wzmocnienie włosów, średnio pomogło, za to paznokcie mam teraz twarde jak hybryda.
melanka
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: śr sie 21, 2024 10:09 pm

Post autor: melanka »

Mam do włosów Hydrolat ze skrzypu polnego. Znakomity na włosy wmacnia je, leczy skóre głowy, pomaga na łup[iez. Ale i właśnie na paznokcie jest super. Wzmacnia je, odzywia, już nie są takie łamliwe